Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Združeno prvenstvo Slovenije
26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BILLA Lea, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    63.   

0:31,11

    416

              (0:31,09; -0.06%)

 

 

100KZ

    47.   

1:06,92

    440

   os.rek. (1:08,09; 1.74%)

 

 

200KZ

    33.   

2:22,94

    465

   os.rek. (2:33,68; 7.51%)

 

 

50PZ

    25.   

0:40,68

    348

              (0:39,72; -2.35%)

 

 

100PZ

    17.   

1:29,59

    337

              (1:27,29; -2.56%)

 

 

200PZ

    12.   

3:04,10

    390

   os.rek. (3:08,79; 2.54%)

 

 

100HZ

    23.   

1:15,38

    389

   os.rek. (1:16,21; 1.1%)

 

 

100MZ

    36.   

1:16,79

    401

   os.rek. (1:17,72; 1.21%)

     

2.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    16.   

0:38,73

    404

   os.rek. (0:39,79; 2.73%)

 

 

100PZ

    13.   

1:24,39

    403

   os.rek. (1:25,96; 1.86%)

 

 

50HZ

    43.   

0:38,22

    302

              (0:37,49; -1.9%)

 

 

100HZ

    39.   

1:22,87

    292

   os.rek. (1:25,45; 3.11%)

     

3.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:28,09

    566

   os.rek. (0:28,23; 0.49%)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:28,52

    541

              (0:28,23; -1.01%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:59,85

    615

              (0:59,30; -0.91%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:11,62

    596

              (2:09,52; -1.59%)

 

 

50HZ

    1.   

0:30,63

    588

   os.rek. (0:30,88; 0.81%)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:30,42

    600

   os.rek. (0:30,88; 1.51%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:31,18

    558

              (0:30,88; -0.96%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:30,56

    592

   os.rek. (0:30,88; 1.04%)

 

 

100HZ

    1.   

1:04,41

    623

   os.rek. (1:04,98; 0.88%)

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:04,20

    629

   os.rek. (1:04,98; 1.21%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:06,15

    575

              (1:04,98; -1.76%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:05,16

    602

              (1:04,98; -0.27%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:04,87

    610

   os.rek. (1:04,98; 0.16%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:04,22

    629

   os.rek. (1:04,98; 1.18%)

 

 

200HZ

    1.   

2:19,72

    621

   os.rek. (2:21,94; 1.58%)

 

 

200HZ

    (finale) 5.   

2:19,37

    626

   os.rek. (2:21,94; 1.84%)

 

 

100MZ

    2.   

1:06,48

    619

   os.rek. (1:07,01; 0.79%)

 

 

100MZ

    (finale) 6.   

1:06,84

    609

   os.rek. (1:07,01; 0.25%)

 

 

200MZ

    2.   

2:24,12

    604

              (2:21,51; -1.81%)

 

 

200MZ

    (finale) 8.   

2:26,35

    577

              (2:21,51; -3.3%)

     

4.  

JELESIJEVIČ Špela, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    23.   

2:11,78

    594

              (2:11,26; -0.39%)

 

 

400KZ

    13.   

4:35,71

    615

   os.rek. (4:36,25; 0.19%)

 

 

800KZ

    (finale) 12.   

9:29,93

    594

              (9:26,30; -0.63%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:30,97

    591

              (9:26,30; -0.81%)

 

 

1500KZ

    (finale) 7.   

18:00,31

    617

   os.rek. (18:03,00; 0.24%)

     

5.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:26,26

    693

              (0:26,00; -0.99%)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:25,81

    730

   os.rek. (0:26,00; 0.73%)

 

 

100KZ

    2.   

0:57,13

    707

              (0:56,28; -1.48%)

 

 

100KZ

    (finale) 3.   

0:55,83

    758

   os.rek. (0:56,28; 0.8%)

 

 

200KZ

    2.   

2:02,88

    732

              (2:00,22; -2.16%)

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

2:01,34

    760

              (2:00,22; -0.92%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:06,23

    675

              (2:00,22; -4.76%)

 

 

200PZ

    1.   

