Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PD Maribor na tekmovanju MM Pomlad
08.04.2017, Maribor, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

DEMIROVIĆ Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    32.   

0:57,79

    69

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    29.   

2:08,86

    65

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    36.   

1:03,82

    76

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

IVETIĆ Mia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:47,17

    127

   os.rek. (1:03,77; 35.19%)

 

 

50HZ

    17.   

0:55,86

    113

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

KAŠMAN Kim, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:29,98

    495

   os.rek. (0:30,13; 0.5%)

 

 

100KZ

    5.   

1:06,09

    489

 

 

50HZ

    3.   

0:35,29

    450

   os.rek. (0:35,61; 0.9%)

 

 

200MZ

    3.   

2:47,77

    424

     

4.  

KAŠMAN Neja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:30,35

    477

 

 

50HZ

    6.   

0:35,91

    427

   os.rek. (0:36,64; 2.03%)

 

 

200MZ

    5.   

2:45,11

    445

     

5.  

KOROŠAK Laura, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    7.   

5:04,94

    477

   os.rek. (6:16,06; 23.32%)

 

 

200PZ

    6.   

3:09,51

    395

 

 

200MZ

    4.   

2:44,95

    446

   os.rek. (2:47,43; 1.5%)

     

6.  

KOSTIČ Lejla Staša, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    35.   

1:02,92

    79

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

KOVAČEC Ajda, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    33.   

1:01,62

    57

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    31.   

2:17,23

    54

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    24.   

1:08,09

    81

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    16.   

2:29,95

    79

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    33.   

1:01,17

    86

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

MALTARIĆ Mia, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    31.   

0:55,59

    77

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    32.   

2:20,44

    50

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    30.   

1:15,80

    58

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    17.   

2:47,05

    57

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    40.   

1:08,26

    62

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

MARIN Nela, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:29,77

    506

 

 

100KZ

    1.   

1:02,42

    580

 

 

50HZ

    1.   

0:33,98

    505

 

 

100HZ

    1.   

1:16,84

    432

     

10.  

MESARIČ Zala, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:55,84

    76

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    13.   

0:50,60

    197

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    20.   

1:59,72

    155

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    16.   

4:00,15

    194

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

MURAUS Elinn, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:37,87

    246

 

 

100KZ

    21.   

1:22,98

    247

 

 

50PZ

    10.   

0:47,95

    232

   os.rek. (0:52,18; 8.82%)

 

 

100DZ

    10.   

1:38,45

    180

   os.rek. (1:43,46; 5.08%)

 

 

50HZ

    9.   

0:41,83

    270

   os.rek. (0:42,72; 2.12%)

 

 

200MZ

    0.   

3:15,50

    268

   os.rek. (3:16,09; 0.3%)

     

12.  

NAJVIRT Evelyn, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:46,86

    129

   os.rek. (0:57,74; 23.21%)

 

 

100KZ

    17.   

1:47,54

    113

   os.rek. (2:06,41; 17.54%)

 

 

200KZ

    11.   

3:56,55

    108

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    22.   

0:54,81

    120

   os.rek. (1:04,74; 18.11%)

 

 

100HZ

    10.   

2:05,18

    100

   os.rek. (2:18,53; 10.66%)

     

13.  

OBRAN Lana, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:37,15

    260

   os.rek. (0:38,90; 4.71%)

 

 

100KZ

    20.   

1:20,43

    271

   os.rek. (1:22,89; 3.05%)

 

 

50DZ

    11.   

0:39,31

    240

   os.rek. (0:40,50; 3.02%)

 

 

100DZ

    8.   

1:29,63

    239

   os.rek. (1:32,30; 2.97%)

 

 

50HZ

    11.   

0:45,31

    213

   os.rek. (0:48,53; 7.1%)

 

 

200MZ

    0.   

3:14,41

    273

   os.rek. (3:14,99; 0.29%)

     

14.  

OSREDEČKI Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    28.   

0:53,49

    87

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    28.   

2:00,40

    80

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    14.   

1:03,69

    99

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    14.   

2:10,69

    119

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    32.   

1:00,20

    90

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

PETEK Danaja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:36,76

    269

   os.rek. (0:37,77; 2.74%)

 

 

50PZ

    7.   

0:44,66

    287

   os.rek. (0:46,32; 3.71%)

 

 

100PZ

    11.   

1:37,45

    287

   os.rek. (1:38,97; 1.55%)

 

 

200PZ

    12.   

3:26,16

    307

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    12.   

0:41,93

    197

   os.rek. (0:42,19; 0.62%)

 

 

100DZ

    9.   

1:37,14

    187

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

PETEK Medea, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:28,33

    587

 

 

100KZ

    2.   

1:02,81

    569

 

 

200KZ

    3.   

2:19,53

    530

     

17.  

PISANEC Ana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:46,52

    132

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    15.   

1:42,18

    132

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    28.   

1:11,54

    69

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    21.   

