Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 1. kolo ljubljanske regije
21.04.2018, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

400KZ

    5.   

5:47,39

    315

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    1.   

1:21,43

    363

              (1:17,32; -5.04%)

 

 

200MZ

    6.   

3:04,39

    319

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    3.   

3:45,20

    235

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    9.   

3:49,22

    166

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:42,44

    335

   os.rek. (0:43,90; 3.44%)

 

 

100HZ

    2.   

1:23,00

    343

   os.rek. (1:40,85; 21.5%)

 

 

200MZ

    1.   

2:55,33

    372

   os.rek. (3:08,00; 7.22%)

     

4.  

GEYSER Marushka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    4.   

1:24,06

    330

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:41,87

    349

              (0:41,73; -0.33%)

 

 

100HZ

    1.   

1:19,82

    386

              (1:19,09; -0.91%)

     

6.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    13.   

0:59,28

    122

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    15.   

2:11,15

    87

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    10.   

7:23,20

    151

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    11.   

3:56,65

    151

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:40,72

    379

              (0:39,28; -3.53%)

 

 

200MZ

    1.   

2:45,99

    438

   os.rek. (3:20,61; 20.85%)

     

9.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:42,63

    330

   os.rek. (0:42,92; 0.68%)

 

 

100HZ

    8.   

1:32,13

    251

   os.rek. (1:54,25; 24%)

 

 

200MZ

    11.   

3:17,54

    260

   os.rek. (3:19,52; 1%)

     

10.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    11.   

6:01,86

    279

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    5.   

3:03,15

    326

   os.rek. (3:12,32; 5%)

     

11.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    8.   

5:53,92

    298

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    5.   

0:50,01

    204

              (0:48,48; -3.05%)

 

 

200MZ

    9.   

3:12,60

    280

   os.rek. (3:25,86; 6.88%)

     

12.  

POŽRL Maša, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:56,00

    145

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    9.   

1:43,24

    178

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:52,27

    179

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

RUPNIK Nina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    5.   

0:43,54

    310

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    7.   

0:59,14

    123

   os.rek. (1:04,36; 8.82%)

     

16.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    2.   

1:20,32

    378

   os.rek. (1:23,62; 4.1%)

 

 

200MZ

    2.   

2:49,77

    409

   os.rek. (2:52,66; 1.7%)

     

17.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:56,00

    145

   os.rek. (0:56,80; 1.42%)

 

 

100HZ

    10.   

1:47,57

    157

   os.rek. (1:58,71; 10.35%)

     

18.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    11.   

7:25,00

    150

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    7.   

3:45,28

    175

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    3.   

1:23,06

    342

   os.rek. (1:24,88; 2.19%)

 

 

200MZ

    4.   

3:01,92

    333

   os.rek. (3:12,70; 5.92%)

     

20.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

5:45,05

    321

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    1.   

0:41,56

    356

   os.rek. (0:42,83; 3.05%)

 

 

200MZ

    2.   

2:57,12

    361

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    7.   

5:50,34

    307

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    6.   

1:27,25

    295

              (1:26,45; -0.91%)

     

22.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    2.   

3:39,42

    254

   os.rek. (4:07,05; 12.59%)

 

 

200MZ

    4.   

3:24,68

    233

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

5:28,76

    372

   os.rek. (5:38,91; 3.08%)

 

 

50PZ

    4.   

0:45,41

    273

   os.rek. (0:46,60; 2.62%)

 

 

200MZ

    3.   

3:00,29

    342

   os.rek. (3:16,42; 8.94%)

     

24.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

5:32,72

    289

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    4.   

0:46,05

    188

   os.rek. (0:47,94; 4.1%)

 

 

200MM

    3.   

3:04,01

    237

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

BARTENJEV Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    27.   

0:58,32

    92

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    13.   

1:56,31

    88

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

DEMIDOV Alexander, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    3.   

1:17,92

    294

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MM

    2.   

2:43,17

    341

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:42,59

    472

   os.rek. (4:46,75; 1.47%)

 

 

200PM

    2.   

3:00,14

    350

              (2:54,83; -2.94%)

     

28.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    16.   

0:56,00

    105

   os.rek. (0:58,23; 3.98%)

 

 

100HM

    3.   

1:41,52

    133

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:44,85

    204

   os.rek. (0:49,29; 9.89%)

 

 

200MM

    2.   

3:01,86

    246

   os.rek. (3:28,43; 14.61%)

     

30.  

MALKOV Aleksandr, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    12.   

0:55,17

    109

   os.rek. (1:03,89; 15.8%)

 

 

100HM

    15.   

1:59,71

    81

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    3.   

3:29,49

    222

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MM

    5.   

3:32,25

    154

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    6.   

0:52,64

    126

   os.rek. (0:58,74; 11.58%)

 

 

100HM

    4.   

1:43,25

    126

   os.rek. (1:55,10; 11.47%)

     

33.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:43,49

    224

   os.rek. (0:43,66; 0.39%)

 

 

200PM

    1.   

3:20,69

    253

              (3:10,58; -5.03%)

 

 

200MM

    4.   

3:10,76

    213

   os.rek. (3:36,39; 13.43%)

     

34.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

5:50,39

    247

   os.rek. (5:52,47; 0.59%)

 

 

200MM

    5.   

3:11,88

    209

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

NAHTIGAL Filip, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    35.   

1:09,55

    54

   os.rek. (brez rezultata)

     

36.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    17.   

0:56,13

    104

   os.rek. (1:01,76; 10.03%)

 

 

100HM

    9.   

1:49,76

    105

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    4.   

0:52,19

    129

   os.rek. (0:58,69; 12.45%)

 

 

100HM

    8.   

1:49,68

    105

   os.rek. (brez rezultata)

     

38.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

6:02,79

    223

   os.rek. (6:15,85; 3.59%)

 

 

50PM

    1.   

0:40,27

    282

   os.rek. (0:43,85; 8.88%)

     

39.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:39,88

    290

              (0:37,88; -5.01%)

 

 

100HM

    1.   

1:16,47

    311

   os.rek. (1:16,97; 0.65%)

     

40.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    9.   

0:54,85

    111

   os.rek. (0:59,23; 7.98%)

 

 

100HM

    20.   

2:05,05

    71

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:36,11

    391

              (0:35,35; -2.1%)

 

 

200PM

    1.   

2:54,33

    386

              (2:47,90; -3.68%)

     

42.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    26.   

0:58,00

    94

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    23.   

2:13,54

    58

   os.rek. (brez rezultata)

     

43.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    2.   

1:11,98

    373

              (1:10,39; -2.2%)


Back