2:32,73

    684

              (2:30,58; -1.4%)

 

 

200PZ

    (finale) 1.   

2:28,75

    740

   os.rek. (2:30,58; 1.23%)

 

 

50DZ

    1.   

0:28,46

    628

              (0:27,69; -2.7%)

 

 

50DZ

    (finale) 4.   

0:28,15

    649

              (0:27,69; -1.63%)

 

 

200DZ

    3.   

2:23,51

    578

   os.rek. (2:28,85; 3.72%)

 

 

200DZ

    (finale) 7.   

2:23,35

    580

   os.rek. (2:28,85; 3.83%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:30,01

    625

              (0:29,45; -1.86%)

 

 

100MZ

    2.   

1:06,15

    628

              (1:02,72; -5.18%)

 

 

100MZ

    (finale) 2.   

1:03,29

    717

              (1:02,72; -0.9%)

 

 

200MZ

    2.   

2:21,95

    632

              (2:14,60; -5.17%)

 

 

200MZ

    (finale) 3.   

2:17,58

    694

              (2:14,60; -2.16%)

     

6.  

KOCIJAN Neža, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:26,87

    647

              (0:26,13; -2.75%)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:26,43

    679

              (0:26,13; -1.13%)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:26,81

    651

              (0:26,13; -2.53%)

 

 

100KZ

    5.   

0:57,74

    685

              (0:57,16; -1%)

 

 

100KZ

    (finale) 4.   

0:56,30

    739

   os.rek. (0:57,16; 1.52%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:57,06

    710

   os.rek. (0:57,16; 0.17%)

 

 

200KZ

    8.   

2:04,56

    703

              (2:04,23; -0.26%)

 

 

200KZ

    (finale) 7.   

2:05,83

    682

              (2:04,23; -1.27%)

 

 

50DZ

    15.   

0:29,71

    552

              (0:28,85; -2.89%)

 

 

50HZ

    10.   

0:30,87

    574

   os.rek. (0:30,87; 0%)

     

7.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    22.   

2:18,77

    508

   os.rek. (2:19,58; 0.58%)

 

 

100PZ

    4.   

1:18,90

    493

              (1:17,31; -2.01%)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:17,57

    519

              (1:17,31; -0.33%)

 

 

200PZ

    6.   

2:52,15

    477

              (2:46,08; -3.52%)

 

 

200PZ

    (finale) 5.   

2:48,46

    509

              (2:46,08; -1.41%)

 

 

100DZ

    9.   

1:10,05

    473

   os.rek. (1:11,10; 1.49%)

 

 

200DZ

    9.   

2:36,87

    443

   os.rek. (2:37,70; 0.52%)

 

 

200DZ

    (finale) 7.   

2:34,61

    463

   os.rek. (2:37,70; 1.99%)

 

 

200MZ

    11.   

2:36,22

    474

              (2:36,00; -0.14%)

 

 

200MZ

    (finale) 7.   

2:37,01

    467

              (2:36,00; -0.64%)

     

8.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    5.   

0:35,61

    520

              (0:34,97; -1.79%)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:34,66

    564

   os.rek. (0:34,97; 0.89%)

 

 

100PZ

    7.   

1:19,78

    477

              (1:17,37; -3.02%)

 

 

100PZ

    (finale) 3.   

1:17,25

    526

   os.rek. (1:17,37; 0.15%)

 

 

200PZ

    7.   

2:52,42

    475

   os.rek. (2:52,91; 0.28%)

 

 

200PZ

    (finale) 4.   

2:47,19

    521

   os.rek. (2:52,91; 3.42%)

 

 

50DZ

    17.   

0:31,51

    463

              (0:31,42; -0.28%)

 

 

100DZ

    17.   

1:12,23

    432

              (1:11,38; -1.17%)

 

 

100MZ

    28.   

1:15,13

    429

              (1:12,21; -3.88%)

 

 

200MZ

    10.   

2:35,14

    484

   os.rek. (2:39,66; 2.91%)

 

 

200MZ

    (finale) 8.   

