Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju 3. kolo troboja BM-FR-VV
07.01.2017, Velenje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

DOBAJ Špela, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    15.   

0:34,93

    294

   os.rek. (0:38,07; 8.98%)

 

 

200KZ

    15.   

2:46,63

    293

   os.rek. (3:03,57; 10.16%)

     

2.  

DOBNIK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

0:43,26

    155

   os.rek. (0:43,95; 1.59%)

 

 

200KZ

    21.   

3:29,54

    147

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    12.   

2:00,43

    138

   os.rek. (2:01,50; 0.88%)

 

 

200HZ

    14.   

3:32,70

    176

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

GERŠAK Nika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    0.   

0:29,70

    479

   os.rek. (0:30,03; 1.11%)

 

 

100DZ

    0.   

1:21,89

    296

     

4.  

GLAVNIK Maruša, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:39,14

    209

   os.rek. (0:52,82; 34.95%)

 

 

100PZ

    7.   

1:56,97

    151

 

 

200HZ

    9.   

3:29,63

    183

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

HALILOVIĆ Elma, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:39,73

    200

   os.rek. (0:40,84; 2.79%)

 

 

200KZ

    20.   

3:19,12

    172

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

JOVAN Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:34,71

    300

   os.rek. (0:35,97; 3.63%)

 

 

200KZ

    16.   

2:50,84

    272

   os.rek. (3:31,49; 23.79%)

 

 

100DZ

    4.   

1:31,37

    213

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

JUKIĆ Najya Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:43,93

    148

   os.rek. (0:52,34; 19.14%)

 

 

100PZ

    13.   

2:12,10

    105

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

JUSIĆ Aida, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    0.   

0:29,41

    493

   os.rek. (0:29,73; 1.08%)

 

 

200KZ

    0.   

2:18,86

    507

   os.rek. (2:25,80; 4.99%)

     

9.  

KLISARIĆ Ines, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:35,21

    287

 

 

200HZ

    12.   

3:05,81

    264

   os.rek. (3:09,62; 2.05%)

     

10.  

KRENKER Ana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:44,84

    139

 

 

200KZ

    11.   

3:25,44

    156

     

11.  

NAVODNIK Sara, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:33,59

    331

   os.rek. (0:34,84; 3.72%)

 

 

200KZ

    10.   

2:35,95

    358

   os.rek. (3:09,75; 21.67%)

 

 

200HZ

    6.   

2:51,08

    338

   os.rek. (2:57,29; 3.62%)

     

12.  

POBERŽNIK Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:37,48

    238

   os.rek. (0:38,28; 2.13%)

 

 

200KZ

    19.   

3:14,71

    184

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    6.   

1:37,54

    261

   os.rek. (1:41,52; 4.08%)

 

 

200HZ

    13.   

3:09,19

    250

   os.rek. (3:18,35; 4.84%)

     

13.  

POHOREC Špela, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:41,53

    175

   os.rek. (0:43,42; 4.55%)

 

 

200KZ

    13.   

3:33,13

    140

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    10.   

3:39,93

    159

     

14.  

PRATNEKAR Zarja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:33,29

    340

   os.rek. (0:34,58; 3.87%)

 

 

200KZ

    13.   

2:45,22

    301

   os.rek. (3:03,10; 10.82%)

 

 

100PZ

    5.   

1:36,73

    267

   os.rek. (1:45,28; 8.83%)

 

 

100DZ

    5.   

1:41,25

    156

   os.rek. (1:56,53; 15.09%)

     

15.  

PRINCL Nina, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:37,34

    241

   os.rek. (0:40,39; 8.16%)

 

 

200KZ

    9.   

3:05,35

    213

   os.rek. (3:38,73; 18%)

 

 

100PZ

    2.   

1:44,05

    215

 

 

200HZ

    7.   

3:14,88

    229

   os.rek. (3:45,92; 15.92%)

     

16.  

PURG Deja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:37,03

    247

   os.rek. (0:42,96; 16.01%)

 

 

100PZ

    8.   

1:39,36

    247

     

17.  

SKLEDAR Eva, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:43,07

    157

   os.rek. (0:50,89; 18.15%)

 

 

200KZ

    15.   

