Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Odprto prvenstvo Slovenije
31.07. - 03.08.2014, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BRITOVŠEK Janja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    6.   

0:29,10

    542

   os.rek. (0:29,18; 0.27%)

 

 

50KZ

    (finale) 21.   

0:28,66

    567

   os.rek. (0:29,18; 1.81%)

 

 

100KZ

    3.   

1:02,99

    564

   os.rek. (1:05,12; 3.38%)

 

 

100KZ

    (finale) 21.   

1:04,41

    528

   os.rek. (1:05,12; 1.1%)

 

 

200KZ

    6.   

2:21,37

    510

              (2:18,20; -2.24%)

 

 

200KZ

    (finale) 23.   

2:23,45

    488

              (2:18,20; -3.65%)

 

 

50HZ

    2.   

0:32,75

    564

              (0:31,59; -3.54%)

 

 

50HZ

    (finale) 18.   

0:32,02

    603

              (0:31,59; -1.34%)

 

 

100HZ

    3.   

1:11,77

    531

              (1:06,98; -6.67%)

 

 

100HZ

    (finale) 20.   

1:13,09

    502

              (1:06,98; -8.35%)

 

 

200HZ

    4.   

2:37,10

    492

              (2:29,26; -4.99%)

 

 

200HZ

    (finale) 21.   

2:37,28

    490

              (2:29,26; -5.09%)

     

2.  

ERJAVEC Nuša, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    59.   

0:30,06

    491

              (0:29,77; -0.96%)

 

 

50DZ

    53.   

0:33,30

    426

              (0:33,13; -0.51%)

 

 

50HZ

    28.   

0:33,96

    505

              (0:32,05; -5.62%)

 

 

100HZ

    21.   

1:14,35

    477

              (1:08,64; -7.67%)

 

 

200HZ

    23.   

2:43,93

    433

              (2:31,14; -7.8%)

     

3.  

GOLOB Nika, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    9.   

0:34,00

    673

   os.rek. (0:34,09; 0.26%)

 

 

100PZ

    9.   

1:15,23

    628

              (1:14,44; -1.05%)

 

 

200PZ

    7.   

2:45,82

    596

              (2:42,99; -1.7%)

 

 

200PZ

    (finale) 8.   

2:46,92

    584

              (2:42,99; -2.35%)

 

 

50DZ

    29.   

0:31,17

    520

              (0:30,89; -0.89%)

 

 

200MZ

    16.   

2:35,98

    528

              (2:29,82; -3.94%)

     

4.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:28,23

    593

   os.rek. (0:28,55; 1.13%)

 

 

50KZ

    (finale) 19.   

0:28,03

    606

   os.rek. (0:28,55; 1.85%)

 

 

400KZ

    2.   

4:37,50

    640

              (4:32,48; -1.8%)

 

 

400KZ

    (finale) 18.   

4:32,53

    675

              (4:32,48; -0.01%)

 

 

100DZ

    5.   

1:11,27

    484

   os.rek. (1:15,04; 5.28%)

 

 

100DZ

    (finale) 21.   

1:09,57

    520

   os.rek. (1:15,04; 7.86%)

 

 

50HZ

    1.   

0:31,18

    653

              (0:30,89; -0.93%)

 

 

50HZ

    (finale) 17.   

0:31,29

    646

              (0:30,89; -1.27%)

 

 

50HZ

    (swim off) 2.   

0:31,51

    633

              (0:30,89; -1.96%)

 

 

100HZ

    1.   

1:07,22

    646

              (1:06,22; -1.48%)

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:05,65

    693

   os.rek. (1:06,22; 0.86%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:07,08

    650

              (1:06,22; -1.28%)

 

 

200HZ

    1.   

2:24,19

    636

              (2:21,32; -1.99%)

 

 

200HZ

    (finale) 1.   

2:20,20

    692

   os.rek. (2:21,32; 0.79%)

 

 

200MZ

    3.   

2:28,47

    613

              (2:24,95; -2.37%)

 

 

200MZ

    (finale) 18.   

2:26,74

    635

              (2:24,95; -1.21%)

 

 

400MZ

    2.   

5:18,63

    597

              (5:15,11; -1.1%)

 

 

400MZ

    (finale) 7.   

5:10,66

    645

   os.rek. (5:15,11; 1.43%)

     

5.  

MLINAR Maruša, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:27,75

    625

   os.rek. (0:28,04; 1.04%)

 

 

50KZ

    (finale) 10.   

0:27,55

    639

   os.rek. (0:28,04; 1.77%)

 

 

100KZ

    2.   

