Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju MM Ilirija
06.05.2017, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    49.   

1:12,66

    367

   os.rek. (1:19,48; 9.38%)

 

 

100PZ

    18.   

1:29,27

    374

              (1:27,91; -1.52%)

     

2.  

HAJDINJAK Katja, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    6.   

2:12,47

    620

              (2:05,07; -5.58%)

 

 

100DZ

    3.   

1:05,79

    599

              (1:00,87; -7.47%)

     

3.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DZ

    7.   

1:08,45

    532

   os.rek. (1:11,52; 4.48%)

 

 

200HZ

    2.   

2:27,44

    595

              (2:24,41; -2.05%)

     

4.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

0:56,90

    765

              (0:56,55; -0.61%)

 

 

200KZ

    4.   

2:11,69

    631

              (2:03,66; -6.09%)

 

 

100PZ

    1.   

1:13,29

    676

              (1:11,62; -2.27%)

 

 

200PZ

    1.   

2:37,94

    683

              (2:30,47; -4.72%)

     

5.  

KOCIJAN Neža, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

0:58,91

    690

              (0:57,61; -2.2%)

 

 

100DZ

    6.   

1:08,24

    537

              (1:06,17; -3.03%)

 

 

100HZ

    1.   

1:08,62

    607

              (1:08,44; -0.26%)

 

 

200HZ

    6.   

2:30,74

    557

              (2:23,87; -4.55%)

     

6.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    19.   

1:05,79

    495

   os.rek. (1:07,74; 2.96%)

 

 

100PZ

    10.   

1:23,79

    452

              (1:19,60; -5%)

 

 

200PZ

    10.   

2:58,86

    470

   os.rek. (3:07,19; 4.65%)

 

 

100DZ

    16.   

1:13,37

    432

              (1:10,64; -3.72%)

     

7.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    40.   

1:11,05

    393

              (1:09,73; -1.85%)

 

 

200KZ

    30.   

2:35,97

    379

              (2:34,73; -0.79%)

 

 

100HZ

    13.   

1:22,72

    346

              (1:22,37; -0.42%)

 

 

200HZ

    27.   

3:00,10

    326

   os.rek. (3:02,84; 1.52%)

     

8.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    14.   

1:04,42

    527

   os.rek. (1:07,17; 4.26%)

 

 

100DZ

    9.   

1:09,08

    518

              (1:06,59; -3.6%)

 

 

200HZ

    15.   

2:43,37

    437

              (2:37,62; -3.51%)

     

9.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:01,39

    609

              (1:00,53; -1.4%)

 

 

200DZ

    4.   

2:30,60

    529

              (2:27,76; -1.88%)

     

10.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    14.   

2:19,08

    535

   os.rek. (2:31,54; 8.95%)

 

 

100PZ

    3.   

1:17,51

    572

              (1:17,20; -0.39%)

 

 

200PZ

    6.   

2:48,40

    563

              (2:46,66; -1.03%)

 

 

200HZ

    13.   

2:40,76

    459

   os.rek. (3:34,82; 33.62%)

     

11.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    26.   

1:07,45

    459

   os.rek. (1:08,81; 2.01%)

 

 

200KZ

    24.   

2:30,22

    425

   os.rek. (2:38,00; 5.17%)

 

 

400KZ

    13.   

5:11,84

    435

   os.rek. (5:20,50; 2.77%)

 

 

400MZ

    11.   

5:58,72

    409

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

ŠILAR Maša, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    16.   

1:04,83

    517

              (1:02,90; -2.97%)

 

 

200KZ

    12.   

2:19,02

    536

              (2:13,66; -3.85%)

 

 

100DZ

    11.   

1:10,79

    481

              (1:08,98; -2.55%)

 

 

200DZ

    11.   

2:43,12

    416

              (2:27,08; -9.83%)

     

13.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    24.   

1:07,25

    463

   os.rek. (1:08,00; 1.11%)

 

 

400KZ

    7.   

4:54,59

    517

   os.rek. (4:57,06; 0.83%)

 

 

100HZ

    9.   

1:18,45

    406

   os.rek. (1:19,67; 1.55%)

 

 

200HZ

    14.   

2:43,13

    439

   os.rek. (2:49,59; 3.96%)

     

14.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    9.   

2:36,09

    475

              (2:33,68; -1.54%)

     

15.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    36.   

1:04,40

    386

              (1:03,47; -1.44%)

 

 

100PM

    3.   

1:13,55

    468

              (1:13,18; -0.5%)

 

 

200PM

    7.   

2:41,81

    483

              (2:38,20; -2.23%)

 

 

200MM

    12.   

2:33,82

    407

   os.rek. (2:36,43; 1.69%)

     

16.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:55,47

    604

   os.rek. (0:55,67; 0.36%)

 

 

100PM

    1.   

1:10,69

    527

   os.rek. (1:12,66; 2.78%)

 

 

100DM

    5.   

0:57,62

    646

              (0:56,67; -1.64%)

 

 

100HM

    2.   

1:02,80

    562

              (0:59,98; -4.49%)

 

 

200HM

    3.   

2:15,29

    566

              (2:12,16; -2.31%)

     

17.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    20.   

1:08,69

    381

              (1:07,98; -1.03%)

 

 

200DM

    12.   

2:33,80

    381

   os.rek. (2:38,96; 3.35%)

 

 

100HM

    7.   

1:14,16

    341

              (1:12,68; -1.99%)

 

 

200HM

    15.   

2:39,03

    348

   os.rek. (2:48,51; 5.96%)

     

18.  

DOLENC Arne, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

0:59,01

    502

              (0:57,51; -2.54%)

 

 

100PM

    7.   

1:14,96

    442

              (1:13,99; -1.29%)

     

19.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    15.   

