Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 2. kolo troboja BM-FR-VV
23.06.2013, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    3.   

0:31,36

    460

              (0:30,91; -1.43%)

 

 

200KZ

    3.   

2:29,78

    461

   os.rek. (2:33,51; 2.49%)

 

 

100HZ

    2.   

1:18,50

    429

              (1:18,36; -0.17%)

     

2.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:33,69

    371

              (0:32,53; -3.44%)

 

 

200KZ

    5.   

2:42,02

    364

   os.rek. (2:53,30; 6.96%)

 

 

100HZ

    3.   

1:23,02

    362

              (1:16,58; -7.75%)

     

3.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:30,61

    495

              (0:30,06; -1.79%)

 

 

200KZ

    1.   

2:23,94

    520

   os.rek. (2:49,67; 17.87%)

 

 

100HZ

    1.   

1:16,91

    456

              (1:14,19; -3.53%)

     

4.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    8.   

3:24,00

    183

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    9.   

1:57,60

    180

              (1:52,94; -3.96%)

 

 

100HZ

    6.   

1:44,55

    181

              (1:41,84; -2.59%)

     

5.  

LOČIČNIK Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:54,83

    86

   os.rek. (0:56,34; 2.75%)

 

 

100PZ

    14.   

2:14,33

    121

              (2:05,59; -6.5%)

     

6.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:41,89

    193

   os.rek. (0:42,60; 1.69%)

 

 

100HZ

    4.   

1:42,91

    190

              (1:37,36; -5.39%)

 

 

200MZ

    3.   

3:43,01

    198

   os.rek. (3:43,59; 0.26%)

     

7.  

MASTEK MORI Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:50,79

    108

              (0:43,00; -15.33%)

 

 

100PZ

    12.   

2:08,76

    137

              (2:07,18; -1.22%)

 

 

100HZ

    16.   

2:10,74

    93

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:33,94

    363

              (0:33,49; -1.32%)

 

 

200KZ

    7.   

2:42,15

    364

   os.rek. (3:05,24; 14.23%)

 

 

200DZ

    2.   

3:36,51

    195

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:37,64

    266

   os.rek. (0:37,76; 0.31%)

 

 

100PZ

    3.   

1:36,82

    322

              (1:35,41; -1.45%)

 

 

100HZ

    9.   

1:33,34

    255

   os.rek. (1:33,61; 0.28%)

     

10.  

ODER Tinkara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:51,75

    102

   os.rek. (0:53,38; 3.14%)

 

 

100PZ

    11.   

2:04,96

    150

   os.rek. (2:08,55; 2.87%)

 

 

100HZ

    14.   

2:02,93

    112

   os.rek. (2:11,38; 6.87%)

     

11.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:40,93

    207

              (0:40,52; -1%)

 

 

100PZ

    5.   

1:51,52

    211

              (1:50,55; -0.86%)

 

 

100HZ

    10.   

1:50,18

    155

              (1:49,90; -0.25%)

     

12.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:34,79

    337

              (0:34,01; -2.24%)

 

 

200KZ

    9.   

2:47,74

    328

   os.rek. (2:48,61; 0.51%)

 

 

100PZ

    4.   

1:39,53

    297

              (1:37,42; -2.11%)

     

13.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

3:12,83

    216

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    7.   

1:53,14

    202

   os.rek. (1:53,55; 0.36%)

 

 

100HZ

    11.   

1:50,75

    153

              (1:46,79; -3.57%)

     

14.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:43,77

    169

   os.rek. (0:44,83; 2.42%)

 

 

100PZ

    8.   

1:54,92

    193

   os.rek. (1:55,71; 0.68%)

 

 

100HZ

    13.   

1:53,38

    142

              (1:49,78; -3.17%)

     

15.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:50,35

    111

   os.rek. (0:56,06; 11.34%)

 

 

100PZ

    13.   

2:13,89

    122

              (2:11,30; -1.93%)

 

 

100HZ

    17.   

2:19,77

    76

              (2:18,26; -1.08%)

     

16.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:42,69

    182

              (0:41,57; -2.62%)

 

 

200KZ

    7.   

3:15,91

    206

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    9.   

1:49,92

    156

              (1:39,65; -9.34%)

     

17.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:39,12

    237

   os.rek. (0:39,26; 0.35%)

 

 

200KZ

    2.   

3:00,59

    263

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    3.   

1:50,80

    215

              (1:48,97; -1.65%)

 

 

100HZ

    2.   

