Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju 2. kolo troboja BM-FR-VV
15.04.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

AVRAMOVIĆ Tara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    25.   

0:50,35

    104

   os.rek. (0:56,90; 13%)

     

2.  

BLATEŠIĆ Lana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    37.   

1:00,59

    60

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

DOBAJ Špela, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:32,33

    395

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KZ

    8.   

2:39,67

    354

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    9.   

1:25,72

    311

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

DOBNIK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:42,05

    179

 

 

100PZ

    14.   

1:55,43

    173

   os.rek. (2:06,88; 9.91%)

 

 

100HZ

    12.   

1:40,43

    193

   os.rek. (1:45,93; 5.47%)

     

5.  

GERŠAK Nika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    0.   

0:29,21

    536

   os.rek. (0:29,99; 2.67%)

 

 

200KZ

    0.   

2:21,18

    512

 

 

100HZ

    0.   

1:14,97

    465

   os.rek. (1:24,93; 13.28%)

     

6.  

GLAVNIK Maruša, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:40,91

    195

   os.rek. (0:43,89; 7.28%)

 

 

100PZ

    5.   

1:56,27

    169

   os.rek. (2:02,35; 5.22%)

 

 

100HZ

    6.   

1:43,00

    179

   os.rek. (1:51,28; 8.03%)

     

7.  

JELEN Tea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:44,51

    151

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

JOVAN Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:34,68

    320

 

 

100PZ

    11.   

1:42,06

    250

   os.rek. (1:44,58; 2.46%)

 

 

200MZ

    8.   

3:10,55

    289

     

9.  

KLAUŽ Inja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    36.   

1:00,37

    60

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    11.   

2:05,43

    135

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

KRENKER Ana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:42,55

    173

   os.rek. (0:43,89; 3.14%)

 

 

200KZ

    7.   

3:29,00

    157

   os.rek. (3:34,78; 2.76%)

 

 

100HZ

    8.   

1:45,14

    168

   os.rek. (1:53,09; 7.56%)

     

11.  

KREPEL Katja, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    29.   

0:52,96

    89

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

MOLIČNIK Iza, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:41,77

    183

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    11.   

1:55,76

    126

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

MRKONJIČ Tia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    41.   

1:09,15

    40

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

NAVODNIK Sara, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:33,35

    360

   os.rek. (0:33,91; 1.67%)

 

 

200KZ

    9.   

2:42,00

    339

 

 

100HZ

    8.   

1:24,59

    324

 

 

200MZ

    7.   

3:07,55

    304

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

OVČAR Lara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    0.   

0:33,82

    345

   os.rek. (0:35,76; 5.73%)

 

 

100HZ

    0.   

1:30,13

    268

   os.rek. (1:41,76; 12.9%)

     

16.  

POBERŽNIK Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:37,15

    260

   os.rek. (0:39,33; 5.86%)

 

 

100PZ

    8.   

1:39,63

    269

 

 

100HZ

    11.   

1:33,22

    242

   os.rek. (1:35,07; 1.98%)

     

17.  

POHOREC Špela, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:38,76

    229

   os.rek. (0:39,76; 2.57%)

 

 

100PZ

    9.   

2:01,78

    147

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    5.   

1:40,49

    193

   os.rek. (1:40,56; 0.06%)

     

18.  

PRATNEKAR Zarja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:32,64

    384

   os.rek. (0:33,60; 2.94%)

 

 

200KZ

    10.   

2:45,64

    317

   os.rek. (2:53,10; 4.5%)

 

 

100PZ

    10.   

1:41,87

    252

   os.rek. (1:44,84; 2.91%)

 

 

100HZ

    10.   

1:26,59

    302

   os.rek. (1:30,38; 4.37%)

 

 

200MZ

    6.   

3:04,84

    317

   os.rek. (3:18,84; 7.57%)

     

19.  

ROMIH Nastja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    30.   

0:53,39

    87

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

SKLEDAR Eva, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:42,66

    172

   os.rek. (0:43,15; 1.14%)

 

 

200KZ

    9.   

3:32,63

    150

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    12.   

1:55,86

    126

   os.rek. (2:11,41; 13.42%)

     

21.  

AĆIMOVIĆ Luka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:31,91

    281

   os.rek. (0:32,54; 1.97%)

 

 

200KM

    2.   

2:33,39

    294

   os.rek. (2:45,61; 7.96%)

 

 

100HM

    2.   

1:23,75

    238

   os.rek. (1:33,47; 11.6%)

 

 

200MM

    2.   

2:51,75

    292

   os.rek. (2:55,82; 2.36%)

     

22.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    32.   

0:43,66

    109

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

CAKOR Aldin, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:34,26

    227

 

 

200KM

    8.   

2:51,52

    210

   os.rek. (3:15,04; 13.71%)

 

 

100HM

    9.   

1:31,59

    182

     

24.  

DURAKOVIĆ Agan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    27.   

0:40,38

    138

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

FRANKOVIČ Jure, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:31,59

    290

   os.rek. (0:33,26; 5.28%)

 

 

200KM

    3.   

2:34,61

    287

 

 

100HM

    1.   

1:17,99

    295

   os.rek. (1:20,67; 3.43%)

 

 

200MM

    1.   

2:47,58

    314

     

26.  

GOLIČNIK Val, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:35,93

    197

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    4.   

1:41,96

    183

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    22.   

1:48,03

    111

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

GORIŠEK Rene, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    0.   

0:28,38

    399

   os.rek. (0:28,55; 0.59%)

 

 

200KM

    0.   

2:24,07

    354

   os.rek. (2:26,82; 1.9%)

 

 

100HM

    0.   

1:15,04

    331

     

28.  

