Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk KPD Zvezda Kranj na tekmovanju Start 2014
11.10.2014, Kranj, 25m bazen, točke FINA


Uradni rezultati

     

1.  

KADIVEC Patricija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    1.   

0:59,38

    60

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    1.   

1:08,42

    74

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    1.   

1:08,67

    52

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

MARGETA Sara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:57,12

    67

   os.rek. (1:07,70; 18.52%)

 

 

100KZ

    11.   

2:04,17

    69

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    13.   

1:09,35

    71

   os.rek. (1:14,59; 7.55%)

 

 

50HZ

    12.   

1:04,22

    64

   os.rek. (1:10,15; 9.23%)

     

3.  

PERKO Neja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:41,30

    178

   os.rek. (0:48,36; 17.09%)

 

 

100KZ

    5.   

1:36,96

    145

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    5.   

0:55,52

    139

   os.rek. (0:56,92; 2.52%)

 

 

100PZ

    3.   

1:57,18

    153

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    6.   

0:51,63

    123

   os.rek. (0:58,27; 12.86%)

 

 

100MZ

    5.   

1:49,64

    146

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

RIBNIKAR Ana, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:34,14

    315

 

 

100KZ

    20.   

1:12,34

    350

   os.rek. (1:13,67; 1.83%)

 

 

400KZ

    18.   

5:19,95

    395

   os.rek. (5:23,26; 1.03%)

 

 

50DZ

    11.   

0:38,17

    260

 

 

50HZ

    12.   

0:38,52

    296

   os.rek. (0:39,56; 2.69%)

     

5.  

TOMAŠIČ Žana, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    16.   

1:09,21

    400

   os.rek. (1:10,48; 1.83%)

 

 

400KZ

    19.   

5:23,38

    383

   os.rek. (5:38,88; 4.79%)

 

 

50HZ

    11.   

0:36,75

    342

 

 

100HZ

    7.   

1:18,55

    347

   os.rek. (1:20,79; 2.85%)

     

6.  

TORKAR Anja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    29.   

0:34,55

    304

 

 

400KZ

    20.   

5:40,15

    329

   os.rek. (5:42,87; 0.79%)

 

 

100PZ

    7.   

1:33,73

    299

     

7.  

TUŠEK OKLOBDŽIJA Lara, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    26.   

0:40,65

    187

 

 

100KZ

    25.   

1:36,57

    147

 

 

50PZ

    6.   

0:46,52

    237

   os.rek. (0:48,94; 5.2%)

 

 

100PZ

    12.   

1:40,21

    244

   os.rek. (1:42,27; 2.05%)

 

 

100DZ

    8.   

2:06,04

    83

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    18.   

1:40,93

    187

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

VODOPIVEC Nastja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

0:31,33

    408

 

 

100KZ

    15.   

1:09,02

    403

 

 

400KZ

    14.   

4:56,14

    498

 

 

50DZ

    8.   

0:33,20

    395

 

 

100DZ

    8.   

1:13,34

    422

     

9.  

VOZEL Tjaša, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:27,26

    620

 

 

400KZ

    9.   

4:29,85

    659

 

 

50PZ

    1.   

0:32,51

    695

 

 

100PZ

    1.   

1:09,60

    731

 

 

100MZ

    2.   

1:04,78

    708

     

10.  

ALJAŽ Andraž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:37,66

    156

   os.rek. (0:39,66; 5.31%)

 

 

100KM

    2.   

1:28,50

    130

 

 

100PM

    4.   

1:58,10

    104

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    2.   

1:59,00

    67

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    1.   

1:41,68

    111

 

 

100MM

    2.   

1:41,78

    123

   os.rek. (1:42,95; 1.14%)

     

11.  

ALJAŽ Denis, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:56,37

    46

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    7.   

1:09,84

    47

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    9.   

1:05,47

    41

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

ČARMAN Marcel, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:29,45

    327

   os.rek. (0:30,31; 2.92%)

 

 

100KM

    8.   

1:06,11

    314

   os.rek. (1:06,64; 0.8%)

 

 

400KM

    6.   

5:08,18

    326

   os.rek. (5:44,18; 11.68%)

 

 

50DM

    2.   

0:32,34

    306

   os.rek. (0:33,28; 2.9%)

 

 

100DM

    3.   

1:14,78

    272

   os.rek. (1:20,98; 8.29%)

     

13.  

ČENČIČ Niki Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:57,62

    43

   os.rek. (0:59,86; 3.88%)

     

14.  

FINŽGAR Matic, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    30.   

0:55,73

    48

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    15.   

0:52,90

    78

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

LAMPE Jon, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

1:08,61

    25

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    6.   

1:09,46

    48

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    10.   

1:11,19

    32

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

MAJKIĆ Marko, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:48,79

    72

   os.rek. (0:53,42; 9.48%)

 

 

100KM

    8.   

2:02,77

    49

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    5.   

0:54,72

    70

   os.rek. (0:58,41; 6.74%)

 

 

100HM

    3.   

1:58,79

    69

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

MIHOVEC Miha, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:27,60

    397

   os.rek. (0:28,06; 1.66%)

 

 

200MM

    9.   

2:20,84

    471

   os.rek. (2:26,29; 3.86%)

     

18.  

TRAVEN Anže, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:53,13

    55

   os.rek. (0:57,36; 7.96%)

 

 

100KM

    9.   

2:05,20

    46

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    8.   

1:12,19

    42

   os.rek. (1:17,00; 6.66%)

 

 

50HM

    8.   

1:03,87

    44

   os.rek. (1:08,27; 6.88%)

     

19.  

VELIČKOVIČ Jernej, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

0:59,74

    425

 

 

400KM

    12.   

4:37,90

    445

 

 

50DM

    5.   

0:29,03

    423

   os.rek. (0:30,28; 4.3%)

 

 

50HM

    3.   

0:30,71

    399

   os.rek. (0:31,04; 1.07%)

 

 

100HM

    3.   

1:04,91

    428

   os.rek. (1:05,76; 1.3%)

 

 

200MM

    7.   

2:24,09

    440

   os.rek. (2:30,92; 4.74%)

     

20.  

VELIČKOVIČ Vid, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:26,12

    469

     

21.  

ZALETEL Lenart, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:41,16

    119

   os.rek. (0:41,75; 1.43%)

 

 

100KM

    3.   

1:33,22

    112

   os.rek. (1:35,50; 2.44%)

 

 

100PM

    3.   

1:57,05

    107

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    2.   

0:47,05

    110

   os.rek. (0:51,54; 9.54%)

 

 

100HM

    2.   

1:43,81

    104

   os.rek. (1:47,57; 3.62%)


Uradni rezultati

Back