Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju 1. kolo troboja BM-FR-VV
04.03.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

AVRAMOVIĆ Tara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

100KZ

    28.   

2:01,59

    78

   os.rek. (2:27,32; 21.16%)

 

 

50PZ

    24.   

1:04,68

    94

     

2.  

GLAVNIK Maruša, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:36,14

    158

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    8.   

0:52,21

    180

   os.rek. (0:55,35; 6.01%)

 

 

200HZ

    7.   

3:32,44

    199

   os.rek. (3:51,10; 8.78%)

     

3.  

JEROMEL Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

1:23,08

    246

   os.rek. (1:28,94; 7.05%)

 

 

50PZ

    12.   

0:46,69

    251

   os.rek. (0:47,84; 2.46%)

 

 

50DZ

    13.   

0:45,00

    160

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    13.   

3:18,46

    244

   os.rek. (3:28,82; 5.22%)

     

4.  

JOVAN Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:19,09

    285

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    8.   

0:45,64

    269

   os.rek. (0:49,45; 8.34%)

 

 

50DZ

    8.   

0:37,71

    271

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    14.   

3:18,72

    243

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

JUKIĆ Najya Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    18.   

1:45,26

    121

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    23.   

1:03,45

    100

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

KLISARIĆ Ines, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    14.   

1:20,68

    268

 

 

50PZ

    15.   

0:49,00

    217

 

 

50DZ

    11.   

0:43,39

    178

 

 

200HZ

    9.   

3:10,71

    275

   os.rek. (3:18,97; 4.33%)

     

7.  

KRENKER Ana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    13.   

1:36,79

    155

   os.rek. (1:37,26; 0.48%)

 

 

200HZ

    11.   

3:40,60

    177

   os.rek. (4:16,20; 16.13%)

     

8.  

LOGAR Tamara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    0.   

1:12,69

    367

 

 

50PZ

    0.   

0:39,73

    408

 

 

50DZ

    0.   

0:36,19

    307

     

9.  

NAVODNIK Sara, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:15,24

    331

   os.rek. (1:15,61; 0.49%)

 

 

50PZ

    16.   

0:49,79

    207

   os.rek. (0:59,54; 19.58%)

 

 

50DZ

    10.   

0:42,93

    184

   os.rek. (0:55,27; 28.74%)

 

 

200HZ

    8.   

3:01,75

    318

   os.rek. (3:02,59; 0.46%)

     

10.  

POBERŽNIK Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

1:22,30

    253

   os.rek. (1:27,98; 6.9%)

 

 

50PZ

    10.   

0:46,03

    262

   os.rek. (0:46,12; 0.19%)

 

 

50DZ

    14.   

0:45,91

    150

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    12.   

3:16,18

    252

   os.rek. (3:22,02; 2.97%)

     

11.  

POHOREC Špela, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:34,10

    169

   os.rek. (1:38,23; 4.38%)

 

 

50PZ

    10.   

0:54,07

    162

   os.rek. (1:06,91; 23.74%)

 

 

50DZ

    9.   

0:46,50

    145

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    9.   

3:37,52

    185

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

PRATNEKAR Zarja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:17,96

    297

   os.rek. (1:19,92; 2.51%)

 

 

800KZ

    5.   

12:08,44

    299

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    6.   

0:43,16

    318

   os.rek. (0:44,50; 3.1%)

 

 

50DZ

    9.   

0:42,32

    192

   os.rek. (0:47,21; 11.55%)

     

13.  

PURG Deja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    18.   

1:26,41

    218

   os.rek. (2:05,15; 44.83%)

 

 

50PZ

    7.   

0:45,43

    273

   os.rek. (0:45,83; 0.88%)

 

 

200HZ

    16.   

3:28,78

    209

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

SKLEDAR Eva, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

1:40,18

    140

   os.rek. (1:52,88; 12.67%)

     

15.  

SUHAJ Lara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:22,72

    249

   os.rek. (1:38,85; 19.49%)

 

 

50PZ

    14.   