GUŠTIN Anže, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:33,82

    236

   os.rek. (0:34,02; 0.59%)

 

 

200KM

    7.   

2:50,24

    215

   os.rek. (2:52,66; 1.42%)

 

 

100HM

    4.   

1:25,75

    222

   os.rek. (1:27,47; 2%)

 

 

200MM

    4.   

3:17,55

    192

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

HUREMOVIĆ Aydin, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    47.   

0:52,79

    62

   os.rek. (brez rezultata)

     

30.  

JUSIĆ Adin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    30.   

0:43,05

    114

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

KREPEL Urban, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:32,72

    260

   os.rek. (0:32,75; 0.09%)

 

 

200KM

    1.   

2:33,08

    295

   os.rek. (2:40,16; 4.62%)

 

 

100PM

    1.   

1:34,10

    233

   os.rek. (1:38,04; 4.18%)

 

 

100HM

    7.   

1:31,00

    185

     

32.  

KRIČEJ Jan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:34,99

    213

 

 

200KM

    14.   

2:55,80

    195

   os.rek. (3:07,85; 6.85%)

 

 

100HM

    10.   

1:28,46

    202

     

33.  

LAMOT Metod, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:36,91

    181

 

 

200KM

    14.   

3:04,53

    168

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    14.   

1:53,46

    133

   os.rek. (2:02,31; 7.8%)

 

 

100HM

    15.   

1:37,77

    149

     

34.  

MEDVED Rok, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    24.   

0:39,24

    151

   os.rek. (0:40,70; 3.72%)

 

 

200KM

    22.   

3:24,17

    124

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

MEDVED Tjaž, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:31,87

    282

 

 

200KM

    11.   

2:44,22

    239

   os.rek. (2:54,53; 6.27%)

 

 

100PM

    11.   

1:36,10

    218

   os.rek. (1:58,47; 23.27%)

     

36.  

MIRNIK Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:38,68

    157

   os.rek. (0:39,54; 2.22%)

 

 

200KM

    15.   

3:09,98

    154

   os.rek. (3:15,61; 2.96%)

 

 

100HM

    21.   

1:45,59

    119

   os.rek. (2:20,28; 32.85%)

     

37.  

MRKONJIČ Jan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:36,52

    187

   os.rek. (0:37,00; 1.31%)

 

 

100PM

    7.   

1:48,91

    150

 

 

100HM

    13.   

1:34,82

    164

 

 

200MM

    5.   

3:20,09

    184

   os.rek. (3:23,40; 1.65%)

     

38.  

MUŠIĆ Ammar, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    43.   

0:50,28

    71

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

OPREŠNIK Gašper, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    33.   

0:44,53

    103

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    19.   

1:44,12

    124

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

PERC Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:29,86

    343

   os.rek. (0:35,58; 19.15%)

 

 

200KM

    3.   

2:23,62

    358

 

 

100PM

    13.   

1:40,53

    191

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    7.   

1:22,33

    251

   os.rek. (1:36,50; 17.21%)

 

 

200MM

    6.   

2:57,21

    266

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

PERC Jan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    0.   

0:29,95

    340

   os.rek. (0:30,06; 0.36%)

 

 

200KM

    0.   

2:22,51

    366

   os.rek. (2:48,38; 18.15%)

 

 

100HM

    0.   

1:23,55

    240

   os.rek. (1:45,09; 25.78%)

     

42.  

PRINCL Maj, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:32,49

    266

   os.rek. (0:33,89; 4.3%)

 

 

200KM

    10.   

2:43,58

    242

   os.rek. (2:52,18; 5.25%)

 

 

100HM

    8.   

1:23,56

    240

   os.rek. (1:30,32; 8.08%)

 

 

200MM

    9.   

3:11,27

    211

   os.rek. (brez rezultata)

     

43.  

PRINCL Miha, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:37,77

    169

 

 

100PM

    17.   

1:55,39

    126

   os.rek. (2:11,45; 13.91%)

 

 

100HM

    12.   

1:34,64

    165

 

 

200MM

    11.   

3:31,98

    155

   os.rek. (brez rezultata)

     

44.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:33,41

    245

   os.rek. (0:33,43; 0.05%)

 

 

200KM

    6.   

2:45,74

    233

   os.rek. (2:51,12; 3.24%)

 

 

100PM

    6.   

1:44,29

    171

   os.rek. (1:59,41; 14.49%)

 

 

100HM

    3.   

1:24,14

    235

   os.rek. (1:25,23; 1.29%)

     

45.  

SKLEDAR Žan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:32,37

    269

   os.rek. (0:32,82; 1.39%)

 

 

200KM

    12.   

2:48,75

    220

 

 

100PM

    16.   

1:52,59

    136

   os.rek. (2:05,46; 11.43%)

 

 

100HM

    11.   

1:33,09

    173

   os.rek. (1:33,18; 0.09%)

 

 

200MM

    7.   

3:09,35

    218

   os.rek. (3:13,48; 2.18%)

     

46.  

ŠIBANC Dane, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    3.   

1:39,86

    195

   os.rek. (1:49,22; 9.37%)

 

 

200MM

    3.   

3:11,36

    211

   os.rek. (brez rezultata)

     

47.  

VERDNIK Vid, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:32,19

    274

   os.rek. (0:33,43; 3.85%)

 

 

200KM

    13.   

2:49,45

    218

 

 

100PM

    15.   

1:51,06

    141

 

 

100HM

    9.   

1:26,59

    215

   os.rek. (1:28,25; 1.91%)

 

 

200MM

    8.   

3:09,94

    216

   os.rek. (3:11,20; 0.66%)

     

48.  

ZALOŽNIK Matic, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    36.   

0:46,25

    92

   os.rek. (brez rezultata)


Back