Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Pokal mesta Ljubljana
20.05. - 21.05.2017, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    28.   

0:32,77

    379

   os.rek. (0:33,08; 0.94%)

 

 

50PZ

    9.   

0:40,04

    399

              (0:39,41; -1.57%)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:40,66

    381

              (0:39,41; -3.07%)

 

 

50DZ

    35.   

0:38,29

    259

   os.rek. (0:42,87; 11.96%)

 

 

100HZ

    14.   

1:23,45

    337

   os.rek. (1:24,51; 1.27%)

     

2.  

HAJDINJAK Katja, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:10,07

    655

              (2:05,07; -3.84%)

 

 

50DZ

    1.   

0:28,93

    602

              (0:27,74; -4.11%)

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:29,07

    593

              (0:27,74; -4.57%)

     

3.  

HOČEVAR Ana, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:10,08

    409

              (1:06,78; -4.7%)

     

4.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

1:12,12

    376

   os.rek. (1:15,22; 4.29%)

 

 

200KZ

    34.   

2:38,39

    362

   os.rek. (2:41,67; 2.07%)

 

 

50PZ

    17.   

0:44,74

    286

              (0:44,22; -1.16%)

 

 

100PZ

    13.   

1:36,61

    295

   os.rek. (1:36,81; 0.2%)

 

 

200MZ

    8.   

2:58,90

    350

   os.rek. (3:52,53; 29.97%)

     

5.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:01,03

    620

   os.rek. (1:02,15; 1.83%)

 

 

200KZ

    2.   

2:11,43

    634

   os.rek. (2:13,32; 1.43%)

 

 

50HZ

    1.   

0:32,18

    594

              (0:31,21; -3.01%)

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:32,25

    590

              (0:31,21; -3.22%)

 

 

200HZ

    1.   

2:25,60

    618

              (2:24,41; -0.81%)

     

6.  

KOCIJAN Neža, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:27,53

    640

              (0:26,78; -2.72%)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:27,87

    617

              (0:26,78; -3.91%)

 

 

200KZ

    4.   

2:08,95

    672

              (2:07,19; -1.36%)

 

 

50PZ

    2.   

0:37,36

    491

              (0:35,49; -5%)

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:37,57

    483

              (0:35,49; -5.53%)

 

 

50DZ

    3.   

0:30,30

    524

              (0:29,34; -3.16%)

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:30,35

    521

              (0:29,34; -3.32%)

     

7.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    2.   

2:57,20

    483

              (2:50,53; -3.76%)

     

8.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    27.   

2:32,22

    408

   os.rek. (2:42,93; 7.03%)

 

 

400MZ

    5.   

6:10,36

    371

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:30,86

    454

   os.rek. (0:32,45; 5.15%)

 

 

50PZ

    3.   

0:37,47

    487

              (0:35,48; -5.31%)

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:36,65

    520

              (0:35,48; -3.19%)

 

 

100PZ

    2.   

1:23,66

    455

              (1:19,60; -4.85%)

 

 

200PZ

    3.   

2:59,69

    463

              (2:58,86; -0.46%)

 

 

50DZ

    14.   

0:32,05

    442

              (0:31,50; -1.71%)

     

10.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

0:32,05

    405

              (0:31,97; -0.24%)

 

 

50DZ

    24.   

0:34,47

    355

   os.rek. (0:35,04; 1.65%)

 

 

50HZ

    8.   

0:35,72

    434

   os.rek. (0:39,25; 9.88%)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:35,83

    430

   os.rek. (0:39,25; 9.54%)

 

 

100HZ

    12.   

1:18,97

    398

   os.rek. (1:22,37; 4.3%)

 

 

200HZ

    11.   

2:50,15

    387

   os.rek. (3:00,10; 5.84%)

 

 

200MZ

    5.   

2:47,38

    427

   os.rek. (2:56,21; 5.27%)

     

11.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:30,24

    483

   os.rek. (0:30,66; 1.38%)

 

 

50KZ

    (finale) 8.   

0:30,39

    476

   os.rek. (0:30,66; 0.88%)

 

 

200KZ

    15.   

2:25,71

    465

   os.rek. (2:25,79; 0.05%)

 

 

50DZ

    2.   

