Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Pokal mesta Celje - nedelja
13.11.2016, Celje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BABIĆ Tineja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    26.   

0:37,21

    243

              (0:35,97; -3.33%)

 

 

100PZ

    12.   

1:32,10

    310

              (1:30,13; -2.13%)

 

 

200PZ

    9.   

3:14,97

    328

              (3:07,14; -4.01%)

 

 

100MZ

    14.   

1:27,81

    268

              (1:26,88; -1.05%)

     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    20.   

1:28,78

    188

   os.rek. (1:32,30; 3.96%)

 

 

200KZ

    12.   

3:06,64

    209

   os.rek. (3:34,09; 14.7%)

 

 

100DZ

    5.   

1:39,10

    167

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    7.   

1:29,07

    257

   os.rek. (1:31,24; 2.43%)

     

3.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:34,46

    306

   os.rek. (0:35,61; 3.33%)

 

 

200PZ

    11.   

3:19,06

    308

   os.rek. (3:32,69; 6.84%)

 

 

50HZ

    3.   

0:36,99

    334

   os.rek. (0:38,98; 5.37%)

 

 

100MZ

    12.   

1:24,94

    296

   os.rek. (1:41,51; 19.5%)

     

4.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    12.   

2:32,82

    380

              (2:28,50; -2.82%)

 

 

200PZ

    1.   

2:48,84

    506

   os.rek. (2:53,21; 2.58%)

 

 

100DZ

    2.   

1:15,12

    384

              (1:13,08; -2.71%)

 

 

200HZ

    3.   

2:41,39

    403

   os.rek. (2:48,92; 4.66%)

     

5.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:29,96

    466

   os.rek. (0:32,04; 6.94%)

 

 

100KZ

    7.   

1:08,32

    413

              (1:08,23; -0.13%)

 

 

200KZ

    8.   

2:30,16

    401

   os.rek. (2:44,10; 9.28%)

 

 

100MZ

    5.   

1:16,99

    398

   os.rek. (1:18,34; 1.75%)

     

6.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:39,44

    204

   os.rek. (0:42,70; 8.26%)

 

 

50PZ

    7.   

0:48,65

    204

   os.rek. (0:49,97; 2.71%)

 

 

50DZ

    12.   

0:50,10

    115

   os.rek. (0:52,50; 4.79%)

 

 

50HZ

    19.   

0:48,47

    148

   os.rek. (0:52,14; 7.57%)

     

7.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    22.   

1:29,66

    183

   os.rek. (1:41,41; 13.1%)

 

 

100PZ

    6.   

1:43,43

    219

   os.rek. (1:52,29; 8.56%)

 

 

200PZ

    8.   

3:38,09

    234

   os.rek. (4:11,53; 15.33%)

 

 

100MZ

    8.   

1:33,17

    225

   os.rek. (1:38,71; 5.94%)

     

8.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:37,22

    243

   os.rek. (0:39,38; 5.8%)

 

 

50PZ

    12.   

0:44,78

    261

   os.rek. (0:48,40; 8.08%)

 

 

50HZ

    12.   

0:41,54

    235

   os.rek. (0:44,64; 7.46%)

 

 

100MZ

    19.   

1:33,88

    219

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:35,30

    285

   os.rek. (0:39,29; 11.3%)

 

 

100KZ

    24.   

1:22,25

    237

   os.rek. (1:25,73; 4.23%)

 

 

200KZ

    28.   

3:07,15

    207

   os.rek. (3:27,36; 10.79%)

 

 

100MZ

    18.   

1:33,24

    224

   os.rek. (1:36,15; 3.12%)

     

10.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:32,79

    356

   os.rek. (0:34,86; 6.31%)

 

 

100KZ

    19.   

1:14,31

    321

              (1:13,00; -1.76%)

 

 

200KZ

    17.   

2:39,99

    331

   os.rek. (2:44,96; 3.1%)

 

 

100PZ

    11.   

1:30,86

    323

   os.rek. (1:32,82; 2.15%)

     

11.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    43.   

1:48,26

    103

   os.rek. (1:59,64; 10.51%)

 

 

100PZ

    32.   

2:16,34

    95

   os.rek. (2:26,07; 7.13%)

 

 

100HZ

    14.   

1:50,55

    123

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    19.   

1:59,63

    106

   os.rek. (2:04,19; 3.81%)

     

12.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    28.   

0:37,31

    241

   os.rek. (0:38,59; 3.43%)

 

 

200KZ

    30.   

3:13,05

    188

   os.rek. (3:24,50; 5.93%)

 

 

50PZ

    16.   

0:47,73

    216

   os.rek. (0:49,74; 4.21%)

 

 

100MZ

    17.   

1:32,88

    227

   os.rek. (1:36,39; 3.77%)

     

13.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:07,65

    426

   os.rek. (1:09,03; 2.03%)

 

 

200KZ

    2.   

2:22,38

    471

   os.rek. (2:31,34; 6.29%)

 

 

100HZ

    5.   

1:18,85

    339

   os.rek. (1:20,02; 1.48%)

 

 

200HZ

    6.   

2:43,10

    390

   os.rek. (2:52,79; 5.94%)

     

14.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    31.   

1:37,02

    144

   os.rek. (1:54,48; 17.99%)

 

 

100PZ

    25.   

2:06,76

    119

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    13.   

1:47,23

    135

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    41.   

1:45,82

    111

              (1:43,50; -2.19%)

 

 

100PZ

    17.   

1:55,78

    156

   os.rek. (1:59,48; 3.19%)

 

 

100HZ

    9.   

1:42,83

    153

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    18.   

1:52,70

    127

              (1:50,22; -2.2%)

     

16.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    14.   

