Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 3. kolo ljubljanske regije
14.01.2017, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    19.   

1:29,80

    182

   os.rek. (1:30,47; 0.74%)

 

 

50DZ

    7.   

0:43,05

    181

   os.rek. (0:43,09; 0.09%)

     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    1.   

1:54,50

    161

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

BILLA Lea, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    13.   

1:09,68

    390

              (1:08,09; -2.28%)

 

 

100PZ

    5.   

1:32,03

    311

              (1:27,29; -5.15%)

     

4.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

1:12,33

    348

   os.rek. (1:16,04; 5.12%)

 

 

100MZ

    17.   

1:25,93

    286

   os.rek. (1:27,65; 2%)

     

5.  

FON Nina, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:09,37

    395

              (1:05,25; -5.93%)

 

 

100PZ

    2.   

1:26,62

    373

              (1:19,58; -8.12%)

 

 

100MZ

    11.   

1:17,94

    384

              (1:14,09; -4.93%)

     

6.  

JELESIJEVIČ Špela, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    1.   

9:42,99

    555

              (9:26,30; -2.86%)

 

 

100PZ

    1.   

1:22,59

    430

              (1:20,80; -2.16%)

 

 

100MZ

    2.   

1:13,25

    463

              (1:12,46; -1.07%)

     

7.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    2.   

2:28,85

    518

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    1.   

9:28,01

    600

   os.rek. (9:53,78; 4.53%)

 

 

200DZ

    1.   

2:26,59

    543

              (2:25,44; -0.78%)

     

9.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    2.   

10:22,31

    456

   os.rek. (10:39,24; 2.72%)

 

 

200DZ

    2.   

2:48,07

    360

   os.rek. (2:59,17; 6.6%)

     

10.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    18.   

2:14,03

    100

              (2:13,73; -0.22%)

     

11.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    4.   

11:00,94

    381

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

1:28,70

    189

   os.rek. (1:32,59; 4.38%)

 

 

100PZ

    4.   

1:46,38

    201

              (1:42,64; -3.51%)

 

 

50DZ

    10.   

0:48,57

    126

              (0:47,67; -1.85%)

     

13.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:28,13

    192

   os.rek. (1:29,37; 1.4%)

 

 

100PZ

    2.   

1:42,39

    225

              (1:38,34; -3.95%)

 

 

100MZ

    10.   

1:39,16

    186

              (1:33,17; -6.04%)

     

14.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:19,88

    258

   os.rek. (1:22,36; 3.1%)

 

 

100PZ

    3.   

1:36,83

    267

              (1:35,19; -1.69%)

     

15.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    27.   

1:51,36

    95

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    9.   

1:54,51

    161

              (1:50,67; -3.35%)

     

16.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:26,37

    204

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    4.   

1:58,95

    144

   os.rek. (1:59,70; 0.63%)

     

17.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:05,41

    471

   os.rek. (1:06,10; 1.05%)

 

 

100MZ

    5.   

1:12,95

    468

   os.rek. (1:17,76; 6.59%)

     

18.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    17.   

2:06,51

    119

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:24,29

    220

              (1:22,62; -1.98%)

 

 

50DZ

    3.   

0:40,28

    221

   os.rek. (0:41,86; 3.92%)

 

 

100MZ

    4.   

1:30,02

    249

   os.rek. (1:31,64; 1.79%)

     

20.  

TODOROVIĆ Andrea, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:01,25

    574

              (0:59,17; -3.39%)

 

 

100PZ

    1.   

1:16,08

    550

              (1:13,15; -3.85%)

 

 

50DZ

    1.   

0:32,01

    441

              (0:31,04; -3.03%)

     

21.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    13.   

1:28,17

    192

              (1:25,69; -2.81%)

 

 

50DZ

    12.   

0:42,18

    193

   os.rek. (0:42,59; 0.97%)

     

22.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    6.   

10:39,52

    421

   os.rek. (10:54,41; 2.32%)

 

 

100PZ

    3.   

1:26,77

    371

              (1:23,37; -3.91%)

     

23.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    11.   

0:40,44

    219

              (0:36,62; -9.44%)

 

 

100MZ

    6.   

1:24,53

    301

   os.rek. (1:28,23; 4.37%)

     

24.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    7.   

1:49,03

    187

   os.rek. (1:55,78; 6.19%)

 

 

100MZ

    14.   

1:46,49

    150

   os.rek. (1:50,22; 3.5%)

     

25.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:24,21

    220

   os.rek. (1:24,92; 0.84%)

 

 

50DZ

    5.   

0:42,02

    195

   os.rek. (0:42,91; 2.11%)

 

 

100MZ

    7.   

1:36,29

    203

   os.rek. (1:46,22; 10.31%)

     

26.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:03,35

    356

              (1:03,06; -0.45%)

 

 

100PM

    2.   

1:12,52

    450

   os.rek. (1:14,79; 3.13%)

 

 

50DM

    6.   

0:30,30

    372

   os.rek. (0:33,55; 10.72%)

     

27.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:24,53

    150

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    15.   

