Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Mišov memorial
17.06.2017, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    8.   

0:37,34

    256

   os.rek. (0:38,30; 2.57%)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:36,50

    274

   os.rek. (0:38,30; 4.93%)

 

 

100KZ

    10.   

1:25,50

    225

   os.rek. (1:43,16; 20.65%)

 

 

50HZ

    3.   

0:40,97

    288

              (0:40,94; -0.07%)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:42,11

    265

              (0:40,94; -2.77%)

 

 

100HZ

    2.   

1:31,26

    258

              (1:28,10; -3.46%)

     

2.  

BABIČ Pika, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:49,94

    107

   os.rek. (0:50,88; 1.88%)

 

 

50PZ

    4.   

0:55,53

    149

   os.rek. (0:59,09; 6.41%)

 

 

100PZ

    2.   

2:04,13

    139

   os.rek. (2:05,68; 1.24%)

 

 

50HZ

    19.   

1:01,05

    87

   os.rek. (1:03,71; 4.35%)

     

3.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:48,72

    115

              (0:46,83; -3.87%)

 

 

50PZ

    2.   

0:49,98

    205

   os.rek. (0:52,18; 4.4%)

 

 

50HZ

    9.   

0:54,19

    124

              (0:52,29; -3.5%)

     

4.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    5.   

1:19,67

    279

   os.rek. (1:30,05; 13.02%)

 

 

50PZ

    4.   

0:45,16

    278

              (0:44,04; -2.48%)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:43,90

    302

   os.rek. (0:44,04; 0.31%)

 

 

50DZ

    2.   

0:38,34

    258

              (0:36,92; -3.7%)

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:38,15

    262

              (0:36,92; -3.22%)

 

 

100DZ

    1.   

1:32,31

    217

   os.rek. (1:32,36; 0.05%)

     

5.  

HAJDINJAK Ana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:15,22

    331

   os.rek. (1:16,42; 1.59%)

 

 

100PZ

    2.   

1:36,00

    301

              (1:31,80; -4.37%)

 

 

50DZ

    1.   

0:38,33

    258

              (0:36,13; -5.73%)

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:36,53

    299

              (0:36,13; -1.09%)

 

 

50HZ

    2.   

0:40,91

    289

   os.rek. (0:42,27; 3.32%)

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:38,78

    339

   os.rek. (0:42,27; 8.99%)

 

 

200MZ

    1.   

3:02,44

    330

   os.rek. (3:03,88; 0.78%)

     

6.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:34,27

    332

              (0:32,97; -3.79%)

 

 

50PZ

    6.   

0:43,65

    308

              (0:43,16; -1.12%)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:43,39

    313

              (0:43,16; -0.53%)

 

 

100PZ

    5.   

1:32,86

    332

              (1:32,26; -0.64%)

 

 

50HZ

    6.   

0:38,39

    350

              (0:38,13; -0.67%)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:39,77

    315

              (0:38,13; -4.12%)

 

 

200MZ

    3.   

2:52,67

    389

   os.rek. (2:58,90; 3.6%)

     

7.  

LESTAN Iza, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    5.   

0:46,69

    251

              (0:43,19; -7.49%)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:46,07

    262

              (0:43,19; -6.25%)

 

 

50HZ

    7.   

0:44,83

    219

   os.rek. (0:45,94; 2.47%)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:45,50

    210

   os.rek. (0:45,94; 0.96%)

     

8.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:30,44

    473

   os.rek. (0:30,52; 0.26%)

 

 

50KZ

    (finale) 4.   

0:30,33

    478

   os.rek. (0:30,52; 0.62%)

 

 

100KZ

    3.   

1:06,28

    484

   os.rek. (1:06,47; 0.28%)

 

 

50DZ

    9.   

0:36,37

    303

              (0:33,66; -7.45%)

 

 

100DZ

    5.   

1:23,75

    290

   os.rek. (1:28,69; 5.89%)

     

9.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:39,16

    222

              (0:37,98; -3.01%)

 

 

50PZ

    7.   

0:49,90

    206

              (0:48,60; -2.6%)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:50,20

    202

              (0:48,60; -3.18%)

 

 

100PZ

    4.   

1:41,96

    251

   os.rek. (1:45,57; 3.54%)

 

 

200MZ

    4.   

3:31,88

    210

   os.rek. (3:56,99; 11.85%)

     

10.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:37,55

    252

              (0:36,51; -2.76%)

 

 

50PZ

    1.   

0:43,67

    307

              (0:42,57; -2.51%)

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:42,05

    344

   os.rek. (0:42,57; 1.23%)

 

 

100PZ

    1.   

1:34,70

    313

   os.rek. (1:38,05; 3.53%)

 

 

50DZ

    4.   

