Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice
03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BABIĆ Tineja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    42.   

0:34,85

    296

   os.rek. (0:35,97; 3.21%)

 

 

50PZ

    11.   

0:40,29

    359

   os.rek. (0:41,15; 2.13%)

 

 

50PZ

    (finale) 12.   

0:39,24

    388

   os.rek. (0:41,15; 4.86%)

 

 

100PZ

    13.   

1:28,73

    347

   os.rek. (1:30,13; 1.57%)

 

 

100PZ

    (finale) 15.   

1:28,93

    344

   os.rek. (1:30,13; 1.34%)

 

 

200PZ

    13.   

3:10,87

    350

              (3:07,14; -1.95%)

 

 

50HZ

    20.   

0:39,34

    277

   os.rek. (0:39,47; 0.33%)

 

 

100HZ

    33.   

1:27,98

    244

              (1:25,57; -2.73%)

     

2.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:32,48

    366

   os.rek. (0:34,04; 4.8%)

 

 

100KZ

    16.   

1:10,22

    381

   os.rek. (1:13,70; 4.95%)

 

 

100KZ

    (finale) 16.   

1:12,16

    351

   os.rek. (1:13,70; 2.13%)

 

 

50PZ

    17.   

0:41,34

    332

   os.rek. (0:43,14; 4.35%)

 

 

50DZ

    25.   

0:39,35

    237

   os.rek. (0:41,56; 5.61%)

 

 

50HZ

    16.   

0:38,28

    301

              (0:36,39; -4.93%)

 

 

50HZ

    (finale) 15.   

0:37,73

    314

              (0:36,39; -3.55%)

 

 

100HZ

    17.   

1:19,99

    325

   os.rek. (1:21,42; 1.78%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:23,82

    282

              (1:21,42; -2.86%)

     

3.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:30,69

    434

   os.rek. (0:30,78; 0.29%)

 

 

50KZ

    (finale) 9.   

0:30,75

    431

   os.rek. (0:30,78; 0.09%)

 

 

100KZ

    7.   

1:07,01

    438

              (1:06,37; -0.95%)

 

 

100KZ

    (finale) 5.   

1:06,32

    452

   os.rek. (1:06,37; 0.07%)

 

 

50DZ

    12.   

0:34,88

    341

   os.rek. (0:35,68; 2.29%)

 

 

50DZ

    (finale) 11.   

0:34,33

    358

   os.rek. (0:35,68; 3.93%)

 

 

50HZ

    3.   

0:34,76

    402

              (0:34,02; -2.12%)

 

 

50HZ

    (finale) 2.   

0:33,78

    438

   os.rek. (0:34,02; 0.71%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:33,51

    449

   os.rek. (0:34,02; 1.52%)

 

 

100HZ

    5.   

1:15,05

    394

              (1:12,81; -2.98%)

 

 

100HZ

    (finale) 2.   

1:11,45

    456

   os.rek. (1:12,81; 1.9%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:13,42

    421

              (1:12,81; -0.83%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:13,06

    427

              (1:12,81; -0.34%)

 

 

200HZ

    3.   

2:36,88

    438

   os.rek. (2:43,13; 3.98%)

 

 

200HZ

    (finale) 3.   

2:35,54

    450

   os.rek. (2:43,13; 4.87%)

     

4.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:04,60

    489

   os.rek. (1:05,46; 1.33%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:20,80

    487

   os.rek. (2:23,17; 1.68%)

 

 

100PZ

    1.   

1:17,45

    521

              (1:15,77; -2.16%)

 

 

100PZ

    (finale) 1.   

1:14,83

    578

   os.rek. (1:15,77; 1.25%)

 

 

200PZ

    1.   

2:42,09

    572

   os.rek. (2:47,19; 3.14%)

 

 

200PZ

    (finale) 1.   

2:40,28

    591

   os.rek. (2:47,19; 4.31%)

 

 

100DZ

    2.   

1:12,25

    431

              (1:09,99; -3.12%)

 

 

100DZ

    (finale) 1.   

