Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Absolutno državno prvenstvo - SLO Open 22.07. - 25.07.2010, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
BAN Jelka, 1997
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
35.
2:36,20
378
   os.rek. (2:42,69; 4.15%)
50PZ
21.
0:40,99
384
100PZ
20.
1:27,88
394
200PZ
16.
3:09,21
406
2.
DEAR Jera, 1995
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
5.
0:28,76
561
   os.rek. (0:28,76; 0%)
50KZ
(finale) 16.
0:28,74
562
   os.rek. (0:28,76; 0.06%)
50HZ
3.
0:31,33
644
50HZ
(finale) 8.
0:31,39
640
100HZ
2.
1:07,59
635
100HZ
(finale) 10.
1:07,67
633
100HZ
(1. v štafeti) -
1:07,19
647
100HZ
(1. v štafeti) -
1:07,04
651
200HZ
1.
2:23,69
655
200HZ
(finale) 4.
2:22,50
671
3.
ERJAVEC Nuša, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
33.
0:31,53
426
50HZ
6.
0:33,21
540
50HZ
(finale) 26.
0:33,01
550
100HZ
3.
1:11,96
526
100HZ
(finale) 24.
1:11,40
539
200HZ
8.
2:40,34
471
200HZ
(finale) 26.
2:38,01
492
4.
ERJAVEC Tjaša, 1992
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
34.
0:39,44
431
5.
GOLOB Nika, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
5.
0:35,92
571
50PZ
(finale) 21.
0:34,74
631
   os.rek. (0:35,68; 2.7%)
100PZ
3.
1:17,48
575
   os.rek. (1:19,46; 2.55%)
100PZ
(finale) 21.
1:15,70
617
   os.rek. (1:19,46; 4.96%)
200PZ
2.
2:51,60
544
200PZ
(finale) 21.
2:43,62
628
   os.rek. (2:47,19; 2.18%)
50DZ
9.
0:32,67
451
50DZ
(finale) 29.
0:32,80
446
50HZ
14.
0:35,34
448
   os.rek. (0:36,14; 2.26%)
200MZ
9.
2:40,26
487
200MZ
(finale) 26.
2:33,46
555
400MZ
6.
5:38,75
503
400MZ
(finale) 23.
5:28,06
554
   os.rek. (5:28,85; 0.24%)
6.
KOKALJ Neja, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
30.
0:31,44
429
   os.rek. (0:31,52; 0.25%)
50DZ
20.
0:34,16
395
100DZ
21.
1:20,55
337
   os.rek. (1:36,60; 19.92%)
50HZ
27.
0:36,83
396
200HZ
13.
2:50,90
389
200MZ
28.
2:54,27
379
7.
KOMPAN Nastja, 1996
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
17.
2:26,29
460
400KZ
10.
4:58,99
511
400KZ
(finale) 29.
4:55,66
529
800KZ
17.
10:15,16
518
100PZ
16.
1:25,88
422
200PZ
15.
3:09,17
406
200MZ
12.
2:40,98
481
400MZ
8.
5:40,82
494
400MZ
(finale) 24.
5:33,84
525
8.
KOS KAISER Lea, 1991
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
30.
0:28,71
564
100KZ
29.
1:01,76
599
9.
MILER Maruša, 1998
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
60.
2:30,77
420
400KZ
42.
5:13,78
442
50PZ
49.
0:42,13
353
   os.rek. (0:43,94; 4.29%)
50DZ
46.
0:33,49
419
50HZ
60.
0:37,52
375
   os.rek. (0:39,06; 4.1%)
200MZ
48.
2:49,31
413
   os.rek. (3:03,60; 8.44%)
10.
MILER Tamara, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:28,68
566
50KZ
(finale) 13.
0:28,28
590
100KZ
2.
1:00,22
646
100KZ
(finale) 11.
0:59,02
686
   os.rek. (0:59,21; 0.32%)
100KZ
(1. v štafeti) -
0:59,78
660
200KZ
1.
2:06,51
712
200KZ
(finale) 7.
2:06,62
710
200KZ
(1. v štafeti) -
2:08,84
674
400KZ
2.
4:26,25
724
400KZ
(finale) 8.
4:26,43
723
11.
MLINAR Maruša, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
39.
0:40,24
406
   os.rek. (0:41,14; 2.23%)
50DZ
34.
0:32,44
461
200DZ
22.
2:45,40
415
   os.rek. (2:57,65; 7.4%)
50HZ
36.
0:35,12
457
100HZ
35.
1:15,85
449
200MZ
27.
2:40,05
489
12.
NATLAČEN Gaja, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
6.
0:28,67
567
50KZ
(finale) 23.
0:28,39
583
100KZ
5.
1:01,76
599
100KZ
(finale) 24.
1:01,08
619
   os.rek. (1:01,54; 0.75%)
200KZ
4.
2:13,86
601
   os.rek. (2:14,43; 0.42%)
200KZ
(finale) 25.