1:37,35

    225

              (1:34,18; -3.25%)

     

18.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:29,99

    526

              (0:28,96; -3.43%)

 

 

200KZ

    2.   

2:25,71

    501

   os.rek. (2:26,21; 0.34%)

 

 

200DZ

    1.   

2:55,89

    364

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:36,31

    296

              (0:35,04; -3.49%)

 

 

100PZ

    1.   

1:42,57

    271

              (1:36,92; -5.5%)

 

 

100HZ

    1.   

1:37,27

    225

              (1:33,28; -4.1%)

 

 

200MZ

    1.   

3:19,07

    278

              (3:14,94; -2.07%)

     

20.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:38,24

    254

              (0:37,68; -1.46%)

 

 

200KZ

    1.   

2:57,71

    276

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    8.   

1:45,19

    178

              (1:38,97; -5.91%)

 

 

200MZ

    2.   

3:31,79

    231

              (3:28,97; -1.33%)

     

21.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:43,90

    168

   os.rek. (0:47,89; 9.08%)

 

 

100PZ

    10.   

1:59,22

    173

              (1:56,71; -2.1%)

 

 

100HZ

    12.   

1:52,58

    145

              (1:51,56; -0.9%)

     

22.  

VINŠEK Nina, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:32,45

    415

              (0:32,34; -0.33%)

 

 

200KZ

    4.   

2:38,92

    386

   os.rek. (2:40,04; 0.7%)

 

 

100PZ

    5.   

1:41,19

    282

              (1:39,01; -2.15%)

     

23.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:35,15

    327

   os.rek. (0:35,73; 1.65%)

 

 

200KZ

    11.   

2:51,31

    308

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    10.   

1:35,88

    235

              (1:33,07; -2.93%)

     

24.  

ŽVAN Ana, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

1:05,67

    50

              (1:05,13; -0.82%)

 

 

100PZ

    18.   

2:36,62

    76

              (2:32,44; -2.66%)

 

 

100HZ

    19.   

2:26,57

    66

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:33,81

    257

              (0:32,60; -3.57%)

 

 

200KM

    4.   

2:42,21

    272

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    4.   

1:36,52

    235

              (1:31,30; -5.4%)

 

 

200MM

    1.   

2:56,27

    294

              (2:55,53; -0.41%)

     

26.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:34,78

    236

              (0:34,38; -1.15%)

 

 

200KM

    9.   

2:52,25

    227

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    2.   

1:32,97

    263

              (1:31,13; -1.97%)

 

 

200MM

    5.   

3:03,13

    262

   os.rek. (3:08,21; 2.77%)

     

27.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:42,13

    133

              (0:40,65; -3.51%)

 

 

100HM

    16.   

1:46,37

    124

   os.rek. (1:53,77; 6.95%)

     

28.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:32,13

    299

              (0:31,98; -0.46%)

 

 

100PM

    1.   

1:27,51

    316

              (1:24,52; -3.41%)

 

 

200MM

    3.   

2:58,05

    285

              (2:45,95; -6.79%)

     

29.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    14.   

3:04,85

    184

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    12.   

1:50,34

    158

              (1:49,36; -0.88%)

 

 

100HM

    15.   

1:42,66

    137

              (1:42,45; -0.2%)

     

30.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

1:01,19

    43

              (0:59,84; -2.2%)

 

 

100PM

    18.   

2:11,39

    93

              (2:06,08; -4.04%)

 

 

100HM

    25.   

2:22,42

    51

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

KORDEŽ Alen, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    4.   

2:13,47

    488

   os.rek. (2:16,72; 2.43%)

 

 

100HM

    1.   

1:04,84

    546

              (1:04,14; -1.07%)

 

 

200MM

    1.   

2:31,31

    465

   os.rek. (2:38,64; 4.84%)

     

32.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:28,70

    420

              (0:28,18; -1.81%)

 

 

200KM

    2.   

2:18,35

    438

   os.rek. (2:26,91; 6.18%)

 

 

200DM

    1.   

2:42,94

    341

   os.rek. (2:43,05; 0.06%)

     

33.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    26.   

0:57,01

    54

   os.rek. (1:01,90; 8.57%)

 

 

100PM

    19.   

2:13,12

    90

              (2:08,35; -3.58%)

 

 

100HM

    24.   

2:19,44

    55

              (2:13,72; -4.1%)

     

34.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:38,83

    170

   os.rek. (0:39,34; 1.31%)

 

 

100PM

    15.   

1:59,25

    125

              (1:54,25; -4.19%)

 

 

100HM

    22.   

2:06,52

    73

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    11.   