1:09,06

    494

   os.rek. (1:09,99; 1.34%)

 

 

200DZ

    (finale) 1.   

2:39,46

    422

   os.rek. (2:48,07; 5.39%)

 

 

200MZ

    2.   

2:34,22

    493

   os.rek. (2:34,54; 0.2%)

 

 

200MZ

    (finale) 2.   

2:32,51

    510

   os.rek. (2:34,54; 1.33%)

 

 

400MZ

    (finale) 1.   

5:18,59

    540

   os.rek. (5:36,05; 5.48%)

     

5.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:29,40

    493

   os.rek. (0:29,96; 1.9%)

 

 

50KZ

    (finale) 3.   

0:29,48

    489

   os.rek. (0:29,96; 1.62%)

 

 

100KZ

    5.   

1:06,29

    452

   os.rek. (1:07,43; 1.71%)

 

 

100KZ

    (finale) 4.   

1:06,15

    455

   os.rek. (1:07,43; 1.93%)

 

 

50PZ

    10.   

0:39,12

    392

              (0:39,03; -0.23%)

 

 

50PZ

    (finale) 9.   

0:37,89

    431

   os.rek. (0:39,03; 3%)

 

 

100PZ

    12.   

1:28,08

    354

              (1:24,72; -3.81%)

 

 

100PZ

    (finale) 10.   

1:26,37

    376

              (1:24,72; -1.91%)

 

 

50DZ

    14.   

0:36,11

    307

              (0:35,55; -1.55%)

 

 

50DZ

    (finale) 12.   

0:34,45

    354

   os.rek. (0:35,55; 3.19%)

 

 

100HZ

    8.   

1:15,95

    380

   os.rek. (1:18,71; 3.63%)

 

 

100HZ

    (finale) 8.   

1:15,85

    381

   os.rek. (1:18,71; 3.77%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:16,18

    376

   os.rek. (1:18,71; 3.32%)

     

6.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    43.   

0:34,87

    296

   os.rek. (0:35,62; 2.15%)

 

 

100KZ

    37.   

1:17,90

    279

   os.rek. (1:18,46; 0.71%)

 

 

50PZ

    23.   

0:42,91

    297

   os.rek. (0:43,63; 1.67%)

 

 

100PZ

    20.   

1:33,93

    292

              (1:33,14; -0.84%)

 

 

200PZ

    16.   

3:20,17

    303

   os.rek. (3:24,60; 2.21%)

 

 

200PZ

    (finale) 14.   

3:20,16

    303

   os.rek. (3:24,60; 2.21%)

 

 

50DZ

    27.   

0:41,28

    206

   os.rek. (0:42,90; 3.92%)

     

7.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    39.   

0:34,70

    300

              (0:34,62; -0.23%)

 

 

100KZ

    39.   

1:18,64

    271

   os.rek. (1:21,67; 3.85%)

 

 

50PZ

    31.   

0:44,63

    264

   os.rek. (0:46,20; 3.51%)

 

 

50DZ

    29.   

0:41,81

    198

              (0:41,72; -0.21%)

 

 

50HZ

    27.   

0:41,41

    238

              (0:41,12; -0.7%)

 

 

100HZ

    36.   

1:29,54

    232

   os.rek. (1:30,25; 0.79%)

     

8.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    30.   

1:13,74

    329

              (1:13,00; -1%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:10,48

    376

   os.rek. (1:13,00; 3.57%)

 

 

50PZ

    20.   

0:41,77

    322

   os.rek. (0:44,37; 6.22%)

 

 

50DZ

    16.   

0:36,45

    299

   os.rek. (0:40,77; 11.85%)

 

 

50DZ

    (finale) 15.   

0:35,56

    322

   os.rek. (0:40,77; 14.65%)

 

 

200MZ

    14.   

2:49,78

    369

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    (finale) 13.   

2:49,37

    372

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400MZ

    (finale) 10.   

