Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju MM Pingvinček
25.03. - 26.03.2017, Kranj, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BABIĆ Tineja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PZ

    15.   

0:43,59

    309

              (0:43,31; -0.64%)

 

 

200PZ

    11.   

3:24,42

    315

              (3:16,77; -3.74%)

     

2.  

BILLA Lea, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:32,14

    402

              (0:31,68; -1.43%)

 

 

50PZ

    11.   

0:42,71

    328

              (0:42,25; -1.07%)

     

3.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    11.   

2:58,63

    252

   os.rek. (3:29,42; 17.23%)

 

 

50DZ

    3.   

0:38,89

    247

              (0:38,81; -0.2%)

 

 

50HZ

    1.   

0:41,19

    283

   os.rek. (0:43,55; 5.72%)

 

 

200MZ

    5.   

3:10,66

    289

   os.rek. (3:31,93; 11.15%)

     

4.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:39,41

    418

   os.rek. (0:41,45; 5.17%)

 

 

100PZ

    6.   

1:27,91

    392

   os.rek. (1:32,99; 5.77%)

 

 

50HZ

    8.   

0:38,51

    346

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    10.   

1:24,51

    325

   os.rek. (1:34,08; 11.32%)

     

5.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    2.   

0:34,79

    470

   os.rek. (0:35,50; 2.04%)

 

 

50HZ

    (finale) 12.   

0:34,72

    473

   os.rek. (0:35,50; 2.24%)

 

 

200HZ

    1.   

2:42,54

    444

   os.rek. (2:47,20; 2.86%)

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:43,99

    432

   os.rek. (2:47,20; 1.95%)

     

6.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:37,06

    503

   os.rek. (0:40,29; 8.71%)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:38,01

    466

   os.rek. (0:40,29; 5.99%)

 

 

100PZ

    2.   

1:22,23

    479

   os.rek. (1:28,28; 7.35%)

 

 

100PZ

    (finale) 6.   

1:22,49

    474

   os.rek. (1:28,28; 7.01%)

 

 

50DZ

    8.   

0:32,98

    406

   os.rek. (0:33,34; 1.09%)

 

 

50DZ

    (finale) 14.   

0:32,37

    429

   os.rek. (0:33,34; 2.99%)

 

 

100DZ

    4.   

1:11,92

    459

   os.rek. (1:16,31; 6.1%)

 

 

100DZ

    (finale) 14.   

1:12,78

    442

   os.rek. (1:16,31; 4.85%)

     

7.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:31,97

    408

   os.rek. (0:32,52; 1.72%)

 

 

100KZ

    12.   

1:09,73

    416

   os.rek. (1:09,97; 0.34%)

 

 

200KZ

    18.   

2:34,73

    389

   os.rek. (2:37,89; 2.04%)

 

 

50DZ

    11.   

0:35,04

    338

   os.rek. (0:35,24; 0.57%)

     

8.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    3.   

5:05,48

    463

   os.rek. (5:32,31; 8.78%)

 

 

400KZ

    (finale) 9.   

4:58,95

    494

   os.rek. (5:32,31; 11.15%)

 

 

50PZ

    1.   

0:36,63

    521

   os.rek. (0:37,90; 3.46%)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:36,20

    540

   os.rek. (0:37,90; 4.69%)

 

 

200PZ

    1.   

2:48,40

    563

   os.rek. (2:54,80; 3.8%)

 

 

200PZ

    (finale) 3.   

2:46,66

    581

   os.rek. (2:54,80; 4.88%)

 

 

400MZ

    6.   

5:30,27

    524

   os.rek. (5:37,91; 2.31%)

     

9.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:26,88

    215

   os.rek. (1:37,64; 12.38%)

 

 

200KZ

    18.   

3:12,97

    200

   os.rek. (4:02,44; 25.63%)

 

 

50PZ

    10.   

0:49,49

    211

   os.rek. (0:49,76; 0.54%)

 

 

100PZ

    4.   

1:46,41

    221

   os.rek. (1:51,85; 5.11%)

     

10.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    14.   

3:00,83

    243

   os.rek. (3:14,76; 7.7%)

 

 

100PZ

    2.   

1:39,88

    267

   os.rek. (1:44,44; 4.56%)

 

 

200PZ

    3.   

3:28,22

    298

   os.rek. (3:42,87; 7.03%)

 

 

50DZ

    6.   

0:42,28

    192

   os.rek. (0:50,08; 18.44%)

     

11.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    10.   

2:52,88

    278

   os.rek. (3:26,84; 19.64%)

 

 

100PZ

    8.   

