Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 1. kolo troboja BM-FR-VV
13.04.2012, Maribor, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BRITOVŠEK Janja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    2.   

1:12,67

    398

   os.rek. (1:14,04; 1.88%)

 

 

50DZ

    1.   

0:35,08

    401

   os.rek. (0:36,47; 3.96%)

 

 

200HZ

    1.   

2:51,41

    406

              (2:47,31; -2.39%)

     

2.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:15,08

    361

   os.rek. (1:21,23; 8.19%)

 

 

50DZ

    1.   

0:39,81

    274

   os.rek. (0:49,80; 25.09%)

 

 

200HZ

    2.   

2:57,22

    368

   os.rek. (3:16,07; 10.63%)

     

3.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:21,73

    280

              (1:20,33; -1.71%)

 

 

50PZ

    2.   

0:48,00

    261

   os.rek. (0:48,71; 1.47%)

 

 

200HZ

    1.   

2:56,87

    370

   os.rek. (3:09,16; 6.94%)

     

4.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:13,36

    387

   os.rek. (1:15,97; 3.55%)

 

 

50PZ

    2.   

0:39,71

    460

   os.rek. (0:40,10; 0.98%)

 

 

50DZ

    3.   

0:37,74

    322

              (0:37,24; -1.32%)

 

 

200HZ

    3.   

2:55,54

    378

   os.rek. (2:56,11; 0.32%)

     

5.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    19.   

2:20,55

    55

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    23.   

1:08,19

    91

   os.rek. (1:08,65; 0.67%)

     

6.  

KNEZ Zala, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    18.   

1:11,34

    420

              (1:09,81; -2.14%)

 

 

800KZ

    4.   

10:31,74

    492

   os.rek. (10:36,52; 0.75%)

 

 

50DZ

    8.   

0:34,58

    418

              (0:34,46; -0.34%)

 

 

200HZ

    8.   

2:46,75

    441

   os.rek. (3:13,94; 16.3%)

     

7.  

LOČIČNIK Zala, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    5.   

1:16,69

    338

   os.rek. (1:19,90; 4.18%)

 

 

50PZ

    4.   

0:45,86

    299

   os.rek. (0:48,11; 4.9%)

 

 

200HZ

    4.   

2:57,10

    368

              (2:55,49; -0.9%)

     

8.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    25.   

1:11,70

    78

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:27,24

    230

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    4.   

0:49,86

    233

              (0:47,89; -3.95%)

 

 

50DZ

    4.   

0:49,14

    146

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:29,02

    216

   os.rek. (1:49,25; 22.72%)

 

 

50PZ

    1.   

0:47,88

    263

              (0:46,54; -2.79%)

 

 

200HZ

    5.   

3:38,35

    197

   os.rek. (3:58,58; 9.26%)

     

11.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    5.   

1:24,45

    253

   os.rek. (1:25,70; 1.48%)

 

 

50PZ

    9.   

0:52,60

    198

   os.rek. (0:54,54; 3.68%)

 

 

50DZ

    3.   

0:45,16

    188

              (0:42,82; -5.18%)

     

12.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    16.   

2:07,75

    73

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    18.   

1:02,37

    119

              (1:00,47; -3.04%)

     

13.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    21.   

2:27,06

    48

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    20.   

1:04,12

    109

   os.rek. (1:05,21; 1.69%)

     

14.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    20.   

2:21,17

    54

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    26.   

1:16,07

    65

   os.rek. (1:20,36; 5.63%)

     

15.  

STOČKO Pia, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:28,71

    219

   os.rek. (1:37,91; 10.37%)

 

 

50DZ

    4.   

0:46,22

    175

   os.rek. (0:48,14; 4.15%)

     

16.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:09,46

    455

   os.rek. (1:10,96; 2.15%)

 

 

50PZ

    1.   

0:37,88

    530

              (0:37,47; -1.08%)

 

 

50DZ

    2.   

0:35,13

    399

              (0:34,57; -1.59%)

 

 

200HZ

    2.   