6:08,76

    348

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

1:10,72

    373

              (1:07,65; -4.34%)

 

 

100KZ

    (finale) 10.   

1:07,48

    429

   os.rek. (1:07,65; 0.25%)

 

 

200KZ

    4.   

2:21,69

    477

   os.rek. (2:22,38; 0.48%)

 

 

200KZ

    (finale) 4.   

2:22,14

    473

   os.rek. (2:22,38; 0.16%)

 

 

400KZ

    4.   

4:55,74

    498

   os.rek. (5:01,73; 2.02%)

 

 

400KZ

    (finale) 4.   

4:50,42

    526

   os.rek. (5:01,73; 3.89%)

 

 

800KZ

    (finale) 2.   

9:58,32

    514

   os.rek. (10:08,50; 1.7%)

 

 

100HZ

    15.   

1:19,84

    327

              (1:18,85; -1.23%)

 

 

100HZ

    (finale) 10.   

1:16,48

    372

   os.rek. (1:18,85; 3.09%)

 

 

200HZ

    5.   

2:38,32

    427

   os.rek. (2:43,10; 3.01%)

 

 

200HZ

    (finale) 5.   

2:38,47

    425

   os.rek. (2:43,10; 2.92%)

     

10.  

VARLAMOVA Nika, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    44.   

0:35,13

    289

              (0:34,65; -1.36%)

 

 

50DZ

    15.   

0:36,16

    306

   os.rek. (0:36,58; 1.16%)

 

 

50DZ

    (finale) 16.   

0:36,56

    296

   os.rek. (0:36,58; 0.05%)

 

 

100DZ

    13.   

1:26,85

    248

              (1:24,05; -3.22%)

 

 

100DZ

    (finale) 11.   

1:22,99

    284

   os.rek. (1:24,05; 1.27%)

 

 

50HZ

    19.   

0:39,30

    278

              (0:38,58; -1.83%)

 

 

100MZ

    14.   

1:26,68

    279

   os.rek. (1:29,43; 3.17%)

 

 

100MZ

    (finale) 13.   

1:26,03

    285

   os.rek. (1:29,43; 3.95%)

 

 

200MZ

    21.   

3:01,50

    302

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    56.   

0:34,92

    195

   os.rek. (0:35,94; 2.92%)

 

 

50PM

    38.   

0:47,97

    145

   os.rek. (0:52,44; 9.31%)

 

 

100PM

    28.   

1:40,96

    167

   os.rek. (1:42,11; 1.13%)

 

 

50DM

    46.   

0:40,33

    157

              (0:40,04; -0.71%)

 

 

50HM

    37.   

0:41,51

    153

   os.rek. (0:43,38; 4.5%)

 

 

100HM

    34.   

1:31,52

    152

   os.rek. (1:37,60; 6.64%)

     

12.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    14.   

4:55,71

    369

   os.rek. (4:59,95; 1.43%)

 

 

400KM

    (finale) 14.   

4:48,92

    396

   os.rek. (4:59,95; 3.81%)

 

 

50DM

    3.   

0:29,84

    389

   os.rek. (0:30,72; 2.94%)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:30,00

    383

   os.rek. (0:30,72; 2.4%)

 

 

100DM

    2.   

1:07,91

    354

              (1:06,78; -1.66%)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

1:08,19

    350

              (1:06,78; -2.06%)

 

 

200DM

    (finale) 6.   

2:39,74

    313

   os.rek. (2:41,05; 0.82%)

 

 

100MM

    9.   

1:11,87

    342

              (1:10,75; -1.55%)

 

 

100MM

    (finale) 9.   

1:10,67

    360

   os.rek. (1:10,75; 0.11%)

 

 

400MM

    (finale) 10.   

5:31,32

    359

              (5:28,49; -0.85%)

     

13.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,18

    371

   os.rek. (0:28,56; 1.34%)

 

 

100KM

    11.   

1:02,21

    376

              (1:00,36; -2.97%)

 

 

100KM

    (finale) 9.   

