Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 2. kolo ljubljanske regije
13.05.2017, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    18.   

3:07,40

    219

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    2.   

0:40,94

    288

   os.rek. (0:47,23; 15.36%)

     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:48,89

    114

   os.rek. (0:58,22; 19.08%)

 

 

50HZ

    7.   

0:54,93

    119

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

BILLA Lea, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:32,19

    400

              (0:31,68; -1.58%)

 

 

50HZ

    4.   

0:37,92

    363

              (0:36,62; -3.42%)

     

4.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    4.   

2:54,87

    269

   os.rek. (2:58,63; 2.15%)

 

 

100DZ

    2.   

1:32,42

    216

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:33,08

    369

   os.rek. (0:35,15; 6.25%)

 

 

200KZ

    7.   

2:37,79

    366

   os.rek. (3:03,69; 16.41%)

     

6.  

HAJDINJAK Katja, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:28,80

    559

              (0:27,00; -6.25%)

 

 

200KZ

    1.   

2:10,92

    642

              (2:05,07; -4.46%)

 

 

100DZ

    1.   

1:05,03

    620

              (1:00,87; -6.39%)

     

7.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:33,00

    371

              (0:31,96; -3.15%)

 

 

50HZ

    1.   

0:35,72

    434

              (0:34,72; -2.79%)

     

8.  

LUCAJ Katrina, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:47,03

    128

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    13.   

0:55,52

    115

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DZ

    1.   

1:07,23

    561

              (1:05,65; -2.35%)

 

 

200HZ

    2.   

2:39,08

    474

   os.rek. (2:39,22; 0.08%)

     

10.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:29,07

    543

   os.rek. (0:31,45; 8.18%)

 

 

400MZ

    1.   

5:25,29

    549

   os.rek. (5:30,27; 1.53%)

     

11.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    17.   

3:06,91

    220

   os.rek. (3:12,97; 3.24%)

 

 

100DZ

    8.   

1:48,42

    133

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    12.   

2:51,20

    287

   os.rek. (2:52,88; 0.98%)

 

 

100DZ

    1.   

1:39,58

    172

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    13.   

2:58,68

    252

   os.rek. (3:44,05; 25.39%)

 

 

100DZ

    4.   

1:44,08

    151

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    15.   

3:05,45

    225

   os.rek. (3:08,87; 1.84%)

 

 

100DZ

    3.   

1:41,42

    163

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

1:00,32

    60

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    10.   

0:57,81

    102

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    28.   

3:40,77

    133

   os.rek. (4:55,73; 33.95%)

 

 

200HZ

    12.   

4:06,26

    127

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:29,00

    547

   os.rek. (0:29,05; 0.17%)

     

18.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:48,86

    114

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    9.   

2:57,18

    259

   os.rek. (3:00,72; 1.99%)

 

 

100DZ

    5.   

1:34,83

    200

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    14.   

3:00,65

    244

   os.rek. (3:09,94; 5.14%)

 

 

100DZ

    2.   

1:39,71

    172

   os.rek. (2:02,16; 22.51%)

     

21.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:32,27

    397

   os.rek. (0:33,09; 2.54%)

 

 

50HZ

    5.   

0:39,87

    312

              (0:38,93; -2.35%)

     

22.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    22.   

3:14,13

    197

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DZ

    11.   

1:53,59

    116

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    23.   

3:20,71

    178

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    6.   

0:44,88

    219

   os.rek. (0:50,49; 12.5%)

     

24.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    12.   

2:59,54

    249

   os.rek. (3:02,22; 1.49%)

 

 

100DZ

    3.   

1:34,07

    205

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:28,71

    386

   os.rek. (0:29,67; 3.34%)

 

 

200KM

    6.   

2:21,08

    377

   os.rek. (2:21,75; 0.47%)

     

26.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    18.   

2:56,52

    192

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    2.   

1:37,24

    134

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

BARTENJEV Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    32.   

1:03,77

    35

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    28.   

1:07,55

    45

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    17.   

3:25,55

    122

   os.rek. (3:28,54; 1.45%)

 

 

100DM

    9.   

