Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 2. kolo ljubljanske regije
07.01.2017, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BABIĆ Tineja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    14.   

2:50,47

    274

   os.rek. (2:55,91; 3.19%)

     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:53,80

    80

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    3.   

0:54,99

    101

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    13.   

3:12,19

    191

              (3:06,64; -2.88%)

 

 

100DZ

    3.   

1:36,73

    179

   os.rek. (1:39,10; 2.45%)

     

4.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    5.   

0:37,49

    321

   os.rek. (0:39,55; 5.49%)

 

 

200HZ

    15.   

3:03,99

    272

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

FON Nina, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    11.   

2:24,00

    455

   os.rek. (2:26,38; 1.65%)

 

 

100DZ

    13.   

1:19,29

    326

              (1:13,29; -7.56%)

 

 

200HZ

    9.   

2:43,97

    384

   os.rek. (2:44,71; 0.45%)

     

6.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    2.   

2:14,33

    560

              (2:09,52; -3.58%)

 

 

100DZ

    5.   

1:10,17

    471

              (1:06,08; -5.82%)

 

 

400MZ

    2.   

5:11,00

    580

              (5:10,13; -0.27%)

     

7.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    6.   

2:34,06

    371

   os.rek. (2:42,63; 5.56%)

 

 

200HZ

    1.   

2:43,25

    389

              (2:43,13; -0.07%)

     

8.  

LUCAJ Katrina, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:52,21

    88

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    14.   

2:26,52

    432

   os.rek. (2:31,81; 3.61%)

 

 

100DZ

    7.   

1:12,59

    425

              (1:10,95; -2.25%)

 

 

200HZ

    5.   

2:38,26

    427

   os.rek. (2:41,14; 1.81%)

     

10.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DZ

    1.   

1:05,64

    575

              (1:05,40; -0.36%)

 

 

200HZ

    2.   

2:33,32

    470

              (2:32,46; -0.56%)

 

 

400MZ

    1.   

5:09,87

    587

   os.rek. (5:19,33; 3.05%)

     

11.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    1.   

2:23,17

    463

   os.rek. (2:28,50; 3.72%)

 

 

400MZ

    2.   

5:36,05

    460

   os.rek. (5:40,54; 1.33%)

     

12.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:53,68

    81

              (0:49,72; -7.37%)

     

13.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    12.   

3:10,17

    197

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    7.   

0:48,50

    148

              (0:45,51; -6.16%)

     

14.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    10.   

3:06,29

    210

   os.rek. (3:34,15; 14.95%)

 

 

50HZ

    4.   

0:45,10

    184

   os.rek. (0:48,42; 7.36%)

     

15.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:35,62

    277

   os.rek. (0:35,79; 0.47%)

 

 

200KZ

    15.   

2:56,58

    246

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:45,19

    136

              (0:43,93; -2.78%)

 

 

50HZ

    12.   

0:52,03

    120

   os.rek. (0:56,64; 8.86%)

     

17.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    16.   

3:12,84

    189

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    12.   

0:46,04

    173

   os.rek. (0:46,16; 0.26%)

     

18.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    9.   

0:38,88

    287

              (0:36,60; -5.86%)

     

19.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:44,02

    147

   os.rek. (0:46,63; 5.92%)

 

 

200KZ

    21.   

3:52,45

    108

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    6.   

3:00,54

    231

   os.rek. (3:10,01; 5.24%)

 

 

100DZ

    2.   

1:35,20

    188

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    18.   

2:31,08

    394

   os.rek. (2:37,56; 4.28%)

 

 

200HZ

    12.   

2:49,54

    347

              (2:48,04; -0.88%)

     

22.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:34,04

    318

   os.rek. (0:34,71; 1.96%)

 

 

200KZ

    4.   

2:33,19

    378

              (2:22,38; -7.05%)

 

 

200HZ

    4.   

2:54,74

    317

              (2:43,10; -6.66%)

     

23.  

VINDIŠAR Pika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    15.   

