Nastopi plavalcev/plavalk KPD Zvezda Kranj na tekmovanju Združeno prvenstvo Slovenije 22.01. - 25.01.2015, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
BIZJAK Nika, 2002
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
37.
2:36,78
348
   os.rek. (2:37,56; 0.49%)
400KZ
21.
5:24,47
362
   os.rek. (5:26,74; 0.69%)
50PZ
20.
0:41,02
330
100PZ
19.
1:31,34
318
200PZ
17.
3:08,20
365
50DZ
41.
0:36,61
295
   os.rek. (0:36,80; 0.51%)
100DZ
26.
1:23,90
267
200MZ
21.
2:51,69
357
   os.rek. (2:55,28; 2.09%)
2.
RIBNIKAR Ana, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
126.
0:33,09
332
100KZ
115.
1:13,29
322
50PZ
51.
0:43,61
275
   os.rek. (brez rezultata)
50DZ
108.
0:38,29
258
50HZ
78.
0:38,42
283
100MZ
87.
1:22,66
319
3.
TORKAR Anja, 1997
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
122.
1:15,82
291
50PZ
41.
0:40,12
353
100PZ
43.
1:29,71
335
   os.rek. (1:29,84; 0.14%)
4.
TUŠEK OKLOBDŽIJA Lara, 2001
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
29.
0:47,44
213
100PZ
26.
1:42,97
222
200PZ
30.
3:41,09
225
   os.rek. (3:51,35; 4.64%)
100MZ
61.
1:40,15
179
   os.rek. (1:40,93; 0.77%)
5.
VODOPIVEC Nastja, 1997
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
46.
1:04,14
480
200KZ
20.
2:12,88
572
   os.rek. (2:16,86; 2.99%)
400KZ
28.
4:42,01
551
   os.rek. (4:43,87; 0.65%)
800KZ
(finale) 24.
10:00,32
502
50DZ
38.
0:32,00
442
100DZ
26.
1:11,31
435
6.
VOZEL Tjaša, 1994
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
5.
2:04,65
693
200KZ
(finale) 4.
2:02,18
735
   os.rek. (2:02,24; 0.04%)
50PZ
1.
0:31,50
730
50PZ
(finale) 1.
0:30,81
780
   os.rek. (0:31,18; 1.2%) rek. absolutno rek. U23 rek. 21 let
100PZ
1.
1:09,56
720
100PZ
(finale) 1.
1:06,55
822
   rek. 21 let
200PZ
1.
2:33,27
676
200PZ
(finale) 1.
2:25,92
784
   rek. 21 let
50DZ
3.
0:28,72
611
   os.rek. (0:29,16; 1.53%)
50DZ
(finale) 3.
0:28,32
638
   os.rek. (0:29,16; 2.96%)
100MZ
2.
1:04,69
666
100MZ
(finale) 1.
1:02,47
740
   os.rek. (1:02,91; 0.7%)
200MZ
5.
2:22,36
627
200MZ
(finale) 2.
2:15,74
723
7.
INDIHAR VELIČKOVIČ Vid, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KM
48.
0:26,07
462
50DM
32.
0:27,54
492
50HM
11.
0:28,39
472
100HM
(1. v štafeti) -
1:04,44
421
8.
MIHOVEC Miha, 1998
disc.
mesto
čas
točke
800KM
(finale) 6.
8:56,61
564
   os.rek. (8:56,76; 0.02%)
800KM
(vmesni čas) -
9:10,04
523
1500KM
(finale) 5.
17:20,94
538
200DM
4.
2:22,72
419
200DM
(finale) 10.
2:20,95
435
9.
VELIČKOVIČ Jernej, 1999
disc.
mesto
čas
točke
50KM
27.
0:27,08
412
   os.rek. (0:27,70; 2.28%)
100DM
21.
1:05,60
386
50HM
11.
0:30,42
383
100HM
9.
1:04,23
426
200HM
4.
2:16,87
459
   os.rek. (2:17,35; 0.35%)
200HM
(finale) 18.
2:14,43
485
   os.rek. (2:17,35; 2.17%)
100MM
13.
1:05,89
418
400MM
8.
5:04,90
456
400MM
(finale) 22.
5:01,51
472
10.
ZORMAN Matjaž, 1992
disc.
mesto
čas
točke
50KM
45.
0:25,97
467
50DM
42.
0:28,11
463