0:41,37

    205

              (0:39,05; -5.6%)

 

 

50DZ

    (finale) 6.   

0:42,69

    187

              (0:39,05; -8.52%)

     

11.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:35,21

    306

              (0:34,12; -3.09%)

 

 

50PZ

    5.   

0:42,00

    345

   os.rek. (0:43,74; 4.14%)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:41,10

    369

   os.rek. (0:43,74; 6.42%)

 

 

100PZ

    4.   

1:29,26

    374

   os.rek. (1:31,01; 1.96%)

 

 

50DZ

    11.   

0:40,98

    211

              (0:37,10; -9.46%)

     

12.  

OMERČEVIĆ Juno, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:40,89

    374

   os.rek. (0:41,25; 0.88%)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:40,97

    372

   os.rek. (0:41,25; 0.68%)

 

 

100PZ

    3.   

1:29,20

    375

   os.rek. (1:30,72; 1.7%)

 

 

50HZ

    4.   

0:38,11

    357

              (0:36,09; -5.3%)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:36,87

    395

              (0:36,09; -2.11%)

 

 

100HZ

    4.   

1:19,81

    386

              (1:18,60; -1.51%)

     

13.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:33,59

    352

   os.rek. (0:34,05; 1.36%)

 

 

50KZ

    (finale) 3.   

0:33,46

    356

   os.rek. (0:34,05; 1.76%)

 

 

100KZ

    3.   

1:16,53

    314

   os.rek. (1:17,43; 1.17%)

 

 

50PZ

    3.   

0:43,79

    305

              (0:43,35; -1%)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:44,41

    292

              (0:43,35; -2.38%)

 

 

100HZ

    2.   

1:29,74

    271

              (1:28,62; -1.24%)

     

14.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:37,46

    254

              (0:36,71; -2%)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:35,58

    296

   os.rek. (0:36,71; 3.17%)

 

 

50PZ

    6.   

0:50,12

    203

   os.rek. (0:50,40; 0.55%)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:50,01

    204

   os.rek. (0:50,40; 0.77%)

 

 

100PZ

    5.   

1:50,50

    197

   os.rek. (1:56,80; 5.7%)

 

 

50DZ

    4.   

0:45,22

    157

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    (finale) 4.   

0:45,37

    156

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:55,22

    79

   os.rek. (0:57,69; 4.47%)

 

 

50PZ

    26.   

1:08,24

    80

              (1:04,36; -5.68%)

 

 

50HZ

    17.   

1:00,00

    91

              (0:57,81; -3.64%)

     

16.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:33,93

    342

              (0:33,04; -2.62%)

 

 

50PZ

    8.   

0:45,53

    271

              (0:44,00; -3.36%)

 

 

50PZ

    (finale) 7.   

0:45,23

    276

              (0:44,00; -2.71%)

 

 

100PZ

    6.   

1:34,78

    312

              (1:31,21; -3.76%)

 

 

50DZ

    7.   

0:35,48

    326

   os.rek. (0:36,66; 3.32%)

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

0:37,45

    277

              (0:36,66; -2.1%)

 

 

200MZ

    2.   

2:52,66

    389

   os.rek. (2:57,37; 2.72%)

     

17.  

STROJANŠEK Isabela, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:40,78

    197

   os.rek. (0:42,69; 4.68%)

 

 

100KZ

    5.   

1:39,62

    142

   os.rek. (1:45,26; 5.66%)

 

 

50HZ

    1.   

0:45,37

    212

   os.rek. (0:46,31; 2.07%)

 

 

100HZ

    2.   

1:40,74

    192

   os.rek. (1:44,38; 3.61%)

     

18.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:35,66

    294

   os.rek. (0:36,20; 1.51%)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:34,86

    315

   os.rek. (0:36,20; 3.84%)

 

 

100KZ

    6.   

1:20,16

    273

              (1:19,41; -0.93%)

 

 

50DZ

    3.   

0:40,35

    221

              (0:39,42; -2.3%)

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:40,04

    227

              (0:39,42; -1.54%)

 

 

50HZ

    5.   

0:41,87

    269

              (0:39,75; -5.06%)

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:42,81

    252

              (0:39,75; -7.14%)

     

19.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:35,16

    307

   os.rek. (0:36,73; 4.46%)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:36,84

    267

              (0:36,73; -0.29%)

 

 

50PZ

    4.   

0:44,16

    297

   os.rek. (0:45,22; 2.4%)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:42,83

    326

   os.rek. (0:45,22; 5.58%)

 

 

50DZ

    2.   

