Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PD Maribor na tekmovanju Pokal Zdravilišča Radenci
22.01.2017, Radenci, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

DEMIROVIĆ Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    15.   

0:59,81

    58

   os.rek. (1:02,99; 5.31%)

 

 

100KZ

    34.   

2:13,01

    56

   os.rek. (2:17,27; 3.2%)

 

 

50PZ

    12.   

1:08,38

    74

     

2.  

MALTARIĆ Mia, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

1:12,59

    32

   os.rek. (1:18,34; 7.92%)

 

 

50HZ

    9.   

1:19,87

    33

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

MESARIČ Zala, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:57,97

    64

   os.rek. (1:12,45; 24.97%)

 

 

50PZ

    7.   

0:54,59

    146

   os.rek. (0:55,94; 2.47%)

 

 

100PZ

    16.   

1:54,75

    160

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

MURAUS Elinn, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    5.   

0:47,75

    219

   os.rek. (0:48,08; 0.69%)

 

 

50DZ

    8.   

0:42,93

    183

 

 

100DZ

    4.   

1:33,87

    196

   os.rek. (1:42,66; 9.36%)

 

 

100MZ

    3.   

1:31,28

    239

   os.rek. (1:36,02; 5.19%)

     

5.  

NAJVIRT Evelyn, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:51,23

    93

   os.rek. (0:53,87; 5.15%)

 

 

100KZ

    32.   

1:52,52

    92

   os.rek. (1:56,14; 3.21%)

 

 

50PZ

    13.   

1:15,40

    55

 

 

100HZ

    9.   

2:14,09

    69

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

OBRAN Lana, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:37,43

    239

 

 

50PZ

    4.   

0:46,92

    231

 

 

50DZ

    7.   

0:39,65

    232

   os.rek. (0:40,58; 2.34%)

 

 

100MZ

    2.   

1:30,21

    247

   os.rek. (1:42,71; 13.85%)

     

7.  

PISANEC Ana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:48,77

    108

   os.rek. (0:51,99; 6.6%)

 

 

100KZ

    33.   

1:56,42

    83

 

 

50HZ

    8.   

0:59,00

    82

 

 

100HZ

    8.   

2:07,72

    79

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

FEKONJA Sergej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:32,87

    234

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:33,15

    228

 

 

50DM

    3.   

0:36,89

    206

 

 

100DM

    2.   

1:21,94

    206

   os.rek. (1:24,03; 2.55%)

 

 

100MM

    5.   

1:22,33

    232

   os.rek. (1:30,74; 10.21%)

     

9.  

FRAS Žan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:38,21

    149

 

 

100KM

    14.   

1:17,27

    196

   os.rek. (1:19,02; 2.26%)

 

 

50DM

    6.   

0:44,25

    119

   os.rek. (0:44,77; 1.17%)

 

 

100HM

    4.   

1:31,24

    154

   os.rek. (1:34,43; 3.49%)

     

10.  

JEVŠEVAR Kristjan, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    40.   

1:00,08

    38

   os.rek. (1:07,43; 12.23%)

     

11.  

JOVANOVIĆ Adam, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    36.   

0:45,52

    88

   os.rek. (0:48,84; 7.29%)

 

 

100KM

    43.   

1:54,49

    60

   os.rek. (2:20,03; 22.3%)

 

 

100HM

    11.   

2:01,91

    64

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

KLENOVŠEK Gari, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    27.   

0:41,10

    119

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    30.   

1:32,31

    115

   os.rek. (1:40,87; 9.27%)

 

 

100PM

    21.   

1:57,78

    105

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    16.   

0:52,87

    70

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

KOS LIPUŠČEK David, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:33,81

    215

 

 

50DM

    1.   

0:36,55

    212

 

 

100DM

    0.   

1:24,68

    187

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MM

    2.   

1:27,33

    195

   os.rek. (1:37,23; 11.33%)

     

14.  

KOSEC Tian, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:36,67

    168

   os.rek. (0:37,65; 2.67%)

 

 

100PM

    16.   

1:50,17

    128

   os.rek. (2:13,22; 20.92%)

 

 

50DM

    12.   

0:48,33

    91

 

 

100MM

    8.   

1:42,78

    119

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

KRALJ Marko, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:31,40

    268

   os.rek. (0:32,20; 2.54%)

 

 

50PM

    2.   

0:37,77

    298

   os.rek. (0:38,16; 1.03%)

 

 

100MM

    2.   

1:17,62

    278

   os.rek. (1:22,09; 5.75%)

     

16.  

KRALJ Žan Luka, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    2.   

1:15,69

    262

   os.rek. (1:22,57; 9.08%)

 

 

100MM

    1.   

1:17,47

    279

   os.rek. (1:20,91; 4.44%)

     

17.  

MANDIR Roko, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:38,13

    150

   os.rek. (0:39,55; 3.72%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:41,12

    119

 

 

50PM

    8.   

0:54,63

    98

 

 

50DM

    17.   

0:53,19

    68

     

18.  

ŠTERN Timotej, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:33,22

    226

   os.rek. (0:33,34; 0.36%)

 

 

50PM

    3.   

0:37,71

    300

 

 

100PM

    3.   

1:21,46

    318

   os.rek. (1:24,22; 3.38%)

 

 

100MM

    7.   

1:25,22

    210

     

19.  

TOPLIŠEK Nejc, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    39.   

0:52,86

    56

   os.rek. (0:56,54; 6.96%)

 

 

50PM

    10.   

1:00,40

    73

   os.rek. (1:00,80; 0.66%)

 

 

100PM

    23.   

2:10,77

    76

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    12.   

2:04,33

    60

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

VRANEŠEVIĆ Jon, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    37.   

0:45,71

    87

   os.rek. (0:47,97; 4.94%)

 

 

50PM

    7.   

0:52,34

    112

 

 

100PM

    18.   

1:50,86

    126

   os.rek. (1:52,07; 1.09%)


Back