Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice
06.02. - 07.02.2016, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    18.   

0:39,61

    193

   os.rek. (0:41,11; 3.78%)

 

 

100KZ

    18.   

1:30,47

    171

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KZ

    22.   

3:23,19

    160

   os.rek. (3:33,40; 5.02%)

 

 

50PZ

    26.   

0:52,60

    161

 

 

100PZ

    25.   

1:55,18

    158

   os.rek. (2:06,60; 9.91%)

 

 

50DZ

    11.   

0:44,00

    170

   os.rek. (0:46,11; 4.79%)

 

 

50HZ

    17.   

0:45,29

    182

   os.rek. (0:47,60; 5.1%)

     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:38,84

    205

   os.rek. (0:39,96; 2.88%)

 

 

100KZ

    21.   

1:32,30

    161

   os.rek. (1:37,96; 6.13%)

 

 

400KZ

    16.   

6:58,28

    176

   os.rek. (7:20,01; 5.19%)

 

 

50PZ

    8.   

0:47,24

    222

   os.rek. (0:49,87; 5.56%)

 

 

50DZ

    5.   

0:39,55

    234

   os.rek. (0:42,50; 7.45%)

 

 

50HZ

    6.   

0:43,30

    208

   os.rek. (0:44,76; 3.37%)

 

 

200HZ

    11.   

3:29,25

    184

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    12.   

1:33,36

    221

   os.rek. (1:40,94; 8.11%)

     

3.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    59.   

0:48,10

    108

 

 

100KZ

    57.   

1:53,62

    86

 

 

400KZ

    27.   

8:27,20

    98

 

 

50PZ

    25.   

0:52,14

    165

 

 

100PZ

    21.   

1:52,01

    172

 

 

200PZ

    27.   

4:05,93

    163

 

 

100MZ

    32.   

1:54,10

    121

     

4.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    35.   

0:43,33

    148

 

 

100KZ

    35.   

1:41,41

    121

   os.rek. (1:46,43; 4.95%)

 

 

200KZ

    32.   

3:34,15

    137

   os.rek. (3:40,49; 2.96%)

 

 

50PZ

    34.   

0:54,05

    148

 

 

100PZ

    22.   

1:52,29

    171

   os.rek. (1:55,62; 2.96%)

 

 

200PZ

    34.   

4:11,53

    153

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    27.   

0:49,08

    143

   os.rek. (0:50,77; 3.44%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:50,54

    131

   os.rek. (0:50,77; 0.45%)

 

 

100HZ

    24.   

1:49,37

    127

     

5.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    37.   

0:54,28

    146

   os.rek. (0:55,91; 3%)

 

 

100PZ

    48.   

2:13,01

    103

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:37,71

    224

   os.rek. (0:39,71; 5.3%)

 

 

100KZ

    11.   

1:27,72

    187

   os.rek. (1:29,04; 1.5%)

 

 

200KZ

    11.   

3:10,01

    196

   os.rek. (3:21,95; 6.28%)

 

 

400KZ

    14.   

6:54,05

    181

   os.rek. (7:06,89; 3.1%)

 

 

50DZ

    13.   

0:46,64

    142

 

 

50HZ

    16.   

0:45,25

    182

   os.rek. (0:45,54; 0.64%)

 

 

100HZ

    7.   

1:34,23

    199

   os.rek. (1:37,56; 3.53%)

 

 

200HZ

    10.   

3:29,01

    185

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    20.   

1:39,68

    182

     

7.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    38.   

0:43,73

    144

   os.rek. (0:48,99; 12.02%)

     

8.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    32.   

0:53,88

    150

 

 

100PZ

    41.   

2:02,15

    133

   os.rek. (2:04,94; 2.28%)

 

 

200PZ

    36.   

4:12,18

    151

   os.rek. (4:18,28; 2.41%)

     

9.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:42,26

    159

   os.rek. (0:44,72; 5.82%)

 

 

100KZ

    36.   

1:42,01

    119

 

 

200KZ

    24.   

3:25,36

    155

   os.rek. (3:41,82; 8.01%)

 

 

400KZ

    23.   

7:20,63

    150

   os.rek. (7:34,51; 3.15%)

 

 

50DZ

    12.   

0:46,25

    146

 

 

50HZ

    13.   

0:45,02

    185

   os.rek. (0:48,61; 7.97%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:45,73

    176

   os.rek. (0:48,61; 6.29%)

 

 

100HZ

    20.   

1:44,28

    146

   os.rek. (1:45,75; 1.4%)

 

 

200HZ

    15.   

3:43,56

    151

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    28.   

1:46,22

    150

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    68.   

0:38,71

    143

   os.rek. (0:39,37; 1.7%)

 

 

200KM

    72.   

3:14,60

    133

   os.rek. (3:26,62; 6.17%)

 

 

50DM

    49.   

