Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 1. kolo troboja BM-FR-VV
19.10.2013, Velenje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ERJAVEC Nuša, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100HZ

    2.   

1:10,35

    546

              (1:06,91; -4.88%)

     

2.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

6:56,27

    191

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    5.   

0:52,31

    190

   os.rek. (0:54,24; 3.68%)

 

 

100HZ

    3.   

1:39,47

    193

   os.rek. (2:00,25; 20.89%)

 

 

200MZ

    1.   

3:29,98

    228

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

KUŠEJ Špela, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    16.   

1:02,94

    109

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    6.   

1:57,55

    117

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

LOČIČNIK Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    9.   

0:55,98

    155

   os.rek. (0:57,80; 3.25%)

 

 

100HZ

    11.   

2:09,15

    88

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

6:48,34

    203

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    7.   

0:53,45

    178

   os.rek. (0:57,57; 7.7%)

 

 

100HZ

    1.   

1:33,89

    230

   os.rek. (1:34,75; 0.91%)

 

 

200MZ

    2.   

3:30,37

    226

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

MASTEK MORI Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    11.   

0:56,96

    147

   os.rek. (1:03,11; 10.79%)

 

 

100HZ

    8.   

2:02,76

    103

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

5:24,91

    402

   os.rek. (5:55,00; 9.26%)

 

 

50PZ

    2.   

0:41,58

    378

   os.rek. (0:41,67; 0.21%)

     

8.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    7.   

0:45,38

    291

              (0:44,35; -2.26%)

 

 

100HZ

    5.   

1:29,56

    265

   os.rek. (1:30,97; 1.57%)

 

 

200MZ

    6.   

3:10,64

    304

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

ODER Tinkara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:52,45

    188

   os.rek. (0:57,47; 9.57%)

 

 

100HZ

    7.   

1:58,14

    115

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

ODER Tjaša, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

4:14,35

    839

              (4:08,66; -2.23%)

 

 

200DZ

    1.   

2:20,73

    686

              (2:17,77; -2.1%)

 

 

100HZ

    1.   

1:05,48

    677

   os.rek. (1:06,34; 1.31%)

     

11.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    12.   

7:03,62

    182

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    9.   

0:48,91

    232

   os.rek. (0:49,55; 1.3%)

 

 

200MZ

    13.   

3:38,89

    201

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    4.   

0:43,85

    322

              (0:41,82; -4.62%)

 

 

200DZ

    1.   

3:19,76

    240

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    2.   

3:02,24

    348

   os.rek. (3:20,08; 9.78%)

     

13.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    3.   

6:53,62

    195

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    2.   

0:48,95

    232

   os.rek. (0:49,72; 1.57%)

 

 

100HZ

    2.   

1:37,39

    206

   os.rek. (2:00,38; 23.6%)

 

 

200MZ

    3.   

3:31,16

    224

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

7:04,66

    180

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    4.   

0:51,10

    204

   os.rek. (0:54,51; 6.67%)

 

 

200MZ

    4.   

3:45,38

    184

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    12.   

0:59,02

    132

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    9.   

2:04,71

    98

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    10.   

6:50,54

    199

   os.rek. (7:18,82; 6.88%)

 

 

100HZ

    8.   

1:35,42

    219

              (1:34,47; -0.99%)

 

 

200MZ

    12.   

3:30,19

    227

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    9.   

6:19,80

    252

   os.rek. (6:45,65; 6.8%)

 

 

50PZ

    8.   

0:47,55

    253

   os.rek. (0:48,16; 1.28%)

 

 

200MZ

    9.   

3:18,86

    268

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:44,13

    316

   os.rek. (0:44,94; 1.83%)

 

 

200MZ

    7.   

3:16,01

    280

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    6.   

6:07,83

    277

              (6:06,01; -0.49%)

 

 

100HZ

    9.   

1:35,97

    215

   os.rek. (1:45,76; 10.2%)

 

 

200MZ

    10.   

3:21,62

    257

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    11.   

6:53,45

    195

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    12.   

0:53,08

    182

   os.rek. (0:54,86; 3.35%)

 

 

100HZ

    11.   

1:41,18

    184

   os.rek. (1:44,47; 3.25%)

     

21.  

VINŠEK Nina, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    7.   

5:20,17

    421

   os.rek. (5:31,30; 3.47%)

 

 

50PZ

    7.   

0:42,58

    352

   os.rek. (0:44,50; 4.5%)

 

 

100HZ

    8.   

1:20,16

    369

              (1:18,17; -2.48%)

 

 

200MZ

    2.   

2:49,53

    432

   os.rek. (3:25,56; 21.25%)

     

22.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

5:43,46

    341

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    4.   

1:26,09

    298

   os.rek. (1:40,44; 16.66%)

 

 

200MZ

    5.   

3:10,30

    306

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

ŽIVIČ Urška, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

5:00,82

    507

              (4:47,99; -4.26%)

 

 

100HZ

    3.   

1:11,98

    510

              (1:11,05; -1.29%)

     

24.  

ŽVAN Ana, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    15.   

1:00,24

    124

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    10.   

2:08,30

    90

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

5:32,60

    281

   os.rek. (5:45,80; 3.96%)

 

 

50PM

    3.   

0:40,94

    273

   os.rek. (0:41,53; 1.44%)

     

26.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    5.   

5:54,56

    232

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    2.   

0:38,47

    329

   os.rek. (0:40,66; 5.69%)

 

 

200MM

    3.   

2:52,98

    285

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    9.   

0:41,61

    260

              (0:40,73; -2.11%)

 

 

100HM

    15.   

