PD Maribor, MM Maribor, 17.12. - 18.12.2016, Maribor, 50m bazen


Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PD Maribor na tekmovanju MM Maribor
17.12. - 18.12.2016, Maribor, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

KAŠMAN Kim, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    13.   

0:30,29

    480

 

 

100KZ

    9.   

1:05,81

    495

 

 

100KZ

    (finale) 20.   

1:06,31

    484

 

 

200KZ

    15.   

2:27,20

    452

 

 

50DZ

    9.   

0:32,56

    422

   os.rek. (0:32,86; 0.92%)

     

2.  

KAŠMAN Neja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:30,07

    491

   os.rek. (0:30,40; 1.09%)

 

 

100KZ

    2.   

1:04,10

    536

   os.rek. (1:05,68; 2.46%)

 

 

100KZ

    (finale) 22.   

1:09,01

    429

 

 

200MZ

    3.   

2:35,43

    534

   os.rek. (2:35,49; 0.03%)

 

 

200MZ

    (finale) 11.   

2:36,13

    527

 

 

400MZ

    6.   

5:29,86

    538

     

3.  

KOROŠAK Laura, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:31,00

    448

 

 

50PZ

    5.   

0:39,88

    403

 

 

50PZ

    (finale) 10.   

0:39,17

    426

 

 

100PZ

    6.   

1:29,31

    374

 

 

100PZ

    (finale) 11.   

1:25,56

    425

 

 

50DZ

    11.   

0:33,81

    377

   os.rek. (0:33,90; 0.26%)

     

4.  

MARIN Nela, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:28,51

    576

   os.rek. (0:28,59; 0.28%)

 

 

100KZ

    11.   

1:02,26

    584

   os.rek. (1:03,27; 1.62%)

 

 

50DZ

    7.   

0:30,19

    529

 

 

100DZ

    8.   

1:10,85

    484

   os.rek. (1:13,59; 3.86%)

     

5.  

PETEK Medea, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:28,32

    588

   os.rek. (0:28,52; 0.7%)

 

 

100KZ

    8.   

1:01,14

    617

 

 

200KZ

    10.   

2:17,50

    554

 

 

50DZ

    9.   

0:32,06

    442

   os.rek. (0:32,19; 0.4%)

     

6.  

ATELŠEK KASTREVC Vid, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:12,83

    401

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    14.   

19:24,80

    418

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200DM

    5.   

2:37,96

    351

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400MM

    7.   

5:24,08

    425

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

FRAS Jan, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:30,06

    336

   os.rek. (0:30,93; 2.89%)

 

 

100KM

    15.   

1:06,59

    349

   os.rek. (1:08,10; 2.26%)

 

 

50DM

    16.   

0:33,02

    313

   os.rek. (0:33,89; 2.63%)

 

 

100DM

    11.   

1:18,12

    259

   os.rek. (1:20,30; 2.79%)

     

8.  

JARC Luka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:26,95

    467

 

 

100KM

    7.   

0:57,84

    533

 

 

50DM

    9.   

0:28,72

    476

 

 

100DM

    12.   

1:03,47

    483

     

9.  

JERČIČ Luka, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

0:59,08

    500

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:25,87

    376

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    15.   

19:34,25

    408

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:28,52

    394

 

 

100KM

    10.   

1:02,17

    429

 

 

50DM

    12.   

0:30,74

    388

 

 

100DM

    10.   

1:11,18

    342


Back