Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice
11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:38,25

    224

   os.rek. (0:39,61; 3.55%)

 

 

100KZ

    36.   

1:28,58

    189

   os.rek. (1:29,80; 1.37%)

 

 

50DZ

    14.   

0:41,67

    200

   os.rek. (0:43,05; 3.31%)

 

 

50HZ

    18.   

0:42,44

    221

   os.rek. (0:44,29; 4.35%)

 

 

100HZ

    20.   

1:33,24

    205

              (1:32,12; -1.2%)

 

 

200HZ

    15.   

3:18,00

    218

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    19.   

1:30,46

    245

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    37.   

1:52,16

    171

   os.rek. (1:54,50; 2.08%)

     

3.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:36,36

    261

   os.rek. (0:37,78; 3.9%)

 

 

50PZ

    10.   

0:44,48

    266

   os.rek. (0:45,19; 1.59%)

 

 

50DZ

    10.   

0:39,61

    233

              (0:39,08; -1.33%)

 

 

100DZ

    8.   

1:34,71

    191

   os.rek. (1:36,73; 2.13%)

 

 

50HZ

    5.   

0:38,80

    289

   os.rek. (0:40,90; 5.41%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:40,23

    259

   os.rek. (0:40,90; 1.66%)

 

 

100MZ

    12.   

1:27,92

    267

   os.rek. (1:29,07; 1.3%)

     

4.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    40.   

3:16,38

    179

              (3:10,17; -3.16%)

 

 

400KZ

    28.   

6:49,32

    188

   os.rek. (7:07,26; 4.38%)

 

 

50PZ

    22.   

0:48,07

    211

   os.rek. (0:48,65; 1.2%)

 

 

100PZ

    18.   

1:42,57

    224

   os.rek. (1:42,64; 0.06%)

 

 

200PZ

    18.   

3:36,33

    240

   os.rek. (3:37,92; 0.73%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:47,50

    157

              (0:45,51; -4.18%)

     

5.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    7.   

0:42,87

    298

   os.rek. (0:43,73; 2%)

 

 

100PZ

    8.   

1:36,16

    272

   os.rek. (1:38,34; 2.26%)

 

 

200PZ

    12.   

3:30,42

    261

   os.rek. (3:34,87; 2.11%)

 

 

50DZ

    16.   

0:42,40

    190

              (0:40,89; -3.56%)

 

 

200HZ

    16.   

3:18,27

    217

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    24.   

1:32,01

    233

   os.rek. (1:33,17; 1.26%)

     

6.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    64.   

0:42,56

    162

   os.rek. (0:43,93; 3.21%)

     

7.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    87.   

0:50,39

    98

              (0:44,02; -12.64%)

 

 

50PZ

    76.   

0:59,37

    112

   os.rek. (1:00,16; 1.33%)

 

 

50DZ

    35.   

1:03,29

    57

              (0:58,11; -8.18%)

 

 

50HZ

    63.   

0:49,97

    135

              (0:48,59; -2.76%)

 

 

100HZ

    42.   

1:51,75

    119

              (1:50,55; -1.07%)

     

8.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:34,81

    297

   os.rek. (0:35,13; 0.91%)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:35,73

    275

              (0:35,13; -1.67%)

 

 

100KZ

    15.   

1:20,01

    257

   os.rek. (1:22,62; 3.26%)

 

 

400KZ

    18.   

6:16,29

    242

   os.rek. (6:54,05; 10.03%)

 

 

100PZ

    19.   

1:43,25

    220

              (1:40,38; -2.77%)

 

 

100DZ

    4.   

1:30,90

    216

   os.rek. (1:35,20; 4.73%)

 

 

100MZ

    11.   

1:26,85

    277

   os.rek. (1:30,02; 3.64%)

     

9.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    47.   

0:40,21

    193

   os.rek. (0:40,25; 0.09%)

 

 

100KZ

    48.   