0:56,28

    143

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    8.   

0:43,24

    180

   os.rek. (0:55,54; 28.44%)

     

16.  

VOLLMAIER Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:14,12

    346

 

 

50PZ

    11.   

0:46,35

    257

   os.rek. (0:46,66; 0.66%)

 

 

50DZ

    15.   

0:49,58

    119

   os.rek. (0:56,95; 14.86%)

 

 

200HZ

    10.   

3:13,42

    263

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

AĆIMOVIĆ Luka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:11,52

    282

   os.rek. (1:18,35; 9.54%)

 

 

50PM

    6.   

0:45,51

    195

   os.rek. (0:49,97; 9.8%)

 

 

50DM

    3.   

0:38,34

    200

   os.rek. (0:42,47; 10.77%)

 

 

200HM

    3.   

3:02,61

    230

   os.rek. (3:19,05; 9%)

     

18.  

CAKOR Aldin, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:20,19

    200

   os.rek. (1:31,91; 14.61%)

 

 

50PM

    10.   

0:48,14

    165

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    11.   

0:45,78

    117

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    8.   

3:17,59

    181

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

ĐURIČIĆ Aleksandar, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

1:17,79

    219

   os.rek. (1:26,91; 11.72%)

 

 

50DM

    0.   

0:40,10

    175

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

FRANKOVIČ Jure, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:09,58

    306

   os.rek. (1:11,92; 3.36%)

 

 

50PM

    3.   

0:43,03

    231

   os.rek. (0:45,42; 5.55%)

 

 

50DM

    1.   

0:35,55

    251

   os.rek. (0:38,02; 6.94%)

 

 

200HM

    1.   

2:47,12

    300

   os.rek. (2:58,78; 6.97%)

     

21.  

GOLIČNIK Val, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:24,90

    168

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    4.   

0:44,14

    214

   os.rek. (0:52,16; 18.16%)

     

22.  

GORIŠEK Rene, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

1:03,05

    411

   os.rek. (1:05,02; 3.12%)

 

 

50DM

    0.   

0:31,22

    370

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

GRADIŠEK Jaša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

0:56,35

    576

   os.rek. (0:56,85; 0.88%)

 

 

1500KM

    0.   

17:52,54

    535

     

24.  

GUŠTIN Anže, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:17,51

    221

   os.rek. (1:25,35; 10.11%)

 

 

50PM

    16.   

0:50,53

    142

 

 

50DM

    7.   

0:43,75

    134

   os.rek. (0:51,54; 17.8%)

 

 

200HM

    5.   

3:08,37

    209

   os.rek. (3:30,37; 11.67%)

     

25.  

KREPEL Urban, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    3.   

1:13,83

    256

   os.rek. (1:19,45; 7.61%)

 

 

50PM

    2.   

0:42,84

    234

   os.rek. (0:45,79; 6.88%)

 

 

50DM

    12.   

0:46,69

    110

   os.rek. (0:52,57; 12.59%)

 

 

200HM

    2.   

3:01,49

    234

   os.rek. (3:17,35; 8.73%)

     

26.  

KRIČEJ Jan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

1:17,73

    219

   os.rek. (1:25,06; 9.43%)

 

 

50PM

    11.   

0:48,28

    163

   os.rek. (0:50,86; 5.34%)

 

 

50DM

    12.   

0:41,47

    158

   os.rek. (1:04,24; 54.9%)

 

 

200HM

    10.   

3:11,93

    198

   os.rek. (3:34,90; 11.96%)

     

27.  

LAMOT Metod, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    21.   

1:26,66

    158

   os.rek. (1:54,64; 32.28%)

 

 

50PM

    22.   

0:53,05

    123

   os.rek. (0:57,16; 7.74%)

 

 

200HM

    11.   

3:23,43

    166

   os.rek. (3:48,05; 12.1%)

     

28.  

