Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk KPD Zvezda Kranj na tekmovanju Pokal Gorenjska banka
26.04.2014, Radovljica, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ČARMAN Sara, 1992

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    12.   

0:31,21

    439

     

2.  

GOLMAJER ZIMA Neža, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:30,87

    454

   os.rek. (0:31,04; 0.55%)

 

 

50HZ

    7.   

0:37,66

    370

   os.rek. (0:38,63; 2.57%)

     

3.  

GRUDEN Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

1:35,06

    15

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    7.   

1:17,94

    41

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

HAFNER Nina, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    41.   

0:56,29

    74

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    37.   

1:04,49

    73

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

JAMNIK Špela, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

1:06,45

    45

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    4.   

1:12,35

    52

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

KADIVEC Patricija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

1:17,13

    29

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    1.   

1:11,88

    53

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

KOZAMERNIK Nika, 1986

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    7.   

2:18,23

    546

 

 

50HZ

    2.   

0:34,18

    496

     

8.  

MARGETA Sara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

1:19,47

    26

 

 

50HZ

    3.   

1:07,61

    64

   os.rek. (1:16,37; 12.95%)

     

9.  

PERKO Neja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:49,57

    109

   os.rek. (0:49,89; 0.64%)

 

 

50HZ

    5.   

0:57,08

    106

   os.rek. (1:02,45; 9.4%)

 

 

100HZ

    2.   

2:06,82

    96

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

RIBNIKAR Ana, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    25.   

2:46,36

    313

 

 

100HZ

    16.   

1:28,38

    284

     

11.  

TORKAR Anja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:34,72

    319

 

 

200PZ

    17.   

3:29,05

    297

 

 

50HZ

    20.   

0:44,15

    230

     

12.  

VODOPIVEC Nastja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    9.   

2:25,97

    463

 

 

100DZ

    15.   

1:21,93

    318

     

13.  

ALJAŽ Andraž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:39,65

    146

   os.rek. (0:41,77; 5.34%)

 

 

200KM

    26.   

3:19,39

    133

   os.rek. (3:35,17; 7.91%)

 

 

50HM

    1.   

0:46,51

    138

   os.rek. (0:49,05; 5.46%)

 

 

100HM

    1.   

1:41,69

    133

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

ALJAŽ Denis, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

1:35,08

    10

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    8.   

1:18,38

    28

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

JAMNIK Matej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

1:30,09

    12

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    2.   

1:32,30

    17

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

LAMPE Jon, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

1:13,25

    23

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    7.   

1:14,67

    33

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

MAJKIĆ Marko, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:57,64

    47

   os.rek. (1:03,96; 10.96%)

 

 

50HM

    3.   

0:57,77

    72

 

 

100HM

    27.   

2:11,07

    62

     

18.  

TRAVEN Anže, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:57,60

    47

   os.rek. (1:13,56; 27.7%)

 

 

50HM

    6.   

1:10,22

    40

 

 

100HM

    29.   

2:44,22

    31

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

VALJAVEC Jan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:47,25

    86

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    5.   

1:00,79

    61

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

VELIČKOVIČ Jernej, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:27,51

    439

   os.rek. (0:28,22; 2.58%)

 

 

200KM

    14.   

2:27,36

    331

 

 

100DM

    7.   

1:11,80

    334

 

 

100HM

    5.   

1:17,83

    297

     

21.  

VELIČKOVIČ Juš, 1990

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:28,65

    388

 

 

100DM

    6.   

1:10,47

    353

     

22.  

VELIČKOVIČ Vid, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:26,80

    474

 

 

50HM

    24.   

0:50,29

    109

     

23.  

ZALETEL Lenart, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:40,01

    142

   os.rek. (0:42,62; 6.52%)

 

 

200KM

    27.   

3:23,98

    125

   os.rek. (3:42,40; 9.03%)

 

 

50HM

    2.   

0:49,57

    114

   os.rek. (0:55,16; 11.27%)

 

 

100HM

    2.   

1:50,91

    102

   os.rek. (brez rezultata)

     

24.  

ZORMAN Matjaž, 1992

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:26,82

    473

 

 

100DM

    18.   

1:29,81

    170


Back