0:38,11

    263

   os.rek. (0:39,04; 2.44%)

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:39,38

    238

              (0:39,04; -0.86%)

     

20.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:32,56

    387

              (0:31,36; -3.68%)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:31,51

    427

              (0:31,36; -0.47%)

 

 

100KZ

    3.   

1:06,28

    484

   os.rek. (1:06,29; 0.01%)

 

 

200KZ

    1.   

2:17,88

    549

   os.rek. (2:21,52; 2.63%)

 

 

50HZ

    8.   

0:39,47

    322

              (0:37,55; -4.86%)

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:38,37

    350

              (0:37,55; -2.13%)

 

 

100HZ

    3.   

1:18,94

    399

              (1:17,13; -2.29%)

     

21.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:32,90

    175

   os.rek. (2:29,61; 61.04%)

 

 

100PZ

    2.   

1:48,56

    208

              (1:45,80; -2.54%)

     

22.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:34,66

    219

   os.rek. (0:38,97; 12.43%)

 

 

100KM

    10.   

1:17,08

    225

              (1:16,53; -0.71%)

 

 

50PM

    3.   

0:49,53

    151

   os.rek. (0:49,72; 0.38%)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:47,94

    167

   os.rek. (0:49,72; 3.71%)

 

 

50DM

    5.   

0:39,12

    188

              (0:37,71; -3.6%)

 

 

50DM

    (finale) 6.   

0:39,58

    181

              (0:37,71; -4.72%)

     

23.  

BABIČ Črt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:36,94

    181

              (0:36,52; -1.13%)

 

 

100KM

    2.   

1:20,22

    199

   os.rek. (1:20,62; 0.49%)

 

 

50HM

    1.   

0:40,41

    210

              (0:39,40; -2.49%)

 

 

100HM

    3.   

1:29,42

    194

              (1:26,08; -3.73%)

     

24.  

BABIČ Maks, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:29,24

    365

   os.rek. (0:29,90; 2.25%)

 

 

50KM

    (finale) 2.   

0:29,13

    369

   os.rek. (0:29,90; 2.64%)

 

 

50HM

    2.   

0:34,72

    331

              (0:33,16; -4.49%)

 

 

50HM

    (finale) 2.   

0:33,16

    381

   os.rek. (0:33,16; 0%)

     

25.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:42,31

    120

   os.rek. (0:42,74; 1.01%)

 

 

100KM

    8.   

1:37,04

    112

   os.rek. (1:37,20; 0.16%)

 

 

50PM

    3.   

0:50,07

    146

   os.rek. (0:50,52; 0.89%)

     

26.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:02,41

    424

              (1:01,92; -0.78%)

 

 

200KM

    1.   

2:19,61

    389

              (2:14,18; -3.88%)

 

 

100PM

    1.   

1:17,41

    401

              (1:17,09; -0.41%)

     

27.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    27.   

0:58,23

    93

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:32,31

    271

              (0:31,91; -1.23%)

 

 

50KM

    (finale) 7.   

0:31,69

    287

   os.rek. (0:31,91; 0.69%)

 

 

100KM

    4.   

1:08,81

    316

   os.rek. (1:10,95; 3.11%)

 

 

50DM

    2.   

0:33,98

    287

              (0:33,79; -0.55%)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:34,25

    280

              (0:33,79; -1.34%)

 

 

100DM

    2.   

1:23,87

    209

              (1:20,01; -4.6%)

     

29.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:32,10

    132

              (1:30,96; -1.23%)

 

 

100PM

    3.   

1:54,71

    123

   os.rek. (2:30,40; 31.11%)

     

30.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:42,02

    123

   os.rek. (0:45,91; 9.25%)

 

 

100KM

    9.   

1:40,75

    100

   os.rek. (1:40,79; 0.03%)

 

 

200KM

    9.   

3:39,73

    100

              (3:31,81; -3.6%)

 

 

50PM

    4.   

0:50,10

    146

   os.rek. (0:51,23; 2.25%)

     

31.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:41,87

    124

              (0:41,84; -0.07%)

 

 

50HM

    7.   

0:45,06

    151

   os.rek. (0:47,97; 6.45%)

 

 

100HM

    4.   

1:43,83

    124

   os.rek. (1:49,11; 5.08%)

     

32.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:45,73

    95

   os.rek. (0:48,36; 5.75%)

 

 

50PM

    33.   

1:00,70

    82

   os.rek. (1:10,68; 16.44%)

 

 

50HM

    10.   

0:51,97

    98

   os.rek. (0:56,01; 7.77%)

     

33.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:43,66

    221

   os.rek. (0:44,27; 1.39%)

 

 

50HM

    2.   

0:42,57

    180

              (0:41,76; -1.9%)

     

34.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:39,36

    149

              (0:38,28; -2.74%)

 

 

50HM

    5.   

