Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Prvenstvo SLO za dečke in deklice
21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    21.   

0:32,30

    396

   os.rek. (0:32,81; 1.57%)

 

 

100KZ

    19.   

1:09,43

    421

   os.rek. (1:12,12; 3.87%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:10,35

    405

   os.rek. (1:12,12; 2.51%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:38,48

    362

              (2:38,39; -0.05%)

 

 

50PZ

    17.   

0:41,73

    352

   os.rek. (0:42,62; 2.13%)

 

 

50HZ

    18.   

0:37,45

    377

   os.rek. (0:37,83; 1.01%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:37,76

    368

   os.rek. (0:37,83; 0.18%)

 

 

100HZ

    10.   

1:19,09

    396

   os.rek. (1:23,52; 5.6%)

 

 

100HZ

    (finale) 14.   

1:21,99

    356

   os.rek. (1:23,52; 1.86%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:21,97

    356

   os.rek. (1:23,52; 1.89%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:20,73

    373

   os.rek. (1:23,52; 3.45%)

 

 

200MZ

    13.   

2:51,08

    400

   os.rek. (2:52,67; 0.92%)

 

 

200MZ

    (finale) 15.   

2:55,50

    371

              (2:52,67; -1.61%)

     

2.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:30,52

    470

   os.rek. (0:31,13; 1.99%)

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:30,53

    469

   os.rek. (0:31,13; 1.96%)

 

 

100KZ

    16.   

1:08,67

    435

   os.rek. (1:08,80; 0.18%)

 

 

100KZ

    (finale) 14.   

1:07,02

    468

   os.rek. (1:08,80; 2.65%)

 

 

50DZ

    12.   

0:33,83

    376

   os.rek. (0:34,91; 3.19%)

 

 

50DZ

    (finale) 15.   

0:34,58

    352

   os.rek. (0:34,91; 0.95%)

 

 

50HZ

    6.   

0:35,41

    446

              (0:34,72; -1.94%)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:34,21

    494

   os.rek. (0:34,72; 1.49%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:34,09

    500

   os.rek. (0:34,72; 1.84%)

 

 

100HZ

    7.   

1:15,97

    447

              (1:15,78; -0.25%)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:14,74

    470

   os.rek. (1:15,78; 1.39%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:16,77

    433

              (1:15,78; -1.28%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:16,55

    437

              (1:15,78; -1%)

 

 

200HZ

    7.   

2:43,98

    433

              (2:42,54; -0.87%)

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:42,80

    442

              (2:42,54; -0.15%)

     

3.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:04,43

    527

   os.rek. (1:05,12; 1.07%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:20,98

    514

              (2:19,08; -1.34%)

 

 

50PZ

    1.   

0:35,63

    566

   os.rek. (0:36,20; 1.59%)

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:34,78

    608

   os.rek. (0:36,20; 4.08%)

 

 

100PZ

    1.   

1:19,07

    539

              (1:17,20; -2.36%)

 

 

100PZ

    (finale) 1.   

1:15,62

    616

   os.rek. (1:17,20; 2.08%)

 

 

200PZ

    1.   

2:50,57

    542

              (2:46,66; -2.29%)

 

 

200PZ

    (finale) 1.   

2:40,43

    651

   os.rek. (2:46,66; 3.88%)

 

 

200DZ

    (finale) 3.   

2:41,17

    431

   os.rek. (2:43,79; 1.62%)

 

 

200MZ

    1.   

2:39,29

    496

              (2:38,04; -0.78%)

 

 

200MZ

    (finale) 2.   

2:33,47

    554

   os.rek. (2:38,04; 2.97%)

 

 

400MZ

    (finale) 2.   

5:21,34

    569

   os.rek. (5:25,29; 1.22%)

     

4.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:29,95

    497

   os.rek. (0:30,33; 1.26%)

 

 

50KZ

    (finale) 3.   

0:29,59

    515

   os.rek. (0:30,33; 2.5%)

 

 

100KZ

    10.   

1:06,36

    482

              (1:06,28; -0.12%)

 

 

100KZ

    (finale) 10.   

1:05,79

    495

   os.rek. (1:06,28; 0.74%)

 

 

200KZ

    7.   