2:45,45

    399

              (2:39,66; -3.49%)

     

9.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    36.   

0:29,56

    485

   os.rek. (0:29,94; 1.28%)

 

 

100KZ

    35.   

1:04,71

    486

   os.rek. (1:06,32; 2.48%)

 

 

50DZ

    7.   

0:30,07

    532

   os.rek. (0:30,97; 2.99%)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:29,96

    538

   os.rek. (0:30,97; 3.37%)

 

 

100DZ

    5.   

1:07,83

    521

   os.rek. (1:10,95; 4.59%)

 

 

100DZ

    (finale) 3.   

1:07,77

    523

   os.rek. (1:10,95; 4.69%)

 

 

50HZ

    10.   

0:32,67

    485

   os.rek. (0:32,87; 0.61%)

 

 

50HZ

    (finale) 8.   

0:33,81

    437

              (0:32,87; -2.78%)

 

 

100HZ

    9.   

1:10,12

    483

   os.rek. (1:12,10; 2.82%)

 

 

100HZ

    (finale) 6.   

1:10,83

    468

   os.rek. (1:12,10; 1.79%)

 

 

200HZ

    7.   

2:32,35

    479

   os.rek. (2:38,26; 3.87%)

 

 

200HZ

    (finale) 4.   

2:30,53

    496

   os.rek. (2:38,26; 5.13%)

 

 

100MZ

    9.   

1:10,10

    528

   os.rek. (1:14,47; 6.23%)

 

 

100MZ

    (finale) 7.   

1:11,68

    494

   os.rek. (1:14,47; 3.89%)

     

10.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:27,66

    593

   os.rek. (0:27,74; 0.28%)

 

 

50KZ

    (finale) 4.   

0:27,64

    594

   os.rek. (0:27,74; 0.36%)

 

 

100KZ

    4.   

0:59,86

    615

   os.rek. (1:00,13; 0.45%)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

0:59,31

    632

   os.rek. (1:00,13; 1.38%)

 

 

200KZ

    4.   

2:09,41

    627

   os.rek. (2:09,52; 0.08%)

 

 

200KZ

    (finale) 1.   

2:06,54

    670

   os.rek. (2:09,52; 2.35%)

 

 

50DZ

    3.   

0:29,65

    555

              (0:29,64; -0.03%)

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:29,06

    590

   os.rek. (0:29,64; 1.99%)

 

 

100DZ

    2.   

1:05,13

    589

   os.rek. (1:05,40; 0.41%)

 

 

100DZ

    (finale) 7.   

1:04,68

    601

   os.rek. (1:05,40; 1.11%)

 

 

200DZ

    4.   

2:24,36

    568

   os.rek. (2:25,44; 0.74%)

 

 

200DZ

    (finale) 8.   

2:23,75

    576

   os.rek. (2:25,44; 1.17%)

 

 

100MZ

    3.   

1:07,79

    584

   os.rek. (1:07,93; 0.2%)

 

 

100MZ

    (finale) 1.   

1:07,15

    601

   os.rek. (1:07,93; 1.16%)

 

 

200MZ

    4.   

2:26,24

    578

              (2:25,98; -0.17%)

 

 

200MZ

    (finale) 1.   

2:25,80

    583

   os.rek. (2:25,98; 0.12%)

     

11.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:28,69

    531

   os.rek. (0:29,00; 1.08%)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:28,80

    525

   os.rek. (0:29,00; 0.69%)

 

 

100KZ

    27.   

1:03,86

    506

   os.rek. (1:04,90; 1.62%)

 

 

50PZ

    6.   

0:36,14

    497

   os.rek. (0:36,51; 1.02%)

 

 

50PZ

    (finale) 7.   

0:36,01

    503

   os.rek. (0:36,51; 1.38%)

 

 

50DZ

    22.   

0:32,00

    442

   os.rek. (0:33,15; 3.59%)

 

 

50HZ

    13.   

0:33,01

    470

   os.rek. (0:37,51; 13.63%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:33,50

    449

   os.rek. (0:37,51; 11.97%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:13,71

    416

   os.rek. (1:15,40; 2.29%)

 

 

100MZ

    18.   

