Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 3. kolo ljubljanske regije
27.05.2017, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    9.   

1:50,90

    103

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    1.   

1:53,14

    183

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    2.   

1:38,04

    282

   os.rek. (1:45,38; 7.48%)

 

 

50DZ

    1.   

0:36,92

    289

   os.rek. (0:38,81; 5.11%)

     

3.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    3.   

1:32,26

    339

   os.rek. (1:36,61; 4.71%)

 

 

50DZ

    12.   

0:39,23

    241

   os.rek. (0:40,08; 2.16%)

     

4.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    14.   

1:11,73

    382

              (1:09,73; -2.78%)

 

 

50DZ

    9.   

0:36,53

    299

              (0:34,47; -5.63%)

     

5.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:05,37

    505

              (1:05,12; -0.38%)

 

 

50DZ

    1.   

0:31,92

    448

              (0:31,77; -0.46%)

     

6.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    31.   

1:46,55

    116

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    36.   

2:14,57

    109

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:06,47

    480

   os.rek. (1:07,45; 1.47%)

 

 

50DZ

    3.   

0:33,80

    377

              (0:33,66; -0.41%)

     

8.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    15.   

1:45,57

    226

   os.rek. (1:46,41; 0.79%)

 

 

50DZ

    16.   

0:45,31

    156

   os.rek. (1:10,72; 56.08%)

     

9.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:23,28

    244

   os.rek. (1:31,57; 9.95%)

 

 

100PZ

    3.   

1:38,05

    282

   os.rek. (1:39,88; 1.86%)

 

 

50DZ

    4.   

0:39,05

    244

   os.rek. (0:42,28; 8.27%)

     

10.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:16,41

    316

              (1:15,72; -0.9%)

 

 

50DZ

    7.   

0:37,10

    285

   os.rek. (0:38,59; 4.01%)

     

11.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    22.   

1:33,03

    175

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    22.   

1:50,89

    195

   os.rek. (2:00,54; 8.7%)

     

12.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:19,82

    277

              (1:17,43; -2.99%)

 

 

50DZ

    13.   

0:39,27

    240

   os.rek. (0:44,47; 13.24%)

     

13.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    8.   

1:56,80

    167

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    3.   

1:58,80

    158

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    4.   

1:34,91

    311

              (1:31,21; -3.89%)

 

 

50DZ

    6.   

0:36,71

    294

              (0:36,66; -0.13%)

     

16.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    29.   

1:43,53

    127

   os.rek. (1:55,48; 11.54%)

 

 

100PZ

    35.   

2:12,68

    114

   os.rek. (2:18,71; 4.54%)

     

17.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    32.   

1:52,85

    98

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    27.   

1:53,95

    180

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    12.   

1:42,29

    248

   os.rek. (1:54,09; 11.53%)

 

 

50DZ

    7.   

0:39,42

    238

   os.rek. (0:41,21; 4.54%)

     

19.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:21,82

    257

   os.rek. (1:27,30; 6.69%)

 

 

50DZ

    11.   

0:39,13

    243

   os.rek. (0:42,93; 9.71%)

     

20.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    5.   

1:39,94

    266

   os.rek. (1:40,22; 0.28%)

 

 

50DZ

    9.   

0:38,25

    260

   os.rek. (0:39,43; 3.08%)

     

21.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

1:27,26

    212

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    30.   

1:56,91

    166

   os.rek. (brez rezultata)

     

22.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    16.   

1:45,80

    225

   os.rek. (1:57,71; 11.25%)

     

23.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    2.   

9:59,70

    528

   os.rek. (13:29,37; 34.96%)

 

 

200DZ

    1.   

2:35,68

    479

              (2:33,68; -1.28%)

     

24.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    11.   

1:41,94

    251

   os.rek. (1:54,66; 12.47%)

 

 

50DZ

    2.   

0:37,73

    271

   os.rek. (0:39,82; 5.53%)

     

25.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:03,75

    398

              (1:03,47; -0.43%)

 

 

100PM

    2.   

1:14,23

    455

              (1:13,18; -1.41%)

     

26.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:16,53

    230

   os.rek. (1:35,69; 25.03%)

 

 

50DM

    14.   

0:37,71

    210

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    14.   

1:53,74

    126

              (1:51,55; -1.92%)

 

 

50DM

    22.   