0:59,71

    663

   os.rek. (1:04,26; 7.62%)

 

 

100KZ

    (finale) 9.   

0:58,84

    693

   os.rek. (1:04,26; 9.21%)

 

 

200KZ

    2.   

2:09,86

    658

   os.rek. (2:11,55; 1.3%)

 

 

200KZ

    (finale) 10.   

2:08,34

    682

   os.rek. (2:11,55; 2.5%)

 

 

400KZ

    3.   

4:29,95

    695

              (4:25,74; -1.55%)

 

 

400KZ

    (finale) 9.   

4:27,45

    714

              (4:25,74; -0.63%)

 

 

50DZ

    2.   

0:28,75

    663

   os.rek. (0:28,97; 0.76%)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:28,45

    684

   os.rek. (0:28,97; 1.82%)

 

 

100DZ

    1.   

1:03,99

    669

              (1:03,49; -0.78%)

 

 

100DZ

    (finale) 5.   

1:03,57

    682

              (1:03,49; -0.12%)

 

 

200DZ

    2.   

2:22,67

    622

   os.rek. (2:22,75; 0.05%)

 

 

200DZ

    (finale) 3.   

2:20,74

    648

   os.rek. (2:22,75; 1.42%)

 

 

200MZ

    3.   

2:25,11

    657

   os.rek. (2:36,07; 7.55%)

 

 

200MZ

    (finale) 6.   

2:23,93

    673

   os.rek. (2:36,07; 8.43%)

     

6.  

NAGLIČ Diana, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:27,90

    615

   os.rek. (0:28,12; 0.78%)

 

 

50KZ

    (finale) 9.   

0:27,48

    643

   os.rek. (0:28,12; 2.32%)

 

 

100KZ

    4.   

1:00,41

    640

   os.rek. (1:01,82; 2.33%)

 

 

100KZ

    (finale) 12.   

1:00,23

    646

   os.rek. (1:01,82; 2.63%)

 

 

200KZ

    3.   

2:10,69

    646

   os.rek. (2:11,18; 0.37%)

 

 

200KZ

    (finale) 11.   

2:08,81

    674

   os.rek. (2:11,18; 1.83%)

 

 

50DZ

    5.   

0:29,38

    621

              (0:29,04; -1.15%)

 

 

50DZ

    (finale) 9.   

0:28,81

    658

   os.rek. (0:29,04; 0.79%)

 

 

100DZ

    2.   

1:04,52

    653

              (1:02,94; -2.44%)

 

 

100DZ

    (finale) 6.   

1:03,73

    677

              (1:02,94; -1.23%)

 

 

200DZ

    1.   

2:21,46

    638

              (2:18,93; -1.78%)

 

 

200DZ

    (finale) 2.   

2:20,29

    654

              (2:18,93; -0.96%)

 

 

200MZ

    2.   

2:24,93

    659

              (2:24,59; -0.23%)

 

 

200MZ

    (finale) 4.   

2:23,66

    677

   os.rek. (2:24,59; 0.64%)

     

7.  

NATLAČEN Gaja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:27,57

    637

              (0:27,48; -0.32%)

 

 

100KZ

    5.   

0:59,10

    683

              (0:58,42; -1.15%)

 

 

100KZ

    (finale) 5.   

0:58,66

    699

              (0:58,42; -0.4%)

 

 

200KZ

    2.   

2:05,16

    735

              (2:04,10; -0.84%)

 

 

200KZ

    (finale) 2.   

2:03,07

    773

   os.rek. (2:04,10; 0.83%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:03,46

    766

   os.rek. (2:04,10; 0.51%)

 

 

400KZ

    2.   

4:19,74

    780

              (4:16,34; -1.3%)

 

 

400KZ

    (finale) 3.   

4:15,31

    821

   os.rek. (4:16,34; 0.4%)

 

 

800KZ

    (finale) 2.   

8:42,43

    845

   os.rek. (8:43,99; 0.29%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

8:47,68

    820

              (8:43,99; -0.69%)

 

 

1500KZ

    (finale) 2.   

16:33,95

    852

   os.rek. (16:44,23; 1.03%)

 

 

50DZ

    18.   

0:30,22

    570

              (0:29,86; -1.19%)

 

 

100DZ

    12.   

1:05,93

    612

   os.rek. (1:05,95; 0.03%)

 

 

200DZ

    7.   

2:24,68

    596

   os.rek. (2:27,43; 1.9%)

 

 

200DZ

    (finale) 7.   

2:25,97

    581

   os.rek. (2:27,43; 1%)

     

8.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    41.   