2:14,18

    439

   os.rek. (2:22,54; 6.23%)

 

 

200DM

    15.   

2:38,58

    347

              (2:36,33; -1.41%)

 

 

200HM

    14.   

2:38,86

    349

   os.rek. (2:50,89; 7.57%)

 

 

200MM

    8.   

2:28,47

    452

   os.rek. (2:31,69; 2.16%)

     

20.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    38.   

1:04,52

    384

   os.rek. (1:06,04; 2.35%)

 

 

200KM

    19.   

2:15,17

    429

   os.rek. (2:20,31; 3.8%)

 

 

100PM

    13.   

1:16,42

    417

   os.rek. (1:18,30; 2.46%)

 

 

200PM

    6.   

2:41,18

    489

   os.rek. (2:41,93; 0.46%)

     

21.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    55.   

1:12,21

    274

   os.rek. (1:13,97; 2.43%)

 

 

100DM

    32.   

1:20,01

    241

   os.rek. (brez rezultata)

     

22.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    44.   

1:06,69

    348

   os.rek. (1:08,39; 2.54%)

 

 

100PM

    21.   

1:22,74

    329

   os.rek. (1:24,24; 1.81%)

 

 

100DM

    29.   

1:14,54

    298

   os.rek. (1:18,67; 5.54%)

 

 

200MM

    18.   

2:40,97

    355

   os.rek. (2:47,38; 3.98%)

     

23.  

KERČ Aljaž, 1990

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:53,02

    692

              (0:52,86; -0.3%)

 

 

200KM

    5.   

2:00,37

    608

              (1:57,05; -2.75%)

     

24.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    29.   

1:02,28

    427

   os.rek. (1:03,81; 2.45%)

 

 

200HM

    7.   

2:28,09

    431

              (2:22,94; -3.47%)

     

25.  

MIHALIČ David, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

1:57,82

    648

              (1:56,39; -1.21%)

 

 

400KM

    1.   

4:09,75

    684

              (4:04,65; -2.04%)

     

26.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

4:28,40

    551

   os.rek. (4:35,10; 2.49%)

 

 

100DM

    17.   

1:06,70

    416

   os.rek. (1:10,14; 5.15%)

 

 

200HM

    5.   

2:24,17

    467

   os.rek. (2:28,04; 2.68%)

 

 

400MM

    7.   

5:06,68

    502

   os.rek. (5:10,84; 1.35%)

     

27.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

0:59,88

    480

              (0:58,59; -2.15%)

 

 

200KM

    12.   

2:12,46

    456

              (2:05,69; -5.11%)

 

 

100DM

    14.   

1:05,84

    433

              (1:02,76; -4.67%)

 

 

200DM

    10.   

2:28,10

    426

              (2:18,64; -6.38%)

     

28.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

0:58,74

    509

   os.rek. (1:01,59; 4.85%)

 

 

400KM

    4.   

4:23,23

    584

              (4:21,87; -0.51%)

 

 

100DM

    15.   

1:06,10

    428

   os.rek. (1:09,76; 5.53%)

 

 

400MM

    5.   

5:03,22

    520

   os.rek. (5:08,54; 1.75%)

     

29.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    24.   

1:25,99

    293

   os.rek. (1:29,29; 3.83%)

 

 

200PM

    15.   

3:06,42

    316

   os.rek. (3:11,10; 2.51%)

 

 

100HM

    10.   

1:18,87

    284

              (1:18,30; -0.72%)

 

 

200HM

    16.   

2:48,48

    293

              (2:44,30; -2.48%)

     

30.  

ROZMAN Matjaž, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

0:58,57

    513

              (0:56,69; -3.2%)

 

 

200KM

    10.   

2:08,61

    498

              (2:02,51; -4.74%)

 

 

100DM

    4.   

0:57,56

    648

              (0:54,95; -4.53%)

     

31.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

0:56,19

    581

   os.rek. (0:57,35; 2.06%)

 

 

100PM

    9.   

1:15,83

    427

   os.rek. (1:26,24; 13.72%)

     

32.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

0:56,10

    584

              (0:54,61; -2.65%)

 

 

200KM

    6.   

2:01,25

    595

              (1:59,05; -1.81%)

 

 

100DM

    2.   

0:57,51

    650

              (0:56,49; -1.77%)

 

 

400MM

    1.   

4:44,68

    628

   os.rek. (4:57,79; 4.6%)

     

33.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    40.   

1:05,07

    374

   os.rek. (1:06,94; 2.87%)

 

 

100PM

    18.   

1:19,67

    368

   os.rek. (1:20,26; 0.74%)

 

 

100DM

    25.   

1:11,42

    339

   os.rek. (1:19,75; 11.66%)

 

 

200MM

    16.   

2:37,75

    377

              (2:35,88; -1.18%)

     

34.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    54.   

1:11,51

    282

   os.rek. (1:19,02; 10.5%)

 

 

200KM

    32.   

2:39,82

    259

   os.rek. (2:47,41; 4.74%)

 

 

100PM

    28.   

1:30,43

    252

   os.rek. (1:39,40; 9.91%)

 

 

100HM

    13.   

1:24,16

    233

              (1:23,95; -0.24%)

     

35.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    23.   

1:01,27

    448

              (1:00,00; -2.07%)

 

 

200KM

    22.   

2:19,98

    386

              (2:14,40; -3.98%)

 

 

100HM

    6.   

1:12,88

    360

   os.rek. (1:15,86; 4.08%)

 

 

200HM

    12.   

2:33,90

    384

   os.rek. (2:36,75; 1.85%)

     

36.  

ŽALAC Jan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:00,41

    468

              (1:00,21; -0.33%)

 

 

100PM

    10.   

1:15,94

    425

              (1:14,50; -1.89%)


Back