Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PD Maribor na tekmovanju MM Pomlad
09.04.2016, Maribor, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BENKO Klara, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    3.   

0:29,80

    504

 

 

50PZ

    2.   

0:39,71

    409

 

 

100PZ

    3.   

1:29,17

    375

 

 

50DZ

    5.   

0:32,97

    439

   os.rek. (0:33,61; 1.94%)

 

 

50HZ

    5.   

0:34,39

    487

   os.rek. (0:36,36; 5.72%)

     

2.  

DEMIROVIĆ Emina, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:41,01

    193

   os.rek. (0:47,18; 15.04%)

     

3.  

IVETIĆ Mia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

1:03,77

    51

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    15.   

2:13,97

    58

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

KAŠMAN Kim, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:31,12

    443

 

 

100KZ

    7.   

1:07,70

    454

   os.rek. (1:11,32; 5.34%)

 

 

200KZ

    2.   

2:27,95

    445

   os.rek. (2:44,97; 11.5%)

 

 

50DZ

    7.   

0:33,69

    412

   os.rek. (0:34,54; 2.52%)

 

 

50HZ

    8.   

0:35,61

    438

   os.rek. (0:36,72; 3.11%)

 

 

100HZ

    4.   

1:19,81

    386

     

5.  

KAŠMAN Neja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:31,00

    448

   os.rek. (0:34,54; 11.41%)

 

 

200PZ

    3.   

3:10,61

    388

   os.rek. (3:30,90; 10.64%)

 

 

50DZ

    3.   

0:33,19

    430

   os.rek. (0:35,16; 5.93%)

 

 

100DZ

    4.   

1:14,95

    416

   os.rek. (1:20,13; 6.91%)

 

 

50HZ

    7.   

0:36,64

    402

   os.rek. (0:36,90; 0.7%)

     

6.  

KOROŠAK Laura, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:37,90

    470

 

 

200PZ

    2.   

3:05,97

    418

   os.rek. (3:34,85; 15.52%)

 

 

100DZ

    6.   

1:26,22

    273

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    6.   

1:18,49

    406

   os.rek. (1:20,70; 2.81%)

     

7.  

KOZODERC Tina, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    10.   

0:35,83

    430

     

8.  

LEPENIK Katarina, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:57,03

    72

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    11.   

2:10,35

    63

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    14.   

1:04,23

    96

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    9.   

2:26,56

    84

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    13.   

1:06,88

    66

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

MURAUS Elinn, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:41,74

    183

 

 

100KZ

    12.   

1:31,67

    183

   os.rek. (1:39,19; 8.2%)

 

 

200KZ

    8.   

3:16,82

    189

   os.rek. (3:31,70; 7.56%)

 

 

50PZ

    10.   

0:52,34

    178

   os.rek. (0:55,31; 5.67%)

 

 

50DZ

    9.   

0:45,30

    169

   os.rek. (0:50,23; 10.88%)

 

 

50HZ

    7.   

0:47,02

    190

   os.rek. (0:50,76; 7.95%)

     

10.  

NAJVIRT Evelyn, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:59,43

    63

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    10.   

2:06,41

    69

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    16.   

1:12,05

    68

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    10.   

2:37,32

    68

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    12.   

1:06,57

    67

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

OBRAN Lana, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:38,90

    227

   os.rek. (0:41,33; 6.24%)

 

 

100KZ

    9.   

1:27,16

    213

   os.rek. (1:41,05; 15.93%)

 

 

100PZ

    8.   

1:53,34

    183

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    10.   

0:45,36

    168

   os.rek. (0:50,28; 10.84%)

 

 

50HZ

    10.   

0:48,53

    173

   os.rek. (0:53,15; 9.51%)

     

12.  

PETEK Danaja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:41,42

    188

   os.rek. (0:46,66; 12.65%)

 

 

100KZ

    11.   

1:28,50

    203

   os.rek. (1:40,38; 13.42%)

 

 

50PZ

    7.   

