Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Memorial Boštjana Mariniča
18.05.2013, Velenje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

DOKL Anika, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    13.   

0:54,97

    81

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    14.   

1:04,12

    103

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    11.   

1:02,10

    81

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

LOČIČNIK Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:56,75

    74

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    12.   

0:57,80

    141

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    12.   

1:03,84

    74

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:42,66

    174

   os.rek. (0:45,12; 5.76%)

 

 

50DZ

    7.   

0:57,09

    90

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    6.   

0:48,50

    169

   os.rek. (0:50,30; 3.71%)

 

 

100MZ

    8.   

1:48,06

    169

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:34,09

    341

              (0:34,01; -0.23%)

 

 

50PZ

    3.   

0:42,63

    351

              (0:41,67; -2.25%)

 

 

50DZ

    3.   

0:38,31

    297

   os.rek. (0:39,15; 2.19%)

     

5.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:38,07

    245

   os.rek. (0:38,73; 1.73%)

 

 

50PZ

    5.   

0:44,35

    312

   os.rek. (0:44,44; 0.2%)

 

 

50HZ

    5.   

0:41,04

    279

   os.rek. (0:43,88; 6.92%)

     

6.  

ODER Tinkara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:52,98

    91

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    11.   

0:57,47

    143

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:45,24

    146

   os.rek. (0:45,84; 1.32%)

 

 

50PZ

    6.   

0:52,13

    192

   os.rek. (0:55,40; 6.27%)

 

 

50HZ

    7.   

0:50,41

    151

   os.rek. (0:54,54; 8.19%)

 

 

100MZ

    7.   

1:45,66

    181

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:33,48

    360

   os.rek. (0:34,32; 2.5%)

 

 

50PZ

    4.   

0:43,73

    325

              (0:41,82; -4.36%)

 

 

50DZ

    2.   

0:37,83

    308

   os.rek. (0:40,24; 6.37%)

     

9.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:40,22

    207

   os.rek. (0:41,58; 3.38%)

 

 

50PZ

    5.   

0:51,78

    196

   os.rek. (0:54,07; 4.42%)

 

 

50DZ

    6.   

0:51,58

    122

   os.rek. (0:58,19; 12.81%)

 

 

50HZ

    5.   

0:48,16

    173

              (0:47,82; -0.7%)

 

 

100MZ

    6.   

1:41,70

    203

   os.rek. (1:47,87; 6.06%)

     

10.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:40,09

    209

   os.rek. (0:41,74; 4.11%)

 

 

50DZ

    5.   

0:51,20

    124

              (0:48,25; -5.76%)

 

 

50HZ

    4.   

0:46,12

    197

              (0:44,78; -2.9%)

     

11.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:25,11

    234

   os.rek. (1:31,04; 6.96%)

 

 

50PZ

    3.   

0:49,03

    231

              (0:48,16; -1.77%)

 

 

50HZ

    1.   

0:42,39

    253

   os.rek. (0:43,53; 2.68%)

 

 

100MZ

    3.   

1:36,49

    237

   os.rek. (1:37,09; 0.62%)

     

12.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:36,62

    275

              (0:35,74; -2.4%)

 

 

50PZ

    1.   

0:44,94

    300

   os.rek. (0:45,43; 1.09%)

 

 

50DZ

    1.   

0:42,46

    218

              (0:41,52; -2.21%)

 

 

100MZ

    1.   

1:30,19

    291

   os.rek. (1:32,19; 2.21%)

     

13.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:24,24

    241

   os.rek. (1:31,66; 8.8%)

 

 

50PZ

    7.   

0:52,44

    189

              (0:50,80; -3.12%)

     

14.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:43,80

    161

   os.rek. (0:45,34; 3.51%)

 

 

50PZ

    8.   

0:54,86

    165

   os.rek. (0:56,86; 3.64%)

 

 

50DZ

    9.   

1:01,44

    72

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    9.   

0:52,34

    135

              (0:50,38; -3.74%)

 

 

100MZ

    9.   

1:48,29

    168

   os.rek. (1:55,78; 6.91%)

     

15.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:36,39

    280

   os.rek. (0:37,40; 2.77%)

 

 

50PZ

    8.   

0:46,19

    276

   os.rek. (0:48,79; 5.62%)

 

 

50HZ

    6.   

0:43,37

    236

   os.rek. (0:43,61; 0.55%)

     

16.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:33,57

    248

              (0:32,93; -1.9%)

 

 

50PM

    1.   

0:41,62

    260

              (0:41,53; -0.21%)

 

 

50DM

    1.   

0:35,77

    259

              (0:35,71; -0.16%)

 

 

100MM

    5.   