MATANOVIČ Dani, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

1:02,65

    419

   os.rek. (1:03,76; 1.77%)

 

 

1500KM

    0.   

18:56,23

    450

   os.rek. (19:02,63; 0.56%)

     

29.  

MEDVED Rok, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    27.   

1:33,18

    127

   os.rek. (1:39,63; 6.92%)

 

 

50PM

    24.   

0:54,79

    112

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    17.   

3:35,50

    140

   os.rek. (3:43,21; 3.57%)

     

30.  

MIRNIK Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    22.   

1:30,94

    137

   os.rek. (1:41,71; 11.84%)

 

 

50PM

    39.   

1:02,81

    74

   os.rek. (1:04,22; 2.24%)

 

 

200HM

    22.   

3:45,78

    121

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

MRKONJIČ Jan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:23,16

    179

   os.rek. (1:29,30; 7.38%)

 

 

50PM

    14.   

0:50,17

    146

 

 

50DM

    15.   

0:48,09

    101

   os.rek. (0:49,66; 3.26%)

 

 

200HM

    13.   

3:25,09

    162

     

32.  

OPREŠNIK Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

1:17,63

    220

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    12.   

3:22,38

    169

   os.rek. (brez rezultata)

     

33.  

PERC Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:08,22

    325

   os.rek. (1:20,26; 17.64%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:34,59

    361

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    1.   

19:47,21

    394

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    9.   

0:37,89

    207

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    7.   

2:55,60

    258

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

PERC Jan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

1:05,32

    370

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    0.   

0:44,02

    216

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

POHOREC Matija, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

0:58,70

    510

   os.rek. (1:00,25; 2.64%)

     

36.  

PRINCL Maj, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:16,49

    230

   os.rek. (1:25,05; 11.19%)

 

 

50DM

    14.   

0:42,92

    142

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

PRINCL Miha, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    19.   

1:26,04

    162

   os.rek. (1:44,39; 21.32%)

 

 

50PM

    21.   

0:52,79

    125

   os.rek. (0:56,95; 7.88%)

 

 

50DM

    14.   

0:47,22

    107

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    14.   

3:26,80

    158

   os.rek. (brez rezultata)

     

38.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

1:01,46

    444

   os.rek. (1:02,61; 1.87%)

 

 

50DM

    0.   

0:29,23

    451

   os.rek. (0:30,24; 3.45%)

     

39.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:16,43

    231

   os.rek. (1:18,19; 2.3%)

 

 

50DM

    8.   

0:44,70

    126

   os.rek. (0:47,60; 6.48%)

 

 

200HM

    4.   

3:03,71

    226

   os.rek. (3:14,31; 5.76%)

     

40.  

SKLEDAR Žan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    9.   

1:12,13

    275

   os.rek. (1:12,33; 0.27%)

 

 

50PM

    13.   

0:48,90

    157

   os.rek. (0:50,37; 3%)

 

 

50DM

    11.   

0:39,95

    176

 

 

200HM

    11.   

3:21,28

    171

   os.rek. (3:23,18; 0.94%)

     

41.  

SUŠEC Miha, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

0:56,78

    563

 

 

50PM

    0.   

0:33,62

    485

   os.rek. (0:34,80; 3.5%)

 

 

200HM

    0.   

2:17,57

    538

     

42.  

VERDNIK Vid, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:12,80

    267

   os.rek. (1:16,52; 5.1%)

 

 

50PM

    12.   

0:48,83

    158

 

 

50DM

    10.   

0:38,04

    205

   os.rek. (0:41,33; 8.64%)

 

 

200HM

    9.   

3:00,40

    238

   os.rek. (3:56,98; 31.36%)

     

43.  

ŽNIDAR Philip, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    35.   

1:40,70

    101

   os.rek. (1:47,89; 7.14%)

 

 

50PM

    27.   

0:57,07

    99

   os.rek. (1:01,14; 7.13%)

 

 

200HM

    21.   

3:45,65

    122

   os.rek. (3:51,90; 2.76%)


Back