Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 2. kolo troboja BM-FR-VV
19.11.2011, Velenje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BRITOVŠEK Janja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100DZ

    1.   

1:21,87

    327

   os.rek. (1:25,15; 4%)

 

 

200HZ

    1.   

2:38,41

    475

              (2:37,37; -0.65%)

 

 

400MZ

    2.   

5:59,14

    420

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

ERJAVEC Nuša, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    4.   

1:32,21

    349

              (1:20,49; -12.71%)

 

 

100DZ

    7.   

1:27,57

    267

              (1:12,37; -17.35%)

 

 

200HZ

    2.   

2:35,54

    502

              (2:27,01; -5.48%)

     

3.  

GREGOR Lia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

1:00,42

    61

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    11.   

2:18,23

    104

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:34,77

    321

   os.rek. (0:37,33; 7.36%)

 

 

200KZ

    1.   

2:49,24

    306

              (2:48,18; -0.62%)

 

 

100DZ

    1.   

1:41,66

    171

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:35,68

    297

   os.rek. (0:36,50; 2.29%)

 

 

100PZ

    1.   

1:45,40

    234

              (1:40,06; -5.06%)

 

 

200HZ

    1.   

3:05,88

    294

   os.rek. (3:12,64; 3.63%)

     

6.  

HOČEVAR Nina, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    13.   

2:29,09

    83

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    2.   

1:32,85

    342

              (1:30,78; -2.22%)

 

 

100DZ

    4.   

1:33,12

    222

              (1:28,40; -5.06%)

 

 

400MZ

    3.   

6:18,93

    358

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

KNEZ Zala, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    6.   

2:32,23

    421

              (2:28,03; -2.75%)

 

 

100DZ

    1.   

1:14,33

    437

              (1:13,60; -0.98%)

 

 

400MZ

    1.   

5:39,54

    497

   os.rek. (6:03,31; 7%)

     

9.  

LOČIČNIK Zala, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:34,72

    323

   os.rek. (0:35,27; 1.58%)

 

 

200HZ

    2.   

2:52,82

    366

              (2:51,36; -0.84%)

 

 

400MZ

    4.   

6:26,56

    337

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:42,10

    181

   os.rek. (1:01,15; 45.24%)

 

 

100PZ

    4.   

1:51,16

    199

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:44,17

    157

              (0:42,81; -3.07%)

 

 

200KZ

    7.   

3:26,64

    168

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    3.   

1:49,16

    210

              (1:45,67; -3.19%)

     

12.  

PODRŽAVNIK Ana, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:31,50

    432

   os.rek. (0:32,85; 4.28%)

 

 

100PZ

    1.   

1:31,90

    353

   os.rek. (1:32,40; 0.54%)

 

 

100DZ

    3.   

1:24,97

    293

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:40,77

    199

   os.rek. (0:41,54; 1.88%)

 

 

200KZ

    5.   

3:21,93

    180

              (3:19,15; -1.37%)

 

 

100PZ

    5.   

1:52,80

    191

   os.rek. (2:01,89; 8.05%)

     

14.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    10.   

2:17,45

    105

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    15.   

2:48,48

    57

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:30,94

    456

   os.rek. (0:31,30; 1.16%)

 

 

100DZ

    2.   

1:24,08

    302

              (1:23,60; -0.57%)

 

 

400MZ

    1.   

5:56,53

    430

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:50,41

    105

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    6.   

2:01,49

    153

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

ŠTERN Ana, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:34,70

    323

   os.rek. (0:36,56; 5.36%)

 

 

100PZ

    3.   

1:39,45

    278

   os.rek. (1:44,23; 4.8%)

 

 

200HZ

    3.   

2:56,34

    345

   os.rek. (3:00,60; 2.41%)

     

19.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

1:13,33

    34

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    12.   

2:23,05

    94

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    14.   

2:37,90

    70

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

VINŠEK Nina, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:35,37

    305

   os.rek. (0:38,37; 8.48%)

 

 

200KZ

    1.   

3:03,49

    240

   os.rek. (3:10,03; 3.56%)

 

 

100PZ

    5.   

1:46,59

    226

              (1:45,81; -0.73%)

     

22.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

1:02,46

    55

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    8.   

2:08,28

    130

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

ŽIVIČ Urška, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    2.   

2:25,98

    477

              (2:24,35; -1.11%)

 

 

200HZ

    6.   

2:39,50

    466

   os.rek. (2:40,57; 0.67%)

     

24.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:38,85

    160

   os.rek. (0:41,07; 5.71%)

 

 

200KM

    13.   

3:17,83

    139

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    12.   

1:49,61

    147

              (1:44,55; -4.61%)

     

25.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    26.   

0:43,60

    113

   os.rek. (0:46,92; 7.61%)

 

 

100PM

    13.   

1:51,50

    139

   os.rek. (1:53,10; 1.43%)

     

26.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    24.   

0:40,94

    137

   os.rek. (0:41,47; 1.29%)

 

 

200KM

    14.   

3:24,09

    127

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    5.   

1:41,60

    184

   os.rek. (1:51,70; 9.94%)

     

27.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:33,55

    249

   os.rek. (0:34,20; 1.93%)

 

 

100DM

    4.   

1:34,89

    148

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    8.   

3:07,05

    204

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    35.   