2:23,15

    491

   os.rek. (2:29,73; 4.59%)

 

 

200KZ

    (finale) 7.   

2:26,53

    458

   os.rek. (2:29,73; 2.18%)

 

 

400KZ

    9.   

5:08,31

    451

   os.rek. (5:11,84; 1.14%)

 

 

400KZ

    (finale) 8.   

5:09,64

    445

   os.rek. (5:11,84; 0.71%)

 

 

100PZ

    9.   

1:26,66

    409

   os.rek. (1:27,85; 1.37%)

 

 

100PZ

    (finale) 9.   

1:24,54

    441

   os.rek. (1:27,85; 3.91%)

 

 

50DZ

    8.   

0:32,74

    415

   os.rek. (0:33,66; 2.81%)

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

0:32,95

    407

   os.rek. (0:33,66; 2.15%)

     

5.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    33.   

0:33,25

    363

              (0:32,93; -0.96%)

 

 

100KZ

    48.   

1:15,82

    323

              (1:15,78; -0.05%)

 

 

50PZ

    24.   

0:43,40

    313

              (0:43,35; -0.11%)

 

 

50DZ

    28.   

0:38,35

    258

   os.rek. (0:39,27; 2.39%)

 

 

50HZ

    31.   

0:40,48

    298

              (0:39,40; -2.66%)

 

 

100HZ

    36.   

1:30,33

    266

              (1:26,32; -4.43%)

     

6.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    47.   

0:36,25

    280

              (0:35,58; -1.84%)

 

 

100KZ

    54.   

1:20,63

    269

              (1:20,26; -0.45%)

 

 

200KZ

    27.   

2:54,99

    268

   os.rek. (3:02,50; 4.29%)

 

 

100PZ

    39.   

1:56,06

    170

              (1:50,50; -4.79%)

 

 

50DZ

    39.   

0:46,89

    141

              (0:43,78; -6.63%)

 

 

200MZ

    29.   

3:25,86

    229

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:31,81

    415

   os.rek. (0:33,04; 3.86%)

 

 

50KZ

    (finale) 16.   

0:32,46

    390

   os.rek. (0:33,04; 1.78%)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:32,30

    396

   os.rek. (0:33,04; 2.29%)

 

 

100KZ

    25.   

1:10,63

    400

   os.rek. (1:13,71; 4.36%)

 

 

100PZ

    19.   

1:33,37

    327

              (1:31,21; -2.31%)

 

 

200PZ

    19.   

3:19,09

    341

              (3:19,04; -0.02%)

 

 

200MZ

    19.   

2:55,29

    372

              (2:52,66; -1.5%)

 

 

400MZ

    (finale) 14.   

6:15,17

    357

              (6:10,51; -1.24%)

     

8.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    51.   

1:18,46

    292

   os.rek. (1:21,82; 4.28%)

 

 

50PZ

    22.   

0:42,85

    325

              (0:42,83; -0.04%)

 

 

100PZ

    27.   

1:35,36

    307

   os.rek. (1:35,64; 0.29%)

 

 

200PZ

    25.   

3:29,44

    293

   os.rek. (3:41,03; 5.53%)

 

 

50DZ

    31.   

0:38,84

    248

              (0:38,11; -1.87%)

 

 

100DZ

    16.   

1:47,44

    137

              (1:39,71; -7.19%)

 

 

100DZ

    (finale) 16.   

1:42,20

    159

              (1:39,71; -2.43%)

     

9.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:06,16

    487

   os.rek. (1:06,28; 0.18%)

 

 

100KZ

    (finale) 13.   

1:06,69

    475

              (1:06,28; -0.61%)

 

 

200KZ

    2.   

2:21,48

    508

              (2:17,88; -2.54%)

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

2:18,23

    545

              (2:17,88; -0.25%)

 

 

400KZ

    4.   

4:48,39

    551

   os.rek. (4:49,94; 0.53%)

 

 

400KZ

    (finale) 4.   

4:45,63

    567

   os.rek. (4:49,94; 1.5%)

 

 

800KZ

    (finale) 2.   

9:51,82

    549

   os.rek. (10:13,02; 3.58%)

 

 

100HZ

    16.   

