Nastopi plavalcev/plavalk PK Ljubljana na tekmovanju 4. kolo ljubljanske regije
23.06.2011, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
Uradni rezultati
| | | | | 1. |
CSHIK Emeše, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 24. | 3:58,35 | 106 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HZ | 18. | 1:58,74 | 113 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
GLOBOKAR Sara, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | 8. | 0:51,68 | 105 | |
|
|
100HZ | 4. | 1:49,70 | 143 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
ISTENIČ Špela, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 20. | 3:19,81 | 180 |    os.rek. (3:24,42; 2.3%)
|
|
|
100HZ | 12. | 1:43,28 | 172 |    os.rek. (1:44,22; 0.91%)
| | | | | |
4. |
KALAKOVIĆ Vanja, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 7. | 3:32,46 | 150 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HZ | 3. | 1:46,87 | 155 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
KOGOJ Lena, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | 18. | 2:16,23 | 74 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
6. |
KONČAR Sabina, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 15. | 2:53,90 | 274 |    os.rek. (3:10,29; 9.42%)
|
|
|
50DZ | 12. | 0:41,08 | 210 |    os.rek. (0:47,79; 16.33%)
| | | | | |
7. |
KREVZEL PANIĆ Špela, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 2. | 3:34,63 | 145 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HZ | 1. | 1:46,05 | 158 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
MUKAETOVA Menče, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 5. | 3:25,86 | 165 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DZ | 7. | 0:50,91 | 110 |    os.rek. (0:52,55; 3.22%)
| | | | | |
9. |
NOVAK Ana, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 4. | 3:08,31 | 215 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DZ | 2. | 0:40,65 | 217 |    os.rek. (0:42,44; 4.4%)
| | | | | |
10. |
OMAHEN Tina, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 15. | 4:28,42 | 74 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HZ | 11. | 2:06,14 | 94 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
PODBEVŠEK Ana Zala, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 5. | 2:37,39 | 369 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
400MZ | 4. | 6:21,56 | 340 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
POVŠIČ VESEL Pia, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | 4. | 0:44,18 | 169 | |
|
|
100HZ | 2. | 1:45,88 | 159 |    os.rek. (1:59,00; 12.39%)
| | | | | |
13. |
RAVNIKAR Tela, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 16. | 2:55,55 | 266 |    os.rek. (3:25,07; 16.81%)
|
|
|
100HZ | 10. | 1:37,79 | 202 | | | | | | |
14. |
STEGU Nina, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 1. | 2:08,65 | 677 | |
|
|
100HZ | 1. | 1:09,33 | 568 | | | | | | |
15. |
ŠILJEVIĆ Elma, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | 5. | 0:44,95 | 160 |    os.rek. (0:45,92; 2.15%)
|
|
|
100HZ | 1. | 1:39,03 | 195 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
VOVK Tara, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | 4. | 0:36,26 | 305 |    os.rek. (0:36,95; 1.9%)
|
|
|
100HZ | 3. | 1:24,51 | 314 | | | | | | |
17. |
VRHOVEC Valentina, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | 4. | 1:24,24 | 317 |    os.rek. (1:27,88; 4.32%)
|
| | | | |
18. |
ZOGOVIĆ Jelena, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 6. | 3:30,19 | 155 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
19. |
BAJT ŽILEVSKI Blaž, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 5. | 3:40,13 | 99 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HM | 6. | 1:53,95 | 92 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
BAŠELJ Denis, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 2. | 0:30,51 | 388 |    os.rek. (0:32,48; 6.45%)
|
| | | | |
21. |
BESTER Blaž, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 20. | 3:07,79 | 160 | |
|
|
100HM | 18. | 1:39,36 | 140 | | | | | | |
22. |
ČUDEN Florjan, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 2. | 2:26,67 | 336 | |
| | | | |
23. |
FOŠNARIČ Tit, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 26. | 0:52,95 | 74 | |
|
|
100HM | 20. | 1:43,58 | 123 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
24. |
FRAS Kiar, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 6. | 2:30,44 | 311 |    os.rek. (2:39,32; 5.9%)
|
|
|
100HM | 5. | 1:19,07 | 277 |    os.rek. (1:19,32; 0.31%)
| | | | | |
25. |
GANTAR Ambrož, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 22. | 3:21,65 | 129 |    os.rek. (4:09,91; 23.93%)
|
|
|
100HM | 23. | 1:46,11 | 114 |    os.rek. (1:59,39; 12.51%)
| | | | | |
26. |
GOLJAR Matija, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 4. | 0:33,54 | 292 |    os.rek. (0:33,87; 0.98%)
|
| | | | |
27. |
GOMBOC Črt, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 6. | 0:34,45 | 270 |    os.rek. (0:34,70; 0.72%)
|
|
|
100HM | 3. | 1:21,25 | 256 | | | | | | |
28. |
HROVATIN Žan, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | 2. | 1:16,92 | 301 |    os.rek. (1:17,13; 0.27%)
|
| | | | |
29. |
JERMOL Van, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 22. | 0:45,55 | 116 |    os.rek. (0:48,34; 6.12%)
|
|
|
100HM | 24. | 1:48,13 | 108 | | | | | | |
30. |
LENIČ Jošt, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 15. | 4:08,70 | 68 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HM | 11. | 1:58,43 | 82 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
31. |
MARTELANC Luka, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | 1. | 1:22,32 | 246 |    os.rek. (1:29,28; 8.45%)
|
| | | | |
32. |
MARTELANC Marko, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 8. | 0:38,72 | 190 | |
| | | | |
33. |
MUKAETOV Ilija, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 23. | 0:45,98 | 113 | |
|
|
100HM | 6. | 1:30,09 | 187 | | | | | | |
34. |
PODBEVŠEK Janez, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 11. | 3:54,35 | 82 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
35. |
POŽGAJ Jan, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 19. | 0:42,37 | 145 | |
|
|
100HM | 14. | 1:37,32 | 149 | | | | | | |
36. |
PREDALIČ Gregor, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 8. | 3:45,89 | 92 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
37. |
PREZELJ Žan, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 11. | 2:45,00 | 236 | |
|
|
100HM | 7. | 1:26,57 | 211 |    os.rek. (1:26,86; 0.33%)
| | | | | |
38. |
SENICA Naj, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 14. | 4:03,36 | 73 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HM | 15. | 2:10,17 | 62 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
39. |
SEVER Rok, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 1. | 2:26,43 | 337 | |
|
|
50DM | 3. | 0:33,20 | 301 | | | | | | |
40. |
ŠENICA PAVLETIČ Andraž, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 6. | 2:33,16 | 295 | |
|
|
50DM | 9. | 0:36,51 | 226 | | | | | | |
41. |
ŠENICA PAVLETIČ Primož, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 2. | 2:59,71 | 182 |    os.rek. (3:29,81; 16.74%)
|
|
|
100HM | 3. | 1:34,94 | 160 | | | | | | |
42. |
ŠPRUK Nik Jan, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 16. | 4:17,16 | 62 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HM | 16. | 2:21,39 | 48 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
43. |
VESELIČ KRUH Nejc, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 3. | 2:31,61 | 304 |    os.rek. (2:33,07; 0.96%)
|
| | | | |
44. |
VIDRIH Jošt, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 10. | 3:52,42 | 84 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HM | 12. | 2:01,18 | 77 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
45. |
ŽELEZNIK Urban, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 7. | 2:35,08 | 284 |    os.rek. (2:46,15; 7.13%)
|
|
|
400MM | 5. | 6:03,15 | 302 |    os.rek. (brez rezultata)
|