1:00,28

    414

   os.rek. (1:00,36; 0.13%)

 

 

50PM

    6.   

0:35,01

    375

   os.rek. (0:35,64; 1.79%)

 

 

50PM

    (finale) 6.   

0:34,93

    377

   os.rek. (0:35,64; 2.03%)

 

 

200PM

    6.   

2:43,05

    403

   os.rek. (2:48,75; 3.49%)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:37,59

    446

   os.rek. (2:48,75; 7.08%)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:30,94

    372

   os.rek. (2:45,58; 9.69%)

 

 

200MM

    6.   

2:29,30

    395

   os.rek. (2:38,36; 6.06%)

 

 

200MM

    (finale) 7.   

2:36,28

    345

   os.rek. (2:38,36; 1.33%)

 

 

400MM

    (finale) 4.   

5:14,51

    419

   os.rek. (5:30,17; 4.97%)

     

14.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    6.   

2:13,31

    414

              (2:09,38; -2.94%)

 

 

200KM

    (finale) 3.   

2:07,71

    471

   os.rek. (2:09,38; 1.3%)

 

 

400KM

    3.   

4:35,21

    458

              (4:30,49; -1.71%)

 

 

400KM

    (finale) 4.   

4:24,99

    513

   os.rek. (4:30,49; 2.07%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:26,74

    478

              (9:25,42; -0.23%)

 

 

1500KM

    (finale) 3.   

17:51,11

    496

              (17:40,99; -0.94%)

 

 

200DM

    (finale) 1.   

2:23,71

    431

   os.rek. (2:27,38; 2.55%)

 

 

200MM

    1.   

2:23,50

    445

   os.rek. (2:25,55; 1.42%)

 

 

200MM

    (finale) 2.   

2:22,52

    455

   os.rek. (2:25,55; 2.12%)

 

 

400MM

    (finale) 2.   

5:02,95

    469

   os.rek. (5:05,32; 0.78%)

     

15.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:27,00

    422

   os.rek. (0:27,64; 2.37%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:58,00

    465

   os.rek. (0:59,80; 3.1%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:05,31

    498

   os.rek. (2:12,90; 6.05%)

 

 

400KM

    2.   

4:32,25

    473

              (4:30,95; -0.47%)

 

 

400KM

    (finale) 2.   

4:22,80

    526

   os.rek. (4:30,95; 3.1%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:04,21

    540

   os.rek. (9:47,57; 7.96%)

 

 

1500KM

    (finale) 2.   

17:14,77

    550

   os.rek. (18:29,24; 7.19%)

 

 

200DM

    (finale) 5.   

2:31,55

    367

   os.rek. (2:34,72; 2.09%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:30,26

    395

   os.rek. (0:31,36; 3.63%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:06,68

    394

   os.rek. (1:09,32; 3.95%)

 

 

200HM

    1.   

2:20,90

    421

   os.rek. (2:24,08; 2.25%)

 

 

200HM

    (finale) 1.   

2:19,06

    438

   os.rek. (2:24,08; 3.6%)

 

 

200MM

    2.   

2:23,88

    442

   os.rek. (2:32,27; 5.83%)

 

 

200MM

    (finale) 1.   

2:20,54

    474

   os.rek. (2:32,27; 8.34%)

 

 

400MM

    (finale) 1.   

4:59,85

    484

   os.rek. (5:09,54; 3.23%)

     

16.  

ZADRAVEC Val, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    49.   

0:33,41

    222

   os.rek. (0:33,89; 1.43%)

 

 

100KM

    42.   

1:11,41

    249

   os.rek. (1:11,84; 0.6%)

 

 

200KM

    29.   

2:33,63

    270

   os.rek. (2:35,16; 0.99%)

 

 

400KM

    28.   

5:17,41

    299

   os.rek. (5:25,02; 2.39%)

 

 

50HM

    30.   

0:39,30

    180

   os.rek. (0:39,50; 0.5%)

 

 

100HM

    26.   

1:23,46

    201

              (1:22,11; -1.61%)


Back