Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Šprintersko prv. Slovenije kadeti,mladinci,člani - finale 18.04.1992, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
1.
ČERNE Vesna, 1978
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:28,82
503
2.
GABRIJELČIČ Ajda, 1979
disc.
mesto
čas
točke
50DZ
izven
0:34,85
342
   os.rek. (0:35,58; 2.09%)
3.
STOJČEVSKI Mojca, 1978
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
izven
0:39,59
367
4.
TRKMAN Mojca, 1979
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
izven
0:39,46
371
   os.rek. (0:39,81; 0.88%)
5.
VORŠIČ Tea, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:28,45
523
50HZ
izven
0:32,29
478
   os.rek. (0:33,90; 4.98%) rek. 15 let
6.
ZUPANČIČ Lea, 1979
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
izven
0:40,41
346
   os.rek. (0:42,20; 4.42%)
50DZ
izven
0:35,06
336
   os.rek. (0:35,70; 1.82%)
7.
JURAK Gregor, 1972
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:25,20
512
50DM
izven
0:28,08
464
   os.rek. (brez rezultata)
50HM
izven
0:29,41
424
   os.rek. (brez rezultata) rek. 20 let
8.
KAPUS Matej, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50DM
izven
0:29,73
391
   os.rek. (0:30,37; 2.15%)
9.
KONCILJA Sergej, 1975
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:25,34
503
   os.rek. (0:25,75; 1.61%)
50DM
izven
0:27,81
478
   os.rek. (brez rezultata)
50HM
izven
0:31,37
350
   os.rek. (brez rezultata)
10.
LIPOVŽ Matic, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50PM
izven
0:31,87
479
   os.rek. (0:32,60; 2.29%)
11.
MADJARIČ Dejan, 1976
disc.
mesto
čas
točke
50PM
izven
0:34,47
379
50DM
izven
0:27,49
495
12.
MAJDIČ Tomaž, 1978
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:26,71
429
50PM
izven
0:34,71
371
   os.rek. (0:35,65; 2.7%) rek. 14 let
50DM
izven
0:28,92
425
   os.rek. (0:30,49; 5.42%) rek. dečki rek. 14 let
13.
MASTEN Jure, 1972
disc.
mesto
čas
točke
50DM
izven
0:26,34
563
   os.rek. (0:27,28; 3.56%) rek. 20 let
14.
MELON Luka, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:25,10
518
   os.rek. (0:26,29; 4.74%)
15.
PEČAVER Valentin, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:26,49
440
   os.rek. (0:26,84; 1.32%)
50PM
izven
0:32,15
467
   os.rek. (0:32,26; 0.34%)
50DM
izven
0:29,26
410
   os.rek. (0:30,97; 5.84%)
16.
PLAHUTNIK Jure, 1975
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:26,16
457
   os.rek. (0:26,21; 0.19%)
50DM
izven
0:27,71
483
   os.rek. (0:28,24; 1.91%)
17.
ROBLEK Matej, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:26,39
445
   os.rek. (0:26,85; 1.74%)
50PM
izven
0:34,08
392
   os.rek. (0:35,13; 3.08%)
50DM
izven
0:28,60
439
   os.rek. (0:29,27; 2.34%)
18.
ZEBEC Tadej, 1969
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:24,56
553
50HM
izven
0:28,87
449
   os.rek. (0:29,31; 1.52%) rek. 23 let
19.
ZUPANČIČ Aleš, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50HM
izven
0:30,82
369
   os.rek. (0:31,55; 2.36%)