2:52,76

    397

   os.rek. (2:55,91; 1.82%)

     

17.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:42,74

    141

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    7.   

0:52,28

    202

              (0:51,22; -2.02%)

 

 

50DZ

    6.   

0:57,71

    90

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

ŠTERN Ana, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    4.   

1:14,96

    362

   os.rek. (1:19,43; 5.96%)

 

 

200HZ

    5.   

3:03,72

    330

              (3:03,01; -0.38%)

     

19.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

2:12,99

    65

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    17.   

1:01,78

    122

   os.rek. (1:02,94; 1.87%)

     

20.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    19.   

1:03,89

    111

   os.rek. (1:08,17; 6.69%)

     

21.  

VINŠEK Nina, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:18,34

    317

              (1:18,15; -0.24%)

 

 

50PZ

    5.   

0:47,33

    272

   os.rek. (0:50,62; 6.95%)

 

 

200HZ

    6.   

3:14,16

    280

   os.rek. (4:04,66; 26%)

     

22.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

2:04,68

    79

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    10.   

0:54,23

    181

   os.rek. (0:57,94; 6.84%)

     

23.  

ŽIVIČ Urška, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:06,71

    514

   os.rek. (1:08,54; 2.74%)

 

 

800KZ

    2.   

10:12,50

    540

              (10:01,64; -1.77%)

 

 

50DZ

    6.   

0:34,38

    426

   os.rek. (0:35,70; 3.83%)

 

 

200HZ

    4.   

2:41,44

    486

              (2:40,64; -0.49%)

     

24.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    21.   

1:25,51

    172

   os.rek. (1:37,58; 14.11%)

 

 

50PM

    11.   

0:47,78

    189

              (0:47,40; -0.79%)

 

 

50DM

    9.   

0:42,31

    168

              (0:41,46; -2%)

     

25.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    30.   

1:35,97

    122

   os.rek. (2:10,33; 35.8%)

 

 

50PM

    13.   

0:48,65

    179

              (0:47,27; -2.83%)

 

 

50DM

    22.   

0:51,49

    93

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    23.   

1:29,73

    149

   os.rek. (2:11,99; 47.09%)

 

 

50PM

    6.   

0:44,93

    227

   os.rek. (0:47,10; 4.82%)

 

 

50DM

    16.   

0:46,84

    124

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:13,66

    269

   os.rek. (1:17,45; 5.14%)

 

 

50PM

    4.   

0:40,20

    317

   os.rek. (0:41,04; 2.08%)

 

 

50DM

    2.   

0:37,85

    234

   os.rek. (0:41,31; 9.14%)

     

28.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    37.   

1:42,64

    99

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    29.   

0:57,14

    111

   os.rek. (1:01,64; 7.87%)

     

29.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:06,96

    358

   os.rek. (1:10,21; 4.85%)

 

 

50PM

    5.   

0:40,94

    300

   os.rek. (0:43,81; 7.01%)

 

 

50DM

    1.   

0:32,80

    360

              (0:32,34; -1.4%)

     

30.  

KOREN Klemen, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    4.   

1:06,39

    368

   os.rek. (1:06,64; 0.37%)

 

 

50PM

    5.   

0:39,11

    345

              (0:39,10; -0.02%)

 

 

200HM

    3.   

2:43,53

    350

   os.rek. (2:52,85; 5.69%)

     

31.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    36.   

1:41,99

    101

   os.rek. (2:00,27; 17.92%)

 

 

50PM

    21.   

0:50,45

    161

   os.rek. (0:50,95; 0.99%)

 

 

50DM

    21.   

0:49,64

    104

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

MERKAČ Miha, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    39.   

1:50,71

    79

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    32.   

0:57,95

    106

   os.rek. (brez rezultata)

     

33.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

1:21,60

    198

   os.rek. (1:29,39; 9.54%)

 

 

50PM

    16.   

0:48,76

    178

   os.rek. (0:51,37; 5.35%)

 

 

200HM

    8.   