0:54,49

    122

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

RIHTARIČ Viktorija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:33,01

    371

   os.rek. (0:33,84; 2.51%)

 

 

100KZ

    24.   

1:16,17

    319

   os.rek. (1:16,96; 1.03%)

 

 

50DZ

    10.   

0:38,43

    256

   os.rek. (0:39,18; 1.95%)

     

19.  

SIMONIČ Laura, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:50,26

    201

     

20.  

SOVIČ Živa, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    3.   

0:41,08

    210

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

SUPIČ Ana, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    4.   

0:38,44

    451

     

22.  

ATELŠEK KASTREVC Vid, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

4:46,78

    451

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200DM

    6.   

2:35,78

    366

   os.rek. (2:37,96; 1.39%)

 

 

100HM

    1.   

1:10,69

    396

   os.rek. (1:13,02; 3.29%)

     

23.  

BLAŽEKA Matjaž, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:39,61

    147

   os.rek. (0:40,51; 2.27%)

 

 

100KM

    23.   

1:24,84

    169

   os.rek. (1:36,40; 13.62%)

 

 

200KM

    16.   

3:13,48

    146

   os.rek. (3:24,35; 5.61%)

 

 

50DM

    19.   

0:44,30

    129

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    30.   

0:47,11

    132

   os.rek. (0:53,50; 13.56%)

 

 

100HM

    14.   

1:42,04

    131

   os.rek. (brez rezultata)

     

24.  

DEMAJ Aljo, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    40.   

0:42,89

    115

   os.rek. (0:46,76; 9.02%)

 

 

100KM

    42.   

1:37,61

    110

   os.rek. (1:39,46; 1.89%)

 

 

50HM

    45.   

0:52,08

    98

   os.rek. (0:55,32; 6.22%)

     

25.  

DOVER Vasja, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    1.   

0:30,43

    493

     

26.  

FEKONJA Sergej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:31,89

    281

   os.rek. (0:35,19; 10.34%)

 

 

100KM

    4.   

1:09,37

    309

   os.rek. (1:15,15; 8.33%)

 

 

50DM

    7.   

0:36,25

    236

   os.rek. (0:37,06; 2.23%)

 

 

100DM

    3.   

1:21,90

    225

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200DM

    0.   

2:54,38

    261

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    5.   

1:24,72

    230

   os.rek. (1:48,31; 27.84%)

     

27.  

FRAS Žan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:36,30

    191

   os.rek. (0:37,66; 3.74%)

 

 

400KM

    5.   

5:45,93

    257

   os.rek. (6:04,67; 5.41%)

 

 

50DM

    12.   

0:40,01

    176

   os.rek. (0:48,05; 20.09%)

 

 

100DM

    9.   

1:41,55

    118

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    20.   

0:44,15

    161

   os.rek. (0:47,31; 7.15%)

 

 

100HM

    11.   

1:38,05

    148

   os.rek. (1:41,66; 3.68%)

 

 

200HM

    11.   

3:20,21

    174

   os.rek. (3:32,62; 6.19%)

     

28.  

GASAL Rok, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    58.   

1:10,64

    25

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    60.   

2:30,21

    30

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

HERŽENJAK Jakec, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:14,97

    244

   os.rek. (1:19,53; 6.08%)

 

 

50PM

    7.   

0:40,87

    270

   os.rek. (0:42,07; 2.93%)

     

30.  

HORVAT Lan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    36.   

0:40,96

    133

   os.rek. (0:49,27; 20.28%)

 

 

100KM

    40.   

1:36,12

    116

   os.rek. (1:48,22; 12.58%)

 

 

200KM

    19.   

3:35,88

    105

   os.rek. (4:17,39; 19.22%)

 

 

50PM

    15.   

0:48,04

    166

   os.rek. (0:55,55; 15.63%)

 

 

100PM

    10.   

1:46,34

    161

   os.rek. (1:55,74; 8.83%)

 

 

200PM

    11.   

3:43,34

    183

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

JARC Luka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:27,05

    461

 

 

100KM

    5.   

0:58,04

    527

 

 

50DM

    2.   

0:28,49

    487

     

32.  

JEVŠEVAR Kristjan, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    54.   

1:00,77

    40

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    58.   

2:11,42

    45

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    52.   

0:57,43

    73

   os.rek. (brez rezultata)

     

33.  

JOVANOVIĆ Adam, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    42.   

0:43,46

    111

   os.rek. (0:51,71; 18.98%)

 

 

100KM

    45.   

1:43,00

    94

   os.rek. (2:00,75; 17.23%)

 

 

200KM

    21.   

3:42,59

    96

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    40.   

1:04,30

    69

   os.rek. (1:12,49; 12.73%)

 

 

50HM

    46.   

0:52,49

    96

   os.rek. (1:03,17; 20.34%)

     

34.  

KALEZIČ Luka, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:27,85

    423

     

35.  

KLENOVŠEK Gari, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    39.   

0:41,78

    125

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    38.   