3:40,01

    127

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

SUHAJ Lara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:38,29

    223

   os.rek. (0:50,21; 31.13%)

 

 

200KZ

    10.   

3:11,07

    194

   os.rek. (3:23,73; 6.62%)

 

 

100DZ

    5.   

1:45,33

    139

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    8.   

3:26,66

    192

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

VOLLMAIER Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:32,79

    356

   os.rek. (0:34,65; 5.67%)

 

 

200KZ

    11.   

2:36,64

    353

   os.rek. (2:37,61; 0.61%)

 

 

100PZ

    9.   

1:39,42

    246

 

 

200HZ

    11.   

3:05,07

    267

   os.rek. (3:24,61; 10.55%)

     

20.  

AĆIMOVIĆ Luka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:31,77

    259

   os.rek. (0:32,87; 3.46%)

 

 

200KM

    2.   

2:36,85

    254

   os.rek. (2:51,06; 9.05%)

 

 

100PM

    2.   

1:37,70

    184

   os.rek. (1:45,40; 7.88%)

 

 

100DM

    3.   

1:27,88

    167

   os.rek. (1:56,26; 32.29%)

     

21.  

CAKOR Aldin, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:34,82

    196

   os.rek. (0:37,38; 7.35%)

 

 

200KM

    11.   

3:06,17

    152

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    9.   

1:44,09

    152

   os.rek. (2:17,39; 31.99%)

 

 

200HM

    12.   

3:25,92

    134

   os.rek. (3:26,15; 0.11%)

     

22.  

FRANKOVIČ Jure, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:31,68

    261

   os.rek. (0:33,04; 4.29%)

 

 

200KM

    1.   

2:28,70

    298

   os.rek. (2:35,39; 4.49%)

 

 

100DM

    1.   

1:17,93

    240

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    1.   

2:39,89

    288

   os.rek. (2:44,57; 2.92%)

     

23.  

GERŠAK Luka, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    0.   

0:25,85

    481

 

 

200HM

    0.   

2:11,14

    522

     

24.  

GOLIČNIK Val, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:39,57

    134

   os.rek. (0:55,75; 40.88%)

 

 

200KM

    29.   

3:37,91

    94

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    7.   

1:42,61

    159

   os.rek. (1:53,77; 10.87%)

     

25.  

GORIŠEK Rene, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    0.   

0:28,64

    353

   os.rek. (0:30,12; 5.16%)

 

 

200KM

    0.   

2:22,02

    342

   os.rek. (2:29,44; 5.22%)

     

26.  

GRADIŠEK Jaša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    0.   

0:25,95

    475

   os.rek. (0:26,45; 1.92%)

 

 

200KM

    0.   

1:59,01

    582

     

27.  

GUŠTIN Anže, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:32,95

    232

   os.rek. (0:33,64; 2.09%)

 

 

200KM

    5.   

2:43,96

    222

   os.rek. (3:03,17; 11.71%)

 

 

100DM

    6.   

1:52,44

    79

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    4.   

2:55,79

    216

   os.rek. (2:56,43; 0.36%)

     

28.  

KRIČEJ Jan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:34,86

    196

   os.rek. (0:37,03; 6.22%)

 

 

200KM

    15.   

2:53,97

    186

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    10.   

3:02,04

    195

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

LAMOT Metod, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:39,10

    139

   os.rek. (0:41,06; 5.01%)

 

 

200KM

    13.   

3:09,12

    145

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    8.   

3:15,11

    158

   os.rek. (brez rezultata)

     

30.  

MATANOVIČ Dani, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    0.   

0:28,35

    364

   os.rek. (0:29,56; 4.26%)

 

 

200KM

    0.   

2:15,26

    396

 

 

200HM

    0.   

2:26,94

    371

   os.rek. (2:44,17; 11.72%)

     

31.  

MEDVED Tjaž, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    9.   

1:31,04

    227

     

32.  

MEŽA Kristjan, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    0.   

0:24,06

    597

 

 

200HM

    0.   

2:10,13

    534

     

33.  

MIRNIK Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:39,37

    136

   os.rek. (0:42,47; 7.87%)

 

 

200KM

    17.   