2:02,03

    68

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:29,07

    372

   os.rek. (0:29,35; 0.96%)

 

 

200KM

    5.   

2:23,38

    360

   os.rek. (2:23,91; 0.36%)

     

30.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    2.   

0:34,62

    334

   os.rek. (0:35,82; 3.46%)

 

 

400MM

    1.   

5:27,79

    411

              (5:26,00; -0.54%)

     

31.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

1:03,66

    35

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    27.   

1:07,52

    45

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:32,18

    274

              (0:31,91; -0.83%)

 

 

100DM

    1.   

1:28,94

    175

              (1:20,01; -10.04%)

     

33.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    9.   

2:22,20

    369

   os.rek. (2:29,68; 5.26%)

 

 

200HM

    4.   

2:46,46

    303

   os.rek. (2:48,36; 1.14%)

     

34.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    18.   

3:31,81

    111

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    9.   

0:48,00

    125

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:42,94

    115

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    8.   

0:47,97

    125

   os.rek. (brez rezultata)

     

36.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:48,36

    80

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    16.   

0:56,01

    79

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:42,38

    120

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    7.   

0:52,35

    96

   os.rek. (brez rezultata)

     

38.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    12.   

2:59,24

    184

   os.rek. (3:07,37; 4.53%)

     

39.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:39,01

    154

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    8.   

0:47,68

    128

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:28,37

    400

   os.rek. (0:28,91; 1.9%)

 

 

200KM

    2.   

2:08,41

    501

   os.rek. (2:18,70; 8.01%)

     

41.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    7.   

2:41,71

    250

   os.rek. (2:48,94; 4.47%)

 

 

100DM

    2.   

1:26,33

    192

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:57,73

    47

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    25.   

1:03,29

    54

   os.rek. (brez rezultata)

     

43.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    5.   

1:34,38

    147

   os.rek. (brez rezultata)

     

44.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:27,12

    458

   os.rek. (0:27,32; 0.73%)

 

 

200KM

    2.   

2:11,13

    470

              (2:05,69; -4.14%)

     

45.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:30,15

    333

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KM

    13.   

2:57,12

    190

   os.rek. (brez rezultata)

     

46.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:27,15

    456

   os.rek. (0:27,52; 1.36%)

 

 

200KM

    1.   

2:06,38

    525

              (2:03,71; -2.11%)

     

47.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    1.   

0:37,22

    269

              (0:36,72; -1.34%)

 

 

200HM

    1.   

2:51,90

    275

              (2:44,30; -4.42%)

     

48.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:43,77

    109

   os.rek. (0:50,05; 14.34%)

 

 

50HM

    9.   

0:53,80

    89

   os.rek. (brez rezultata)

     

49.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:25,44

    555

   os.rek. (0:25,57; 0.51%)

 

 

200KM

    1.   

2:05,55

    536

   os.rek. (2:28,37; 18.17%)

     

50.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:29,05

    372

   os.rek. (0:31,04; 6.85%)

 

 

200KM

    1.   

2:25,43

    345

              (2:23,27; -1.48%)

     

51.  

ŠUŠTARŠIČ David, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:29,06

    372

   os.rek. (brez rezultata)

     

52.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:31,45

    293

              (0:31,34; -0.34%)

 

 

50HM

    6.   

0:38,72

    239

   os.rek. (0:44,92; 16.01%)

     

53.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:28,41

    398

              (0:27,86; -1.93%)

 

 

200KM

    11.   

2:30,71

    310

              (2:14,40; -10.82%)

     

54.  

ZADRAVEC Val, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    7.   

0:41,83

    189

              (0:41,38; -1.07%)

 

 

200HM

    3.   

3:00,17

    239

              (2:54,59; -3.09%)

     

55.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    4.   

3:14,32

    144

   os.rek. (3:34,73; 10.5%)

 

 

50HM

    2.   

0:43,75

    165

   os.rek. (0:45,69; 4.43%)

     

56.  

ŽALAC Jan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:27,73

    428

              (0:27,28; -1.62%)

 

 

200KM

    4.   

2:18,36

    400

              (2:10,11; -5.96%)


Back