1:20,07

    382

              (1:17,13; -3.67%)

 

 

100HZ

    (finale) 10.   

1:19,41

    392

              (1:17,13; -2.87%)

 

 

200HZ

    8.   

2:44,63

    427

              (2:40,41; -2.56%)

 

 

200HZ

    (finale) 6.   

2:42,23

    447

              (2:40,41; -1.12%)

     

10.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    63.   

0:33,65

    239

   os.rek. (0:34,56; 2.7%)

 

 

100KM

    68.   

1:15,22

    242

   os.rek. (1:16,53; 1.74%)

 

 

100PM

    42.   

1:44,18

    164

   os.rek. (1:55,79; 11.14%)

 

 

50DM

    46.   

0:37,88

    207

              (0:37,71; -0.44%)

 

 

100DM

    19.   

1:33,38

    151

   os.rek. (1:37,24; 4.13%)

 

 

100HM

    41.   

1:29,49

    194

   os.rek. (1:33,68; 4.68%)

     

11.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    10.   

4:46,75

    452

   os.rek. (4:52,35; 1.95%)

 

 

400KM

    (finale) 13.   

4:50,07

    436

   os.rek. (4:52,35; 0.78%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:04,34

    418

              (9:52,96; -1.88%)

 

 

1500KM

    (finale) 6.   

18:54,10

    453

              (18:41,81; -1.08%)

 

 

50DM

    6.   

0:29,92

    421

   os.rek. (0:29,98; 0.2%)

 

 

50DM

    (finale) 8.   

0:30,28

    406

              (0:29,98; -0.99%)

 

 

100DM

    1.   

1:04,95

    451

   os.rek. (1:07,98; 4.66%)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

1:04,92

    451

   os.rek. (1:07,98; 4.71%)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:35,09

    371

              (2:32,34; -1.77%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:31,94

    426

   os.rek. (0:32,39; 1.4%)

 

 

400MM

    (finale) 8.   

5:28,52

    408

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:27,77

    426

   os.rek. (0:28,41; 2.3%)

 

 

50PM

    3.   

0:34,20

    461

   os.rek. (0:34,56; 1.05%)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:33,79

    478

   os.rek. (0:34,56; 2.27%)

 

 

100PM

    5.   

1:17,36

    402

              (1:17,09; -0.34%)

 

 

100PM

    (finale) 4.   

1:14,60

    449

   os.rek. (1:17,09; 3.33%)

 

 

200PM

    5.   

2:45,70

    450

   os.rek. (2:46,45; 0.45%)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:40,86

    492

   os.rek. (2:46,45; 3.47%)

 

 

200DM

    (finale) 3.   

2:34,10

    378

   os.rek. (2:36,33; 1.44%)

 

 

200MM

    4.   

2:29,16

    446

              (2:28,47; -0.46%)

 

 

200MM

    (finale) 8.   

2:36,48

    386

              (2:28,47; -5.11%)

 

 

400MM

    (finale) 4.   

5:20,37

    440

   os.rek. (5:26,00; 1.75%)

     

13.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    36.   

0:31,07

    304

   os.rek. (0:31,41; 1.09%)

 

 

100KM

    43.   

1:08,26

    324

   os.rek. (1:08,81; 0.8%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:08,18

    325

   os.rek. (1:08,81; 0.92%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:39,25

    262

              (2:30,23; -5.66%)

 

 

400KM

    30.   

5:26,79

    305

   os.rek. (5:39,43; 3.86%)

 

 

50DM

    29.   

0:34,81

    267

              (0:33,79; -2.93%)

 

 

100DM

    18.   

1:22,08

    223

              (1:20,01; -2.52%)

 

 

50HM

    39.   

0:39,20

    230

   os.rek. (0:39,46; 0.66%)

     

14.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    75.   

1:28,73

    147

   os.rek. (1:29,37; 0.72%)

 

 

50PM

    41.   

0:49,29

    154

   os.rek. (0:52,55; 6.61%)

 

 

50HM

    52.   

0:44,96

    152

              (0:41,97; -6.65%)

 

 

100HM

    45.   

1:35,61

    159

   os.rek. (1:35,94; 0.34%)

 

 

200HM

    22.   

