Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Pokal Boberček
10.06.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    24.   

0:46,83

    130

   os.rek. (0:48,89; 4.39%)

 

 

50PZ

    9.   

0:52,22

    179

              (0:52,18; -0.07%)

 

 

50HZ

    17.   

0:52,29

    138

   os.rek. (0:54,93; 5.04%)

     

2.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:32,97

    372

   os.rek. (0:34,72; 5.3%)

 

 

50PZ

    8.   

0:44,09

    298

   os.rek. (0:44,22; 0.29%)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:43,16

    318

   os.rek. (0:44,22; 2.45%)

 

 

100PZ

    7.   

1:33,16

    329

              (1:32,26; -0.96%)

 

 

50HZ

    11.   

0:39,12

    330

              (0:38,13; -2.53%)

     

3.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:31,51

    427

   os.rek. (0:31,96; 1.42%)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:31,68

    420

   os.rek. (0:31,96; 0.88%)

 

 

50DZ

    7.   

0:35,13

    336

   os.rek. (0:37,02; 5.38%)

 

 

50DZ

    (finale) 6.   

0:34,91

    342

   os.rek. (0:37,02; 6.04%)

 

 

50HZ

    4.   

0:35,95

    426

              (0:34,72; -3.42%)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:34,95

    464

              (0:34,72; -0.65%)

 

 

100HZ

    3.   

1:17,78

    417

              (1:16,65; -1.45%)

     

4.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:29,35

    528

              (0:29,07; -0.95%)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:29,09

    542

              (0:29,07; -0.06%)

 

 

50PZ

    1.   

0:37,02

    504

              (0:36,20; -2.21%)

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:36,62

    521

              (0:36,20; -1.14%)

 

 

50DZ

    3.   

0:32,40

    428

              (0:31,77; -1.94%)

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:31,16

    481

   os.rek. (0:31,77; 1.95%)

 

 

50HZ

    3.   

0:35,91

    427

              (0:35,59; -0.89%)

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:35,39

    447

   os.rek. (0:35,59; 0.56%)

     

5.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:46,82

    130

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    18.   

0:58,93

    125

              (0:57,46; -2.49%)

 

 

50HZ

    20.   

0:55,82

    113

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:30,56

    468

   os.rek. (0:30,77; 0.68%)

 

 

50KZ

    (finale) 3.   

0:30,52

    470

   os.rek. (0:30,77; 0.81%)

 

 

100KZ

    4.   

1:07,62

    456

              (1:06,47; -1.7%)

 

 

50PZ

    7.   

0:41,25

    365

              (0:39,28; -4.77%)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:40,66

    381

              (0:39,28; -3.39%)

 

 

50DZ

    6.   

0:34,77

    346

              (0:33,66; -3.19%)

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

0:36,04

    311

              (0:33,66; -6.6%)

     

7.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:37,98

    243

   os.rek. (0:43,90; 15.58%)

 

 

100KZ

    13.   

1:24,67

    232

   os.rek. (1:26,88; 2.61%)

 

 

50PZ

    14.   

0:48,60

    223

   os.rek. (0:49,49; 1.83%)

 

 

50DZ

    18.   

0:47,74

    134

              (0:45,31; -5.09%)

     

8.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:38,29

    238

              (0:36,51; -4.64%)

 

 

50PZ

    3.   

0:43,22

    317

   os.rek. (0:44,01; 1.82%)

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:42,57

    332

   os.rek. (0:44,01; 3.38%)

 

 

50DZ

    12.   

0:41,19

    208

              (0:39,05; -5.19%)

 

 

50HZ

    15.   

0:46,88

    192

   os.rek. (0:47,30; 0.89%)

     

9.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:34,12

    336

   os.rek. (0:34,49; 1.08%)

 

 

100PZ

    6.   

1:31,01

    353

   os.rek. (1:32,75; 1.91%)

 

 

50DZ

    12.   

0:37,27

    281

              (0:37,10; -0.45%)

     

10.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:39,99

    208

   os.rek. (0:51,08; 27.73%)

 

 

50PZ

    13.   

0:48,26

    227

   os.rek. (0:48,91; 1.34%)

 

 

50HZ

    16.   

0:47,71

    182

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:34,05

    338

   os.rek. (0:35,91; 5.46%)

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:34,46

    326

   os.rek. (0:35,91; 4.2%)

 

 

100KZ

    8.   