0:49,20

    215

   os.rek. (0:54,14; 10.04%)

 

 

100PZ

    4.   

1:43,97

    237

   os.rek. (1:54,91; 10.52%)

 

 

50DZ

    11.   

0:48,91

    134

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    9.   

0:48,41

    174

   os.rek. (0:54,33; 12.22%)

     

13.  

PETEK Medea, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:29,78

    505

 

 

200KZ

    1.   

2:18,41

    543

 

 

400KZ

    1.   

4:49,59

    561

 

 

50PZ

    3.   

0:40,44

    387

 

 

50HZ

    9.   

0:35,76

    433

   os.rek. (0:36,46; 1.95%)

 

 

100HZ

    5.   

1:20,14

    381

     

14.  

PREMOŠA Vesna, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

1:00,46

    60

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    12.   

2:18,36

    53

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    12.   

1:03,42

    100

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    8.   

2:26,21

    85

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    10.   

1:01,07

    86

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

RIHTARIČ Viktorija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:34,22

    333

   os.rek. (0:35,21; 2.89%)

 

 

400KZ

    11.   

6:35,48

    220

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    6.   

1:44,03

    236

   os.rek. (1:44,75; 0.69%)

 

 

50HZ

    13.   

0:41,70

    273

   os.rek. (0:45,35; 8.75%)

     

16.  

SCHAUBACH Danaja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    5.   

0:50,08

    203

   os.rek. (0:50,80; 1.43%)

 

 

50DZ

    12.   

0:53,44

    103

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

SIMONIČ Laura, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    4.   

0:49,63

    209

   os.rek. (0:57,77; 16.4%)

     

18.  

SOVIČ Pika, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:36,29

    279

   os.rek. (0:39,17; 7.93%)

 

 

100KZ

    11.   

1:19,78

    278

   os.rek. (1:33,17; 16.78%)

 

 

50PZ

    5.   

0:42,18

    341

   os.rek. (0:49,57; 17.52%)

 

 

100PZ

    5.   

1:38,05

    282

   os.rek. (1:49,73; 11.91%)

 

 

50HZ

    14.   

0:42,72

    254

   os.rek. (0:47,10; 10.25%)

     

19.  

SUPIČ Ana, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    1.   

0:36,20

    540

   os.rek. (0:36,37; 0.46%)

 

 

50DZ

    2.   

0:30,84

    537

   os.rek. (0:31,35; 1.65%)

     

20.  

ATELŠEK KASTREVC Vid, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:30,22

    331

   os.rek. (0:31,45; 4.07%)

 

 

100KM

    8.   

1:06,62

    349

   os.rek. (1:13,72; 10.65%)

 

 

50PM

    6.   

0:41,03

    273

   os.rek. (0:43,36; 5.67%)

 

 

100DM

    6.   

1:14,33

    301

   os.rek. (1:26,53; 16.41%)

 

 

100HM

    4.   

1:13,02

    359

   os.rek. (1:15,54; 3.45%)

     

21.  

BLAŽEKA Matjaž, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:44,90

    101

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    23.   

1:42,06

    97

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KM

    18.   

3:39,70

    100

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    26.   

1:01,83

    79

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    17.   

2:20,50

    72

   os.rek. (brez rezultata)

     

22.  

DEMAJ Aljo, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    26.   

0:46,76

    89

   os.rek. (0:51,20; 9.49%)

 

 

100KM

    21.   

1:39,46

    104

   os.rek. (2:00,16; 20.81%)

 

 

200KM

    17.   

3:38,46

    101

   os.rek. (4:18,68; 18.41%)

 

 

50PM

    32.   

1:03,85

    72

   os.rek. (1:09,37; 8.64%)

 

 

100PM

    16.   

2:19,44

    73

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    30.   

0:55,32

    82

   os.rek. (0:59,96; 8.38%)

 

 

100HM

    11.   