1:31,35

    173

   os.rek. (1:31,97; 0.67%)

 

 

50PZ

    62.   

0:54,95

    141

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    48.   

1:55,13

    158

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    40.   

0:46,25

    170

   os.rek. (0:48,68; 5.25%)

     

10.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    60.   

0:42,28

    166

              (0:41,49; -1.86%)

 

 

50PZ

    21.   

0:47,79

    215

              (0:47,56; -0.48%)

 

 

100PZ

    39.   

1:52,30

    171

              (1:49,03; -2.91%)

 

 

200PZ

    31.   

3:51,64

    196

   os.rek. (3:59,26; 3.28%)

 

 

50HZ

    35.   

0:45,05

    185

   os.rek. (0:45,86; 1.79%)

 

 

100HZ

    31.   

1:41,72

    158

              (1:39,28; -2.39%)

     

11.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    19.   

1:21,89

    240

   os.rek. (1:24,21; 2.83%)

 

 

200KZ

    16.   

2:54,97

    253

   os.rek. (3:02,66; 4.39%)

 

 

400KZ

    21.   

6:26,90

    222

   os.rek. (6:30,13; 0.83%)

 

 

50DZ

    11.   

0:40,73

    214

   os.rek. (0:42,02; 3.16%)

 

 

100DZ

    13.   

1:46,74

    133

   os.rek. (1:46,92; 0.16%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:41,76

    232

   os.rek. (0:42,48; 1.72%)

 

 

100HZ

    19.   

1:33,03

    206

              (1:32,08; -1.02%)

     

12.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    103.   

0:41,45

    116

              (0:41,30; -0.36%)

 

 

50PM

    55.   

0:50,74

    123

   os.rek. (0:50,88; 0.27%)

 

 

100PM

    56.   

1:53,62

    117

   os.rek. (1:54,44; 0.72%)

 

 

200PM

    46.   

3:56,04

    132

   os.rek. (3:59,04; 1.27%)

 

 

50DM

    56.   

0:50,19

    81

   os.rek. (0:51,97; 3.54%)

 

 

100MM

    61.   

1:45,48

    108

              (1:44,58; -0.85%)

     

13.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    108.   

0:42,20

    110

   os.rek. (0:47,10; 11.61%)

 

 

100KM

    103.   

1:35,82

    103

   os.rek. (1:49,70; 14.48%)

 

 

50PM

    52.   

0:50,19

    127

   os.rek. (0:52,26; 4.12%)

     

14.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    33.   

0:35,14

    191

   os.rek. (0:36,06; 2.61%)

 

 

100KM

    52.   

1:22,27

    162

   os.rek. (1:23,84; 1.9%)

 

 

400KM

    44.   

6:23,34

    169

   os.rek. (6:46,16; 5.95%)

 

 

50PM

    20.   

0:44,64

    180

              (0:44,03; -1.36%)

 

 

100PM

    24.   

1:38,86

    177

   os.rek. (1:39,42; 0.56%)

 

 

200PM

    28.   

3:30,74

    186

              (3:27,38; -1.59%)

     

15.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    106.   

0:41,90

    113

   os.rek. (0:42,09; 0.45%)

 

 

100KM

    97.   

1:33,10

    112

   os.rek. (1:34,31; 1.29%)

 

 

100PM

    52.   

1:51,84

    122

              (1:50,72; -1%)

     

16.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:33,10

    229

   os.rek. (0:33,68; 1.75%)

 

 

100KM

    18.   

1:13,90

    224

   os.rek. (1:21,08; 9.71%)

 

 

200KM

    20.   

2:44,17

    221

   os.rek. (2:52,74; 5.22%)

 

 

400KM

    23.   

5:47,64

    227

   os.rek. (6:14,10; 7.61%)

 

 

100HM

    21.   

1:25,01

    190

   os.rek. (1:31,92; 8.12%)

     

17.  

PAVEŠIČ Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    58.   