2:12,87
614
   os.rek. (2:14,43; 1.17%)
400KZ
3.
4:42,19
608
400KZ
(finale) 23.
4:40,19
621
   os.rek. (4:41,83; 0.58%)
800KZ
9.
9:26,78
662
   os.rek. (9:31,50; 0.83%)
50DZ
5.
0:31,34
511
50DZ
(finale) 24.
0:31,12
522
100DZ
4.
1:09,93
515
100DZ
(finale) 23.
1:08,75
542
200DZ
3.
2:38,21
474
200DZ
(finale) 24.
2:37,64
479
13.
ODER PRODNIK Tjaša, 1994
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
2.
2:07,92
688
200KZ
(finale) 8.
2:07,63
693
400KZ
1.
4:23,15
750
400KZ
(finale) 4.
4:20,20
776
800KZ
3.
8:51,37
803
200HZ
3.
2:26,11
623
200HZ
(finale) 5.
2:23,40
659
400MZ
4.
5:08,61
665
14.
OTO Karin, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
16.
0:30,01
494
200KZ
(1. v štafeti) -
2:15,50
579
400KZ
4.
4:43,80
598
400KZ
(finale) 22.
4:33,52
668
800KZ
(vmesni čas) -
9:37,30
626
1500KZ
5.
18:12,48
642
50HZ
2.
0:32,71
566
50HZ
(finale) 22.
0:32,35
585
100HZ
6.
1:12,14
522
100HZ
(1. v štafeti) -
1:10,72
555
200HZ
1.
2:31,39
560
200HZ
(finale) 21.
2:26,55
617
200MZ
6.
2:34,01
549
200MZ
(finale) 24.
2:30,72
586
400MZ
2.
5:17,59
610
15.
PEŠL Teja, 1994
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
8.
2:17,97
549
200KZ
(finale) 14.
2:13,06
612
   os.rek. (2:14,82; 1.32%)
400KZ
5.
4:42,85
604
400KZ
(finale) 13.
4:37,76
638
   os.rek. (4:39,29; 0.55%)
800KZ
8.
9:24,16
671
50DZ
9.
0:32,49
459
50DZ
(finale) 16.
0:30,93
532
   os.rek. (0:31,22; 0.93%)
100DZ
4.
1:08,72
542
100DZ
(finale) 13.
1:07,24
579
200DZ
2.
2:30,77
548
200DZ
(finale) 9.
2:26,96
592
16.
POKERŽNIK Nika, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
59.
0:46,09
270
100PZ
58.
1:38,17
282
50DZ
100.
0:44,74
175
50HZ
82.
0:41,75
272
100HZ
67.
1:32,16
250
200MZ
64.
3:09,35
295
17.
SAGMEISTER Mojca, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:28,45
580
50KZ
(finale) 21.
0:27,69
629
100KZ
4.
1:00,76
629
100KZ
(finale) 21.
0:59,08
684
100KZ
(1. v štafeti) -
1:00,25
645
100KZ
(1. v štafeti) -
0:59,99
653
200KZ
1.
2:11,37
636
200KZ
(finale) 21.
2:06,33
715
   os.rek. (2:06,78; 0.35%)
400KZ
2.
4:40,90
617
400KZ
(finale) 21.
4:31,53
683
50DZ
3.
0:31,06
525
50DZ
(finale) 23.
0:30,42
559
100DZ
2.
1:07,78
565
100DZ
(finale) 21.
1:05,91
615
200DZ
1.
2:28,71
571
200DZ
(finale) 10.
2:31,11
544
200MZ
2.
2:31,34
579
200MZ
(finale) 23.
2:29,67
598
18.
SONJAK Nika, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
40.
0:32,14
402
   os.rek. (0:32,27; 0.4%)
50DZ
18.
0:33,97
401
100DZ
10.
1:13,81
438
100DZ
(finale) 28.
1:13,79
438
200DZ
9.
2:52,72
364
   os.rek. (3:02,71; 5.78%)
200DZ
(finale) 25.
2:40,04
458
   os.rek. (3:02,71; 14.16%)
50HZ
12.
0:35,17
455
100HZ
11.
1:14,63
472
100HZ
(finale) 26.
1:12,29
519
200HZ
7.
2:38,76
485
200HZ
(finale) 24.
2:32,52
547
   os.rek. (2:35,62; 2.03%)
19.
ŠTEHARNIK Špela, 1997
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
39.
2:39,19
357
50DZ
28.
0:35,32
357
100DZ
13.
1:15,94
402
200DZ
7.
2:45,99
410
200DZ
(finale) 27.
2:45,91
411
   os.rek. (2:45,98; 0.04%)
20.
BANKO Jan, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100KM
95.
1:06,78
346
   os.rek. (1:07,56; 1.16%)
50PM
67.
0:40,96
276
100PM
63.
1:32,91
250
   os.rek. (1:33,46; 0.59%)
50DM
90.
