Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Pokal Kopra
08.07.2017, Koper, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BOŽIČ Manca, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    21.   

0:31,52

    426

              (0:30,84; -2.15%)

 

 

50HZ

    10.   

0:34,86

    467

              (0:34,20; -1.89%)

     

2.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:32,81

    378

   os.rek. (0:32,97; 0.48%)

 

 

50PZ

    12.   

0:42,62

    330

   os.rek. (0:43,16; 1.26%)

 

 

100PZ

    11.   

1:31,19

    351

   os.rek. (1:32,26; 1.17%)

 

 

200MZ

    16.   

2:53,02

    387

              (2:52,67; -0.2%)

     

3.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:02,31

    583

              (1:01,03; -2.05%)

 

 

50PZ

    3.   

0:37,47

    487

              (0:36,75; -1.92%)

 

 

100PZ

    3.   

1:21,17

    498

              (1:19,19; -2.43%)

 

 

50DZ

    5.   

0:30,82

    498

              (0:30,68; -0.45%)

     

4.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:37,30

    493

   os.rek. (0:37,54; 0.64%)

 

 

100PZ

    2.   

1:20,93

    502

              (1:19,45; -1.82%)

 

 

50DZ

    11.   

0:32,97

    406

              (0:32,86; -0.33%)

 

 

200MZ

    11.   

2:42,54

    467

              (2:40,54; -1.23%)

     

5.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:31,13

    442

   os.rek. (0:31,32; 0.61%)

 

 

100KZ

    14.   

1:08,80

    433

   os.rek. (1:10,18; 2%)

 

 

50PZ

    10.   

0:40,96

    372

   os.rek. (0:42,61; 4.02%)

 

 

100HZ

    7.   

1:17,03

    429

              (1:15,78; -1.62%)

     

6.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:30,96

    450

              (0:30,86; -0.32%)

 

 

100KZ

    9.   

1:06,77

    473

              (1:05,79; -1.46%)

 

 

50DZ

    9.   

0:32,59

    421

              (0:31,50; -3.34%)

     

7.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:07,11

    466

              (1:04,42; -4%)

 

 

50DZ

    1.   

0:29,87

    547

              (0:29,84; -0.1%)

 

 

100HZ

    4.   

1:14,59

    473

              (1:13,67; -1.23%)

     

8.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:00,82

    627

              (1:00,25; -0.93%)

 

 

50PZ

    3.   

0:37,33

    492

   os.rek. (0:37,42; 0.24%)

 

 

50HZ

    8.   

0:34,66

    475

              (0:34,14; -1.5%)

 

 

200MZ

    4.   

2:29,90

    595

              (2:28,83; -0.71%)

     

9.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:30,48

    471

              (0:30,33; -0.49%)

 

 

100KZ

    11.   

1:07,43

    460

              (1:06,28; -1.7%)

 

 

50DZ

    19.   

0:35,66

    321

              (0:33,66; -5.6%)

     

10.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    11.   

0:41,06

    370

   os.rek. (0:41,10; 0.09%)

 

 

100PZ

    10.   

1:28,66

    382

   os.rek. (1:29,26; 0.67%)

 

 

50DZ

    24.   

0:39,76

    231

              (0:37,10; -6.69%)

 

 

50HZ

    11.   

0:40,37

    301

              (0:39,45; -2.27%)

     

11.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:32,93

    374

   os.rek. (0:33,46; 1.6%)

 

 

100KZ

    11.   

1:15,78

    324

   os.rek. (1:16,53; 0.98%)

 

 

50PZ

    8.   

0:44,03

    300

              (0:43,35; -1.54%)

 

 

100HZ

    8.   

1:26,32

    305

   os.rek. (1:28,62; 2.66%)

     

12.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:37,18

    259

              (0:35,58; -4.3%)

 

 

100KZ

    15.   

1:20,26

    272

   os.rek. (1:20,78; 0.64%)

 

 

50DZ

    16.   

0:46,16

    148

              (0:43,78; -5.15%)

     

13.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    13.   

0:42,95

    323

   os.rek. (0:44,00; 2.44%)

 

 

100PZ

    13.   

1:32,29

    338

              (1:31,21; -1.17%)

 

 

50DZ

    18.   

0:35,33

    330

   os.rek. (0:35,48; 0.42%)

 

 

200MZ

    17.   

