| | | | | 1. |
ČERNE Meta, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:31,40 | 428 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100KZ | izven | 1:10,15 | 400 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200KZ | izven | 2:29,94 | 427 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400KZ | izven | 5:15,09 | 422 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100PZ | izven | 1:36,41 | 294 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 2:53,04 | 387 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
DELEJA Tjaša, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:31,83 | 411 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100KZ | izven | 1:09,56 | 410 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200KZ | izven | 2:30,06 | 426 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400KZ | izven | 5:10,28 | 442 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
800KZ | izven | 10:45,83 | 422 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100DZ | izven | 1:18,32 | 355 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200DZ | izven | 3:00,69 | 306 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 2:57,88 | 356 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400MZ | izven | 6:13,94 | 361 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
GRUBEŠIČ Maja, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:36,40 | 274 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DZ | izven | 1:42,86 | 156 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
4. |
JOVANOVIČ Obrena, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:35,36 | 299 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100KZ | izven | 1:13,90 | 342 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200KZ | izven | 2:38,90 | 359 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400KZ | izven | 5:32,52 | 359 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
800KZ | izven | 11:14,10 | 371 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100DZ | izven | 1:33,87 | 206 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
KENDA Maja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:35,29 | 301 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100KZ | izven | 1:18,03 | 291 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200KZ | izven | 2:47,65 | 306 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400KZ | izven | 5:46,59 | 317 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100PZ | izven | 1:45,13 | 226 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200PZ | izven | 3:37,41 | 261 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100DZ | izven | 1:30,62 | 229 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 3:25,29 | 231 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
6. |
KUBIK Špela, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:30,95 | 447 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100KZ | izven | 1:04,51 | 515 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200KZ | izven | 2:12,82 | 615 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400KZ | izven | 4:37,52 | 618 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
800KZ | izven | 9:42,00 | 577 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100DZ | izven | 1:16,95 | 374 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200DZ | izven | 2:53,50 | 346 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 2:47,66 | 425 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400MZ | izven | 5:53,16 | 429 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
7. |
ŠVARA Manca, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:38,80 | 227 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100KZ | izven | 1:25,95 | 217 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200KZ | izven | 3:01,25 | 242 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400KZ | izven | 6:20,74 | 239 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100HZ | izven | 1:46,47 | 157 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
UHELJ Tina, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:31,10 | 440 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PZ | izven | 1:26,97 | 400 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
BENČIČ Denis, 1973 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:28,70 | 386 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50KM | 47. | 0:28,70 | 386 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100PM | izven | 1:14,80 | 439 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200PM | izven | 2:45,68 | 439 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 2:43,24 | 340 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 2:43,25 | 340 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
10. |
FABJAN Borut, 1974 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:25,59 | 545 |    os.rek. (brez rezultata) rek. kadeti rek. 16 let |
|
|
50KM | 3. | 0:25,59 | 545 |    os.rek. (brez rezultata) rek. kadeti rek. 16 let | |
|
100KM | izven | 0:55,23 | 610 |    os.rek. (brez rezultata) rek. kadeti rek. 16 let | |
|
100KM | 6. | 0:55,23 | 610 |    os.rek. (brez rezultata) rek. kadeti rek. 16 let | |
|
200KM | izven | 2:02,40 | 578 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400KM | izven | 4:26,82 | 561 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100DM | izven | 0:59,86 | 563 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100HM | izven | 1:06,23 | 472 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 2:26,95 | 466 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
GUZEJ Bor, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:33,50 | 243 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100KM | izven | 1:13,84 | 255 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
1500KM | izven | 22:21,75 | 273 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200DM | izven | 3:23,87 | 158 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
MEDVEŠČEK Niko, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:35,71 | 200 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100KM | izven | 1:19,09 | 207 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200KM | izven | 2:55,10 | 197 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400KM | izven | 5:56,25 | 235 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100PM | izven | 1:38,16 | 194 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200PM | izven | 3:31,57 | 210 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 3:27,25 | 166 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
SELJAK Primož, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:15,75 | 236 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200KM | izven | 2:42,64 | 246 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400KM | izven | 5:39,77 | 271 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100PM | izven | 1:42,65 | 170 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200PM | izven | 3:40,19 | 187 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 3:10,54 | 214 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
SLAPERNIK Tomaž, 1971 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:27,70 | 430 |    os.rek. (brez rezultata) rek. 19 let |
|
|
50KM | 26. | 0:27,70 | 430 |    os.rek. (brez rezultata) rek. 19 let | |
|
100PM | izven | 1:09,72 | 543 |    os.rek. (brez rezultata) rek. 19 let | |
|
200PM | izven | 2:32,72 | 560 |    os.rek. (brez rezultata) rek. 19 let | |
|
100DM | izven | 1:04,52 | 450 |    os.rek. (brez rezultata) rek. 19 let | |
|
200DM | izven | 2:25,38 | 437 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 2:21,02 | 528 |    os.rek. (brez rezultata) rek. 19 let | | | | | |
15. |
TOMAŽIČ Aleš, 1973 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:28,60 | 390 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50KM | 42. | 0:28,60 | 390 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100DM | izven | 1:11,20 | 335 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
ZEKANOVIČ Robert, 1973 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:24,65 | 610 |    os.rek. (brez rezultata) rek. absolutno rek. U23 rek. mladinci rek. 17 let |
|
|
50KM | 1. | 0:24,65 | 610 |    os.rek. (brez rezultata) rek. absolutno rek. U23 rek. mladinci rek. 17 let | |
|
100KM | izven | 0:53,69 | 664 |    os.rek. (brez rezultata) rek. U23 rek. mladinci rek. 17 let | |
|
100KM | 2. | 0:53,69 | 664 |    os.rek. (brez rezultata) rek. U23 rek. mladinci rek. 17 let | |
|
200KM | izven | 1:58,59 | 636 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
400KM | izven | 4:21,74 | 594 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100DM | izven | 1:03,95 | 462 |    os.rek. (brez rezultata) rek. 17 let | |
|
100HM | izven | 1:05,69 | 484 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 2:16,01 | 588 |    os.rek. (brez rezultata) rek. 17 let | |
|
400MM | izven | 5:01,65 | 528 |    os.rek. (brez rezultata) rek. 17 let |