1:25,80

    208

   os.rek. (1:39,01; 15.39%)

 

 

200KZ

    10.   

3:02,66

    223

   os.rek. (3:25,36; 12.42%)

 

 

50DZ

    10.   

0:48,78

    124

              (0:44,67; -8.42%)

 

 

100DZ

    8.   

1:56,96

    101

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:37,04

    163

   os.rek. (0:38,71; 4.5%)

 

 

50DM

    19.   

0:43,83

    123

   os.rek. (0:46,28; 5.58%)

     

18.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    62.   

1:38,76

    94

   os.rek. (1:47,72; 9.07%)

 

 

50DM

    16.   

0:52,72

    70

              (0:52,28; -0.83%)

 

 

100HM

    15.   

1:44,55

    102

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MM

    25.   

1:45,32

    108

              (1:44,58; -0.7%)

     

19.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:32,25

    247

   os.rek. (0:33,66; 4.37%)

 

 

100KM

    19.   

1:10,24

    261

   os.rek. (1:14,12; 5.52%)

 

 

200KM

    24.   

2:39,19

    243

   os.rek. (2:40,83; 1.03%)

 

 

50DM

    10.   

0:35,03

    241

   os.rek. (0:36,69; 4.73%)

     

20.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    39.   

0:43,33

    102

   os.rek. (0:47,73; 10.15%)

 

 

50PM

    20.   

0:54,56

    99

   os.rek. (0:58,38; 7%)

 

 

50DM

    21.   

0:55,87

    59

   os.rek. (0:58,03; 3.86%)

 

 

50HM

    20.   

0:46,89

    106

   os.rek. (0:47,52; 1.34%)

     

21.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    70.   

1:49,92

    68

   os.rek. (2:03,89; 12.7%)

 

 

100PM

    30.   

2:06,38

    85

   os.rek. (2:09,39; 2.38%)

 

 

100HM

    18.   

2:03,44

    62

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MM

    35.   

2:00,33

    73

   os.rek. (brez rezultata)

     

22.  

MEŽNAR Blaž, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    19.   

1:35,42

    197

   os.rek. (1:41,22; 6.07%)

 

 

100MM

    10.   

1:21,32

    236

   os.rek. (1:22,63; 1.61%)

     

23.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:36,52

    170

   os.rek. (0:37,45; 2.54%)

 

 

100KM

    31.   

1:23,84

    154

   os.rek. (1:26,35; 2.99%)

 

 

200KM

    29.   

3:15,33

    131

   os.rek. (3:23,78; 4.32%)

 

 

100DM

    7.   

1:56,35

    70

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MM

    15.   

1:34,72

    149

   os.rek. (1:49,28; 15.37%)

     

24.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:01,59

    388

   os.rek. (1:02,62; 1.67%)

 

 

200KM

    3.   

2:13,07

    416

   os.rek. (2:14,34; 0.95%)

 

 

50DM

    6.   

0:31,77

    323

              (0:31,30; -1.47%)

 

 

100DM

    4.   

1:08,67

    343

   os.rek. (1:08,99; 0.46%)

     

25.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:36,07

    177

              (0:35,47; -1.66%)

 

 

100KM

    29.   

1:23,36

    156

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KM

    22.   

3:04,48

    156

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    11.   

0:45,04

    113

   os.rek. (0:47,01; 4.37%)

     

26.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    37.   

0:40,84

    122

              (0:40,65; -0.46%)

 

 

100KM

    43.   

1:28,58

    130

   os.rek. (1:41,28; 14.33%)

 

 

50DM

    7.   

0:42,93

    130

   os.rek. (0:46,98; 9.43%)

 

 

100HM

    14.   

1:43,31

    106

   os.rek. (1:45,87; 2.47%)

     

27.  

PEČNIKAR Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    38.   

0:42,62

    107

   os.rek. (0:43,17; 1.29%)

 

 

100KM

    39.   

1:38,84

    93

   os.rek. (1:43,10; 4.3%)

 

 

50DM

    20.   

0:48,36

    91

   os.rek. (0:50,74; 4.92%)

 

 

100HM

    11.   

1:47,63

    93

   os.rek. (1:51,80; 3.87%)

     

28.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    33.   

1:24,37

    151

   os.rek. (1:30,00; 6.67%)

 

 

200KM

    23.   

3:05,80

    152

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MM

    11.   

1:31,97

    163

   os.rek. (1:42,59; 11.54%)

     

29.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:27,77

    388

   os.rek. (0:29,85; 7.49%)

 

 

100KM

    3.   

0:59,90

    422

   os.rek. (1:02,75; 4.75%)

 

 

100DM

    3.   

1:08,19

    350

   os.rek. (1:13,16; 7.28%)

 

 

200HM

    2.   

2:24,08

    394

   os.rek. (2:32,82; 6.06%)

     

30.  

STOYANOV Andrei, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    34.   

0:48,94

    93

   os.rek. (0:53,06; 8.41%)

     

31.  

ZADRAVEC Val, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    26.   

0:34,14

    208

   os.rek. (0:34,49; 1.02%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:33,93

    212

   os.rek. (0:34,49; 1.65%)

 

 

100KM

    27.   

1:14,42

    220

              (1:13,18; -1.66%)

 

 

200KM

    19.   

2:36,11

    257

              (2:35,64; -0.3%)

 

 

100MM

    13.   

1:25,93

    200

   os.rek. (1:27,07; 1.32%)

     

32.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    58.   

1:38,21

    95

   os.rek. (1:39,63; 1.44%)

 

 

100PM

    27.   

1:59,41

    101

   os.rek. (2:02,10; 2.25%)

 

 

100HM

    17.   

1:55,69

    75

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MM

    30.   

1:50,28

    94

              (1:46,92; -3.04%)


Back