Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 1. kolo ljubljanske regije
17.12.2016, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100HZ

    1.   

1:32,12

    213

   os.rek. (1:43,77; 12.64%)

 

 

200MZ

    7.   

3:27,29

    203

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

BABIĆ Tineja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:42,31

    310

              (0:41,15; -2.74%)

 

 

100HZ

    7.   

1:26,93

    253

              (1:26,74; -0.21%)

     

3.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    1.   

0:53,41

    154

   os.rek. (0:54,24; 1.55%)

     

4.  

BILLA Lea, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    5.   

3:10,30

    353

              (3:08,79; -0.79%)

 

 

200MZ

    5.   

2:46,31

    393

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    10.   

3:40,58

    227

   os.rek. (4:20,47; 18.08%)

 

 

200MZ

    2.   

3:12,59

    253

   os.rek. (3:35,12; 11.69%)

     

6.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    4.   

3:08,27

    365

   os.rek. (3:43,84; 18.89%)

     

7.  

FON Nina, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

4:56,32

    495

   os.rek. (5:01,24; 1.66%)

     

8.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    7.   

3:20,93

    300

              (3:19,06; -0.93%)

 

 

100HZ

    4.   

1:23,17

    289

              (1:21,42; -2.1%)

     

9.  

JELESIJEVIČ Špela, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

4:37,33

    604

              (4:36,25; -0.38%)

 

 

100HZ

    1.   

1:12,92

    429

              (1:12,58; -0.46%)

 

 

200MZ

    1.   

2:31,25

    522

   os.rek. (2:31,34; 0.05%)

     

10.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    6.   

4:58,38

    485

   os.rek. (5:48,59; 16.82%)

 

 

200PZ

    1.   

2:52,91

    471

   os.rek. (3:00,82; 4.57%)

 

 

200MZ

    3.   

2:41,47

    429

              (2:39,66; -1.12%)

     

11.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    8.   

5:10,89

    429

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

5:05,97

    450

   os.rek. (5:09,81; 1.25%)

 

 

200PZ

    1.   

2:47,19

    521

   os.rek. (2:48,84; 0.98%)

     

13.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    3.   

3:07,97

    366

   os.rek. (3:19,58; 6.17%)

 

 

200MZ

    2.   

2:52,96

    349

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    9.   

7:07,26

    165

   os.rek. (7:53,97; 10.93%)

 

 

200PZ

    6.   

3:37,92

    235

   os.rek. (3:55,13; 7.89%)

 

 

100HZ

    5.   

1:40,72

    163

   os.rek. (1:46,53; 5.76%)

     

15.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    5.   

3:34,87

    245

   os.rek. (3:38,09; 1.49%)

 

 

200MZ

    9.   

3:35,09

    181

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    8.   

3:24,60

    284

   os.rek. (3:48,30; 11.58%)

     

17.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    4.   

0:49,25

    196

   os.rek. (0:53,98; 9.6%)

     

18.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    9.   

3:36,62

    239

   os.rek. (3:46,72; 4.66%)

 

 

100HZ

    8.   

1:30,25

    226

   os.rek. (1:30,92; 0.74%)

     

19.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:52,38

    163

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    10.   

1:09,23

    70

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    4.   

0:44,37

    268

   os.rek. (0:46,74; 5.34%)

     

22.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    10.   

8:10,18

    109

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    9.   

5:13,13

    420

   os.rek. (5:21,68; 2.73%)

 

 

100HZ

    1.   

1:15,40

    388

   os.rek. (1:18,56; 4.19%)

 

 

200MZ

    4.   

2:44,54

    406

   os.rek. (2:59,86; 9.31%)

     

24.  

ŠABIČ Nuša, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    16.   

1:10,25

    67

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

ŠILAR Maša, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

4:42,83

    570

              (4:36,58; -2.2%)

 

 

100HZ

    2.   

1:14,30

    406

              (1:11,31; -4.02%)

     

26.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    12.   

5:21,10

    389

              (5:05,94; -4.72%)

 

 

200PZ

    2.   

3:04,82

    386

              (2:58,90; -3.2%)

     

27.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

5:01,73

    469

   os.rek. (5:09,28; 2.5%)

 

 

100HZ

    3.   

1:21,86

    303

              (1:18,85; -3.67%)

     

28.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    18.   

4:10,25

    155

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    15.   

3:59,26

    177

   os.rek. (4:12,18; 5.39%)

     

30.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    7.   

6:30,13

    217

   os.rek. (7:20,63; 12.94%)

 

 

200MZ

    6.   

3:26,82

    204

   os.rek. (3:56,51; 14.35%)

     

31.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

4:55,42

    370

   os.rek. (4:57,59; 0.73%)

 

 

200PM

    1.   

