Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Pokal mesta Celje - nedelja
16.11.2014, Celje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50DZ

    9.   

0:38,97

    244

              (0:38,59; -0.97%)

 

 

100DZ

    9.   

1:29,68

    231

              (1:27,70; -2.2%)

 

 

200HZ

    14.   

3:10,76

    249

   os.rek. (3:19,40; 4.52%)

 

 

100MZ

    16.   

1:29,82

    265

   os.rek. (1:31,15; 1.48%)

     

2.  

KOKOŠINEK Taja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:40,94

    183

   os.rek. (0:41,67; 1.78%)

 

 

100KZ

    5.   

1:32,22

    169

              (1:31,68; -0.58%)

 

 

50HZ

    3.   

0:47,98

    153

              (0:46,89; -2.27%)

 

 

100HZ

    2.   

1:36,99

    184

   os.rek. (1:45,27; 8.53%)

     

3.  

KUŠEJ Špela, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    25.   

0:37,77

    233

   os.rek. (0:41,70; 10.4%)

 

 

100KZ

    19.   

1:22,60

    235

   os.rek. (1:24,00; 1.69%)

 

 

200KZ

    29.   

3:01,48

    229

   os.rek. (3:23,31; 12.02%)

 

 

50HZ

    16.   

0:44,09

    198

              (0:44,07; -0.04%)

     

4.  

LOČIČNIK Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    36.   

0:44,85

    139

   os.rek. (0:45,39; 1.2%)

 

 

100KZ

    28.   

1:42,69

    122

   os.rek. (1:45,04; 2.28%)

 

 

50PZ

    21.   

0:52,90

    161

              (0:50,91; -3.76%)

 

 

200PZ

    12.   

3:50,70

    198

   os.rek. (3:51,16; 0.19%)

     

5.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    23.   

2:53,78

    261

   os.rek. (3:01,05; 4.18%)

 

 

200HZ

    9.   

3:00,18

    295

   os.rek. (3:02,99; 1.55%)

     

6.  

ODER Tinkara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    33.   

3:10,79

    197

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    13.   

0:47,07

    229

   os.rek. (0:47,09; 0.04%)

 

 

200PZ

    9.   

3:37,34

    237

   os.rek. (4:01,87; 11.28%)

 

 

100MZ

    20.   

1:32,87

    240

   os.rek. (1:32,88; 0.01%)

     

7.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:35,49

    281

   os.rek. (0:35,81; 0.9%)

 

 

100KZ

    17.   

1:19,73

    261

   os.rek. (1:20,94; 1.51%)

 

 

50PZ

    8.   

0:43,62

    287

   os.rek. (0:43,93; 0.71%)

 

 

100MZ

    14.   

1:27,59

    286

   os.rek. (1:31,93; 4.95%)

     

8.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:35,60

    278

              (0:34,95; -1.82%)

 

 

100KZ

    1.   

1:18,82

    271

   os.rek. (1:19,60; 0.98%)

 

 

200KZ

    2.   

2:48,17

    288

   os.rek. (2:52,79; 2.74%)

 

 

50PZ

    2.   

0:45,09

    260

              (0:44,92; -0.37%)

 

 

100PZ

    1.   

1:36,22

    276

   os.rek. (1:39,75; 3.66%)

 

 

100MZ

    2.   

1:30,26

    261

              (1:27,73; -2.8%)

     

9.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    26.   

0:38,07

    227

              (0:36,67; -3.67%)

 

 

100KZ

    23.   

1:28,09

    194

              (1:26,03; -2.33%)

 

 

200KZ

    35.   

3:14,58

    186

   os.rek. (3:17,77; 1.63%)

 

 

50HZ

    17.   

0:45,05

    185

              (0:43,02; -4.5%)

     

10.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    20.   

1:24,11

    223

              (1:23,64; -0.55%)

 

 

200KZ

    28.   

2:56,03

    251

   os.rek. (3:19,61; 13.39%)

 

 

50HZ

    13.   

0:42,35

    223

              (0:40,25; -4.95%)

 

 

200HZ

    10.   

3:01,66

    288

   os.rek. (3:38,71; 20.39%)

     

11.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:15,03

    314

   os.rek. (1:18,69; 4.87%)

 

 

200KZ

    12.   

2:41,58

    325

   os.rek. (3:11,79; 18.69%)

 

 

50HZ

    7.   

0:39,33

    279

              (0:39,21; -0.3%)

 

 

200HZ

    3.   

2:49,77

    353

   os.rek. (3:00,84; 6.52%)

     

12.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:31,63

    397

   os.rek. (0:33,29; 5.24%)

 

 

100KZ

    8.   

1:14,38

    322

   os.rek. (1:18,36; 5.35%)

 

 

200KZ

    19.   

2:46,91

    295

   os.rek. (3:09,04; 13.25%)

 

 

100MZ

    8.   

1:23,76

    327

   os.rek. (1:30,19; 7.67%)

     

13.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:14,60

    319

              (1:14,27; -0.44%)

 

 

200KZ

    7.   

2:35,99

    361

   os.rek. (2:45,54; 6.12%)

 

 

200HZ

    5.   

2:53,53

    330

   os.rek. (3:13,40; 11.45%)

 

 

100MZ

    13.   

1:26,55

    296

   os.rek. (1:27,30; 0.86%)

     

14.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:36,51

    258

   os.rek. (0:36,71; 0.54%)

 

 

100KZ

    14.   

1:18,01

    279

   os.rek. (1:18,49; 0.61%)

 

 

200KZ

    14.   

2:42,21

    321

   os.rek. (3:11,03; 17.76%)

 

 

50HZ

    14.   