2:53,98

    220

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    5.   

1:39,87

    213

              (1:36,76; -3.11%)

 

 

100HM

    7.   

1:28,62

    214

              (1:25,50; -3.52%)

     

36.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:40,89

    279

   os.rek. (2:47,11; 3.86%)

 

 

100PM

    6.   

1:40,20

    210

              (1:34,22; -5.96%)

 

 

100HM

    4.   

1:24,20

    249

              (1:22,60; -1.9%)

 

 

200MM

    2.   

2:56,55

    293

              (2:53,26; -1.86%)

     

37.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:36,59

    203

   os.rek. (0:36,70; 0.3%)

 

 

200KM

    12.   

3:01,64

    194

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    8.   

1:32,54

    188

              (1:32,41; -0.14%)

     

38.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:29,59

    383

   os.rek. (0:29,88; 0.98%)

 

 

200KM

    4.   

2:24,70

    383

   os.rek. (2:38,61; 9.61%)

 

 

200DM

    4.   

2:52,54

    287

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:33,59

    262

   os.rek. (0:33,89; 0.89%)

 

 

100PM

    3.   

1:28,97

    301

   os.rek. (1:29,26; 0.32%)

 

 

200MM

    6.   

3:05,42

    253

   os.rek. (3:09,00; 1.93%)

     

40.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:27,88

    458

              (0:27,04; -3.01%)

 

 

200KM

    1.   

2:12,14

    503

              (2:09,83; -1.74%)

 

 

100HM

    1.   

1:12,39

    392

              (1:08,29; -5.66%)

     

41.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:35,22

    227

   os.rek. (0:35,83; 1.73%)

 

 

100HM

    9.   

1:34,74

    175

              (1:34,52; -0.23%)

     

42.  

PODRIČNIK Niko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:28,89

    412

   os.rek. (0:28,89; 0%)

 

 

200KM

    3.   

2:18,19

    440

              (2:16,57; -1.17%)

 

 

200DM

    1.   

2:37,87

    374

              (2:36,46; -0.89%)

     

43.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:46,59

    98

              (0:45,40; -2.55%)

 

 

100PM

    10.   

1:47,06

    173

   os.rek. (1:49,39; 2.17%)

 

 

100HM

    20.   

1:52,37

    105

              (1:48,11; -3.79%)

     

44.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:32,94

    278

   os.rek. (0:33,05; 0.33%)

 

 

200KM

    5.   

2:28,25

    356

   os.rek. (2:41,25; 8.76%)

 

 

100HM

    3.   

1:17,64

    318

   os.rek. (1:18,30; 0.85%)

     

45.  

RUPAR Aleksander, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:27,58

    473

              (0:27,48; -0.36%)

 

 

100HM

    2.   

1:09,12

    450

              (1:05,81; -4.78%)

 

 

200MM

    3.   

2:28,43

    493

              (2:28,09; -0.22%)

     

46.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:34,08

    251

   os.rek. (0:35,98; 5.57%)

 

 

200KM

    7.   

2:51,99

    228

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    3.   

1:23,74

    253

              (1:21,42; -2.77%)

     

47.  

ŠEGEL Blaž, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:25,84

    575

   os.rek. (0:26,34; 1.93%)

 

 

200KM

    2.   

2:06,99

    566

   os.rek. (2:15,07; 6.36%)

 

 

200DM

    1.   

2:24,67

    487

   os.rek. (2:27,33; 1.83%)

     

48.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:29,89

    372

              (0:29,58; -1.03%)

 

 

100PM

    1.   

1:24,61

    350

              (1:17,95; -7.87%)

 

 

200MM

    2.   

2:51,84

    317

              (2:46,58; -3.06%)

     

49.  

TAMŠE Vid, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:38,76

    170

   os.rek. (0:40,35; 4.1%)

 

 

100PM

    13.   

1:51,53

    153

              (1:50,36; -1.04%)

 

 

100HM

    17.   

1:46,59

    123

   os.rek. (1:51,25; 4.37%)

     

50.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:34,00

    253

   os.rek. (0:34,31; 0.91%)

 

 

200KM

    11.   

2:46,69

    250

              (2:46,62; -0.04%)

 

 

100HM

    8.   

1:24,16

    249

              (1:21,32; -3.37%)

     

51.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:34,30

    246

              (0:33,25; -3.06%)

 

 

200KM

    8.   

2:52,22

    227

   os.rek. (3:02,29; 5.84%)

 

 

200MM

    7.   

3:20,38

    200

   os.rek. (3:26,86; 3.23%)


Back