2:28,06

    418

              (2:21,55; -4.39%)

 

 

100DZ

    14.   

1:19,52

    323

              (1:13,22; -7.92%)

 

 

200HZ

    11.   

2:48,91

    351

              (2:33,17; -9.31%)

     

24.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:41,51

    175

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    9.   

0:48,68

    146

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:38,13

    226

              (0:37,51; -1.62%)

 

 

200KZ

    17.   

3:16,30

    179

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:28,92

    518

   os.rek. (0:35,37; 22.3%)

 

 

200KZ

    1.   

2:12,69

    581

   os.rek. (2:18,01; 4%)

 

 

400MZ

    2.   

5:17,33

    546

   os.rek. (5:24,43; 2.23%)

     

27.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    8.   

3:02,69

    222

              (3:02,66; -0.01%)

 

 

100DZ

    4.   

1:46,92

    133

   os.rek. (1:56,96; 9.39%)

     

28.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    6.   

2:17,26

    379

   os.rek. (2:38,82; 15.7%)

 

 

100DM

    5.   

1:08,26

    349

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:02,03

    539

   os.rek. (2:03,83; 1.47%)

 

 

100DM

    1.   

0:58,80

    546

   os.rek. (1:00,99; 3.72%)

 

 

200HM

    1.   

2:08,92

    550

   os.rek. (2:11,75; 2.19%)

     

30.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:18,67

    367

   os.rek. (2:28,72; 7.24%)

 

 

200HM

    2.   

2:39,24

    291

   os.rek. (3:09,72; 19.14%)

 

 

400MM

    4.   

5:28,49

    368

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:29,14

    336

              (0:28,87; -0.92%)

 

 

200KM

    2.   

2:17,50

    377

   os.rek. (2:23,94; 4.68%)

 

 

400MM

    5.   

5:30,17

    362

   os.rek. (5:34,98; 1.45%)

     

32.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    15.   

2:18,46

    369

              (2:15,79; -1.92%)

 

 

100DM

    8.   

1:12,63

    290

              (1:11,13; -2.06%)

 

 

400MM

    4.   

5:25,14

    379

   os.rek. (5:25,88; 0.22%)

     

33.  

FON Gašper, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:27,63

    394

              (0:27,21; -1.52%)

 

 

200KM

    5.   

2:13,00

    417

              (2:05,10; -5.93%)

 

 

50HM

    3.   

0:32,72

    313

              (0:31,45; -3.88%)

     

34.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    20.   

2:46,64

    212

              (2:39,19; -4.47%)

     

35.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    18.   

2:23,90

    329

   os.rek. (2:30,43; 4.53%)

 

 

100DM

    9.   

1:16,01

    253

              (1:15,51; -0.65%)

 

 

200HM

    9.   

2:41,43

    280

   os.rek. (3:07,45; 16.11%)

     

36.  

KERČ Aljaž, 1990

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

1:56,44

    621

              (1:52,91; -3.03%)

     

37.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    7.   

2:09,84

    448

   os.rek. (2:10,51; 0.51%)

 

 

100DM

    7.   

1:10,01

    323

              (1:09,32; -0.98%)

 

 

200HM

    3.   

2:21,30

    417

   os.rek. (2:21,98; 0.48%)

     

38.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:42,08

    111

   os.rek. (0:43,33; 2.97%)

 

 

200KM

    28.   

3:32,86

    101

   os.rek. (3:58,75; 12.16%)

     

39.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    24.   

0:47,10

    79

   os.rek. (0:48,88; 3.77%)

 

 

200KM

    25.   

3:46,74

    84

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:53,45

    54

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:52,01

    59

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

MEŽNAR Blaž, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    18.   

2:44,18

    221

              (2:34,80; -5.71%)

 

 

50HM

    6.   

0:38,24

    196

              (0:37,02; -3.19%)

     

43.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:36,06

    177

   os.rek. (0:36,52; 1.27%)

 

 

200KM

    16.   