0:40,04

    161

   os.rek. (0:43,83; 9.46%)

     

28.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:25,40

    356

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    5.   

19:24,26

    386

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200DM

    2.   

2:41,05

    306

   os.rek. (3:32,18; 31.74%)

     

29.  

DOLENC Arne, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    1.   

9:02,07

    547

              (8:57,16; -0.9%)

 

 

100PM

    4.   

1:13,34

    435

              (1:12,33; -1.37%)

 

 

100MM

    5.   

1:06,39

    434

   os.rek. (1:06,96; 0.85%)

     

30.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:14,04

    376

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    3.   

19:07,18

    404

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    3.   

0:32,26

    308

   os.rek. (0:34,70; 7.56%)

     

31.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:24,90

    483

   os.rek. (9:29,43; 0.8%)

 

 

1500KM

    1.   

17:45,74

    503

   os.rek. (17:49,66; 0.36%)

 

 

200DM

    8.   

2:44,26

    288

              (2:41,65; -1.58%)

     

32.  

FON Gašper, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    5.   

1:13,55

    432

              (1:10,44; -4.22%)

 

 

50DM

    5.   

0:29,49

    403

   os.rek. (0:30,26; 2.61%)

     

33.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:06,45

    309

              (1:05,94; -0.76%)

 

 

100PM

    6.   

1:23,10

    299

              (1:21,54; -1.87%)

 

 

100MM

    12.   

1:15,67

    293

   os.rek. (1:17,65; 2.61%)

     

34.  

KERČ Aljaž, 1990

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    1.   

0:58,94

    542

   os.rek. (1:00,46; 2.57%)

 

 

100MM

    1.   

0:59,94

    590

              (0:58,85; -1.81%)

     

35.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:26,24

    480

   os.rek. (9:52,44; 4.62%)

 

 

1500KM

    2.   

17:48,19

    500

   os.rek. (18:35,74; 4.45%)

 

 

200DM

    7.   

2:36,80

    331

   os.rek. (2:44,84; 5.12%)

     

36.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    20.   

1:39,67

    91

              (1:38,72; -0.95%)

 

 

50DM

    18.   

0:52,16

    73

   os.rek. (0:55,87; 7.11%)

     

37.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    21.   

1:54,11

    61

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    6.   

1:58,18

    104

   os.rek. (brez rezultata)

     

38.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    18.   

1:34,31

    108

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    8.   

1:50,72

    126

   os.rek. (1:55,42; 4.24%)

     

39.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:25,42

    482

   os.rek. (10:04,17; 6.85%)

 

 

1500KM

    1.   

17:40,99

    510

   os.rek. (19:07,97; 8.19%)

 

 

200DM

    1.   

2:27,38

    399

   os.rek. (2:30,31; 1.98%)

     

40.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:32,75

    113

              (1:28,58; -4.49%)

 

 

50DM

    8.   

0:46,58

    102

              (0:42,93; -7.83%)

     

41.  

PEČNIKAR Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    19.   

1:36,41

    101

              (1:35,11; -1.34%)

 

 

50DM

    17.   

0:44,96

    113

   os.rek. (0:47,71; 6.11%)

     

42.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    3.   

0:59,08

    440

   os.rek. (1:03,50; 7.48%)

 

 

100MM

    5.   

1:08,63

    393

              (1:08,24; -0.56%)

     

43.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DM

    4.   

2:23,41

    433

              (2:20,39; -2.1%)

 

 

100MM

    6.   

1:07,84

    407

              (1:07,09; -1.1%)

     

44.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    4.   

1:32,18

    219

              (1:26,83; -5.8%)

     

45.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:55,18

    540

              (0:52,84; -4.24%)

 

 

100PM

    1.   

1:12,57

    449

              (1:09,45; -4.29%)

 

 

200DM

    1.   

2:13,32

    539

              (2:06,23; -5.31%)

     

46.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    1.   

1:20,44

    330

   os.rek. (1:20,47; 0.03%)

 

 

50DM

    1.   

0:32,58

    299

              (0:32,15; -1.31%)

 

 

100MM

    1.   

1:12,48

    334

              (1:11,40; -1.49%)

     

47.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:14,17

    222

   os.rek. (1:19,10; 6.64%)

 

 

100PM

    4.   

1:34,73

    202

              (1:34,60; -0.13%)

     

48.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:03,31

    357

              (1:02,38; -1.46%)

 

 

50DM

    10.   

0:34,00

    263

              (0:33,49; -1.5%)

 

 

100MM

    11.   

1:15,24

    298

              (1:12,77; -3.28%)

     

49.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

1:41,17

    87

              (1:38,21; -2.92%)

 

 

100PM

    11.   

2:04,00

    90

              (1:59,41; -3.7%)

     

50.  

ŽALAC Jan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DM

    5.   

2:39,99

    312

              (2:28,97; -6.88%)

 

 

100MM

    7.   

1:10,63

    361

              (1:05,94; -6.64%)


Back