0:36,61

    169

   os.rek. (0:37,88; 3.46%)

 

 

50PM

    18.   

0:44,35

    184

   os.rek. (0:49,06; 10.62%)

 

 

100PM

    25.   

1:38,93

    177

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PM

    19.   

3:26,61

    198

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    38.   

0:41,53

    153

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MM

    26.   

1:29,49

    177

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

PAVEŠIČ Svit, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    31.   

1:17,51

    194

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KM

    36.   

2:50,86

    196

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400KM

    30.   

5:59,60

    205

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:42,13

    146

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:41,91

    149

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    31.   

1:31,11

    154

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    16.   

3:08,40

    176

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MM

    27.   

1:29,94

    174

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    46.   

0:36,16

    175

              (0:36,02; -0.38%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:36,07

    177

              (0:36,02; -0.13%)

 

 

100KM

    71.   

1:26,15

    141

   os.rek. (1:28,58; 2.82%)

 

 

200KM

    50.   

3:04,18

    157

   os.rek. (3:19,14; 8.12%)

 

 

50DM

    37.   

0:43,10

    129

              (0:42,93; -0.39%)

 

 

50HM

    42.   

0:41,93

    148

   os.rek. (0:44,95; 7.2%)

 

 

100HM

    44.   

1:36,33

    130

   os.rek. (1:39,38; 3.16%)

     

20.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:35,22

    190

   os.rek. (0:35,70; 1.36%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:36,40

    172

              (0:35,70; -1.92%)

 

 

100KM

    48.   

1:21,40

    168

   os.rek. (1:21,89; 0.6%)

 

 

400KM

    49.   

6:37,19

    152

              (6:23,11; -3.54%)

 

 

100DM

    18.   

1:37,88

    118

              (1:35,90; -2.02%)

 

 

50HM

    19.   

0:38,44

    193

   os.rek. (0:39,60; 3.01%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:39,41

    179

   os.rek. (0:39,60; 0.48%)

 

 

100HM

    26.   

1:27,66

    173

   os.rek. (1:28,83; 1.33%)

     

21.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    4.   

0:38,88

    273

              (0:38,31; -1.46%)

 

 

100PM

    6.   

1:26,37

    266

   os.rek. (1:26,83; 0.53%)

 

 

200PM

    6.   

3:08,53

    260

   os.rek. (3:11,33; 1.48%)

 

 

50HM

    2.   

0:33,84

    283

   os.rek. (0:35,08; 3.66%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:35,34

    248

              (0:35,08; -0.73%)

 

 

100HM

    2.   

1:13,66

    292

   os.rek. (1:15,80; 2.9%)

 

 

200HM

    2.   

2:37,67

    300

   os.rek. (2:49,89; 7.75%)

     

22.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:29,13

    336

   os.rek. (0:29,29; 0.54%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,95

    342

   os.rek. (0:29,29; 1.17%)

 

 

200KM

    1.   

2:18,71

    367

   os.rek. (2:26,05; 5.29%)

 

 

400KM

    1.   

4:53,80

    377

   os.rek. (5:08,30; 4.93%)

 

 

50PM

    1.   

0:35,64

    355

   os.rek. (0:35,79; 0.42%)

 

 

100PM

    1.   

1:16,57

    383

   os.rek. (1:20,44; 5.05%)

 

 

200PM

    1.   

2:45,37

    386

   os.rek. (2:55,38; 6.05%)

 

 

100MM

    1.   

1:10,26

    366

   os.rek. (1:11,40; 1.62%)

     

23.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    112.   

0:42,61

    107

              (0:40,79; -4.27%)

 

 

50PM

    81.   

0:57,00

    86

              (0:55,80; -2.1%)

 

 

100PM

    60.   

1:56,53

    108

   os.rek. (1:59,41; 2.47%)

 

 

50DM

    49.   

0:47,47

    96

   os.rek. (0:53,08; 11.81%)


Back