1:12,62

    475

   os.rek. (1:12,95; 0.45%)

     

12.  

TODOROVIĆ Andrea, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    4.   

2:39,50

    600

              (2:31,77; -4.84%)

 

 

200PZ

    (finale) 1.   

2:33,64

    671

              (2:31,77; -1.21%)

 

 

400MZ

    2.   

4:56,56

    669

              (4:50,25; -2.12%)

 

 

400MZ

    (finale) 3.   

4:53,86

    688

              (4:50,25; -1.22%)

     

13.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    38.   

2:25,26

    443

   os.rek. (2:31,08; 4%)

 

 

400KZ

    24.   

5:06,27

    448

              (5:05,94; -0.1%)

 

 

800KZ

    (finale) 31.   

10:20,98

    459

   os.rek. (10:39,52; 2.98%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

10:33,60

    432

   os.rek. (10:39,52; 0.93%)

 

 

1500KZ

    (finale) 15.   

19:53,76

    457

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    11.   

1:23,35

    418

   os.rek. (1:23,37; 0.02%)

 

 

200PZ

    10.   

2:58,48

    428

   os.rek. (2:58,90; 0.23%)

 

 

100HZ

    30.   

1:16,65

    370

   os.rek. (1:18,49; 2.4%)

 

 

200MZ

    14.   

2:38,13

    457

   os.rek. (2:45,52; 4.67%)

     

14.  

ZORKO Nika, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:28,34

    551

              (0:28,01; -1.16%)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:27,87

    579

   os.rek. (0:28,01; 0.5%)

 

 

50DZ

    5.   

0:30,22

    525

              (0:30,09; -0.43%)

 

 

50DZ

    (finale) 4.   

0:29,84

    545

   os.rek. (0:30,09; 0.83%)

     

15.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:01,29

    573

   os.rek. (1:03,07; 2.9%)

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

1:00,88

    584

   os.rek. (1:03,07; 3.59%)

 

 

200KZ

    5.   

2:11,24

    601

   os.rek. (2:12,69; 1.1%)

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

2:11,90

    592

   os.rek. (2:12,69; 0.59%)

 

 

800KZ

    (finale) 15.   

9:37,89

    570

   os.rek. (10:21,18; 7.49%)

 

 

100DZ

    3.   

1:06,08

    564

   os.rek. (1:07,85; 2.67%)

 

 

100DZ

    (finale) 1.   

1:04,95

    594

   os.rek. (1:07,85; 4.46%)

 

 

200DZ

    5.   

2:26,05

    549

   os.rek. (2:34,48; 5.77%)

 

 

200DZ

    (finale) 1.   

2:25,62

    554

   os.rek. (2:34,48; 6.08%)

 

 

400MZ

    7.   

5:55,37

    389

              (5:17,33; -10.7%)

     

16.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    46.   

0:29,10

    337

              (0:29,01; -0.3%)

 

 

100KM

    44.   

1:02,13

    378

   os.rek. (1:03,06; 1.49%)

 

 

200KM

    34.   

2:15,24

    396

   os.rek. (2:17,26; 1.49%)

 

 

50PM

    14.   

0:32,66

    462

   os.rek. (0:34,06; 4.28%)

 

 

100PM

    12.   

1:11,23

    475

   os.rek. (1:12,52; 1.81%)

 

 

200PM

    11.   

2:36,51

    455

   os.rek. (2:39,95; 2.19%)

 

 

200PM

    (finale) 6.   

2:33,33

    484

   os.rek. (2:39,95; 4.31%)

 

 

50DM

    36.   

0:30,33

    371

              (0:30,30; -0.09%)

 

 

100MM

    25.   

1:07,08

    421

   os.rek. (1:10,12; 4.53%)

     

17.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:24,05

    597

   os.rek. (0:25,35; 5.4%)

 

 

50KM

    (finale) 6.   

0:23,93

    606

   os.rek. (0:25,35; 5.93%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:24,06

    597

   os.rek. (0:25,35; 5.36%)

 

 

100KM

    9.   