2:53,34

    385

              (2:52,66; -0.39%)

     

14.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:29,87

    501

              (0:29,00; -2.91%)

 

 

100KZ

    12.   

1:05,13

    510

   os.rek. (1:05,39; 0.39%)

 

 

50PZ

    2.   

0:36,05

    546

   os.rek. (0:36,61; 1.55%)

 

 

100PZ

    3.   

1:24,69

    438

              (1:23,69; -1.18%)

 

 

50HZ

    7.   

0:34,50

    482

              (0:34,35; -0.43%)

     

15.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    9.   

0:44,55

    289

              (0:42,83; -3.86%)

 

 

100PZ

    7.   

1:35,64

    304

   os.rek. (1:38,41; 2.89%)

 

 

50DZ

    10.   

0:39,21

    241

              (0:38,11; -2.8%)

 

 

100HZ

    12.   

1:30,05

    268

   os.rek. (1:38,33; 9.19%)

     

16.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    7.   

0:39,93

    402

   os.rek. (0:40,22; 0.72%)

 

 

100PZ

    6.   

1:26,61

    410

              (1:25,07; -1.77%)

 

 

50DZ

    15.   

0:34,47

    355

   os.rek. (0:37,62; 9.13%)

 

 

200MZ

    12.   

2:44,04

    454

              (2:43,65; -0.23%)

     

17.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:32,56

    387

              (0:31,36; -3.68%)

 

 

100KZ

    14.   

1:08,80

    433

              (1:06,28; -3.66%)

 

 

200KZ

    5.   

2:23,83

    484

              (2:17,88; -4.13%)

 

 

100HZ

    9.   

1:19,34

    393

              (1:17,13; -2.78%)

     

18.  

ZORKO Nika, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:28,76

    561

              (0:28,14; -2.15%)

 

 

50DZ

    4.   

0:30,45

    516

              (0:30,18; -0.88%)

     

19.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:23,86

    239

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    2.   

0:43,82

    173

   os.rek. (0:44,52; 1.59%)

     

20.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:38,38

    236

   os.rek. (0:43,35; 12.94%)

 

 

100KZ

    6.   

1:35,70

    160

              (1:32,90; -2.92%)

 

 

50PZ

    1.   

0:47,22

    243

   os.rek. (0:48,25; 2.18%)

 

 

100PZ

    2.   

1:44,55

    233

   os.rek. (1:45,80; 1.19%)

     

21.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:30,15

    487

   os.rek. (0:30,21; 0.19%)

 

 

200KZ

    3.   

2:14,66

    590

   os.rek. (2:18,89; 3.14%)

 

 

100PZ

    2.   

1:17,96

    562

   os.rek. (1:19,85; 2.42%)

 

 

200MZ

    5.   

2:34,62

    542

              (2:32,96; -1.07%)

     

22.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    4.   

0:33,70

    481

              (0:33,61; -0.26%)

 

 

100PM

    3.   

1:16,02

    424

              (1:13,18; -3.73%)

 

 

50DM

    13.   

0:31,64

    356

              (0:30,84; -2.52%)

 

 

200MM

    5.   

2:33,63

    408

              (2:32,48; -0.74%)

     

23.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    45.   

1:16,91

    226

              (1:16,53; -0.49%)

 

 

50PM

    24.   

0:48,08

    165

              (0:47,94; -0.29%)

 

 

50DM

    29.   

0:38,91

    191

              (0:37,71; -3.08%)

     

24.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:03,46

    403

   os.rek. (1:06,12; 4.19%)

 

 

50DM

    4.   

0:31,14

    373

              (0:29,98; -3.72%)

 

 

50HM

    6.   

0:33,26

    377

              (0:32,39; -2.61%)

 

 

100HM

    8.   

1:11,59

    379

   os.rek. (1:12,68; 1.52%)

     

25.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:29,30

    363

              (0:28,41; -3.03%)

 

 

100KM

    12.   

1:03,21

    408

              (1:01,92; -2.04%)

 

 

50PM

    4.   

0:35,27

    420

              (0:34,56; -2.01%)

 

 

100PM

    9.   

1:20,06

    363

              (1:17,09; -3.7%)

     

26.  

DOVER Luka, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:24,42

    627

              (0:24,01; -1.67%)

 

 

100KM

    2.   

0:54,54

    636

              (0:52,86; -3.08%)

 

 

50PM

    2.   