1:22,02

    258

   os.rek. (1:23,66; 1.99%)

     

17.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:16,95

    220

   os.rek. (1:19,46; 3.26%)

 

 

100PM

    2.   

1:32,14

    247

   os.rek. (1:36,48; 4.71%)

 

 

50HM

    5.   

0:39,21

    214

   os.rek. (0:39,97; 1.93%)

 

 

100MM

    6.   

1:22,43

    254

   os.rek. (1:24,27; 2.23%)

     

18.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:31,01

    315

   os.rek. (0:31,07; 0.19%)

 

 

100PM

    1.   

1:24,26

    323

              (1:22,78; -1.75%)

 

 

50HM

    3.   

0:36,25

    271

   os.rek. (0:36,37; 0.33%)

 

 

100MM

    1.   

1:16,92

    313

              (1:16,39; -0.68%)

     

19.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:57,20

    50

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    14.   

0:57,29

    100

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    17.   

0:57,72

    67

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

1:01,41

    41

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    10.   

0:55,32

    111

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    19.   

0:58,95

    63

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:42,29

    248

              (0:41,23; -2.5%)

 

 

100HM

    4.   

1:25,61

    205

   os.rek. (1:32,07; 7.54%)

 

 

100MM

    9.   

1:25,02

    232

   os.rek. (1:27,34; 2.72%)

     

22.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:11,57

    273

   os.rek. (1:13,08; 2.1%)

 

 

50DM

    2.   

0:35,91

    256

              (0:35,56; -0.97%)

 

 

100HM

    2.   

1:21,41

    238

   os.rek. (1:21,90; 0.6%)

 

 

100MM

    3.   

1:20,19

    276

   os.rek. (1:21,67; 1.84%)

     

23.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:38,61

    163

   os.rek. (0:38,83; 0.56%)

 

 

50HM

    8.   

0:43,63

    155

              (0:43,48; -0.34%)

 

 

100MM

    16.   

1:35,81

    162

   os.rek. (1:39,89; 4.25%)

     

24.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:33,15

    258

              (0:32,75; -1.2%)

 

 

50PM

    6.   

0:40,13

    290

              (0:39,84; -0.72%)

 

 

50HM

    13.   

0:39,02

    217

   os.rek. (0:42,26; 8.3%)

     

25.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:37,54

    178

              (0:36,50; -2.77%)

 

 

50PM

    6.   

0:46,14

    191

   os.rek. (0:50,42; 9.27%)

 

 

100MM

    13.   

1:30,71

    191

   os.rek. (1:34,11; 3.74%)

     

26.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:44,84

    104

   os.rek. (0:45,51; 1.49%)

 

 

50PM

    7.   

0:51,43

    138

              (0:50,49; -1.82%)

 

 

50HM

    12.   

0:48,67

    112

              (0:48,26; -0.84%)

 

 

100MM

    18.   

1:41,37

    137

   os.rek. (1:52,25; 10.73%)

     

27.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:32,59

    271

   os.rek. (0:32,64; 0.15%)

 

 

50DM

    11.   

0:36,87

    236

   os.rek. (0:37,28; 1.11%)

 

 

50HM

    10.   

0:36,43

    267

   os.rek. (0:36,62; 0.52%)

     

28.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:34,58

    227

   os.rek. (0:34,87; 0.83%)

 

 

50HM

    2.   

0:36,13

    274

   os.rek. (0:36,55; 1.16%)

 

 

100MM

    10.   

1:27,12

    215

   os.rek. (1:27,78; 0.75%)

     

29.  

STEBLOVNIK Marko, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:33,30

    254

              (0:33,22; -0.24%)

 

 

100KM

    99.   

1:13,85

    249

   os.rek. (1:17,97; 5.57%)

 

 

50DM

    10.   

0:36,52

    243

   os.rek. (0:37,56; 2.84%)

     

30.  

TAMŠE Vid, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:43,28

    116

   os.rek. (0:44,06; 1.8%)

 

 

50PM

    8.   

0:53,07

    125

              (0:53,04; -0.05%)

 

 

50HM

    15.   

0:51,83

    93

              (0:50,40; -2.75%)

 

 

100MM

    19.   

1:42,54

    132

   os.rek. (1:46,10; 3.47%)

     

31.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:32,94

    263

   os.rek. (0:33,84; 2.73%)

 

 

50DM

    13.   

0:39,78

    188

              (0:38,11; -4.19%)

 

 

50HM

    8.   

0:36,42

    267

              (0:36,16; -0.71%)

     

32.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:33,54

    249

              (0:33,07; -1.4%)

 

 

50DM

    5.   

0:38,86

    202

              (0:38,36; -1.28%)

 

 

100MM

    15.   

1:33,66

    173

              (1:30,13; -3.76%)


Back