1:18,47

    292

              (1:17,43; -1.32%)

 

 

50PZ

    4.   

0:43,35

    314

   os.rek. (0:45,41; 4.75%)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:43,55

    310

   os.rek. (0:45,41; 4.27%)

 

 

50HZ

    5.   

0:39,40

    323

   os.rek. (0:43,30; 9.89%)

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:39,43

    323

   os.rek. (0:43,30; 9.81%)

     

12.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:36,86

    266

   os.rek. (0:37,29; 1.16%)

 

 

50KZ

    (finale) 8.   

0:36,71

    270

   os.rek. (0:37,29; 1.57%)

 

 

100KZ

    9.   

1:24,27

    235

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    8.   

0:50,61

    197

   os.rek. (0:52,23; 3.2%)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:50,40

    200

   os.rek. (0:52,23; 3.63%)

 

 

50HZ

    9.   

0:44,98

    217

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    37.   

0:57,69

    69

   os.rek. (1:00,32; 4.55%)

 

 

50PZ

    26.   

1:04,36

    96

   os.rek. (1:07,01; 4.11%)

 

 

50HZ

    23.   

0:58,54

    98

              (0:57,81; -1.24%)

     

14.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:33,04

    370

   os.rek. (0:33,15; 0.33%)

 

 

50PZ

    9.   

0:44,16

    297

              (0:44,00; -0.36%)

 

 

100PZ

    8.   

1:33,33

    327

              (1:31,21; -2.27%)

 

 

50HZ

    12.   

0:39,76

    315

   os.rek. (0:40,14; 0.95%)

     

15.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:44,94

    147

   os.rek. (0:49,31; 9.72%)

 

 

50PZ

    20.   

0:59,59

    121

   os.rek. (0:59,99; 0.67%)

 

 

50DZ

    9.   

0:58,54

    72

   os.rek. (1:10,68; 20.73%)

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

1:00,50

    65

   os.rek. (1:10,68; 16.82%)

 

 

50HZ

    15.   

0:51,74

    143

   os.rek. (0:52,29; 1.06%)

     

16.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:20,98

    265

              (1:19,41; -1.93%)

 

 

50PZ

    10.   

0:46,64

    252

   os.rek. (0:50,66; 8.61%)

 

 

100PZ

    6.   

1:42,54

    247

              (1:42,29; -0.24%)

 

 

50HZ

    8.   

0:41,53

    276

              (0:39,75; -4.28%)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:40,32

    302

              (0:39,75; -1.41%)

     

17.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:36,90

    265

              (0:36,73; -0.46%)

 

 

50PZ

    7.   

0:46,48

    255

              (0:46,29; -0.4%)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:45,22

    277

   os.rek. (0:46,29; 2.36%)

 

 

100PZ

    3.   

1:38,41

    279

   os.rek. (1:40,89; 2.52%)

 

 

50DZ

    5.   

0:40,38

    221

              (0:39,13; -3.09%)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:39,04

    245

   os.rek. (0:39,13; 0.23%)

     

18.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:31,36

    433

   os.rek. (0:32,27; 2.9%)

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:31,91

    411

   os.rek. (0:32,27; 1.12%)

 

 

100KZ

    2.   

1:06,29

    484

   os.rek. (1:07,25; 1.44%)

 

 

50HZ

    6.   

0:37,55

    374

   os.rek. (0:38,93; 3.67%)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:37,89

    364

   os.rek. (0:38,93; 2.74%)

 

 

100HZ

    2.   

1:17,13

    427

   os.rek. (1:18,45; 1.71%)

     

19.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:37,21

    259

   os.rek. (0:45,50; 22.27%)

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:37,35

    256

   os.rek. (0:45,50; 21.82%)

 

 

50DZ

    4.   

0:45,26

    157

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    (finale) 4.   

0:44,52

    165

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    7.   

0:44,43

    225

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:44,62

    223

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    7.   

1:37,26

    213

   os.rek. (1:37,34; 0.08%)

     

20.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:43,35

    164

   os.rek. (0:45,44; 4.82%)

 

 

50PZ

    8.   

0:48,25

    228

   os.rek. (0:52,15; 8.08%)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:48,50

    224

   os.rek. (0:52,15; 7.52%)

 

 

50DZ

    6.   

0:52,61

    100

   os.rek. (0:58,61; 11.4%)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:53,29

    96

   os.rek. (0:58,61; 9.98%)

     

21.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:37,53

    252

              (0:35,56; -5.24%)

 

 

50DZ

    8.   