0:46,28

    104

   os.rek. (0:46,29; 0.02%)

     

11.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:31,13

    275

   os.rek. (0:31,56; 1.38%)

 

 

200KM

    7.   

2:28,72

    298

   os.rek. (2:39,43; 7.2%)

 

 

400KM

    6.   

5:15,08

    305

   os.rek. (5:23,87; 2.78%)

 

 

200PM

    6.   

3:08,22

    262

   os.rek. (3:16,59; 4.44%)

 

 

50DM

    3.   

0:33,06

    286

   os.rek. (0:33,83; 2.32%)

 

 

100DM

    2.   

1:16,95

    243

   os.rek. (1:19,35; 3.11%)

 

 

50HM

    1.   

0:32,88

    308

   os.rek. (0:35,78; 8.81%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:33,88

    282

   os.rek. (0:35,78; 5.6%)

 

 

100HM

    2.   

1:12,71

    304

   os.rek. (1:19,16; 8.87%)

     

12.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    35.   

0:34,53

    201

 

 

100KM

    35.   

1:16,72

    200

   os.rek. (1:19,38; 3.46%)

 

 

200KM

    23.   

2:40,83

    235

   os.rek. (2:54,69; 8.61%)

 

 

400KM

    30.   

5:50,75

    221

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    13.   

0:36,69

    209

   os.rek. (0:38,00; 3.57%)

 

 

50HM

    40.   

0:41,75

    150

   os.rek. (0:43,49; 4.16%)

 

 

100HM

    46.   

1:38,31

    123

 

 

200HM

    20.   

3:15,25

    158

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    79.   

0:39,64

    133

 

 

100KM

    66.   

1:26,35

    140

   os.rek. (1:32,90; 7.58%)

 

 

400KM

    60.   

6:46,16

    142

   os.rek. (7:07,47; 5.24%)

 

 

50PM

    31.   

0:47,56

    149

   os.rek. (0:49,30; 3.65%)

     

14.  

NIKAŠINOVIĆ Maks, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    91.   

0:43,17

    103

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    99.   

1:43,32

    82

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    71.   

1:01,23

    70

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    83.   

0:40,65

    123

   os.rek. (0:41,57; 2.26%)

 

 

50HM

    79.   

0:46,78

    107

   os.rek. (0:49,98; 6.84%)

     

16.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    84.   

1:32,98

    112

 

 

50HM

    51.   

0:43,37

    134

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:43,26

    135

 

 

100HM

    35.   

1:34,01

    140

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    22.   

3:19,10

    149

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:30,68

    287

   os.rek. (0:30,82; 0.45%)

 

 

100KM

    10.   

1:08,97

    276

   os.rek. (1:09,50; 0.76%)

 

 

100PM

    8.   

1:27,80

    254

   os.rek. (1:31,11; 3.76%)

 

 

200PM

    8.   

3:11,33

    249

   os.rek. (3:16,71; 2.81%)

 

 

100DM

    6.   

1:23,35

    191

   os.rek. (1:25,00; 1.97%)

 

 

50HM

    12.   

0:36,57

    224

   os.rek. (0:37,22; 1.77%)

 

 

200HM

    8.   

2:50,17

    239

 

 

100MM

    10.   

1:19,08

    257

     

18.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:31,70

    261

 

 

400KM

    9.   

5:18,35

    296

 

 

50PM

    5.   

0:39,19

    267

   os.rek. (0:39,49; 0.76%)

 

 

100PM

    3.   

1:24,45

    285

   os.rek. (1:27,67; 3.81%)

 

 

200PM

    4.   

3:00,77

    295

   os.rek. (3:04,74; 2.19%)

 

 

50DM

    8.   

0:34,70

    247

   os.rek. (0:34,72; 0.05%)

 

 

100HM

    8.   

1:18,87

    238

 

 

200HM

    4.   

2:46,56

    255

   os.rek. (2:48,63; 1.24%)

 

 

100MM

    9.   

1:18,41

    263

     

19.  

VAUPOTIČ Jan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    52.   

1:49,78

    129

   os.rek. (1:51,45; 1.52%)

     

20.  

VINDIŠAR Juš, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    30.   

0:33,96

    212

   os.rek. (0:34,03; 0.2%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:34,05

    210

 

 

100KM

    25.   

1:13,86

    225

   os.rek. (1:14,83; 1.31%)

 

 

200KM

    18.   

2:34,08

    268

   os.rek. (2:39,06; 3.23%)

 

 

400KM

    16.   

5:22,40

    285

   os.rek. (5:30,62; 2.54%)

 

 

100PM

    20.   

1:35,94

    194

   os.rek. (1:40,88; 5.14%)

 

 

50DM

    20.   

0:38,28

    184

   os.rek. (0:39,01; 1.9%)

 

 

100DM

    13.   

1:30,43

    150

   os.rek. (1:30,74; 0.34%)

 

 

100MM

    23.   

1:25,11

    206

   os.rek. (1:28,97; 4.53%)


Back