0:30,19

    670

              (0:29,19; -3.31%)

 

 

50DM

    1.   

0:26,56

    602

              (0:26,13; -1.61%)

     

27.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:04,88

    377

              (1:04,52; -0.55%)

 

 

100PM

    4.   

1:15,24

    437

   os.rek. (1:15,98; 0.98%)

     

28.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    30.   

0:32,29

    271

              (0:31,41; -2.72%)

 

 

100KM

    35.   

1:09,43

    308

              (1:08,81; -0.89%)

 

 

50DM

    19.   

0:35,54

    251

              (0:33,79; -4.92%)

 

 

100HM

    29.   

1:22,63

    247

   os.rek. (1:30,88; 9.98%)

     

29.  

HOČEVAR Matic, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:28,33

    402

   os.rek. (0:28,46; 0.45%)

     

30.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    18.   

1:05,82

    362

   os.rek. (1:06,69; 1.32%)

 

 

50PM

    3.   

0:37,90

    338

   os.rek. (0:38,03; 0.34%)

 

 

100HM

    8.   

1:16,18

    315

   os.rek. (1:16,75; 0.74%)

     

31.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:28,39

    399

              (0:28,28; -0.38%)

 

 

100KM

    11.   

1:01,90

    435

              (1:00,54; -2.19%)

 

 

100PM

    7.   

1:20,89

    352

              (1:17,93; -3.65%)

 

 

50DM

    8.   

0:31,21

    371

              (0:31,15; -0.19%)

 

 

100HM

    2.   

1:06,91

    465

   os.rek. (1:08,04; 1.68%)

     

32.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    51.   

1:29,37

    144

   os.rek. (1:30,96; 1.77%)

 

 

50DM

    32.   

0:45,30

    121

   os.rek. (0:46,90; 3.53%)

 

 

100HM

    37.   

1:35,94

    157

   os.rek. (1:37,16; 1.27%)

     

33.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:28,75

    384

              (0:27,81; -3.26%)

 

 

100PM

    11.   

1:21,52

    344

   os.rek. (1:25,08; 4.36%)

 

 

50DM

    3.   

0:30,93

    381

              (0:30,41; -1.68%)

 

 

100HM

    1.   

1:08,49

    433

              (1:08,21; -0.4%)

     

34.  

PEČNIKAR Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    46.   

0:40,62

    136

              (0:39,97; -1.6%)

 

 

100PM

    32.   

1:52,41

    131

              (1:50,75; -1.47%)

 

 

50DM

    33.   

0:48,73

    97

              (0:44,91; -7.83%)

 

 

100HM

    40.   

1:43,20

    126

   os.rek. (1:46,82; 3.5%)

     

35.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:27,94

    419

              (0:27,12; -2.93%)

 

 

100KM

    10.   

1:01,91

    435

              (0:58,59; -5.36%)

 

 

100PM

    5.   

1:27,50

    278

              (1:23,99; -4.01%)

 

 

50DM

    7.   

0:29,09

    458

   os.rek. (0:29,16; 0.24%)

     

36.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:25,82

    531

              (0:24,77; -4.06%)

 

 

100KM

    1.   

0:55,20

    613

              (0:54,61; -1.06%)

 

 

50DM

    1.   

0:26,63

    597

              (0:25,82; -3.04%)

 

 

100HM

    1.   

1:02,06

    583

   os.rek. (1:02,17; 0.17%)

     

37.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:30,26

    329

   os.rek. (0:30,54; 0.92%)

 

 

100PM

    24.   

1:30,92

    248

              (1:30,43; -0.53%)

 

 

50DM

    15.   

0:34,59

    272

              (0:34,25; -0.98%)

 

 

100HM

    30.   

1:22,90

    244

   os.rek. (1:23,95; 1.26%)

     

38.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

1:04,11

    391

              (1:00,00; -6.41%)

 

 

50DM

    11.   

0:33,21

    308

              (0:31,99; -3.67%)

 

 

200MM

    8.   

2:42,55

    344

              (2:32,70; -6.05%)

     

39.  

ŽALAC Jan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:27,94

    419

              (0:27,28; -2.36%)

 

 

100KM

    8.   

1:00,79

    459

              (1:00,21; -0.95%)

 

 

50PM

    5.   

0:34,09

    465

              (0:33,04; -3.08%)

 

 

100PM

    4.   

1:17,41

    401

              (1:14,50; -3.75%)


Back