Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 1. kolo ljubljanske regije
08.04.2017, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PZ

    9.   

0:51,39

    188

   os.rek. (0:52,23; 1.63%)

 

 

100HZ

    1.   

1:28,10

    287

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    1.   

0:52,18

    180

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    2.   

1:52,54

    137

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

BILLA Lea, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:43,74

    306

              (0:42,25; -3.4%)

     

4.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

6:13,11

    254

   os.rek. (6:53,18; 10.73%)

 

 

200MZ

    2.   

3:13,14

    278

              (3:10,66; -1.28%)

     

5.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:44,47

    291

              (0:44,22; -0.56%)

 

 

100HZ

    8.   

1:25,73

    311

              (1:23,52; -2.57%)

     

6.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    12.   

5:11,76

    436

              (4:38,61; -10.63%)

 

 

200PZ

    2.   

2:58,14

    476

              (2:48,69; -5.3%)

     

7.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    5.   

1:18,47

    406

              (1:16,65; -2.31%)

 

 

200MZ

    12.   

2:59,62

    346

              (2:55,75; -2.15%)

     

8.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    11.   

5:11,37

    437

   os.rek. (5:58,59; 15.16%)

 

 

200MZ

    9.   

2:45,72

    440

   os.rek. (3:00,62; 8.99%)

     

9.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    17.   

5:43,22

    327

              (5:27,15; -4.68%)

     

10.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    13.   

5:13,47

    429

   os.rek. (5:24,68; 3.57%)

 

 

100HZ

    1.   

1:15,10

    463

              (1:13,67; -1.9%)

     

11.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

4:38,71

    610

              (4:32,71; -2.15%)

 

 

100HZ

    1.   

1:13,57

    493

              (1:11,96; -2.18%)

     

12.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    3.   

1:15,99

    447

   os.rek. (1:19,95; 5.21%)

 

 

200MZ

    4.   

2:39,11

    498

   os.rek. (2:40,81; 1.06%)

     

13.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    17.   

0:57,46

    135

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    24.   

1:59,57

    114

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    8.   

5:20,50

    401

   os.rek. (5:43,99; 7.32%)

 

 

50PZ

    1.   

0:42,50

    333

              (0:39,28; -7.57%)

     

15.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    5.   

0:43,74

    306

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    3.   

3:24,46

    314

              (3:24,39; -0.03%)

     

16.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    4.   

0:48,91

    218

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    21.   

1:51,27

    142

   os.rek. (2:12,14; 18.75%)

     

17.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    7.   

0:45,41

    273

   os.rek. (0:48,46; 6.71%)

 

 

100HZ

    9.   

1:31,54

    255

   os.rek. (1:49,48; 19.59%)

     

18.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    12.   

0:52,23

    179

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    10.   

1:46,22

    163

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    16.   

1:07,01

    85

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    2.   

3:22,41

    324

   os.rek. (3:56,89; 17.03%)

 

 

200MZ

    10.   

2:57,37

    359

   os.rek. (2:57,80; 0.24%)

     

21.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    17.   

7:51,82

    125

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    20.   

0:59,99

    118

   os.rek. (1:01,43; 2.4%)

     

22.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    14.   

0:54,05

    162

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    25.   

2:03,23

    104

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    8.   

6:16,74

    247

   os.rek. (6:26,63; 2.62%)

 

 

200MZ

    1.   

3:12,93

    279

              (3:12,70; -0.11%)

     

24.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    8.   

0:46,29

    258

   os.rek. (0:47,24; 2.05%)

 

 

200PZ

    6.   

3:41,03

    249

   os.rek. (3:45,45; 1.99%)

     

25.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    3.   

1:22,07

    355

   os.rek. (1:22,07; 0%)

 

 

200MZ

    10.   

2:50,21

    406

   os.rek. (3:08,51; 10.75%)

     

26.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    9.   

0:48,10

    230

   os.rek. (0:49,69; 3.3%)

 

 

200MZ

    15.   

3:06,18

    310

              (2:55,44; -5.76%)

     

27.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    10.   

0:52,06

    181

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    13.   

1:42,51

    182

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    13.   

0:54,04

    162

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    9.   

1:37,34

    212

   os.rek. (1:58,67; 21.91%)

     

29.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

4:54,07

    519

   os.rek. (4:59,45; 1.82%)

 

 

50PZ

    1.   

0:36,95

    507

              (0:36,35; -1.62%)

     

30.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    6.   

6:13,58

    253

   os.rek. (6:44,69; 8.32%)

 

 

200MZ

    4.   

3:21,99

    243

   os.rek. (3:40,27; 9.04%)

     

31.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    5.   

0:49,72

    150

   os.rek. (0:54,32; 9.25%)

 

 

100HM

    6.   

1:33,68

    169

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    10.   

0:50,52

    143

   os.rek. (0:51,71; 2.35%)

 

 

200PM

    7.   

4:02,92

    142

   os.rek. (brez rezultata)

     

33.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    5.   

4:48,62

    443

              (4:35,26; -4.62%)

 

 

200PM

    1.   