0:52,23

    79

   os.rek. (1:01,46; 17.67%)

     

28.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:06,12

    357

   os.rek. (1:07,30; 1.78%)

 

 

50DM

    2.   

0:30,96

    380

              (0:30,61; -1.13%)

     

29.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:40,12

    352

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    4.   

19:57,30

    385

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    5.   

0:32,78

    320

   os.rek. (0:32,88; 0.3%)

     

30.  

DOVER Luka, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:54,30

    644

              (0:52,86; -2.65%)

 

 

100PM

    1.   

1:10,02

    543

              (1:04,08; -8.48%)

 

 

50DM

    1.   

0:26,41

    612

              (0:26,13; -1.06%)

     

31.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:31,06

    496

   os.rek. (9:41,46; 1.82%)

 

 

1500KM

    2.   

18:01,57

    522

   os.rek. (18:17,41; 1.46%)

     

32.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:10,95

    289

   os.rek. (1:12,21; 1.77%)

 

 

50DM

    9.   

0:34,20

    282

   os.rek. (0:35,84; 4.79%)

     

33.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    24.   

1:30,96

    137

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    22.   

0:46,90

    109

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    26.   

1:42,80

    95

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    7.   

1:49,11

    143

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:40,39

    102

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    19.   

2:12,83

    79

   os.rek. (brez rezultata)

     

36.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:01,04

    453

   os.rek. (1:02,91; 3.06%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:26,43

    508

              (9:23,59; -0.5%)

 

 

1500KM

    2.   

17:42,40

    551

   os.rek. (19:33,91; 10.49%)

     

37.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:12,69

    268

   os.rek. (1:15,32; 3.61%)

 

 

50DM

    5.   

0:35,49

    252

   os.rek. (brez rezultata)

     

38.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:24,59

    170

   os.rek. (1:47,11; 26.62%)

 

 

50DM

    12.   

0:41,86

    153

   os.rek. (0:42,73; 2.07%)

     

39.  

PEČNIKAR Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    25.   

1:35,54

    118

              (1:34,27; -1.32%)

 

 

50DM

    19.   

0:44,91

    124

   os.rek. (0:56,58; 25.98%)

     

40.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    4.   

0:59,45

    491

   os.rek. (1:01,42; 3.31%)

     

41.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    4.   

1:37,05

    203

   os.rek. (2:18,20; 42.4%)

 

 

50DM

    9.   

0:38,46

    198

   os.rek. (0:52,68; 36.97%)

     

42.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DM

    2.   

2:27,73

    430

              (2:18,64; -6.15%)

     

43.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

1:09,59

    306

   os.rek. (brez rezultata)

     

44.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:16,87

    535

              (9:14,50; -0.42%)

 

 

1500KM

    1.   

17:32,36

    567

   os.rek. (17:52,78; 1.94%)

     

45.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

1:44,96

    89

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    8.   

2:01,94

    102

   os.rek. (2:14,55; 10.34%)

     

46.  

STOYANOV Andrei, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    20.   

1:33,92

    124

   os.rek. (brez rezultata)

     

47.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

0:56,72

    565

              (0:54,61; -3.72%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:07,58

    562

   os.rek. (9:20,45; 2.35%)

 

 

1500KM

    1.   

17:17,44

    591

   os.rek. (17:38,38; 2.01%)

     

48.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:07,15

    340

              (1:04,73; -3.6%)

 

 

50DM

    1.   

0:32,42

    331

              (0:31,67; -2.31%)

     

49.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    12.   

1:11,39

    283

   os.rek. (1:11,51; 0.16%)

 

 

50DM

    10.   

0:34,58

    272

   os.rek. (0:44,98; 30.07%)

     

50.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:01,94

    434

              (1:00,00; -3.13%)

     

51.  

VINDIŠAR Juš, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    22.   

1:20,73

    196

              (1:14,26; -8.01%)

 

 

50DM

    15.   

0:39,32

    185

              (0:36,65; -6.79%)

     

52.  

ZADRAVEC Val, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    18.   

1:17,27

    223

              (1:14,81; -3.18%)

 

 

100PM

    5.   

1:40,32

    184

              (1:37,24; -3.07%)

     

53.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:32,36

    131

   os.rek. (1:34,48; 2.29%)

 

 

100PM

    7.   

2:01,45

    104

   os.rek. (2:01,68; 0.18%)


Back