3:07,78

    148

   os.rek. (3:15,33; 4.02%)

 

 

50HM

    5.   

0:42,80

    139

   os.rek. (0:47,13; 10.11%)

     

44.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:42,09

    111

   os.rek. (0:44,07; 4.7%)

 

 

50HM

    14.   

0:53,20

    72

   os.rek. (brez rezultata)

     

45.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

2:09,38

    453

   os.rek. (2:13,07; 2.85%)

 

 

200HM

    1.   

2:25,48

    382

   os.rek. (2:36,52; 7.58%)

 

 

400MM

    1.   

5:05,32

    458

   os.rek. (5:15,75; 3.41%)

     

46.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:33,68

    217

   os.rek. (0:34,71; 3.05%)

 

 

200KM

    9.   

2:52,74

    190

   os.rek. (3:04,48; 6.79%)

 

 

50HM

    2.   

0:39,56

    177

   os.rek. (0:39,81; 0.63%)

     

47.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

1:00,38

    37

   os.rek. (brez rezultata)

     

48.  

PAVEŠIČ Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    8.   

2:52,15

    192

   os.rek. (brez rezultata)

     

49.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:37,65

    155

              (0:36,02; -4.32%)

 

 

200KM

    17.   

3:19,14

    124

   os.rek. (3:44,41; 12.68%)

     

50.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:27,49

    400

   os.rek. (0:29,25; 6.4%)

 

 

200KM

    10.   

2:12,00

    426

              (2:11,79; -0.15%)

 

 

200HM

    6.   

2:28,29

    361

   os.rek. (2:38,44; 6.84%)

     

51.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    14.   

3:05,51

    153

   os.rek. (3:05,80; 0.15%)

 

 

100DM

    5.   

1:35,90

    126

   os.rek. (1:37,45; 1.61%)

     

52.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    4.   

2:11,32

    433

              (2:06,15; -3.93%)

 

 

100DM

    3.   

1:03,31

    438

              (1:02,71; -0.94%)

     

53.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400MM

    2.   

5:09,54

    440

   os.rek. (5:33,06; 7.59%)

     

54.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

1:57,68

    602

              (1:54,48; -2.71%)

 

 

100DM

    1.   

0:57,81

    575

              (0:57,26; -0.95%)

 

 

200HM

    1.   

2:16,35

    464

              (2:12,75; -2.64%)

     

55.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:30,58

    290

              (0:30,05; -1.73%)

 

 

200KM

    1.   

2:26,05

    314

   os.rek. (2:33,83; 5.32%)

 

 

100DM

    1.   

1:14,91

    264

              (1:11,81; -4.13%)

     

56.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:31,22

    273

   os.rek. (0:31,79; 1.82%)

 

 

200KM

    21.   

2:52,11

    192

   os.rek. (3:01,63; 5.53%)

     

57.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:28,61

    355

              (0:28,58; -0.1%)

 

 

200KM

    23.   

2:30,59

    287

              (2:16,58; -9.3%)

 

 

50HM

    8.   

0:34,27

    272

              (0:33,30; -2.83%)

     

58.  

VINDIŠAR Juš, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    16.   

2:42,63

    228

              (2:34,08; -5.25%)

 

 

50HM

    8.   

0:40,09

    170

              (0:39,43; -1.64%)

     

59.  

ZADRAVEC Val, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    13.   

2:35,16

    262

   os.rek. (2:35,64; 0.3%)

 

 

50HM

    7.   

0:40,06

    170

              (0:39,50; -1.39%)

     

60.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:42,38

    109

              (0:40,79; -3.75%)

 

 

200KM

    4.   

3:45,81

    85

   os.rek. (brez rezultata)

     

61.  

ŽALAC Jan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:10,87

    437

              (2:05,18; -4.34%)

 

 

100DM

    8.   

1:10,05

    323

   os.rek. (1:11,93; 2.68%)

 

 

200HM

    4.   

2:36,59

    306

              (2:35,66; -0.59%)


Back