2:34,99

    550

   os.rek. (2:42,07; 4.56%)

     

34.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    5.   

5:00,66

    392

              (4:57,76; -0.96%)

 

 

100HM

    2.   

1:17,98

    293

              (1:12,68; -6.79%)

     

35.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

5:02,35

    385

   os.rek. (5:18,14; 5.22%)

 

 

100HM

    3.   

1:19,67

    275

   os.rek. (1:20,55; 1.1%)

     

36.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

4:40,48

    483

              (4:36,30; -1.49%)

 

 

200PM

    3.   

2:44,11

    463

              (2:41,93; -1.32%)

     

37.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    16.   

5:12,97

    347

   os.rek. (5:37,09; 7.7%)

 

 

100HM

    4.   

1:17,99

    293

   os.rek. (1:21,31; 4.25%)

     

38.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

4:37,58

    498

   os.rek. (4:53,78; 5.83%)

 

 

100HM

    2.   

1:08,75

    428

              (1:08,04; -1.03%)

     

39.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    8.   

0:53,72

    118

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    7.   

1:37,16

    151

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    14.   

0:52,28

    129

   os.rek. (0:54,94; 5.08%)

 

 

100HM

    17.   

1:52,03

    99

   os.rek. (2:00,43; 7.49%)

     

41.  

MALKOV Aleksandr, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    25.   

1:09,50

    54

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    6.   

0:50,05

    147

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    9.   

1:49,11

    107

   os.rek. (brez rezultata)

     

43.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    26.   

1:10,68

    52

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    19.   

2:10,79

    62

   os.rek. (brez rezultata)

     

44.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    12.   

0:58,74

    90

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    8.   

1:55,10

    91

   os.rek. (brez rezultata)

     

45.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    5.   

0:45,07

    201

   os.rek. (0:47,57; 5.54%)

 

 

200PM

    2.   

3:26,17

    233

              (3:25,17; -0.48%)

     

46.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    9.   

0:50,38

    144

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    12.   

1:44,93

    120

   os.rek. (brez rezultata)

     

47.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:35,10

    511

   os.rek. (4:55,54; 7.43%)

 

 

200PM

    1.   

2:56,99

    369

   os.rek. (3:03,15; 3.48%)

     

48.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    10.   

6:02,13

    224

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    1.   

1:24,34

    232

   os.rek. (brez rezultata)

     

49.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    23.   

1:05,49

    65

   os.rek. (brez rezultata)

     

50.  

PAVEŠIČ Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200MM

    3.   

3:12,07

    209

   os.rek. (3:24,92; 6.69%)

     

51.  

PAVEŠIČ Svit, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200MM

    2.   

3:10,95

    212

   os.rek. (3:31,48; 10.75%)

     

52.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    22.   

1:04,29

    69

   os.rek. (brez rezultata)

     

53.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    18.   

6:49,07

    155

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    7.   

1:37,33

    151

   os.rek. (2:11,35; 34.95%)

     

54.  

PEČNIKAR Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    7.   

0:50,87

    140

   os.rek. (0:55,78; 9.65%)

 

 

100HM

    8.   

1:46,82

    114

   os.rek. (1:57,22; 9.73%)

     

55.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    6.   

0:45,15

    200

   os.rek. (0:55,88; 23.76%)

 

 

100HM

    3.   

1:25,87

    220

   os.rek. (1:26,27; 0.46%)

     

56.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    7.   

5:19,33

    327

              (4:29,93; -15.46%)

 

 

100HM

    1.   

1:10,51

    397

   os.rek. (1:10,91; 0.56%)

     

57.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    21.   

6:15,85

    200

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    9.   

0:43,85

    218

   os.rek. (brez rezultata)

     

58.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

4:35,98

    507

              (4:23,51; -4.51%)

 

 

200PM

    2.   

3:07,61

    310

   os.rek. (3:10,71; 1.65%)

     

59.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    7.   

5:47,59

    253

   os.rek. (5:53,93; 1.82%)

 

 

50PM

    3.   

0:44,03

    216

              (0:40,31; -8.44%)

     

60.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    7.   

0:54,80

    112

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    10.   

1:56,79

    87

   os.rek. (2:04,45; 6.55%)

     

61.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    17.   

1:01,04

    81

   os.rek. (brez rezultata)

     

62.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

4:37,31

    499

   os.rek. (5:07,12; 10.74%)

 

 

200MM

    2.   

2:24,48

    491

   os.rek. (2:30,49; 4.15%)

     

63.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    13.   

5:08,48

    363

              (4:16,70; -16.78%)

 

 

200PM

    4.   

2:50,19

    415

              (2:49,03; -0.68%)

     

64.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:37,21

    357

   os.rek. (0:37,74; 1.42%)

 

 

200PM

    1.   

2:57,70

    365

   os.rek. (2:59,07; 0.77%)

     

65.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    4.   

0:43,58

    222

   os.rek. (0:45,56; 4.54%)

 

 

100HM

    4.   

1:23,95

    235

   os.rek. (1:40,87; 20.15%)


Back