1:33,18

    329

   os.rek. (1:41,68; 9.12%)

 

 

200PZ

    10.   

3:24,39

    315

   os.rek. (3:55,52; 15.23%)

     

12.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:37,29

    257

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KZ

    16.   

3:08,87

    213

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

ŠILAR Maša, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:30,21

    484

              (0:29,54; -2.21%)

 

 

200KZ

    6.   

2:19,17

    534

              (2:13,66; -3.95%)

 

 

200KZ

    (finale) 8.   

2:19,36

    532

              (2:13,66; -4.09%)

 

 

100DZ

    11.   

1:11,18

    473

              (1:08,98; -3.09%)

 

 

100DZ

    (finale) 15.   

1:12,99

    439

              (1:08,98; -5.49%)

     

14.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:19,41

    281

   os.rek. (1:24,01; 5.79%)

 

 

200KZ

    13.   

3:00,72

    244

   os.rek. (3:06,58; 3.24%)

 

 

50DZ

    5.   

0:41,21

    208

   os.rek. (0:41,35; 0.33%)

 

 

200MZ

    6.   

3:12,70

    280

   os.rek. (3:24,92; 6.34%)

     

15.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:36,73

    269

   os.rek. (0:38,59; 5.06%)

 

 

200KZ

    17.   

3:09,94

    210

   os.rek. (3:26,99; 8.97%)

 

 

100PZ

    15.   

1:40,89

    259

   os.rek. (1:45,92; 4.98%)

 

 

50DZ

    7.   

0:44,25

    168

              (0:42,93; -2.98%)

     

16.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    8.   

5:10,04

    443

   os.rek. (5:18,64; 2.77%)

 

 

400KZ

    (finale) 12.   

5:13,24

    430

   os.rek. (5:18,64; 1.72%)

 

 

100PZ

    4.   

1:25,59

    424

   os.rek. (1:29,28; 4.31%)

 

 

100PZ

    (finale) 12.   

1:25,52

    426

   os.rek. (1:29,28; 4.39%)

 

 

100DZ

    9.   

1:19,38

    341

   os.rek. (1:36,77; 21.9%)

     

17.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    1.   

2:22,73

    495

   os.rek. (2:25,76; 2.12%)

 

 

400KZ

    1.   

4:57,90

    500

   os.rek. (4:58,96; 0.35%)

 

 

400KZ

    (finale) 8.   

4:59,39

    492

              (4:58,96; -0.14%)

 

 

800KZ

    7.   

10:13,93

    492

   os.rek. (10:18,45; 0.73%)

 

 

100HZ

    4.   

1:19,67

    388

   os.rek. (1:20,90; 1.54%)

 

 

200HZ

    4.   

2:50,75

    383

              (2:50,57; -0.1%)

 

 

200HZ

    (finale) 14.   

2:49,59

    391

   os.rek. (2:50,57; 0.57%)

     

18.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    15.   

3:02,22

    238

   os.rek. (3:09,27; 3.86%)

 

 

50DZ

    4.   

0:39,82

    230

   os.rek. (0:41,74; 4.82%)

 

 

200HZ

    6.   

3:25,54

    219

   os.rek. (3:36,20; 5.18%)

     

19.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    15.   

0:33,61

    485

   os.rek. (0:33,74; 0.38%)

 

 

100PM

    9.   

1:15,35

    435

              (1:13,18; -2.87%)

 

 

200PM

    5.   

2:46,80

    441

              (2:38,20; -5.15%)

 

 

200PM

    (finale) 9.   

2:41,81

    483

              (2:38,20; -2.23%)

 

 

50DM

    21.   

0:31,08

    375

   os.rek. (0:31,75; 2.15%)

     

20.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:37,20

    112

   os.rek. (1:55,13; 18.44%)

 

 

200KM

    31.   

3:28,54

    117

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    21.   

0:51,71

    133

   os.rek. (0:55,49; 7.3%)

 

 

100PM

    8.   

1:51,55

    134

   os.rek. (1:55,39; 3.44%)

     

21.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:29,35

    361

   os.rek. (0:30,38; 3.5%)

 

 

50DM

    2.   

0:30,71

    389

   os.rek. (0:31,55; 2.73%)

 

 

100DM

    3.   

1:10,07

    359

   os.rek. (1:12,72; 3.78%)

 

 

50HM

    4.   

0:33,19

    379

   os.rek. (0:34,04; 2.56%)

 

 

50HM

    (finale) 13.   

0:32,70

    397

   os.rek. (0:34,04; 4.09%)

     

22.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    4.   