0:36,28
236
50HM
56.
0:37,60
261
100HM
46.
1:21,31
260
21.
DUGONJIĆ Damir, 1988
disc.
mesto
čas
točke
50KM
95.
0:29,41
360
50PM
3.
0:28,59
811
50PM
(finale) 2.
0:28,26
840
100PM
2.
1:04,20
759
100PM
(finale) 1.
1:03,40
788
50DM
8.
0:26,20
627
   os.rek. (0:26,25; 0.19%)
50DM
(finale) 7.
0:25,90
649
   os.rek. (0:26,25; 1.35%)
22.
GODEC Alan, 1992
disc.
mesto
čas
točke
100KM
5.
0:56,45
573
100KM
(finale) 15.
0:56,11
584
200KM
3.
2:05,01
543
200KM
(finale) 12.
2:03,16
568
   os.rek. (2:04,39; 0.99%)
50DM
14.
0:29,12
456
100DM
5.
1:01,64
527
100DM
(finale) 15.
1:01,49
531
200DM
3.
2:18,02
527
200DM
(finale) 11.
2:16,69
542
200MM
3.
2:24,57
491
200MM
(finale) 14.
2:24,94
487
23.
HERGA Sašo, 1992
disc.
mesto
čas
točke
50KM
23.
0:28,02
417
50DM
18.
0:30,85
384
   os.rek. (0:32,92; 6.7%)
100DM
16.
1:06,59
418
   os.rek. (1:10,13; 5.31%)
50HM
11.
0:31,79
432
50HM
(finale) 18.
0:31,62
439
100HM
5.
1:07,07
464
100HM
(finale) 12.
1:06,51
476
200HM
6.
2:28,69
426
200HM
(finale) 11.
2:22,85
480
24.
IVARTNIK Urh, 1997
disc.
mesto
čas
točke
100KM
107.
1:14,64
248
200KM
69.
2:38,00
269
50PM
62.
0:39,93
297
100PM
59.
1:28,06
294
50HM
59.
0:39,24
229
100HM
48.
1:23,84
237
25.
KORDEŽ Alen, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50PM
64.
0:40,35
288
100PM
60.
1:28,68
288
50DM
91.
0:36,91
224
50HM
36.
0:32,93
389
100HM
25.
1:09,09
424
200HM
24.
2:31,32
404
26.
KOREN Matija, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50KM
19.
0:27,85
425
   os.rek. (0:29,09; 4.45%)
100KM
20.
1:01,18
450
   os.rek. (1:02,01; 1.35%)
200KM
9.
2:10,49
477
200KM
(finale) 28.
2:08,65
498
400KM
5.
4:31,08
535
400KM
(finale) 33.
4:26,89
560
800KM
15.
9:17,94
532
800KM
(vmesni čas) -
9:08,88
558
1500KM
11.
17:11,11
610
   os.rek. (17:12,23; 0.1%)
100PM
15.
1:19,25
403
   os.rek. (1:20,32; 1.35%)
27.
PŠENIČNIK Žiga, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50PM
28.
0:39,52
307
   os.rek. (0:39,79; 0.68%)
100PM
22.
1:24,04
338
50DM
20.
0:30,77
387
100DM
13.
1:06,71
416
200DM
7.
2:27,55
431
   os.rek. (2:28,24; 0.46%)
200DM
(finale) 26.
2:27,42
432
   os.rek. (2:28,24; 0.55%)
200MM
15.
2:35,13
397
400MM
7.
5:34,76
386
400MM
(finale) 27.
5:31,47
398
28.
RUPAR Aleksander, 1997
disc.
mesto
čas
točke
100KM
90.
1:05,75
363
50PM
44.
0:36,64
385
100PM
46.
1:22,24
361
50DM
86.
0:34,35
278
50HM
45.
0:34,28
344
100HM
38.
1:14,60
337
29.
SAGMEISTER Rok, 1992
disc.
mesto
čas
točke
50KM
2.
0:25,04
584
50KM
(finale) 12.
0:24,90
594
100KM
2.
0:55,37
608
100KM
(finale) 12.
0:54,52
636
200KM
4.
2:05,23
540
200KM
(finale) 11.
1:59,39
623
400KM
5.
4:18,27
618
50DM
3.
0:27,43
546
50DM
(finale) 11.
0:26,72
591
   os.rek. (0:26,82; 0.37%)
50HM
1.
0:28,81
580
50HM
(finale) 7.
0:28,52
598
200MM
2.
2:21,77
521
200MM
(finale) 11.
2:15,20
601
30.
ŠEGEL Blaž, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100KM
81.
1:03,70
399
   os.rek. (1:03,89; 0.29%)
200KM
55.
2:24,69
350
400KM
49.
5:00,45
392
   os.rek. (5:07,33; 2.28%)
50DM
72.
0:31,92
346
200DM
26.
2:45,15
307
200MM
38.
2:44,39
334