0:48,31

    123

              (0:47,68; -1.3%)

 

 

100HM

    5.   

1:45,87

    117

              (1:44,93; -0.88%)

     

35.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:31,38

    295

   os.rek. (0:31,38; 0%)

 

 

200KM

    1.   

2:40,08

    258

   os.rek. (2:41,71; 1.01%)

 

 

50DM

    1.   

0:34,76

    268

   os.rek. (0:35,45; 1.98%)

 

 

200MM

    1.   

3:00,30

    252

   os.rek. (brez rezultata)

     

36.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    38.   

0:56,73

    50

              (0:56,36; -0.65%)

 

 

50PM

    37.   

1:04,58

    68

   os.rek. (1:05,49; 1.4%)

 

 

50HM

    20.   

1:00,50

    62

              (0:59,19; -2.16%)

     

37.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    31.   

0:58,69

    91

   os.rek. (1:04,29; 9.54%)

 

 

50HM

    27.   

1:07,34

    45

   os.rek. (brez rezultata)

     

38.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:33,58

    241

   os.rek. (0:39,84; 18.64%)

 

 

50KM

    (finale) 7.   

0:34,20

    228

   os.rek. (0:39,84; 16.49%)

 

 

50DM

    6.   

0:39,10

    188

              (0:38,46; -1.63%)

 

 

50DM

    (finale) 6.   

0:41,06

    163

              (0:38,46; -6.33%)

 

 

50HM

    2.   

0:37,60

    261

   os.rek. (0:37,78; 0.47%)

 

 

50HM

    (finale) 2.   

0:38,32

    246

              (0:37,78; -1.4%)

 

 

100HM

    2.   

1:25,94

    219

              (1:25,87; -0.08%)

     

39.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:31,48

    293

              (0:31,22; -0.82%)

 

 

50KM

    (finale) 1.   

0:31,08

    304

   os.rek. (0:31,22; 0.45%)

 

 

50PM

    4.   

0:41,16

    264

              (0:37,88; -7.96%)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:39,33

    303

              (0:37,88; -3.68%)

 

 

100PM

    3.   

1:27,58

    277

              (1:25,99; -1.81%)

     

40.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:41,44

    128

              (0:41,00; -1.06%)

 

 

50PM

    11.   

0:53,09

    123

   os.rek. (0:54,52; 2.69%)

 

 

50HM

    7.   

0:49,23

    116

   os.rek. (0:49,34; 0.22%)

     

41.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    35.   

0:53,92

    58

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    32.   

0:59,23

    88

   os.rek. (1:01,04; 3.05%)

 

 

50HM

    14.   

0:56,60

    76

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

STOYANOV Andrei, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:31,97

    132

   os.rek. (1:33,92; 2.12%)

 

 

50HM

    6.   

0:47,62

    128

   os.rek. (brez rezultata)

     

43.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:37,49

    349

              (0:36,02; -3.92%)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:37,83

    340

              (0:36,02; -4.78%)

 

 

100PM

    1.   

1:21,62

    342

              (1:19,67; -2.38%)

 

 

50DM

    1.   

0:33,01

    313

              (0:31,11; -5.75%)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:32,20

    338

              (0:31,11; -3.38%)

 

 

200MM

    1.   

2:36,63

    385

              (2:35,88; -0.47%)

     

44.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:30,65

    317

   os.rek. (0:31,34; 2.25%)

 

 

50KM

    (finale) 5.   

0:30,54

    320

   os.rek. (0:31,34; 2.61%)

 

 

100KM

    5.   

1:09,46

    308

   os.rek. (1:11,39; 2.77%)

 

 

50DM

    4.   

0:35,37

    255

              (0:34,58; -2.23%)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:34,25

    280

   os.rek. (0:34,58; 0.96%)

     

45.  

VINDIŠAR Juš, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:33,79

    236

              (0:33,48; -0.91%)

 

 

50KM

    (finale) 8.   

0:33,73

    238

              (0:33,48; -0.74%)

 

 

100KM

    7.   

1:14,46

    250

              (1:14,26; -0.26%)

 

 

50HM

    4.   

0:40,93

    202

              (0:40,61; -0.78%)

 

 

50HM

    (finale) 4.   

0:41,00

    201

              (0:40,61; -0.95%)

 

 

100HM

    1.   

1:25,11

    226

              (1:23,33; -2.09%)

     

46.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:37,69

    170

   os.rek. (0:38,31; 1.64%)

 

 

100KM

    7.   

1:35,32

    119

              (1:32,36; -3.1%)

 

 

50PM

    12.   

0:53,18

    122

   os.rek. (0:56,84; 6.88%)


Back