0:35,44

    414

   os.rek. (0:36,42; 2.76%)

 

 

100PM

    4.   

1:18,68

    382

   os.rek. (1:19,39; 0.9%)

 

 

200PM

    5.   

2:55,96

    376

              (2:51,30; -2.64%)

 

 

200PM

    (finale) 13.   

2:49,67

    419

   os.rek. (2:51,30; 0.96%)

 

 

200DM

    3.   

2:46,18

    302

              (2:36,33; -5.92%)

 

 

200MM

    4.   

2:37,08

    382

              (2:33,61; -2.2%)

     

23.  

DOVER Luka, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:24,76

    602

              (0:24,01; -3.02%)

 

 

50KM

    (finale) 7.   

0:24,68

    608

              (0:24,01; -2.71%)

 

 

50PM

    9.   

0:30,72

    636

              (0:29,19; -4.98%)

 

 

50PM

    (finale) 9.   

0:30,23

    667

              (0:29,19; -3.44%)

     

24.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

4:40,17

    484

   os.rek. (4:42,14; 0.7%)

 

 

400KM

    (finale) 10.   

4:36,30

    505

   os.rek. (4:42,14; 2.11%)

 

 

50PM

    9.   

0:34,91

    433

   os.rek. (0:36,02; 3.17%)

 

 

100PM

    9.   

1:18,30

    388

   os.rek. (1:20,34; 2.6%)

 

 

200PM

    5.   

2:48,35

    429

              (2:48,06; -0.17%)

 

 

200PM

    (finale) 10.   

2:41,93

    482

   os.rek. (2:48,06; 3.78%)

     

25.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    12.   

0:38,31

    327

   os.rek. (0:39,72; 3.68%)

 

 

100PM

    11.   

1:24,24

    311

   os.rek. (1:26,82; 3.06%)

 

 

200PM

    8.   

2:58,27

    361

   os.rek. (2:59,84; 0.88%)

 

 

200PM

    (finale) 15.   

2:59,00

    357

   os.rek. (2:59,84; 0.46%)

 

 

50HM

    7.   

0:34,00

    353

   os.rek. (0:35,05; 3.08%)

     

26.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    3.   

0:31,82

    431

   os.rek. (0:32,39; 1.79%)

 

 

50HM

    (finale) 7.   

0:31,69

    436

   os.rek. (0:32,39; 2.2%)

 

 

100HM

    3.   

1:08,04

    442

   os.rek. (1:09,42; 2.02%)

 

 

100HM

    (finale) 8.   

1:08,30

    437

   os.rek. (1:09,42; 1.63%)

 

 

200HM

    2.   

2:25,08

    459

   os.rek. (2:27,26; 1.5%)

 

 

200HM

    (finale) 6.   

2:22,94

    480

   os.rek. (2:27,26; 3.02%)

 

 

200MM

    5.   

2:29,95

    439

   os.rek. (2:33,69; 2.49%)

 

 

200MM

    (finale) 15.   

2:28,98

    448

   os.rek. (2:33,69; 3.16%)

     

27.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

1:40,79

    100

   os.rek. (1:49,93; 9.06%)

 

 

100PM

    9.   

1:56,88

    116

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    27.   

3:07,37

    161

   os.rek. (3:28,32; 11.18%)

 

 

200PM

    4.   

3:25,17

    237

   os.rek. (3:53,20; 13.66%)

     

29.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DM

    1.   

2:28,37

    424

   os.rek. (2:34,85; 4.36%)

 

 

200DM

    (finale) 5.   

2:29,65

    413

   os.rek. (2:34,85; 3.47%)

 

 

100HM

    3.   

1:08,90

    426

   os.rek. (1:10,85; 2.83%)

 

 

100HM

    (finale) 13.   

1:09,20

    420

   os.rek. (1:10,85; 2.38%)

 

 

200HM

    5.   

2:30,46

    411

   os.rek. (2:32,34; 1.24%)

 

 

200HM

    (finale) 9.   

2:28,04

    432

   os.rek. (2:32,34; 2.9%)

 

 

200MM

    3.   

2:28,26

    454

   os.rek. (2:32,33; 2.74%)

 

 

200MM

    (finale) 16.   

2:29,29

    445

   os.rek. (2:32,33; 2.03%)

     

30.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:33,47

    243

   os.rek. (0:37,46; 11.92%)

 

 

100KM

    2.   

1:15,32

    241

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KM

    13.   

2:48,94

    220

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    5.   