3:17,59

    127

   os.rek. (3:19,32; 0.87%)

 

 

200HM

    18.   

3:34,30

    119

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

MRKONJIČ Jan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:35,76

    181

   os.rek. (0:39,75; 11.15%)

 

 

200KM

    7.   

2:54,18

    185

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    3.   

1:40,87

    167

 

 

200HM

    6.   

3:03,49

    190

   os.rek. (3:13,99; 5.72%)

     

35.  

OPREŠNIK Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:35,53

    185

   os.rek. (0:37,63; 5.91%)

 

 

200KM

    16.   

3:01,17

    165

   os.rek. (3:18,00; 9.28%)

 

 

100PM

    12.   

1:37,93

    183

   os.rek. (1:43,29; 5.47%)

     

36.  

POHOREC Matija, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    0.   

2:02,26

    536

   os.rek. (2:10,43; 6.68%)

 

 

100DM

    0.   

1:02,51

    465

   os.rek. (1:05,77; 5.21%)

     

37.  

PRAPROTNIK Tine, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    0.   

0:26,63

    440

 

 

100PM

    0.   

1:13,04

    441

     

38.  

PRINCL Maj, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:34,04

    210

   os.rek. (0:35,38; 3.93%)

 

 

200KM

    14.   

2:49,72

    200

   os.rek. (3:14,72; 14.73%)

 

 

200HM

    12.   

3:05,79

    183

   os.rek. (3:41,52; 19.23%)

     

39.  

PRINCL Miha, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:37,55

    157

   os.rek. (0:41,27; 9.9%)

 

 

200KM

    23.   

3:25,93

    112

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    7.   

1:57,60

    69

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    10.   

3:19,23

    149

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    0.   

2:14,14

    406

   os.rek. (2:19,81; 4.22%)

 

 

100DM

    0.   

1:03,59

    442

   os.rek. (1:08,51; 7.73%)

     

41.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:33,83

    214

   os.rek. (0:36,60; 8.18%)

 

 

200KM

    6.   

2:44,68

    219

   os.rek. (2:49,84; 3.13%)

 

 

100DM

    5.   

1:39,31

    116

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    5.   

2:59,12

    205

   os.rek. (3:13,80; 8.19%)

     

42.  

SKLEDAR Žan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:32,75

    236

 

 

200KM

    13.   

2:45,40

    216

 

 

100PM

    14.   

1:47,59

    138

 

 

100DM

    10.   

1:46,57

    93

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    11.   

3:02,37

    194

   os.rek. (3:19,74; 9.52%)

     

43.  

SUŠEC Miha, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    0.   

1:59,24

    578

   os.rek. (2:00,95; 1.43%)

 

 

200HM

    0.   

2:09,02

    548

   os.rek. (2:09,97; 0.73%)

     

44.  

ŠIBANC Dane, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:33,37

    223

 

 

200KM

    4.   

2:39,38

    242

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    4.   

1:32,13

    145

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    2.   

2:53,30

    226

   os.rek. (brez rezultata)

     

45.  

VERDNIK Vid, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:31,59

    263

   os.rek. (0:33,24; 5.22%)

 

 

200KM

    11.   

2:36,85

    254

   os.rek. (2:41,45; 2.93%)

 

 

100PM

    13.   

1:44,18

    152

   os.rek. (1:49,15; 4.77%)

 

 

100DM

    9.   

1:35,21

    131

   os.rek. (1:56,81; 22.68%)

 

 

200HM

    8.   

2:53,52

    225

   os.rek. (3:12,74; 11.07%)

     

46.  

VRČKOVNIK Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:29,77

    315

   os.rek. (0:31,84; 6.95%)

 

 

200KM

    5.   

2:24,83

    322

   os.rek. (2:33,86; 6.23%)

 

 

100DM

    8.   

1:24,64

    187

   os.rek. (1:26,44; 2.12%)

     

47.  

ŽNIDAR Philip, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    27.   

0:41,03

    120

   os.rek. (0:44,42; 8.26%)

 

 

200KM

    18.   

3:18,61

    125

   os.rek. (3:27,90; 4.67%)

 

 

200HM

    11.   

3:25,61

    135

   os.rek. (brez rezultata)


Back