Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju 1. kolo ljubljanske regije
06.12.2003, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BAŠIČ Kaja, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 23. | 8:18,31 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | 29. | 4:16,96 | 143 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
BULJUBAŠIČ Dina, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 31. | 4:20,49 | 137 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
3. |
CUNDER Urša, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 3. | 4:54,06 | 486 |    os.rek. (4:55,85; 0.6%)
|
| | | | |
4. |
GOLOB Teja, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 2. | 4:52,98 | 492 |    os.rek. (4:53,31; 0.11%)
|
|
|
200PZ | 1. | 2:50,30 | 493 |    os.rek. (2:57,67; 4.32%)
| |
|
100DZ | 1. | 1:08,28 | 496 |    os.rek. (1:10,37; 3.06%)
| | | | | |
5. |
KRAVANJA Neža, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 2. | 2:51,85 | 480 |    os.rek. (2:52,97; 0.65%)
|
|
|
100DZ | 3. | 1:11,67 | 428 | | | | | | |
6. |
KRAVANJA Nina, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 4. | 2:57,67 | 434 | |
|
|
100DZ | 4. | 1:12,70 | 410 | | | | | | |
7. |
OKORN Neža, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 30. | 4:18,00 | 141 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
8. |
PATE Pamela, 1991 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 4. | 4:56,14 | 476 |    os.rek. (4:59,66; 1.18%)
|
|
|
200PZ | 10. | 3:06,58 | 375 |    os.rek. (3:12,75; 3.3%)
| | | | | |
9. |
SLIVŠEK Špela, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 13. | 5:14,91 | 396 | |
| | | | |
10. |
BEČAN Rok, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 34. | 8:17,22 | 77 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 26. | 4:43,97 | 75 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
BULJUBAŠIČ Muhamed, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 33. | 8:13,08 | 79 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 18. | 4:00,38 | 124 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
ČERTANC Peter, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 15. | 5:01,08 | 350 | |
| | | | |
13. |
DIMNIK Aljaž, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 31. | 7:15,15 | 116 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 23. | 4:17,59 | 101 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
FEIST Matija, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 32. | 7:20,18 | 112 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 16. | 3:42,47 | 157 |    os.rek. (4:11,29; 12.95%)
| | | | | |
15. |
GOLOB Aleš, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 35. | 8:33,30 | 70 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 25. | 4:29,55 | 88 |    os.rek. (5:09,04; 14.65%)
| | | | | |
16. |
JEGLIČ Tilen, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 30. | 7:07,02 | 122 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 15. | 3:41,84 | 158 |    os.rek. (4:18,78; 16.65%)
| | | | | |
17. |
SONNENSCHEIN Darin, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 17. | 3:47,14 | 148 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DM | 16. | 1:40,74 | 106 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
ŽIBERT Žiga, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 36. | 8:55,87 | 62 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 22. | 4:17,25 | 101 |    os.rek. (brez rezultata)
|