0:39,62

    234

              (0:37,73; -4.77%)

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

0:39,18

    242

              (0:37,73; -3.7%)

 

 

100DZ

    4.   

1:36,88

    187

              (1:34,07; -2.9%)

 

 

50HZ

    9.   

0:42,29

    261

   os.rek. (0:46,04; 8.86%)

     

22.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

0:42,74

    117

   os.rek. (0:44,92; 5.1%)

 

 

50PM

    22.   

0:51,38

    135

              (0:50,52; -1.67%)

 

 

50DM

    18.   

0:51,07

    84

   os.rek. (0:52,23; 2.27%)

 

 

50HM

    24.   

0:50,12

    110

              (0:48,71; -2.81%)

     

23.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:29,80

    345

              (0:29,07; -2.44%)

 

 

50KM

    (finale) 4.   

0:29,19

    367

              (0:29,07; -0.41%)

 

 

50PM

    4.   

0:38,40

    325

   os.rek. (0:39,50; 2.86%)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:38,22

    330

   os.rek. (0:39,50; 3.34%)

 

 

50DM

    1.   

0:29,98

    418

   os.rek. (0:30,61; 2.1%)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:30,33

    404

   os.rek. (0:30,61; 0.92%)

 

 

50HM

    2.   

0:33,57

    367

              (0:32,59; -2.91%)

 

 

50HM

    (finale) 2.   

0:33,46

    370

              (0:32,59; -2.6%)

     

24.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:29,41

    359

   os.rek. (0:30,12; 2.41%)

 

 

50KM

    (finale) 5.   

0:28,58

    391

   os.rek. (0:30,12; 5.38%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,41

    398

   os.rek. (0:30,12; 6.01%)

 

 

50PM

    4.   

0:35,69

    405

              (0:35,17; -1.45%)

 

 

50PM

    (finale) 2.   

0:34,56

    446

   os.rek. (0:35,17; 1.76%)

 

 

50DM

    5.   

0:31,97

    345

   os.rek. (0:32,78; 2.53%)

 

 

50DM

    (finale) 4.   

0:30,90

    382

   os.rek. (0:32,78; 6.08%)

 

 

50HM

    8.   

0:34,75

    331

              (0:34,62; -0.37%)

 

 

50HM

    (finale) 8.   

0:36,10

    295

              (0:34,62; -4.09%)

     

25.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:32,31

    271

              (0:31,91; -1.23%)

 

 

100KM

    8.   

1:11,02

    288

              (1:10,95; -0.09%)

 

 

50DM

    9.   

0:33,79

    292

   os.rek. (0:34,20; 1.21%)

     

26.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    13.   

0:52,55

    127

   os.rek. (0:53,72; 2.22%)

 

 

50DM

    18.   

0:46,98

    108

              (0:46,90; -0.17%)

 

 

50HM

    15.   

0:45,03

    152

   os.rek. (1:01,28; 36.08%)

     

27.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    42.   

0:45,91

    94

   os.rek. (0:50,75; 10.54%)

 

 

50PM

    21.   

0:51,23

    137

   os.rek. (0:52,28; 2.04%)

 

 

50HM

    23.   

0:49,86

    112

              (0:48,00; -3.73%)

     

28.  

MALKOV Aleksandr, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    59.   

1:02,95

    36

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    51.   

1:03,89

    70

   os.rek. (1:09,50; 8.78%)

 

 

50HM

    45.   

1:04,14

    52

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:41,84

    124

   os.rek. (0:42,94; 2.62%)

 

 

100KM

    18.   

1:38,40

    108

   os.rek. (1:42,80; 4.47%)

 

 

50PM

    12.   

0:46,73

    180

   os.rek. (0:50,05; 7.1%)

     

30.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    4.   

0:44,65

    207

   os.rek. (0:45,07; 0.94%)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:44,27

    212

   os.rek. (0:45,07; 1.8%)

 

 

100PM

    1.   

1:35,23

    215

   os.rek. (1:43,87; 9.07%)

 

 

50HM

    7.   

0:42,23

    184

   os.rek. (0:46,32; 9.68%)

 

 

50HM

    (finale) 7.   

0:41,76

    190

   os.rek. (0:46,32; 10.91%)

     

31.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:38,28

    162

   os.rek. (0:39,01; 1.9%)

 

 

100KM

    25.   