3:22,68

    168

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MM

    29.   

3:28,43

    163

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    1.   

1:07,84

    446

   os.rek. (1:08,21; 0.54%)

 

 

100HM

    (finale) 3.   

1:08,23

    438

              (1:08,21; -0.02%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:08,50

    433

              (1:08,21; -0.42%)

 

 

200HM

    4.   

2:29,50

    419

              (2:24,17; -3.56%)

 

 

200HM

    (finale) 3.   

2:25,47

    455

              (2:24,17; -0.89%)

 

 

200MM

    2.   

2:28,62

    451

              (2:25,20; -2.3%)

 

 

200MM

    (finale) 3.   

2:27,36

    462

              (2:25,20; -1.46%)

 

 

400MM

    (finale) 3.   

5:09,47

    489

              (5:06,68; -0.9%)

     

16.  

PEČNIKAR Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    74.   

0:42,00

    123

              (0:39,97; -4.83%)

 

 

100KM

    76.   

1:31,38

    135

   os.rek. (1:34,27; 3.16%)

 

 

200KM

    46.   

3:27,05

    119

   os.rek. (3:50,47; 11.31%)

 

 

50DM

    56.   

0:48,37

    99

              (0:44,91; -7.15%)

 

 

50HM

    57.   

0:49,57

    114

              (0:46,74; -5.7%)

 

 

100HM

    47.   

1:45,40

    119

              (1:43,20; -2.08%)

     

17.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:26,88

    470

   os.rek. (0:27,04; 0.59%)

 

 

100KM

    3.   

0:59,17

    498

              (0:58,21; -1.62%)

 

 

100KM

    (finale) 2.   

0:57,25

    550

   os.rek. (0:58,21; 1.67%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:56,62

    568

   os.rek. (0:58,21; 2.8%)

 

 

200KM

    1.   

2:08,68

    498

              (2:03,71; -3.86%)

 

 

200KM

    (finale) 1.   

2:00,55

    605

   os.rek. (2:03,71; 2.62%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:02,58

    576

   os.rek. (2:03,71; 0.92%)

 

 

400KM

    1.   

4:28,46

    550

              (4:21,87; -2.45%)

 

 

400KM

    (finale) 2.   

4:15,89

    636

   os.rek. (4:21,87; 2.33%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:03,88

    574

   os.rek. (9:14,50; 1.95%)

 

 

1500KM

    (finale) 2.   

17:04,57

    614

   os.rek. (17:32,36; 2.71%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:07,59

    451

   os.rek. (1:08,45; 1.27%)

 

 

200MM

    1.   

2:24,06

    495

              (2:22,61; -1%)

 

 

200MM

    (finale) 1.   

2:19,83

    541

   os.rek. (2:22,61; 1.98%)

 

 

400MM

    (finale) 1.   

4:56,73

    554

   os.rek. (5:03,22; 2.18%)

     

18.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:29,33

    362

   os.rek. (0:30,26; 3.17%)

 

 

100KM

    37.   

1:07,59

    334

   os.rek. (1:09,46; 2.76%)

 

 

200KM

    33.   

2:35,18

    283

   os.rek. (2:39,80; 2.97%)

 

 

50DM

    26.   

0:34,51

    274

              (0:34,25; -0.75%)

 

 

50HM

    29.   

0:37,26

    268

   os.rek. (0:38,72; 3.91%)

 

 

100HM

    28.   

1:20,92

    263

   os.rek. (1:22,90; 2.44%)

     

19.  

VINDIŠAR Juš, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    60.   

1:13,49

    260

   os.rek. (1:14,26; 1.04%)

 

 

200KM

    37.   

2:41,17

    253

              (2:39,81; -0.84%)

 

 

400KM

    34.   

5:36,28

    280

              (5:34,04; -0.66%)

 

 

50PM

    38.   

0:45,89

    190

              (0:44,07; -3.96%)

 

 

100HM

    37.   

1:26,76

    213

              (1:23,33; -3.95%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:25,53

    222

              (1:23,33; -2.57%)

 

 

200HM

    20.   

3:05,52

    219

              (2:57,84; -4.13%)


Back