1:55,71

    90

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

FEKONJA Sergej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:17,33

    223

   os.rek. (1:24,54; 9.32%)

 

 

400KM

    8.   

5:43,04

    264

   os.rek. (6:39,50; 16.45%)

 

 

50PM

    6.   

0:48,35

    166

   os.rek. (0:53,39; 10.42%)

 

 

50HM

    8.   

0:43,33

    170

   os.rek. (0:45,59; 5.21%)

     

24.  

FRAS Jan, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:32,00

    279

   os.rek. (0:33,85; 5.78%)

 

 

100KM

    6.   

1:08,12

    326

   os.rek. (1:15,87; 11.37%)

 

 

200KM

    9.   

2:37,34

    272

   os.rek. (3:11,51; 21.71%)

 

 

400KM

    10.   

5:31,46

    292

   os.rek. (6:18,97; 14.33%)

 

 

50PM

    6.   

0:41,61

    261

   os.rek. (0:46,91; 12.73%)

 

 

100PM

    7.   

1:35,66

    228

   os.rek. (2:13,50; 39.55%)

     

25.  

FRAS Žan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:38,20

    164

   os.rek. (0:40,81; 6.83%)

 

 

200KM

    12.   

3:11,11

    152

   os.rek. (3:20,86; 5.1%)

 

 

400KM

    12.   

6:26,85

    184

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    10.   

0:51,52

    82

   os.rek. (0:51,92; 0.77%)

 

 

100HM

    6.   

1:41,97

    132

   os.rek. (1:47,72; 5.63%)

 

 

200MM

    0.   

3:45,65

    128

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

FURMAN Nik, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    28.   

2:02,79

    55

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    35.   

1:07,92

    60

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    38.   

1:04,79

    51

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

GJURA MEKE Nejc, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:36,73

    184

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    9.   

1:26,76

    158

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    11.   

0:52,99

    126

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    9.   

0:42,26

    184

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    7.   

1:37,57

    150

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

HERŽENJAK Jakec, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    9.   

0:42,81

    240

   os.rek. (0:43,88; 2.49%)

     

29.  

HORVAT Lan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:49,27

    76

   os.rek. (0:51,40; 4.32%)

 

 

100KM

    25.   

1:48,22

    81

   os.rek. (2:04,65; 15.18%)

 

 

200KM

    19.   

4:17,39

    62

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    10.   

1:55,74

    128

   os.rek. (2:00,89; 4.44%)

 

 

50HM

    28.   

0:54,30

    86

   os.rek. (brez rezultata)

     

30.  

JARC Luka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:27,10

    459

 

 

400KM

    3.   

4:32,04

    529

   os.rek. (4:41,58; 3.5%)

 

 

50PM

    6.   

0:35,88

    408

   os.rek. (0:37,47; 4.43%)

 

 

100DM

    2.   

1:03,19

    490

 

 

200DM

    2.   

2:24,65

    458

   os.rek. (2:25,01; 0.24%)

 

 

100HM

    3.   

1:08,42

    437

   os.rek. (1:11,22; 4.09%)

     

31.  

JERČIČ Luka, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:27,78

    426

   os.rek. (0:29,61; 6.58%)

 

 

50PM

    5.   

0:35,87

    408

 

 

50DM

    3.   

0:30,38

    402

   os.rek. (0:31,37; 3.25%)

 

 

50HM

    3.   

0:32,26

    413

   os.rek. (0:35,39; 9.7%)

 

 

200HM

    2.   

2:39,89

    342

   os.rek. (2:55,48; 9.75%)

     

32.  

KALEZIČ Luka, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:27,44

    442

   os.rek. (brez rezultata)

     

33.  

KITAK Miha, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:28,97

    376

 

 

50HM

    7.   

0:34,47

    339

   os.rek. (0:36,73; 6.55%)

     

34.  

KOS LIPUŠČEK David, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:38,71

    157

   os.rek. (0:43,79; 13.12%)

 

 

200KM

    14.   