1:29,73

    142

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    15.   

0:48,85

    158

   os.rek. (0:50,38; 3.13%)

 

 

100PM

    9.   

1:44,20

    164

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:32,30

    271

   os.rek. (0:33,47; 3.62%)

 

 

50KM

    (finale) 1.   

0:31,38

    295

   os.rek. (0:33,47; 6.66%)

 

 

100KM

    2.   

1:10,88

    289

   os.rek. (1:12,69; 2.55%)

 

 

50DM

    3.   

0:35,45

    253

   os.rek. (0:35,49; 0.11%)

 

 

50DM

    (finale) 3.   

0:35,52

    251

              (0:35,49; -0.08%)

 

 

100DM

    1.   

1:23,16

    215

   os.rek. (1:26,33; 3.81%)

     

33.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    55.   

0:56,36

    51

   os.rek. (0:57,73; 2.43%)

 

 

50HM

    40.   

0:59,19

    66

   os.rek. (1:03,29; 6.92%)

     

34.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:36,10

    194

   os.rek. (0:36,49; 1.08%)

 

 

100KM

    10.   

1:23,90

    174

   os.rek. (1:24,59; 0.82%)

 

 

50DM

    14.   

0:43,83

    134

              (0:41,86; -4.49%)

 

 

50HM

    10.   

0:43,32

    170

   os.rek. (0:44,48; 2.67%)

     

35.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    11.   

0:47,99

    166

              (0:45,15; -5.91%)

 

 

100PM

    7.   

1:40,30

    184

              (1:37,05; -3.24%)

 

 

50HM

    6.   

0:39,20

    230

   os.rek. (0:41,04; 4.69%)

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:37,78

    257

   os.rek. (0:41,04; 8.62%)

 

 

100HM

    2.   

1:27,03

    211

              (1:25,87; -1.33%)

     

36.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:27,04

    462

   os.rek. (0:27,15; 0.4%)

 

 

100KM

    1.   

0:58,21

    523

   os.rek. (0:58,57; 0.61%)

 

 

100PM

    3.   

1:21,43

    345

   os.rek. (1:26,56; 6.29%)

 

 

100DM

    1.   

1:04,46

    461

   os.rek. (1:06,10; 2.54%)

 

 

100HM

    1.   

1:08,45

    434

   os.rek. (1:09,71; 1.84%)

     

37.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:31,43

    294

   os.rek. (0:31,47; 0.12%)

 

 

50KM

    (finale) 2.   

0:31,22

    300

   os.rek. (0:31,47; 0.8%)

 

 

50PM

    1.   

0:38,86

    314

   os.rek. (0:38,97; 0.28%)

 

 

50PM

    (finale) 2.   

0:37,88

    339

   os.rek. (0:38,97; 2.87%)

 

 

50DM

    4.   

0:35,32

    256

   os.rek. (0:35,90; 1.64%)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:33,60

    297

   os.rek. (0:35,90; 6.84%)

 

 

50HM

    1.   

0:36,26

    291

              (0:36,08; -0.49%)

 

 

50HM

    (finale) 2.   

0:37,18

    270

              (0:36,08; -2.95%)

     

38.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    27.   

0:41,00

    132

   os.rek. (0:43,77; 6.75%)

 

 

50PM

    30.   

0:54,52

    113

   os.rek. (0:54,80; 0.51%)

 

 

50HM

    20.   

0:49,34

    115

   os.rek. (0:53,80; 9.03%)

     

39.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:31,11

    303

              (0:28,93; -7%)

 

 

50KM

    (finale) 1.   

0:29,33

    362

              (0:28,93; -1.36%)

 

 

100KM

    1.   

1:04,04

    393

   os.rek. (1:04,73; 1.07%)

 

 

50DM

    1.   

0:32,15

    339

              (0:31,11; -3.23%)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:31,48

    361

              (0:31,11; -1.17%)

 

 

100DM

    1.   

1:12,56

    323

              (1:11,42; -1.57%)

     

40.  

VINDIŠAR Juš, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:33,48

    243

   os.rek. (0:34,09; 1.82%)

 

 

100KM

    14.   

1:14,86

    246

              (1:14,26; -0.8%)

 

 

50HM

    13.   

0:40,61

    207

   os.rek. (0:41,20; 1.45%)

 

 

100HM

    2.   

1:23,33

    240

   os.rek. (1:28,42; 6.1%)


Back