0:30,58

    509

              (0:29,84; -2.41%)

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:30,44

    516

              (0:29,84; -1.97%)

 

 

200DZ

    2.   

2:42,74

    419

   os.rek. (3:25,13; 26.04%)

     

12.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DZ

    1.   

1:06,36

    584

              (1:05,65; -1.06%)

 

 

200DZ

    1.   

2:29,64

    539

              (2:27,76; -1.25%)

     

13.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:05,12

    510

   os.rek. (1:08,91; 5.82%)

 

 

200KZ

    10.   

2:23,22

    490

              (2:19,08; -2.89%)

 

 

50PZ

    2.   

0:36,83

    512

              (0:36,20; -1.71%)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:36,89

    510

              (0:36,20; -1.87%)

 

 

50DZ

    12.   

0:31,77

    454

   os.rek. (0:32,72; 2.99%)

 

 

50HZ

    7.   

0:35,59

    439

   os.rek. (0:37,13; 4.32%)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:35,69

    435

   os.rek. (0:37,13; 4.03%)

 

 

200HZ

    6.   

2:42,94

    441

              (2:40,76; -1.33%)

     

14.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:30,77

    458

   os.rek. (0:31,81; 3.37%)

 

 

100KZ

    11.   

1:08,34

    442

              (1:07,45; -1.3%)

 

 

200KZ

    22.   

2:29,73

    429

   os.rek. (2:30,22; 0.32%)

 

 

50PZ

    12.   

0:40,59

    383

              (0:39,28; -3.22%)

 

 

50DZ

    21.   

0:33,66

    382

   os.rek. (0:35,48; 5.4%)

 

 

50HZ

    10.   

0:36,07

    422

   os.rek. (0:37,28; 3.35%)

 

 

50HZ

    (finale) 10.   

0:36,09

    421

   os.rek. (0:37,28; 3.29%)

     

15.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    38.   

0:34,49

    325

   os.rek. (0:37,78; 9.53%)

 

 

100KZ

    22.   

1:15,72

    324

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    15.   

0:43,86

    303

              (0:43,74; -0.27%)

 

 

100PZ

    10.   

1:32,75

    333

   os.rek. (1:33,18; 0.46%)

 

 

50DZ

    36.   

0:38,59

    253

   os.rek. (0:44,73; 15.91%)

 

 

50HZ

    13.   

0:39,45

    322

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:17,43

    303

   os.rek. (1:41,46; 31.03%)

 

 

200KZ

    15.   

2:54,80

    269

   os.rek. (2:58,68; 2.21%)

 

 

100HZ

    9.   

1:28,62

    282

   os.rek. (1:31,54; 3.29%)

     

17.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    33.   

0:33,15

    366

   os.rek. (0:34,01; 2.59%)

 

 

50PZ

    19.   

0:46,25

    258

              (0:44,00; -4.86%)

 

 

100PZ

    9.   

1:31,21

    351

   os.rek. (1:35,77; 4.99%)

 

 

400MZ

    6.   

6:10,51

    371

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:06,35

    483

   os.rek. (1:06,60; 0.37%)

 

 

200KZ

    16.   

2:28,06

    444

   os.rek. (2:31,77; 2.5%)

 

 

50DZ

    13.   

0:32,78

    413

   os.rek. (0:34,22; 4.39%)

 

 

50HZ

    3.   

0:34,83

    468

   os.rek. (0:34,91; 0.22%)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:34,35

    488

   os.rek. (0:34,91; 1.63%)

     

19.  

TROHA Katja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:02,41

    580

              (0:59,25; -5.06%)

     

20.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:07,47

    459

              (1:07,25; -0.32%)

 

 

200KZ

    7.   

2:21,52

    508

   os.rek. (2:21,82; 0.21%)

 

 

400KZ

    3.   

4:49,94

    542

   os.rek. (4:54,59; 1.6%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

10:13,02

    494

   os.rek. (10:13,93; 0.14%)

 

 

1500KZ

    1.   

19:17,77

    510

              (19:15,22; -0.22%)

 

 

100HZ

    11.   

1:18,89

    399

              (1:18,45; -0.55%)

 

 

200HZ

    4.   