3:20,01

    132

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400KM

    14.   

6:50,37

    154

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    9.   

0:50,97

    142

   os.rek. (0:54,95; 7.8%)

 

 

100PM

    7.   

1:51,24

    145

   os.rek. (2:10,91; 17.68%)

 

 

50DM

    8.   

0:47,08

    108

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    5.   

1:41,08

    135

   os.rek. (2:00,33; 19.04%)

     

35.  

KRALJ Žak Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

0:51,25

    67

   os.rek. (0:59,27; 15.64%)

 

 

100KM

    27.   

1:57,98

    62

   os.rek. (2:15,53; 14.87%)

 

 

50PM

    30.   

1:03,07

    75

   os.rek. (1:12,33; 14.68%)

 

 

100PM

    18.   

2:25,16

    65

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    32.   

0:55,76

    80

   os.rek. (1:05,14; 16.82%)

     

36.  

KRALJ Žan Luka, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:32,25

    272

   os.rek. (0:33,13; 2.72%)

 

 

400KM

    11.   

5:37,17

    278

   os.rek. (5:38,39; 0.36%)

 

 

50PM

    9.   

0:44,15

    219

   os.rek. (0:47,74; 8.13%)

 

 

100DM

    7.   

1:28,27

    179

   os.rek. (1:29,07; 0.9%)

 

 

50HM

    6.   

0:38,65

    240

   os.rek. (0:40,50; 4.78%)

     

37.  

KRAVOS Žak, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:30,30

    328

   os.rek. (0:34,16; 12.73%)

 

 

100KM

    1.   

1:08,42

    322

   os.rek. (1:26,97; 27.11%)

 

 

200KM

    2.   

2:35,44

    282

   os.rek. (2:58,11; 14.58%)

 

 

50DM

    5.   

0:38,77

    193

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    2.   

0:36,30

    290

   os.rek. (0:47,37; 30.49%)

     

38.  

MANDIR Roko, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:42,47

    119

   os.rek. (0:44,88; 5.67%)

 

 

100KM

    15.   

1:31,50

    134

   os.rek. (1:38,01; 7.11%)

 

 

200KM

    16.   

3:26,13

    121

   os.rek. (3:53,20; 13.13%)

 

 

100PM

    15.   

2:06,52

    98

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    23.   

0:51,15

    103

   os.rek. (0:55,31; 8.13%)

     

39.  

STRAUSS KOŽELJ Anže, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    33.   

1:12,07

    24

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    30.   

2:46,74

    22

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    38.   

1:11,42

    51

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    20.   

2:58,16

    35

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    39.   

1:25,42

    22

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

ŠTERN Timotej, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    5.   

0:41,13

    271

   os.rek. (0:45,04; 9.5%)

 

 

100PM

    6.   

1:32,75

    250

   os.rek. (1:39,92; 7.73%)

 

 

50HM

    8.   

0:41,89

    189

   os.rek. (0:54,35; 29.74%)

 

 

200MM

    0.   

3:16,77

    194

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

ŠTRUKELJ Aljaž, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    1.   

0:26,97

    575

 

 

50HM

    4.   

0:31,53

    443

     

42.  

VRANEŠEVIĆ Jon, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    29.   

2:11,79

    45

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    20.   

0:57,98

    96

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    14.   

2:05,96

    99

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    35.   

0:57,87

    71

   os.rek. (brez rezultata)

     

43.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:29,37

    360

   os.rek. (0:29,81; 1.49%)

 

 

100PM

    5.   

1:20,44

    383

   os.rek. (1:22,10; 2.06%)

 

 

200PM

    4.   

2:56,79

    370

   os.rek. (2:58,34; 0.87%)

 

 

50DM

    3.   

0:31,80

    350

   os.rek. (0:32,42; 1.94%)

 

 

200DM

    0.   

2:52,14

    271

   os.rek. (brez rezultata)


Back