Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Špelin in Vesnin memorial 19.11. - 20.11.2016, Kranj, 25m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
HAJDINJAK Katja, 1993
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
5.
2:06,75
667
100DZ
10.
1:05,86
570
2.
JELESIJEVIČ Špela, 1998
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
24.
2:13,72
568
400KZ
13.
4:41,09
580
100DZ
38.
1:13,39
412
   os.rek. (1:13,79; 0.54%)
100MZ
8.
1:12,80
471
3.
KOCIJAN Neža, 1999
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
1.
0:26,69
660
100KZ
2.
0:58,20
669
200HZ
8.
2:22,91
580
   os.rek. (2:23,31; 0.27%)
400MZ
6.
5:08,72
593
   os.rek. (5:09,62; 0.29%)
4.
SVETEK Tajda, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
17.
0:29,62
483
200KZ
30.
2:30,71
397
   os.rek. (2:34,56; 2.55%)
5.
TODOROVIĆ Andrea, 2001
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
7.
0:27,79
584
200KZ
15.
2:09,98
619
100DZ
30.
1:10,73
460
   os.rek. (1:12,27; 2.17%)
6.
VALANT Gaja Lucija, 2004
disc.
mesto
čas
točke
400KZ
5.
5:09,28
435
   os.rek. (5:16,42; 2.3%)
800KZ
1.
10:08,50
488
   os.rek. (10:52,58; 7.24%)
200MZ
8.
2:55,18
336
   os.rek. (3:05,40; 5.83%)
7.
VEZENKOVA Maja, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100DZ
9.
1:30,69
218
100HZ
7.
1:24,19
279
8.
ŽAUCER Maša, 2001
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
27.
1:03,44
516
   os.rek. (1:05,54; 3.31%)
100PZ
13.
1:17,93
512
   os.rek. (1:26,45; 10.93%)
400MZ
11.
5:24,78
509
9.
DEMŠAR Domen, 2000
disc.
mesto
čas
točke
100KM
8.
0:53,74
584
   os.rek. (0:55,98; 4.16%)
100HM
4.
0:59,11
566
   os.rek. (0:59,90; 1.33%)
100MM
3.
0:59,96
590
   os.rek. (1:01,64; 2.8%)
10.
DOVČ Lan, 2003
disc.
mesto
čas
točke
200PM
3.
2:49,16
360
200DM
1.
2:47,00
274
11.
FON Gašper, 2000
disc.
mesto
čas
točke
100KM
33.
0:58,45
454
   os.rek. (0:58,53; 0.13%)
50PM
17.
0:33,23
438
200PM
9.
2:35,08
468
12.
KERČ Aljaž, 1990
disc.
mesto
čas
točke
100KM
1.
0:51,26
673
   os.rek. (0:51,88; 1.2%)
50PM
1.
0:28,18
719
13.
POGAČNIK Žan, 2000
disc.
mesto
čas
točke
100KM
32.
0:57,92
467
   os.rek. (0:58,15; 0.39%)
100HM
26.
1:06,29
401
   os.rek. (brez rezultata)
100MM
15.
1:07,46
414
14.
PREBIL Jakob, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KM
12.
1:14,92
215
   os.rek. (1:15,68; 1.01%)
50DM
11.
0:40,57
155
   os.rek. (0:41,09; 1.28%)
15.
PREBIL Jernej, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50KM
1.
0:25,03
530
100KM
2.
0:54,93
547
200KM
2.
2:00,39
562
   os.rek. (2:01,18; 0.65%)
16.
ROZMAN Matjaž, 1999
disc.
mesto
čas
točke
100KM
26.
0:56,83
494
200KM
14.
2:00,98
554
   os.rek. (2:06,83; 4.83%)
50HM
7.
0:28,34
481
100HM
15.
1:02,17
487
17.
ŠIMENKO Nejc, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50PM
3.
0:29,98
597
18.
ŠTIH Gašper, 2001
disc.
mesto
čas
točke
50PM
2.
0:31,53
513
   os.rek. (0:31,60; 0.22%)
50DM
1.
0:26,58
551
200DM
1.
2:06,23
636
   os.rek. (2:07,29; 0.83%) rek. 15 let
19.
ŽALAC Jan, 2000
disc.
mesto
čas
točke
50PM
14.
0:33,09
444
100HM
33.
1:09,24
352