1:30,85

    357

              (1:29,70; -1.26%)

     

9.  

ODER Tjaša, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    29.   

0:28,98

    549

              (0:28,74; -0.82%)

 

 

200KZ

    3.   

2:05,74

    725

              (2:04,70; -0.82%)

 

 

200KZ

    (finale) 5.   

2:04,51

    747

   os.rek. (2:04,70; 0.15%)

 

 

400KZ

    3.   

4:20,27

    775

              (4:15,62; -1.78%)

 

 

400KZ

    (finale) 2.   

4:13,22

    842

   os.rek. (4:15,62; 0.94%)

 

 

800KZ

    (finale) 1.   

8:35,69

    879

   os.rek. (8:37,38; 0.32%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

8:39,76

    859

              (8:37,38; -0.45%)

 

 

1500KZ

    (finale) 1.   

16:22,10

    883

              (16:18,63; -0.35%)

 

 

200DZ

    8.   

2:25,69

    584

              (2:22,00; -2.53%)

 

 

200DZ

    (finale) 5.   

2:22,33

    626

              (2:22,00; -0.23%)

 

 

200HZ

    8.   

2:29,96

    566

              (2:21,18; -5.85%)

 

 

200HZ

    (finale) 4.   

2:23,06

    652

              (2:21,18; -1.31%)

 

 

400MZ

    4.   

5:09,07

    655

              (4:53,10; -5.16%)

 

 

400MZ

    (finale) 2.   

4:55,10

    752

              (4:53,10; -0.67%)

     

10.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:27,24

    661

   os.rek. (0:27,40; 0.58%)

 

 

50KZ

    (finale) 17.   

0:27,16

    666

   os.rek. (0:27,40; 0.88%)

 

 

100KZ

    1.   

0:59,23

    679

              (0:58,00; -2.07%)

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

0:58,90

    690

              (0:58,00; -1.52%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:58,40

    708

              (0:58,00; -0.68%)

 

 

200KZ

    1.   

2:07,35

    698

              (2:04,84; -1.97%)

 

 

200KZ

    (finale) 6.   

2:04,70

    743

   os.rek. (2:04,84; 0.11%)

 

 

400KZ

    1.   

4:29,22

    700

              (4:27,82; -0.52%)

 

 

400KZ

    (finale) 17.   

4:24,23

    741

   os.rek. (4:27,82; 1.35%)

 

 

800KZ

    (finale) 13.   

9:30,48

    649

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DZ

    3.   

1:08,25

    551

   os.rek. (1:08,74; 0.71%)

 

 

100DZ

    (finale) 20.   

1:07,55

    569

   os.rek. (1:08,74; 1.76%)

 

 

400MZ

    1.   

5:11,08

    642

   os.rek. (5:13,83; 0.88%)

 

 

400MZ

    (finale) 3.   

5:03,06

    694

   os.rek. (5:13,83; 3.55%)

     

11.  

DUGONJIĆ Damir, 1988

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:27,79

    883

              (0:26,83; -3.45%)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:27,56

    906

              (0:26,83; -2.64%)

 

 

100PM

    2.   

1:03,93

    764

              (0:59,66; -6.67%)

 

 

100PM

    (finale) 1.   

1:02,01

    837

              (0:59,66; -3.78%)

     

12.  

KORDEŽ Alen, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    7.   

0:30,16

    506

              (0:30,03; -0.43%)

 

 

50HM

    (finale) 12.   

0:30,25

    501

              (0:30,03; -0.72%)

 

 

100HM

    8.   

1:05,10

    507

              (1:02,93; -3.33%)

 

 

100HM

    (finale) 13.   

1:04,23

    528

              (1:02,93; -2.02%)

 

 

200HM

    3.   

2:16,08

    556

              (2:14,28; -1.32%)

 

 

200HM

    (finale) 8.   

2:18,05

    532

              (2:14,28; -2.73%)

     

13.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    37.   

1:09,89

    410

              (1:07,69; -3.14%)

 

 

200HM

    30.   

2:30,33

    412

              (2:28,17; -1.43%)

     

14.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    47.   

1:22,26

    358

              (1:21,30; -1.16%)

     

15.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:26,47

    492

   os.rek. (0:26,60; 0.49%)

 

 

50KM

    (finale) 21.   

0:25,94

    523

   os.rek. (0:26,60; 2.54%)

 

 

100KM

    2.   

0:55,64

    599

   os.rek. (0:56,94; 2.33%)

 

 

100KM

    (finale) 18.   