1:27,69

    191

   os.rek. (1:33,39; 6.5%)

 

 

200MM

    13.   

3:07,45

    224

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    11.   

6:46,39

    154

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    9.   

0:48,03

    169

   os.rek. (0:54,81; 14.11%)

 

 

100HM

    8.   

1:35,36

    148

   os.rek. (2:01,06; 26.95%)

     

29.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

5:19,40

    317

   os.rek. (5:35,94; 5.17%)

 

 

50PM

    1.   

0:37,34

    360

              (0:36,28; -2.83%)

 

 

100HM

    1.   

1:18,93

    261

   os.rek. (1:20,91; 2.5%)

 

 

200MM

    1.   

2:45,74

    324

   os.rek. (2:47,24; 0.9%)

     

30.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    6.   

0:45,96

    193

   os.rek. (0:48,79; 6.15%)

 

 

100HM

    9.   

1:36,05

    145

   os.rek. (1:42,39; 6.6%)

 

 

200MM

    7.   

3:15,15

    199

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    22.   

0:55,99

    107

   os.rek. (0:57,29; 2.32%)

 

 

100HM

    21.   

2:06,63

    63

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

KORDEŽ Alen, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:34,15

    470

   os.rek. (0:41,68; 22.04%)

 

 

100HM

    2.   

1:02,03

    539

              (1:01,35; -1.09%)

 

 

200MM

    2.   

2:25,64

    478

              (2:23,91; -1.18%)

     

33.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:42,83

    457

   os.rek. (5:08,80; 9.18%)

 

 

50PM

    4.   

0:37,12

    366

              (0:36,63; -1.32%)

 

 

200DM

    1.   

2:38,37

    348

   os.rek. (2:38,51; 0.08%)

 

 

100HM

    1.   

1:08,84

    394

   os.rek. (1:10,39; 2.25%)

 

 

200MM

    2.   

2:33,54

    408

              (2:32,38; -0.75%)

     

34.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    11.   

0:49,20

    157

   os.rek. (0:55,32; 12.43%)

 

 

100HM

    18.   

1:54,22

    86

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    8.   

0:47,85

    171

   os.rek. (0:53,91; 12.66%)

 

 

100HM

    15.   

1:51,31

    93

   os.rek. (2:09,06; 15.94%)

     

36.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

6:09,35

    205

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    4.   

1:27,25

    194

              (1:23,47; -4.33%)

 

 

200MM

    5.   

3:00,95

    249

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    4.   

5:33,81

    278

   os.rek. (5:36,52; 0.81%)

 

 

100HM

    3.   

1:21,43

    238

              (1:21,41; -0.02%)

 

 

200MM

    2.   

2:52,60

    287

   os.rek. (brez rezultata)

     

38.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    10.   

6:22,37

    185

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    5.   

1:29,20

    181

   os.rek. (1:43,04; 15.51%)

 

 

200MM

    9.   

3:19,16

    187

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

4:45,77

    443

   os.rek. (5:32,90; 16.49%)

 

 

50PM

    1.   

0:34,96

    439

              (0:34,55; -1.17%)

 

 

100HM

    2.   

1:10,38

    369

              (1:09,60; -1.1%)

 

 

200MM

    1.   

2:29,61

    441

   os.rek. (2:29,93; 0.21%)

     

40.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    5.   

0:39,28

    309

              (0:39,01; -0.68%)

 

 

100HM

    13.   

1:25,87

    203

   os.rek. (1:27,39; 1.77%)

 

 

200MM

    6.   

2:53,61

    282

   os.rek. (3:04,48; 6.26%)

     

41.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    9.   

6:14,63

    197

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    4.   

0:44,88

    207

   os.rek. (0:46,14; 2.8%)

 

 

200MM

    8.   

3:15,27

    198

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    12.   

6:47,34

    153

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    10.   

0:48,71

    162

   os.rek. (0:50,49; 3.65%)

 

 

100HM

    10.   

1:40,67

    126

   os.rek. (1:57,88; 17.09%)

     

43.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

4:50,04

    424

              (4:48,36; -0.57%)

 

 

100HM

    3.   

1:12,28

    340

              (1:11,83; -0.62%)

 

 

200MM

    4.   

2:42,97

    341

   os.rek. (3:16,01; 20.27%)

     

44.  

RUPAR Aleksander, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:31,17

    619

              (0:30,23; -3.01%)

 

 

100HM

    1.   

1:01,67

    548

   os.rek. (1:02,62; 1.54%)

 

 

200MM

    1.   

2:14,11

    612

              (2:14,00; -0.08%)

     

45.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    9.   

5:32,06

    282

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    8.   

1:17,39

    277

   os.rek. (1:17,63; 0.31%)

 

 

200MM

    9.   

2:54,97

    276

   os.rek. (brez rezultata)

     

46.  

ŠEGEL Blaž, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:34,84

    443

   os.rek. (0:41,99; 20.52%)

 

 

200DM

    1.   

2:22,98

    473

              (2:22,05; -0.65%)

     

47.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    11.   

5:33,25

    279

   os.rek. (5:37,96; 1.41%)

 

 

100HM

    11.   

1:19,94

    252

   os.rek. (1:20,17; 0.28%)

 

 

200MM

    12.   

2:57,98

    262

   os.rek. (brez rezultata)

     

48.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

5:58,87

    224

   os.rek. (6:09,52; 2.96%)

 

 

100HM

    7.   

1:32,32

    163

   os.rek. (1:37,40; 5.5%)

 

 

200MM

    6.   

3:12,90

    206

   os.rek. (3:29,30; 8.5%)


Back