2:40,41

    462

   os.rek. (2:43,13; 1.69%)

     

21.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:30,65

    464

   os.rek. (0:32,00; 4.4%)

 

 

50KZ

    (finale) 9.   

0:30,42

    474

   os.rek. (0:32,00; 5.19%)

 

 

200KZ

    9.   

2:18,89

    537

   os.rek. (2:21,26; 1.7%)

 

 

50DZ

    7.   

0:31,46

    468

              (0:30,86; -1.9%)

 

 

50DZ

    (finale) 10.   

0:31,58

    462

              (0:30,86; -2.27%)

 

 

100DZ

    1.   

1:09,04

    518

              (1:07,35; -2.44%)

     

22.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:29,26

    364

              (0:28,71; -1.87%)

 

 

50PM

    6.   

0:34,22

    460

              (0:33,61; -1.78%)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:33,76

    479

              (0:33,61; -0.44%)

 

 

100PM

    3.   

1:13,84

    463

              (1:13,18; -0.89%)

 

 

50DM

    17.   

0:30,84

    384

   os.rek. (0:31,08; 0.77%)

     

23.  

DEMŠAR Blaž, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:25,39

    558

              (0:25,34; -0.19%)

 

 

50KM

    (finale) 2.   

0:25,19

    571

   os.rek. (0:25,34; 0.59%)

 

 

50DM

    1.   

0:26,46

    609

              (0:25,99; -1.77%)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:26,19

    628

              (0:25,99; -0.76%)

     

24.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    6.   

2:01,47

    592

   os.rek. (2:05,16; 3.03%)

 

 

50DM

    2.   

0:25,95

    645

   os.rek. (0:26,18; 0.88%)

     

25.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    0.   

4:52,35

    426

   os.rek. (4:57,76; 1.85%)

 

 

800KM

    0.   

9:52,96

    443

   os.rek. (10:08,98; 2.7%)

 

 

100PM

    8.   

1:20,78

    353

   os.rek. (1:28,83; 9.96%)

 

 

100DM

    2.   

1:10,02

    360

              (1:07,98; -2.91%)

 

 

200DM

    3.   

2:32,34

    392

   os.rek. (2:33,80; 0.95%)

 

 

100HM

    6.   

1:14,43

    338

              (1:12,68; -2.35%)

     

26.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:01,92

    434

   os.rek. (1:07,28; 8.65%)

 

 

100PM

    3.   

1:17,09

    407

   os.rek. (1:18,68; 2.06%)

 

 

200PM

    1.   

2:46,45

    444

   os.rek. (2:47,67; 0.73%)

 

 

100HM

    7.   

1:14,66

    334

   os.rek. (1:19,67; 6.71%)

     

27.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    29.   

0:29,68

    349

   os.rek. (0:30,97; 4.34%)

 

 

50PM

    8.   

0:35,10

    426

              (0:34,91; -0.54%)

 

 

50PM

    (finale) 7.   

0:35,50

    412

              (0:34,91; -1.66%)

 

 

50DM

    22.   

0:31,77

    351

   os.rek. (0:32,11; 1.07%)

 

 

50HM

    10.   

0:34,82

    329

   os.rek. (0:37,85; 8.7%)

 

 

50HM

    (finale) 9.   

0:35,33

    315

   os.rek. (0:37,85; 7.13%)

     

28.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    15.   

1:21,81

    340

   os.rek. (1:22,74; 1.13%)

 

 

200PM

    2.   

2:53,78

    390

   os.rek. (2:58,27; 2.58%)

 

 

50HM

    7.   

0:33,42

    372

   os.rek. (0:34,00; 1.73%)

 

 

50HM

    (finale) 7.   

0:33,95

    355

   os.rek. (0:34,00; 0.14%)

 

 

100HM

    12.   

1:16,75

    308

   os.rek. (1:17,99; 1.61%)

 

 

200HM

    7.   

2:45,40

    309

   os.rek. (2:46,46; 0.64%)

     

29.  

KERČ Aljaž, 1990

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:24,61

    613

              (0:23,76; -3.45%)

 

 

50PM

    2.   

0:29,91

    689

              (0:28,75; -3.87%)

     

30.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:28,28

    404

   os.rek. (0:29,85; 5.55%)

 

 

100KM

    8.   