0:53,95

    577

              (0:53,74; -0.38%)

 

 

100KM

    (finale) 6.   

0:54,00

    576

              (0:53,74; -0.48%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:59,20

    579

   os.rek. (2:02,03; 2.37%)

 

 

50DM

    3.   

0:25,37

    634

   os.rek. (0:26,70; 5.24%)

 

 

50DM

    (finale) 3.   

0:24,98

    664

   os.rek. (0:26,70; 6.88%)

 

 

100DM

    13.   

1:00,72

    496

              (0:58,80; -3.16%)

 

 

50HM

    2.   

0:26,76

    572

   os.rek. (0:27,50; 2.76%)

 

 

50HM

    (finale) 6.   

0:26,66

    578

   os.rek. (0:27,50; 3.15%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:26,75

    573

   os.rek. (0:27,50; 2.8%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:26,61

    582

   os.rek. (0:27,50; 3.34%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:26,59

    583

   os.rek. (0:27,50; 3.42%)

 

 

100HM

    1.   

0:57,19

    625

   os.rek. (0:59,11; 3.35%)

 

 

100HM

    (finale) 6.   

0:56,83

    637

   os.rek. (0:59,11; 4.01%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

0:58,34

    589

   os.rek. (0:59,11; 1.31%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

0:57,52

    615

   os.rek. (0:59,11; 2.76%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

0:56,96

    633

   os.rek. (0:59,11; 3.77%)

 

 

200HM

    5.   

2:11,85

    514

              (2:08,92; -2.22%)

 

 

200HM

    (finale) 1.   

2:05,66

    593

   os.rek. (2:08,92; 2.59%)

 

 

100MM

    2.   

0:58,34

    640

   os.rek. (0:59,96; 2.77%)

 

 

100MM

    (finale) 3.   

0:58,48

    636

   os.rek. (0:59,96; 2.53%)

     

18.  

DOLENC Arne, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

0:55,12

    541

   os.rek. (0:56,23; 2.01%)

 

 

200KM

    16.   

1:59,44

    575

   os.rek. (2:01,19; 1.46%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:59,39

    576

   os.rek. (2:01,19; 1.5%)

 

 

400KM

    10.   

4:10,38

    609

   os.rek. (4:16,06; 2.26%)

 

 

400KM

    (finale) 7.   

4:10,70

    606

   os.rek. (4:16,06; 2.13%)

 

 

800KM

    (finale) 14.   

8:45,08

    602

   os.rek. (8:57,16; 2.3%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

8:54,64

    570

   os.rek. (8:57,16; 0.47%)

 

 

1500KM

    (finale) 12.   

16:47,65

    596

   os.rek. (17:04,62; 1.68%)

     

19.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    12.   

4:34,88

    460

              (4:31,24; -1.32%)

 

 

800KM

    (finale) 23.   

9:24,67

    484

   os.rek. (9:24,90; 0.04%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:21,98

    491

   os.rek. (9:24,90; 0.51%)

 

 

1500KM

    (finale) 16.   

17:45,39

    504

   os.rek. (17:45,74; 0.03%)

 

 

50PM

    18.   

0:34,94

    377

              (0:34,64; -0.85%)

 

 

100PM

    14.   

1:16,03

    391

              (1:15,09; -1.23%)

 

 

200PM

    12.   

2:47,09

    374

              (2:41,45; -3.37%)

 

 

400MM

    7.   

5:22,56

    389

   os.rek. (5:25,14; 0.79%)

 

 

400MM

    (finale) 5.   

5:18,05

    405

   os.rek. (5:25,14; 2.22%)

     

20.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    61.   

0:29,56

    321

   os.rek. (0:30,36; 2.7%)

 

 

50PM

    24.   

0:37,47

    306

   os.rek. (0:37,48; 0.02%)

 

 

100PM

    21.   

1:19,08

    347

   os.rek. (1:21,54; 3.11%)

 

 

200PM

    16.   

2:53,93

    332

   os.rek. (2:55,51; 0.9%)

 

 

50DM

    45.   