2:39,95

    426

   os.rek. (2:43,64; 2.3%)

 

 

200MM

    2.   

2:30,87

    383

   os.rek. (2:35,43; 3.02%)

     

32.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    19.   

6:25,45

    166

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    14.   

1:38,05

    124

   os.rek. (1:45,20; 7.29%)

     

33.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    10.   

3:59,04

    127

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

4:59,95

    354

   os.rek. (5:15,08; 5.04%)

 

 

100HM

    2.   

1:13,61

    293

              (1:12,34; -1.72%)

     

35.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    5.   

4:55,01

    372

   os.rek. (5:09,60; 4.94%)

 

 

200MM

    3.   

2:41,29

    314

              (2:38,36; -1.81%)

     

36.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    13.   

1:10,09

    46

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:31,24

    479

   os.rek. (4:34,11; 1.05%)

 

 

200PM

    1.   

2:41,45

    415

   os.rek. (2:44,52; 1.9%)

 

 

200MM

    3.   

2:30,65

    385

   os.rek. (2:44,54; 9.22%)

     

38.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    9.   

1:25,99

    184

   os.rek. (1:31,11; 5.95%)

     

39.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    4.   

0:37,48

    305

   os.rek. (0:37,59; 0.29%)

 

 

200PM

    4.   

2:55,51

    323

   os.rek. (3:03,62; 4.62%)

 

 

200MM

    6.   

2:40,35

    319

   os.rek. (2:48,66; 5.18%)

     

40.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

4:32,67

    471

   os.rek. (4:35,96; 1.2%)

 

 

200PM

    3.   

2:42,49

    407

   os.rek. (2:58,83; 10.05%)

 

 

200MM

    2.   

2:24,39

    437

   os.rek. (2:26,00; 1.11%)

     

41.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    7.   

0:52,38

    112

   os.rek. (0:54,56; 4.16%)

 

 

100HM

    18.   

1:46,16

    97

              (1:44,28; -1.77%)

     

42.  

MALKOV Aleksandr, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    16.   

1:10,58

    45

   os.rek. (brez rezultata)

     

43.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    8.   

0:54,05

    101

   os.rek. (0:55,07; 1.88%)

     

44.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    16.   

6:51,10

    137

              (6:46,16; -1.2%)

 

 

200PM

    4.   

3:27,38

    195

   os.rek. (4:05,35; 18.3%)

     

45.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    7.   

0:51,72

    116

   os.rek. (brez rezultata)

     

46.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:30,49

    483

   os.rek. (4:36,51; 2.22%)

 

 

200PM

    2.   

2:47,14

    374

   os.rek. (2:58,05; 6.52%)

 

 

200MM

    1.   

2:25,55

    427

   os.rek. (2:29,49; 2.7%)

     

47.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    11.   

6:14,10

    182

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MM

    7.   

3:14,10

    180

   os.rek. (brez rezultata)

     

48.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    14.   

1:10,20

    46

   os.rek. (brez rezultata)

     

49.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    15.   

6:49,60

    139

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    7.   

1:39,38

    119

   os.rek. (1:43,31; 3.95%)

     

50.  

PEČNIKAR Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    9.   

3:51,07

    141

   os.rek. (4:26,20; 15.2%)

 

 

100HM

    17.   

1:45,20

    100

   os.rek. (1:45,86; 0.62%)

     

51.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:35,62

    356

              (0:35,46; -0.44%)

     

52.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    13.   

6:23,11

    170

   os.rek. (7:39,68; 19.98%)

 

 

100HM

    3.   

1:28,83

    167

   os.rek. (1:30,49; 1.86%)

     

53.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

4:30,95

    480

   os.rek. (4:35,52; 1.68%)

 

 

100HM

    1.   

1:09,33

    351

              (1:09,32; -0.01%)

     

54.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    15.   

1:10,36

    46

              (1:09,28; -1.53%)

     

55.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

5:08,30

    326

   os.rek. (5:14,71; 2.07%)

 

 

200PM

    1.   

2:55,38

    323

   os.rek. (3:00,77; 3.07%)

     

56.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    18.   

6:14,70

    181

   os.rek. (6:26,73; 3.21%)

 

 

100HM

    10.   

1:26,24

    182

   os.rek. (1:31,93; 6.59%)

     

57.  

ZADRAVEC Val, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    14.   

5:31,54

    262

              (5:25,02; -1.96%)

 

 

100HM

    8.   

1:24,90

    191

              (1:22,11; -3.28%)

     

58.  

ŽALAC Jan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:29,17

    490

              (4:29,08; -0.03%)

 

 

200PM

    2.   

2:46,45

    378

              (2:37,37; -5.45%)

 

 

200MM

    1.   

2:26,63

    417

   os.rek. (2:31,96; 3.63%)


Back