0:52,00

    67

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    23.   

2:15,45

    78

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

KORDEŽ Alen, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:28,12

    422

   os.rek. (0:28,13; 0.03%)

 

 

200KM

    5.   

2:12,13

    466

   os.rek. (2:16,20; 3.08%)

 

 

200HM

    2.   

2:16,68

    524

              (2:15,77; -0.66%)

     

30.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:30,90

    318

   os.rek. (0:31,04; 0.45%)

 

 

200KM

    1.   

2:33,06

    300

   os.rek. (2:39,68; 4.32%)

 

 

100DM

    1.   

1:19,94

    248

              (1:17,85; -2.61%)

 

 

200HM

    2.   

2:41,33

    319

   os.rek. (2:48,75; 4.59%)

     

31.  

KOREN Klemen, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:30,21

    341

   os.rek. (0:30,45; 0.79%)

 

 

100PM

    4.   

1:25,33

    311

              (1:23,23; -2.46%)

 

 

400MM

    1.   

5:35,49

    379

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

0:47,13

    90

              (0:46,21; -1.95%)

     

33.  

MERKAČ Miha, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    29.   

0:44,50

    107

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    17.   

2:00,50

    110

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:37,56

    177

   os.rek. (0:37,57; 0.02%)

 

 

100PM

    8.   

1:46,98

    158

              (1:44,00; -2.78%)

 

 

200HM

    11.   

3:19,58

    168

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:31,52

    300

   os.rek. (0:31,95; 1.36%)

 

 

100PM

    3.   

1:33,32

    238

              (1:28,24; -5.44%)

 

 

200HM

    1.   

2:40,17

    326

   os.rek. (2:48,38; 5.12%)

     

36.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:37,38

    180

   os.rek. (0:38,82; 3.85%)

 

 

100PM

    4.   

1:40,21

    192

              (1:37,53; -2.67%)

     

37.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

2:16,57

    422

   os.rek. (2:17,58; 0.73%)

 

 

200HM

    1.   

2:31,78

    383

              (2:30,08; -1.12%)

     

38.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    22.   

2:15,13

    78

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

PAVLEKOVIČ Marko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:28,15

    421

   os.rek. (0:28,65; 1.77%)

 

 

100PM

    5.   

1:27,08

    293

              (1:20,28; -7.8%)

 

 

100DM

    3.   

1:20,46

    243

   os.rek. (1:21,07; 0.75%)

     

40.  

PODRIČNIK Niko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:32,00

    287

   os.rek. (0:33,10; 3.43%)

 

 

100DM

    2.   

1:18,73

    259

   os.rek. (1:21,08; 2.98%)

 

 

400MM

    2.   

5:52,49

    327

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    39.   

1:17,79

    20

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    18.   

2:05,00

    99

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:36,74

    189

              (0:35,96; -2.12%)

 

 

100DM

    5.   

1:38,29

    133

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    6.   

3:01,12

    225

   os.rek. (3:17,65; 9.12%)

     

43.  

RUPAR Aleksander, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:11,74

    471

   os.rek. (2:13,39; 1.25%)

 

 

100PM

    1.   

1:12,23

    513

              (1:11,62; -0.84%)

 

 

200HM

    3.   

2:24,57

    443

   os.rek. (2:28,09; 2.43%)

     

44.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:44,26

    108

   os.rek. (0:47,58; 7.5%)

 

 

200HM

    15.   

3:36,06

    133

   os.rek. (brez rezultata)

     

45.  

STEBLOVNIK Marko, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:38,00

    171

   os.rek. (0:40,11; 5.55%)

 

 

200KM

    12.   

3:11,68

    153

   os.rek. (3:14,89; 1.67%)

 

 

100PM

    11.   

1:42,33

    180

              (1:38,30; -3.93%)

     

46.  

ŠEGEL Blaž, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:26,90

    483

   os.rek. (0:26,92; 0.07%)

 

 

200KM

    2.   

2:10,42

    485

              (2:08,84; -1.21%)

 

 

100DM

    1.   

1:05,40

    452

   os.rek. (1:06,24; 1.28%)

     

47.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:34,36

    232

              (0:34,22; -0.4%)

 

 

100PM

    2.   

1:29,10

    273

              (1:24,38; -5.29%)

 

 

100DM

    1.   

1:19,94

    248

   os.rek. (1:26,17; 7.79%)

     

48.  

ŠTERN Nejc, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    36.   

0:58,84

    46

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    20.   

2:11,13

    86

   os.rek. (brez rezultata)

     

49.  

TAMŠE Vid, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    37.   

1:03,07

    37

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    25.   

2:23,01

    66

   os.rek. (brez rezultata)

     

50.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:35,72

    206

              (0:35,59; -0.36%)

 

 

200KM

    5.   

2:50,02

    219

              (2:48,24; -1.04%)

 

 

200HM

    5.   

3:00,78

    226

   os.rek. (3:00,95; 0.09%)

     

51.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:41,45

    132

              (0:40,01; -3.47%)

 

 

200KM

    15.   

3:35,51

    107

   os.rek. (brez rezultata)

     

52.  

ZAVRŠNIK Jaš, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    38.   

1:16,99

    21

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    24.   

2:17,59

    74

   os.rek. (brez rezultata)


Back