1:35,17

    119

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    28.   

0:55,05

    67

   os.rek. (brez rezultata)

     

36.  

KOS LIPUŠČEK David, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:32,69

    261

   os.rek. (0:36,60; 11.96%)

 

 

100KM

    8.   

1:15,11

    243

   os.rek. (1:22,44; 9.75%)

 

 

400KM

    4.   

5:45,74

    257

   os.rek. (6:50,37; 18.69%)

 

 

50DM

    2.   

0:33,76

    293

   os.rek. (0:39,52; 17.06%)

 

 

100DM

    1.   

1:20,90

    233

   os.rek. (1:44,93; 29.7%)

 

 

200MM

    0.   

3:12,34

    208

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

KOSEC Tian, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:35,82

    198

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    11.   

1:17,81

    219

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KM

    12.   

2:58,27

    187

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    18.   

0:50,04

    147

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    12.   

1:50,25

    144

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    18.   

0:43,96

    132

   os.rek. (brez rezultata)

     

38.  

KRALJ Žak Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    45.   

0:43,91

    107

   os.rek. (0:51,25; 16.71%)

 

 

50PM

    30.   

0:55,72

    106

   os.rek. (1:03,07; 13.19%)

 

 

100PM

    18.   

2:02,52

    105

   os.rek. (2:25,16; 18.47%)

 

 

50DM

    25.   

0:49,41

    93

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    39.   

0:50,10

    110

   os.rek. (0:55,76; 11.29%)

     

39.  

KRALJ Žan Luka, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:30,58

    319

   os.rek. (0:32,25; 5.46%)

 

 

400KM

    13.   

5:17,26

    333

   os.rek. (5:37,17; 6.27%)

 

 

100DM

    12.   

1:22,15

    223

   os.rek. (1:28,27; 7.44%)

 

 

200DM

    0.   

3:13,02

    192

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    9.   

0:37,50

    263

   os.rek. (0:38,65; 3.06%)

     

40.  

KRAVOS Žak, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:28,14

    410

   os.rek. (0:29,72; 5.61%)

 

 

100KM

    1.   

1:02,47

    423

   os.rek. (1:05,89; 5.47%)

 

 

50PM

    2.   

0:40,33

    281

   os.rek. (0:46,19; 14.53%)

 

 

100PM

    3.   

1:31,00

    257

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    4.   

0:35,13

    260

   os.rek. (0:38,77; 10.36%)

 

 

50HM

    2.   

0:34,28

    344

   os.rek. (0:36,00; 5.01%)

     

41.  

MAJER Tine, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    32.   

0:39,41

    149

   os.rek. (0:46,68; 18.44%)

 

 

200KM

    18.   

3:19,98

    132

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    20.   

0:50,85

    140

   os.rek. (0:56,70; 11.5%)

 

 

100PM

    15.   

1:53,44

    133

   os.rek. (2:05,48; 10.61%)

 

 

200PM

    14.   

3:57,95

    152

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

MANDIR Roko, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    27.   

0:38,43

    161

   os.rek. (0:42,47; 10.51%)

 

 

100KM

    27.   

1:26,72

    158

   os.rek. (1:31,50; 5.51%)

     

43.  

STRAUSS KOŽELJ Anže, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    57.   

1:02,84

    36

   os.rek. (1:12,07; 14.68%)

 

 

100PM

    21.   

2:21,37

    68

   os.rek. (2:58,16; 26.02%)

     

44.  

ŠTERN Timotej, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:34,42

    224

 

 

100KM

    27.   

1:17,74

    219

   os.rek. (1:19,47; 2.22%)

 

 

50PM

    6.   

0:36,61

    375

   os.rek. (0:37,99; 3.76%)

 

 

100PM

    15.   

1:25,59

    309

   os.rek. (1:27,75; 2.52%)

 

 

200PM

    10.   

3:08,49

    305

   os.rek. (3:28,69; 10.71%)

 

 

100DM

    13.   

1:44,92

    107

   os.rek. (brez rezultata)

     

45.  

VRANEŠEVIĆ Jon, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    47.   

0:45,54

    96

   os.rek. (0:53,37; 17.19%)

 

 

100KM

    46.   

1:47,04

    84

   os.rek. (2:11,79; 23.12%)

 

 

50PM

    22.   

0:51,66

    133

   os.rek. (0:55,52; 7.47%)

 

 

100PM

    13.   

1:52,70

    135

   os.rek. (1:56,13; 3.04%)

 

 

200PM

    13.   

3:52,05

    163

   os.rek. (4:02,74; 4.6%)

     

46.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

1:00,93

    456

   os.rek. (1:01,25; 0.52%)

 

 

50PM

    4.   

0:35,25

    421

   os.rek. (0:36,36; 3.14%)

 

 

100PM

    5.   

1:17,93

    410

   os.rek. (1:18,73; 1.02%)

 

 

50DM

    4.   

0:30,21

    409


Back