3:12,16

    216

   os.rek. (3:27,87; 8.17%)

     

34.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    48.   

2:10,98

    48

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    42.   

1:01,65

    88

   os.rek. (1:06,35; 7.62%)

     

35.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:11,07

    300

   os.rek. (1:11,18; 0.15%)

 

 

50PM

    3.   

0:40,10

    320

   os.rek. (0:43,58; 8.67%)

 

 

200HM

    1.   

2:48,48

    320

              (2:46,85; -0.96%)

     

36.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    22.   

1:27,58

    160

   os.rek. (1:33,48; 6.73%)

 

 

50PM

    8.   

0:45,58

    218

              (0:44,77; -1.77%)

 

 

50DM

    11.   

0:44,15

    148

              (0:41,72; -5.5%)

     

37.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:03,58

    419

   os.rek. (1:04,71; 1.77%)

 

 

50DM

    2.   

0:33,75

    330

   os.rek. (0:37,22; 10.28%)

 

 

200HM

    1.   

2:36,50

    400

              (2:31,66; -3.09%)

     

38.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    45.   

1:58,24

    65

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    33.   

0:58,06

    105

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

PAVLEKOVIČ Marko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:06,44

    367

              (1:05,87; -0.85%)

 

 

50PM

    1.   

0:37,94

    377

              (0:36,49; -3.82%)

 

 

50DM

    4.   

0:33,85

    327

              (0:32,07; -5.25%)

     

40.  

PODRIČNIK Niko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

11:13,21

    331

   os.rek. (11:13,33; 0.01%)

 

 

1500KM

    3.   

21:11,47

    335

              (21:08,70; -0.21%)

 

 

50DM

    5.   

0:33,87

    327

   os.rek. (0:36,91; 8.97%)

     

41.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    49.   

2:14,43

    44

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    26.   

0:53,93

    131

   os.rek. (0:58,71; 8.86%)

     

42.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:15,18

    253

   os.rek. (1:18,74; 4.73%)

 

 

50DM

    7.   

0:42,01

    171

   os.rek. (0:42,57; 1.33%)

 

 

200HM

    4.   

3:01,64

    256

              (3:01,13; -0.28%)

     

43.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    29.   

1:35,09

    125

   os.rek. (1:55,94; 21.92%)

 

 

50DM

    17.   

0:47,31

    120

   os.rek. (0:51,58; 9.02%)

 

 

200HM

    11.   

3:21,03

    189

   os.rek. (3:48,89; 13.85%)

     

44.  

STEBLOVNIK Marko, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

1:24,81

    176

   os.rek. (1:27,05; 2.64%)

 

 

50PM

    7.   

0:44,06

    241

   os.rek. (0:44,60; 1.22%)

 

 

50DM

    10.   

0:38,94

    215

   os.rek. (0:39,95; 2.59%)

     

45.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:17,28

    233

   os.rek. (1:21,49; 5.44%)

 

 

50PM

    2.   

0:39,84

    326

   os.rek. (0:41,19; 3.38%)

 

 

50DM

    3.   

0:38,71

    219

              (0:36,08; -6.79%)

     

46.  

ŠTERN Nejc, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    44.   

1:57,10

    67

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    40.   

1:01,47

    89

   os.rek. (brez rezultata)

     

47.  

TAMŠE Vid, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    47.   

2:08,77

    50

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    39.   

1:01,10

    90

   os.rek. (1:02,13; 1.68%)

     

48.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:17,58

    230

   os.rek. (1:20,10; 3.24%)

 

 

200HM

    3.   

3:01,61

    256

   os.rek. (3:03,14; 0.84%)

     

49.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    20.   

1:25,21

    174

   os.rek. (1:39,75; 17.06%)

 

 

50PM

    24.   

0:51,70

    149

   os.rek. (0:52,04; 0.65%)

 

 

50DM

    18.   

0:48,08

    114

              (0:47,75; -0.68%)

     

50.  

ZAVRŠNIK Jaš, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    43.   

1:04,05

    78

   os.rek. (brez rezultata)


Back