0:55,11

    616

   os.rek. (0:56,94; 3.32%)

 

 

200KM

    1.   

2:01,90

    585

              (2:01,34; -0.45%)

 

 

200KM

    (finale) 18.   

1:59,45

    622

   os.rek. (2:01,34; 1.58%)

 

 

400KM

    1.   

4:16,54

    631

              (4:14,63; -0.74%)

 

 

400KM

    (finale) 8.   

4:09,61

    685

   os.rek. (4:14,63; 2.01%)

 

 

50HM

    6.   

0:30,39

    495

   os.rek. (0:31,11; 2.36%)

 

 

50HM

    (finale) 24.   

0:30,22

    503

   os.rek. (0:31,11; 2.94%)

 

 

100HM

    6.   

1:05,98

    487

              (1:05,75; -0.34%)

 

 

100HM

    (finale) 22.   

1:05,30

    503

   os.rek. (1:05,75; 0.68%)

 

 

200HM

    4.   

2:22,12

    488

   os.rek. (2:28,61; 4.56%)

 

 

200HM

    (finale) 20.   

2:21,09

    499

   os.rek. (2:28,61; 5.32%)

     

16.  

PODRIČNIK Niko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    36.   

0:28,17

    408

              (0:27,61; -1.98%)

 

 

100KM

    19.   

1:00,15

    474

   os.rek. (1:00,81; 1.09%)

 

 

200KM

    18.   

2:09,98

    483

   os.rek. (2:13,82; 2.95%)

 

 

400KM

    16.   

4:37,95

    496

   os.rek. (4:47,53; 3.44%)

 

 

50DM

    22.   

0:29,54

    437

   os.rek. (0:30,58; 3.52%)

 

 

100DM

    10.   

1:05,23

    445

   os.rek. (1:06,66; 2.19%)

 

 

200DM

    9.   

2:33,12

    386

              (2:29,36; -2.45%)

 

 

200DM

    (finale) 23.   

2:30,09

    410

              (2:29,36; -0.48%)

 

 

200HM

    10.   

2:26,82

    442

   os.rek. (3:15,01; 32.82%)

     

17.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    52.   

0:33,11

    382

   os.rek. (0:33,95; 2.53%)

 

 

100HM

    41.   

1:10,67

    397

              (1:09,02; -2.33%)

 

 

200HM

    24.   

2:26,09

    449

              (2:24,57; -1.04%)

     

18.  

RUPAR Aleksander, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:30,34

    679

   os.rek. (0:30,78; 1.45%)

 

 

50PM

    (finale) 10.   

0:30,58

    663

   os.rek. (0:30,78; 0.65%)

 

 

100PM

    1.   

1:07,01

    663

   os.rek. (1:07,74; 1.08%)

 

 

100PM

    (finale) 10.   

1:06,54

    678

   os.rek. (1:07,74; 1.8%)

 

 

200PM

    4.   

2:33,80

    563

              (2:27,09; -4.36%)

 

 

50DM

    13.   

0:27,95

    516

   os.rek. (0:30,01; 7.37%)

 

 

50HM

    5.   

0:29,55

    538

              (0:29,11; -1.48%)

 

 

50HM

    (finale) 10.   

0:28,88

    576

   os.rek. (0:29,11; 0.79%)

 

 

100HM

    9.   

1:05,27

    503

              (1:03,23; -3.12%)

 

 

100HM

    (finale) 10.   

1:02,01

    587

   os.rek. (1:03,23; 1.96%)

 

 

200HM

    7.   

2:19,71

    514

   os.rek. (2:25,46; 4.11%)

 

 

200MM

    2.   

2:15,98

    589

   os.rek. (2:16,63; 0.47%)

 

 

200MM

    (finale) 12.   

2:13,75

    619

   os.rek. (2:16,63; 2.15%)

     

19.  

ŠEGEL Blaž, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:26,01

    519

              (0:25,59; -1.61%)

 

 

100KM

    15.   

0:58,03

    528

              (0:55,46; -4.42%)

 

 

50DM

    9.   

0:27,33

    552

              (0:27,12; -0.76%)

 

 

100DM

    20.   

1:05,25

    445

              (1:03,02; -3.41%)

 

 

200DM

    8.   

2:29,15

    417

              (2:20,46; -5.82%)

 

 

200DM

    (finale) 13.   

2:27,75

    429

              (2:20,46; -4.93%)

     

20.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    19.   

0:32,09

    574

              (0:31,99; -0.31%)

 

 

100PM

    28.   

1:12,94

    514

              (1:10,57; -3.24%)


Back