0:33,89

    266

   os.rek. (0:33,91; 0.05%)

 

 

50HM

    26.   

0:33,92

    281

   os.rek. (0:34,05; 0.38%)

 

 

100HM

    25.   

1:14,71

    280

   os.rek. (1:15,38; 0.89%)

 

 

200MM

    18.   

2:37,93

    334

   os.rek. (2:40,35; 1.53%)

     

21.  

KERČ Aljaž, 1990

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:23,44

    645

              (0:23,43; -0.04%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:23,26

    660

   os.rek. (0:23,43; 0.73%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:51,44

    666

              (0:51,26; -0.34%)

 

 

50PM

    1.   

0:28,72

    679

              (0:27,88; -2.92%)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:27,84

    746

   os.rek. (0:27,88; 0.14%)

 

 

100PM

    4.   

1:04,69

    635

              (1:00,10; -7.09%)

 

 

100PM

    (finale) 1.   

1:00,57

    773

              (1:00,10; -0.77%)

 

 

200PM

    2.   

2:22,43

    604

              (2:08,78; -9.58%)

 

 

200PM

    (finale) 1.   

2:10,99

    777

              (2:08,78; -1.68%)

 

 

100HM

    17.   

1:00,77

    521

   os.rek. (1:02,52; 2.87%)

     

22.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    14.   

4:37,96

    445

              (4:32,67; -1.9%)

 

 

50HM

    12.   

0:30,56

    384

   os.rek. (0:30,86; 0.98%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:30,74

    377

   os.rek. (0:30,86; 0.39%)

     

23.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:26,66

    438

   os.rek. (0:27,49; 3.11%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:26,46

    448

   os.rek. (0:27,49; 3.89%)

 

 

100KM

    19.   

0:57,63

    474

   os.rek. (0:59,08; 2.51%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:56,94

    491

   os.rek. (0:59,08; 3.75%)

 

 

200KM

    10.   

2:05,02

    502

   os.rek. (2:11,79; 5.41%)

 

 

50HM

    9.   

0:30,35

    392

   os.rek. (0:34,12; 12.42%)

 

 

50HM

    (finale) 8.   

0:30,48

    387

   os.rek. (0:34,12; 11.94%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:30,10

    402

   os.rek. (0:34,12; 13.35%)

 

 

100HM

    14.   

1:06,37

    400

   os.rek. (1:12,80; 9.68%)

 

 

100MM

    8.   

1:05,34

    456

   os.rek. (1:08,24; 4.43%)

 

 

100MM

    (finale) 8.   

1:05,57

    451

   os.rek. (1:08,24; 4.07%)

     

24.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:26,59

    442

              (0:26,55; -0.15%)

 

 

100KM

    33.   

0:57,57

    475

   os.rek. (0:57,92; 0.6%)

 

 

200KM

    26.   

2:04,94

    503

   os.rek. (2:06,15; 0.96%)

 

 

50DM

    26.   

0:28,51

    447

              (0:28,46; -0.17%)

 

 

100DM

    20.   

1:02,13

    463

   os.rek. (1:02,71; 0.93%)

 

 

200DM

    8.   

2:14,81

    522

   os.rek. (2:20,39; 4.13%)

 

 

200DM

    (finale) 2.   

2:15,30

    516

   os.rek. (2:20,39; 3.76%)

 

 

100MM

    22.   

1:06,15

    439

   os.rek. (1:07,09; 1.42%)

 

 

200MM

    15.   

2:19,52

    485

   os.rek. (2:23,20; 2.63%)

     

25.  

ROZMAN Matjaž, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:24,76

    547

   os.rek. (0:25,46; 2.82%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:53,65

    587

   os.rek. (0:53,77; 0.22%)

 

 

50DM

    2.   

0:25,07

    657

              (0:25,01; -0.23%)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:24,61

    695

   os.rek. (0:25,01; 1.62%)

 

 

100DM

    5.   

0:57,66

    579

              (0:55,44; -3.85%)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

0:54,74

    677

   os.rek. (0:55,44; 1.27%)

 

 

200DM

    5.   