1:00,82

    458

   os.rek. (1:02,28; 2.4%)

 

 

50PM

    12.   

0:36,38

    383

   os.rek. (0:38,57; 6.01%)

 

 

100PM

    11.   

1:17,93

    393

   os.rek. (1:23,69; 7.39%)

 

 

50DM

    19.   

0:31,15

    373

   os.rek. (0:33,61; 7.89%)

 

 

50HM

    3.   

0:31,55

    442

   os.rek. (0:31,69; 0.44%)

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:31,51

    444

   os.rek. (0:31,69; 0.57%)

     

31.  

MIHALIČ David, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

1:57,62

    652

              (1:56,39; -1.04%)

 

 

50DM

    5.   

0:26,75

    589

              (0:26,43; -1.19%)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:27,57

    538

              (0:26,43; -4.13%)

     

32.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:09,05

    493

              (2:08,41; -0.49%)

 

 

200DM

    1.   

2:27,59

    431

   os.rek. (2:27,78; 0.12%)

 

 

100HM

    2.   

1:08,49

    433

              (1:08,21; -0.4%)

 

 

200HM

    2.   

2:24,75

    462

              (2:24,17; -0.4%)

 

 

200MM

    1.   

2:25,20

    483

   os.rek. (2:28,26; 2.1%)

     

33.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:27,25

    451

              (0:27,24; -0.03%)

 

 

50KM

    (finale) 10.   

0:28,02

    415

              (0:27,24; -2.78%)

     

34.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    4.   

1:00,10

    475

              (0:58,59; -2.51%)

 

 

200KM

    8.   

2:09,02

    494

              (2:05,69; -2.58%)

 

 

50DM

    15.   

0:29,65

    432

              (0:29,16; -1.65%)

 

 

50HM

    4.   

0:30,96

    468

   os.rek. (0:31,59; 2.03%)

 

 

50HM

    (finale) 4.   

0:31,47

    445

   os.rek. (0:31,59; 0.38%)

     

35.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:58,57

    513

   os.rek. (0:58,74; 0.29%)

 

 

200HM

    1.   

2:23,24

    477

              (2:22,59; -0.45%)

 

 

200MM

    2.   

2:25,84

    477

              (2:22,61; -2.21%)

     

36.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:09,98

    301

   os.rek. (1:11,37; 1.98%)

 

 

200KM

    21.   

2:31,99

    302

   os.rek. (2:44,99; 8.55%)

 

 

100PM

    14.   

1:28,42

    269

              (1:25,99; -2.74%)

 

 

200MM

    5.   

2:46,23

    322

   os.rek. (2:51,80; 3.35%)

     

37.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    6.   

0:27,40

    548

              (0:26,20; -4.37%)

 

 

50DM

    (finale) 4.   

0:26,74

    590

              (0:26,20; -2.01%)

 

 

200DM

    1.   

2:15,65

    555

   os.rek. (2:16,80; 0.84%)

     

38.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:32,87

    519

              (0:32,59; -0.85%)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:33,19

    504

              (0:32,59; -1.8%)

 

 

50DM

    1.   

0:26,20

    627

              (0:25,99; -0.8%)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:25,82

    655

   os.rek. (0:25,99; 0.65%)

 

 

200HM

    4.   

2:22,45

    484

              (2:17,70; -3.33%)

     

39.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:04,73

    380

   os.rek. (1:05,07; 0.52%)

 

 

200KM

    11.   

2:20,87

    379

   os.rek. (2:23,27; 1.7%)

 

 

400KM

    0.   

4:57,52

    404

   os.rek. (5:02,83; 1.78%)

     

40.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    29.   

2:39,80

    260

   os.rek. (2:39,82; 0.01%)

 

 

100PM

    23.   

1:32,90

    232

              (1:30,43; -2.65%)

 

 

200HM

    33.   

3:06,22

    217

   os.rek. (3:29,99; 12.76%)

     

41.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:28,59

    391

              (0:27,86; -2.55%)

 

 

50DM

    26.   

0:32,86

    318

              (0:31,99; -2.64%)

 

 

100HM

    8.   

1:13,23

    354

              (1:12,88; -0.47%)


Back