Nastopi plavalcev/plavalk PK Ljubljana na tekmovanju
09.12.1990, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
FLORJANČIČ Petra, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 2:00,01 | 140 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
2. |
FUNKL Katja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:34,98 | 283 |    os.rek. (1:38,02; 3.2%)
|
| | | | |
3. |
KLEMENČIČ Metka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:31,81 | 204 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
4. |
KRIŽNIK Katja, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MZ | izven | 6:30,24 | 292 |    os.rek. (6:59,13; 7.4%)
|
| | | | |
5. |
LINHART Janja, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MZ | izven | 6:20,51 | 315 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
6. |
LINHART Urša, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:05,10 | 211 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
MANOJLOVIČ Barbara, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MZ | izven | 6:01,11 | 368 |    os.rek. (6:46,83; 12.66%)
|
| | | | |
8. |
NOVAKOVIČ Nevenka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MZ | izven | 6:29,74 | 293 |    os.rek. (6:46,69; 4.34%)
|
| | | | |
9. |
OCVIRK Mojca, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MZ | izven | 5:26,40 | 499 |    os.rek. (5:39,19; 3.91%)
|
| | | | |
10. |
STANTE Barbara, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:38,15 | 256 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
11. |
ŠEFMAN Maruša, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MZ | izven | 5:51,19 | 400 | |
| | | | |
12. |
ZAHIROVIČ Jelena, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:18,69 | 324 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
13. |
ZRIN Martina, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:53,90 | 164 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
14. |
BRANKOVIČ Jure, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:42,72 | 105 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:43,32 | 153 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
15. |
BURKELJCA Janez, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:49,92 | 127 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
BURKELJCA Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:39,10 | 137 |    os.rek. (brez rezultata) rek. cicibani |
|
|
100PM | izven | 1:58,85 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
FAJDIGA Janez, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MM | izven | 6:39,83 | 202 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
18. |
FORTUNA Jure, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MM | izven | 5:55,86 | 287 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
19. |
MAKEK Damjan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:43,61 | 151 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
20. |
MAKEK Davorin, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:43,12 | 99 | |
| | | | |
21. |
OCVIRK Aljaž, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:21,85 | 343 |    os.rek. (2:24,82; 2.09%)
|
|
|
100PM | izven | 1:28,78 | 241 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
22. |
PODRŽAJ Jaka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | izven | 1:25,00 | 183 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
23. |
POTOKAR Luka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MM | izven | 6:47,79 | 190 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
24. |
PRAŠNIKAR Črt, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:41,10 | 118 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:46,37 | 140 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
25. |
RESMAN Adam, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:42,51 | 156 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
26. |
SEKOLOVNIK Matej, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:33,03 | 135 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
27. |
SMRDELJ Mitja, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:19,17 | 219 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
28. |
ŠKABAR Gorazd, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MM | izven | 5:40,93 | 326 |    os.rek. (6:02,60; 6.35%)
|
| | | | |
29. |
ŠTRUKELJ Grega, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:16,00 | 248 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
30. |
VUKČEVIČ Žiga, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:57,43 | 175 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
31. |
ZAHIROVIČ Skender, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:51,51 | 121 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
32. |
ZAJC Peter, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:36,38 | 121 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
33. |
ZUPET Matevž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:41,60 | 113 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:47,78 | 134 |    os.rek. (brez rezultata)
|