0:42,39

    222

              (0:40,58; -4.26%)

     

15.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:30,43

    296

              (0:30,09; -1.11%)

 

 

50DM

    4.   

0:32,47

    302

   os.rek. (0:32,51; 0.12%)

 

 

100DM

    5.   

1:13,28

    289

              (1:12,52; -1.03%)

 

 

100MM

    10.   

1:14,62

    313

   os.rek. (1:14,83; 0.28%)

     

16.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:35,74

    352

   os.rek. (0:35,85; 0.3%)

 

 

200PM

    3.   

2:49,51

    360

   os.rek. (2:53,04; 2.08%)

 

 

200HM

    10.   

2:41,14

    285

   os.rek. (2:49,89; 5.43%)

 

 

100MM

    11.   

1:14,99

    309

   os.rek. (1:16,76; 2.36%)

     

17.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:33,38

    224

   os.rek. (0:34,29; 2.72%)

 

 

100KM

    4.   

1:13,61

    227

   os.rek. (1:14,38; 1.04%)

 

 

50DM

    4.   

0:38,68

    179

   os.rek. (0:38,94; 0.67%)

 

 

100HM

    5.   

1:25,75

    185

   os.rek. (1:29,65; 4.54%)

     

18.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:28,06

    378

   os.rek. (0:28,76; 2.49%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:27,82

    388

   os.rek. (0:28,76; 3.37%)

 

 

200KM

    8.   

2:18,18

    371

   os.rek. (2:19,31; 0.81%)

 

 

50PM

    2.   

0:34,05

    407

   os.rek. (0:34,79; 2.17%)

 

 

200PM

    2.   

2:38,16

    444

   os.rek. (2:41,81; 2.3%)

 

 

50DM

    2.   

0:30,49

    365

   os.rek. (0:31,17; 2.23%)

 

 

100MM

    4.   

1:09,46

    389

   os.rek. (1:10,60; 1.64%)

     

19.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    7.   

2:43,93

    222

   os.rek. (2:56,56; 7.7%)

 

 

50HM

    3.   

0:37,91

    212

              (0:37,21; -1.84%)

 

 

100HM

    2.   

1:19,27

    235

   os.rek. (1:24,82; 7%)

 

 

100MM

    5.   

1:22,57

    231

   os.rek. (1:22,64; 0.08%)

     

20.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:14,88

    216

   os.rek. (1:16,14; 1.68%)

 

 

200KM

    8.   

2:44,20

    221

   os.rek. (3:24,12; 24.31%)

 

 

50PM

    4.   

0:42,23

    213

              (0:41,75; -1.13%)

 

 

100PM

    5.   

1:36,27

    192

              (1:32,07; -4.36%)

 

 

50DM

    6.   

0:39,12

    173

              (0:37,67; -3.7%)

     

21.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:31,51

    267

              (0:30,89; -1.96%)

 

 

50PM

    1.   

0:38,62

    279

   os.rek. (0:42,52; 10.09%)

 

 

100PM

    1.   

1:24,47

    285

   os.rek. (1:29,00; 5.36%)

 

 

50DM

    3.   

0:34,00

    263

   os.rek. (0:34,34; 1%)

 

 

100MM

    1.   

1:18,14

    273

   os.rek. (1:18,63; 0.62%)

     

22.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    5.   

0:36,96

    318

   os.rek. (0:37,61; 1.75%)

 

 

50HM

    5.   

0:33,56

    305

              (0:33,44; -0.35%)

 

 

200HM

    7.   

2:35,19

    319

   os.rek. (2:43,68; 5.47%)

 

 

100MM

    14.   

1:17,42

    281

              (1:16,37; -1.35%)

     

23.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:08,14

    286

              (1:07,30; -1.23%)

 

 

200KM

    16.   

2:28,26

    301

   os.rek. (2:28,95; 0.46%)

 

 

50HM

    10.   

0:36,37

    240

              (0:35,51; -2.36%)

 

 

200HM

    9.   

2:40,81

    287

   os.rek. (2:49,20; 5.21%)

     

24.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    19.   

1:11,55

    247

              (1:10,04; -2.11%)

 

 

200KM

    21.   

2:32,94

    274

   os.rek. (2:50,27; 11.33%)

 

 

50HM

    11.   

0:36,62

    235

              (0:35,57; -2.86%)

 

 

200HM

    14.   

2:47,25

    255

   os.rek. (3:00,92; 8.17%)

     

25.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:31,56

    266

   os.rek. (0:33,17; 5.1%)

 

 

100KM

    20.   

1:11,76

    245

              (1:10,22; -2.14%)

 

 

200KM

    24.   

2:38,70

    245

   os.rek. (2:54,49; 9.94%)

 

 

100MM

    19.   

1:23,24

    226

              (1:22,61; -0.75%)

     

26.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:28,71

    353

   os.rek. (0:28,82; 0.38%)

 

 

100KM

    10.   

1:06,32

    311

              (1:04,54; -2.68%)

 

 

50HM

    2.   

0:32,34

    341

   os.rek. (0:32,62; 0.86%)

 

 

200HM

    6.   

2:32,28

    338

   os.rek. (2:39,68; 4.85%)

     

27.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    5.   

0:33,64

    272

   os.rek. (0:33,78; 0.41%)

 

 

100DM

    7.   

1:18,86

    232

   os.rek. (1:21,19; 2.95%)

 

 

50HM

    9.   

0:35,41

    260

   os.rek. (0:35,86; 1.27%)

 

 

100MM

    15.   

1:18,68

    267

              (1:18,48; -0.25%)


Back