Nastopi plavalcev/plavalk PK Branik Maribor na tekmovanju Absolutno državno prvenstvo
13.02. - 15.02.1998, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
MARODI Vanesa, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 12. | 1:20,20 | 470 | |
|
|
100PZ | (finale) 13. | 1:21,37 | 450 | | | | | | |
2. |
MERKAN Nataša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 11. | 1:20,19 | 470 | |
|
|
100PZ | (finale) 11. | 1:19,41 | 484 | | |
|
200PZ | 16. | 2:58,38 | 429 | | |
|
100DZ | 9. | 1:12,19 | 419 | | |
|
100DZ | (finale) 13. | 1:12,02 | 422 | | | | | | |
3. |
SPARAVEC Metka, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:26,94 | 616 | |
|
|
50KZ | (finale) 1. | 0:25,65 | 714 |    rek. 20 let | |
|
100KZ | 3. | 0:59,96 | 588 | | |
|
100KZ | (finale) 1. | 0:55,60 | 738 |    rek. 20 let | |
|
100DZ | 1. | 1:05,92 | 551 | | |
|
100DZ | (finale) 1. | 1:03,38 | 620 |    rek. 20 let | |
|
100HZ | 2. | 1:04,39 | 619 | | |
|
100HZ | (finale) 1. | 1:01,73 | 703 |    os.rek. (1:03,39; 2.68%) rek. absolutno rek. U23 rek. 20 let | |
|
100HZ | (v štafeti) - | 1:02,95 | 662 |    os.rek. (1:03,39; 0.69%)
| | | | | |
4. |
USAR Ines, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | 11. | 1:12,27 | 438 | |
|
|
100HZ | (finale) 11. | 1:11,43 | 453 | | |
|
200HZ | 8. | 2:31,55 | 483 | | |
|
200HZ | (finale) 8. | 2:29,70 | 501 | | | | | | |
5. |
ZABUKOVEC Marina, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 17. | 1:23,76 | 412 | |
| | | | |
6. |
ZEČEVIĆ Maja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 6. | 0:28,27 | 533 | |
|
|
50KZ | (finale) 8. | 0:28,21 | 537 | | |
|
100KZ | 5. | 1:01,21 | 553 | | |
|
100KZ | (finale) 6. | 1:00,91 | 561 | | |
|
200KZ | 13. | 2:13,97 | 558 |    os.rek. (2:23,94; 7.44%)
| |
|
200KZ | (finale) 12. | 2:13,25 | 567 |    os.rek. (2:23,94; 8.02%)
| |
|
400KZ | 10. | 4:49,81 | 508 | | | | | | |
7. |
ANTOLIČ Dejan, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | (v štafeti) - | 0:56,30 | 505 | |
|
|
200KM | 14. | 2:02,94 | 528 | | |
|
200KM | (finale) 14. | 2:00,48 | 561 | | |
|
400KM | 9. | 4:20,58 | 540 | | |
|
400KM | (finale) 8. | 4:18,75 | 551 | | | | | | |
8. |
FAIN Aleksandr, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 2. | 0:58,14 | 555 | |
|
|
100HM | 2. | 0:59,13 | 546 | | | | | | |
9. |
KOS Miha, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 21. | 1:06,49 | 371 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HM | 17. | 1:07,65 | 364 | | | | | | |
10. |
KRAJNC Jurij, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 24. | 0:27,09 | 412 | |
|
|
100KM | 34. | 0:59,61 | 425 | | | | | | |
11. |
MEDVEŠEK Blaž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 4. | 0:53,82 | 578 | |
|
|
100KM | (finale) 2. | 0:50,91 | 683 |    os.rek. (0:51,59; 1.33%)
| |
|
100HM | 1. | 0:58,16 | 573 | | |
|
100HM | (finale) 1. | 0:55,26 | 668 |    os.rek. (0:55,66; 0.72%)
| |
|
100HM | (v štafeti) - | 0:54,86 | 683 |    os.rek. (0:55,66; 1.45%) rek. mladinci rek. 18 let | |
|
200HM | 1. | 2:04,24 | 614 | | |
|
200HM | (finale) 1. | 1:58,58 | 706 |    os.rek. (2:01,24; 2.24%) rek. absolutno rek. U23 rek. mladinci rek. 18 let | | | | | |
12. |
PERNAT Matjaž, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 14. | 2:43,27 | 398 | |
| | | | |
13. |
RAKUN Matjaž, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | 5. | 1:08,76 | 519 |    os.rek. (1:09,12; 0.52%)
|
|
|
100PM | (finale) 6. | 1:08,95 | 515 |    os.rek. (1:09,12; 0.24%)
| |
|
200PM | 4. | 2:30,57 | 508 | | |
|
200PM | (finale) 4. | 2:29,14 | 522 | | | | | | |
14. |
ŠULEK Boštjan, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | 11. | 1:05,73 | 397 | |
|
|
100HM | (finale) 9. | 1:04,19 | 426 | | |
|
200HM | 6. | 2:16,19 | 466 | | |
|
200HM | (finale) 6. | 2:15,49 | 473 | |