2:10,28

    578

              (2:06,87; -2.61%)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:03,55

    678

   os.rek. (2:06,87; 2.68%)

     

26.  

STRNAD Mihael, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:25,46

    503

   os.rek. (0:26,27; 3.18%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:25,47

    503

   os.rek. (0:26,27; 3.14%)

 

 

100KM

    14.   

0:54,79

    551

   os.rek. (0:56,87; 3.79%)

 

 

200KM

    8.   

1:58,00

    597

   os.rek. (2:02,48; 3.79%)

 

 

200KM

    (finale) 2.   

1:56,35

    622

   os.rek. (2:02,48; 5.26%)

 

 

400KM

    8.   

4:09,10

    618

   os.rek. (4:13,40; 1.72%)

 

 

400KM

    (finale) 2.   

4:04,54

    653

   os.rek. (4:13,40; 3.62%)

 

 

50DM

    16.   

0:27,52

    497

   os.rek. (0:28,15; 2.28%)

 

 

100DM

    11.   

1:00,36

    505

   os.rek. (1:01,73; 2.26%)

 

 

100DM

    (finale) 7.   

1:00,20

    509

   os.rek. (1:01,73; 2.54%)

 

 

50HM

    10.   

0:29,06

    447

   os.rek. (0:29,06; 0%)

 

 

50HM

    (finale) 8.   

0:29,23

    439

              (0:29,06; -0.58%)

 

 

200MM

    9.   

2:16,20

    521

   os.rek. (2:19,10; 2.12%)

 

 

200MM

    (finale) 3.   

2:14,07

    546

   os.rek. (2:19,10; 3.75%)

     

27.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:24,83

    543

   os.rek. (0:26,49; 6.68%)

 

 

100KM

    12.   

0:54,50

    560

   os.rek. (0:56,80; 4.22%)

 

 

100KM

    (finale) 7.   

0:54,15

    571

   os.rek. (0:56,80; 4.89%)

 

 

50DM

    6.   

0:25,85

    599

   os.rek. (0:26,08; 0.88%)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:26,09

    583

              (0:26,08; -0.03%)

 

 

100DM

    6.   

0:57,84

    574

   os.rek. (0:57,91; 0.12%)

 

 

100DM

    (finale) 1.   

0:58,07

    567

              (0:57,91; -0.27%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:27,62

    520

   os.rek. (0:28,34; 2.6%)

 

 

100MM

    4.   

1:00,58

    572

   os.rek. (1:02,73; 3.54%)

 

 

100MM

    (finale) 6.   

0:59,84

    593

   os.rek. (1:02,73; 4.82%)

     

28.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    25.   

0:59,08

    440

   os.rek. (1:02,38; 5.58%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:16,40

    386

   os.rek. (2:16,58; 0.13%)

 

 

50DM

    35.   

0:32,06

    314

   os.rek. (0:33,49; 4.46%)

 

 

50HM

    23.   

0:32,59

    316

   os.rek. (0:33,30; 2.17%)

 

 

100HM

    18.   

1:08,90

    357

   os.rek. (1:11,43; 3.67%)

 

 

200HM

    13.   

2:26,09

    378

   os.rek. (2:30,57; 3.06%)

 

 

100MM

    17.   

1:09,32

    382

   os.rek. (1:12,77; 4.97%)

     

29.  

ŽALAC Jan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    33.   

0:26,56

    443

              (0:26,33; -0.86%)

 

 

100KM

    37.   

0:58,22

    459

              (0:57,45; -1.32%)

 

 

200KM

    25.   

2:04,52

    508

   os.rek. (2:05,18; 0.53%)

 

 

400KM

    15.   

4:28,19

    495

   os.rek. (4:29,08; 0.33%)

 

 

50PM

    11.   

0:32,38

    474

   os.rek. (0:32,42; 0.12%)

 

 

100PM

    14.   

1:13,98

    424

              (1:12,19; -2.41%)

 

 

200PM

    15.   

2:40,59

    421

              (2:37,37; -2%)


Back