2:58,13

    248

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

PAVEŠIČ Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:20,20

    200

   os.rek. (1:26,68; 8.07%)

 

 

400KM

    8.   

6:03,37

    222

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    8.   

1:30,83

    186

   os.rek. (1:32,28; 1.59%)

     

32.  

PAVEŠIČ Svit, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:17,16

    224

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400KM

    7.   

6:00,04

    228

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    6.   

1:30,18

    190

   os.rek. (1:34,72; 5.03%)

     

33.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:36,49

    188

   os.rek. (0:38,25; 4.82%)

 

 

200KM

    29.   

3:16,72

    139

   os.rek. (4:06,26; 25.18%)

 

 

50DM

    4.   

0:42,73

    144

   os.rek. (0:46,82; 9.57%)

 

 

50HM

    6.   

0:44,48

    157

   os.rek. (0:48,10; 8.13%)

     

34.  

PEČNIKAR Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    19.   

1:34,27

    123

   os.rek. (1:47,37; 13.89%)

 

 

100PM

    12.   

1:50,75

    137

   os.rek. (1:55,62; 4.39%)

     

35.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:27,24

    452

   os.rek. (0:28,51; 4.66%)

 

 

200KM

    4.   

2:13,26

    448

   os.rek. (2:15,37; 1.58%)

     

36.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    22.   

2:58,85

    185

   os.rek. (3:16,74; 10%)

 

 

100HM

    3.   

1:26,27

    217

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    13.   

2:10,39

    478

              (2:05,69; -3.6%)

 

 

100DM

    14.   

1:05,32

    443

              (1:02,76; -3.91%)

 

 

100DM

    (finale) 14.   

1:04,59

    458

              (1:02,76; -2.83%)

 

 

200DM

    3.   

2:34,04

    379

              (2:18,64; -9.99%)

 

 

200DM

    (finale) 3.   

2:24,01

    464

              (2:18,64; -3.72%)

 

 

200MM

    8.   

2:29,02

    447

              (2:23,85; -3.46%)

 

 

200MM

    (finale) 13.   

2:26,46

    471

              (2:23,85; -1.78%)

     

38.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:05,10

    542

   os.rek. (2:15,47; 8.28%)

 

 

200KM

    (finale) 9.   

2:03,71

    560

   os.rek. (2:15,47; 9.5%)

 

 

400KM

    2.   

4:28,50

    550

   os.rek. (4:32,19; 1.37%)

 

 

400KM

    (finale) 7.   

4:23,51

    582

   os.rek. (4:32,19; 3.29%)

 

 

200HM

    3.   

2:26,95

    441

   os.rek. (2:44,95; 12.24%)

 

 

200HM

    (finale) 5.   

2:22,59

    483

   os.rek. (2:44,95; 15.68%)

 

 

200MM

    1.   

2:22,61

    510

   os.rek. (2:28,23; 3.94%)

 

 

200MM

    (finale) 8.   

2:24,20

    494

   os.rek. (2:28,23; 2.79%)

     

39.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:31,77

    285

              (0:31,54; -0.72%)

 

 

100PM

    2.   

1:29,29

    261

   os.rek. (1:29,83; 0.6%)

 

 

100HM

    1.   

1:18,95

    283

              (1:18,30; -0.82%)

 

 

200HM

    2.   

2:47,85

    296

   os.rek. (2:49,18; 0.79%)

 

 

200HM

    (finale) 14.   

2:44,30

    316

   os.rek. (2:49,18; 2.97%)

     

40.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:23,27

    360

   os.rek. (2:33,08; 6.84%)

 

 

100PM

    1.   

1:20,26

    360

   os.rek. (1:22,27; 2.5%)

 

 

50DM

    1.   

0:31,67

    355

   os.rek. (0:32,89; 3.85%)

 

 

200MM

    1.   

2:35,88

    391

   os.rek. (2:39,47; 2.3%)

     

41.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:31,34

    297

   os.rek. (0:33,67; 7.43%)

 

 

200KM

    19.   

2:47,41

    226

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

VINDIŠAR Juš, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:34,09

    230

   os.rek. (0:34,23; 0.41%)

 

 

100HM

    13.   

1:28,42

    201

   os.rek. (1:28,58; 0.18%)

     

43.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:38,31

    162

   os.rek. (0:43,79; 14.3%)

 

 

100KM

    13.   

1:34,48

    122

   os.rek. (1:41,59; 7.52%)

 

 

200KM

    33.   

3:34,73

    107

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    7.   

0:45,69

    145

   os.rek. (0:46,43; 1.61%)


Back