Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 3. kolo troboja BM-FR-VV
22.01.2011, Velenje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BRITOVŠEK Janja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100HZ

    1.   

1:18,36

    350

              (1:18,00; -0.45%)

 

 

200MZ

    4.   

2:53,65

    369

   os.rek. (3:01,81; 4.69%)

     

2.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    10.   

2:01,66

    93

   os.rek. (2:13,89; 10.05%)

     

3.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    3.   

6:50,10

    187

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    1.   

0:51,16

    178

              (0:49,59; -3.06%)

 

 

100HZ

    2.   

1:35,26

    194

              (1:35,00; -0.27%)

     

4.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

6:19,77

    236

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    1.   

1:28,23

    245

              (1:27,64; -0.66%)

 

 

200MZ

    2.   

3:07,80

    292

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

KNEZ Zala, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    2.   

3:02,98

    287

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    2.   

2:50,49

    390

   os.rek. (2:58,27; 4.56%)

     

6.  

LOČIČNIK Zala, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    3.   

6:04,97

    266

   os.rek. (6:18,86; 3.8%)

 

 

100HZ

    2.   

1:22,38

    301

   os.rek. (1:22,48; 0.12%)

     

7.  

NAGLIČ Diana, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    1.   

0:37,42

    455

   os.rek. (0:37,89; 1.25%)

 

 

200DZ

    1.   

2:45,67

    387

   os.rek. (3:01,89; 9.79%)

 

 

200MZ

    1.   

2:44,14

    437

   os.rek. (2:57,13; 7.91%)

     

8.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    9.   

0:58,00

    122

   os.rek. (1:07,50; 16.37%)

 

 

100HZ

    12.   

2:08,82

    78

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    10.   

1:05,25

    85

              (1:01,95; -5.05%)

 

 

100HZ

    11.   

2:05,68

    84

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

STOČKO Pia, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    7.   

0:56,08

    135

              (0:54,37; -3.04%)

 

 

100HZ

    7.   

1:50,68

    124

   os.rek. (1:55,31; 4.18%)

     

11.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

5:48,39

    306

   os.rek. (6:14,02; 7.35%)

 

 

200MZ

    1.   

2:56,13

    354

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

ŠTERN Ana, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

6:07,72

    260

   os.rek. (7:40,64; 25.26%)

 

 

100HZ

    3.   

1:28,26

    245

   os.rek. (1:29,01; 0.84%)

     

13.  

VINŠEK Nina, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    13.   

2:13,20

    71

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

ŽELEZNIK Fiona, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

5:38,95

    332

   os.rek. (5:39,05; 0.02%)

 

 

200MZ

    12.   

3:20,25

    240

              (3:18,09; -1.07%)

     

15.  

ŽIVIČ Urška, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200MZ

    3.   

2:51,04

    386

   os.rek. (2:57,21; 3.6%)

     

16.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    17.   

0:54,52

    99

   os.rek. (0:55,55; 1.88%)

     

17.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    18.   

0:54,76

    98

              (0:54,68; -0.14%)

     

18.  

GRNJAK Marcel, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    4.   

0:39,27

    265

              (0:38,62; -1.65%)

 

 

200MM

    7.   

2:58,83

    233

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    15.   

0:53,07

    107

   os.rek. (0:59,01; 11.19%)

 

 

100HM

    23.   

2:01,87

    64

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

IVARTNIK Urh, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

5:02,73

    347

   os.rek. (5:32,93; 9.97%)

 

 

50PM

    2.   

0:37,51

    305

   os.rek. (0:38,34; 2.21%)

 

 

100HM

    2.   

1:15,88

    268

   os.rek. (1:17,51; 2.14%)

 

 

200MM

    3.   

2:45,12

    296

   os.rek. (3:08,16; 13.95%)

     

21.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    9.   

0:47,63

    148

              (0:46,59; -2.18%)

     

22.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

5:34,49

    257

   os.rek. (5:57,83; 6.97%)

 

 

50PM

    4.   

0:44,71

    180

   os.rek. (0:46,80; 4.67%)

 

 

100HM

    2.   

1:17,47

    252

   os.rek. (1:18,17; 0.9%)

     

23.  

KOREN Klemen, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

5:04,27

    341

   os.rek. (5:26,91; 7.44%)

 

 

50PM

    1.   

0:39,86

    254

              (0:39,33; -1.32%)

 

 

200MM

    1.   

2:44,56

    299

   os.rek. (brez rezultata)

     

24.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    16.   

0:53,34

    106

   os.rek. (0:55,96; 4.91%)

     

25.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    22.   

0:55,17

    95

   os.rek. (0:58,83; 6.63%)

 

 

100HM

    19.   

1:52,39

    82

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    5.   

0:45,76

    168

   os.rek. (0:52,42; 14.55%)

 

 

100HM

    16.   

1:45,99

    98

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

5:06,30

    335

   os.rek. (5:20,46; 4.62%)

 

 

100HM

    1.   

1:15,43

    273

              (1:13,84; -2.1%)

     

28.  

PARADIŽ Andrej, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    4.   

5:13,50

    312

   os.rek. (5:34,04; 6.55%)

 

 

50PM

    3.   

0:39,01

    271

   os.rek. (0:41,59; 6.61%)

 

 

200DM

    1.   

2:44,89

    289

              (2:42,67; -1.34%)

 

 

100HM

    4.   

1:17,30

    253

              (1:16,72; -0.75%)

 

 

200MM

    2.   

2:38,41

    335

   os.rek. (2:42,05; 2.29%)

     

29.  

PAVLEKOVIČ Marko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:36,86

    321

              (0:36,75; -0.29%)

 

 

100HM

    3.   

1:17,28

    253

   os.rek. (1:23,33; 7.82%)

 

 

200MM

    4.   

2:47,89

    281

   os.rek. (brez rezultata)

     

30.  

PODRIČNIK Niko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

5:34,48

    257

   os.rek. (5:52,21; 5.3%)

 

 

200MM

    6.   

2:55,09

    248

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    4.   

6:06,99

    194

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    2.   

0:43,31

    198

              (0:42,49; -1.89%)

 

 

200MM

    3.   

3:07,17

    203

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

6:22,23

    172

   os.rek. (6:50,90; 7.5%)

 

 

100HM

    4.   

1:26,26

    182

   os.rek. (1:28,17; 2.21%)

     

33.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    28.   

0:57,27

    85

   os.rek. (0:59,45; 3.8%)

 

 

100HM

    24.   

2:02,04

    64

   os.rek. (brez rezultata)


Back