Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 3. kolo ljubljanske regije
26.05.2018, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    20.   

3:38,79

    137

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    18.   

4:07,23

    126

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    1.   

3:02,33

    298

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400MZ

    4.   

6:10,05

    372

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    10.   

2:32,74

    404

              (2:30,87; -1.22%)

 

 

800KZ

    3.   

10:58,06

    399

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    11.   

2:33,54

    398

              (2:31,08; -1.6%)

 

 

200HZ

    3.   

2:48,41

    399

              (2:39,28; -5.42%)

     

5.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    2.   

2:10,00

    656

              (2:08,00; -1.53%)

 

 

800KZ

    1.   

9:41,35

    579

   os.rek. (10:11,64; 5.21%)

     

6.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    1.   

10:00,03

    527

   os.rek. (10:28,94; 4.81%)

 

 

200DZ

    1.   

2:37,30

    464

   os.rek. (2:41,17; 2.46%)

     

7.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:20,39

    520

              (2:19,93; -0.32%)

 

 

200HZ

    2.   

2:44,50

    428

   os.rek. (3:04,22; 11.98%)

     

8.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    6.   

11:56,13

    310

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400MZ

    6.   

6:24,92

    331

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    14.   

2:36,37

    376

   os.rek. (2:51,20; 9.48%)

 

 

200HZ

    6.   

2:56,35

    348

   os.rek. (3:35,15; 22%)

     

10.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    11.   

3:24,81

    167

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    7.   

3:32,37

    199

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    4.   

2:42,81

    333

   os.rek. (2:54,99; 7.48%)

 

 

800KZ

    9.   

12:04,74

    299

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

POŽRL Maša, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    19.   

3:35,33

    144

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    2.   

3:47,75

    122

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    18.   

3:26,79

    162

   os.rek. (3:40,77; 6.76%)

 

 

200HZ

    16.   

3:46,59

    164

   os.rek. (4:06,26; 8.68%)

     

15.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    13.   

3:15,28

    193

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    12.   

3:36,34

    188

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    3.   

3:32,44

    188

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400MZ

    5.   

6:19,78

    344

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    7.   

2:23,59

    486

   os.rek. (2:31,09; 5.22%)

 

 

400MZ

    1.   

5:34,76

    503

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    3.   

2:16,96

    561

              (2:14,95; -1.46%)

 

 

200HZ

    1.   

2:40,53

    461

              (2:35,82; -2.93%)

     

19.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    9.   

3:03,51

    233

   os.rek. (3:06,21; 1.47%)

 

 

200HZ

    7.   

3:19,19

    241

   os.rek. (3:22,49; 1.65%)

     

20.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    7.   

2:58,82

    252

   os.rek. (3:20,71; 12.24%)

 

 

200HZ

    8.   

3:22,73

    229

   os.rek. (3:31,70; 4.42%)

     

21.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    3.   

11:28,74

    348

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200DZ

    2.   

3:15,76

    240

   os.rek. (brez rezultata)

     

22.  

CEDILNIK Andraž, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    7.   

2:31,71

    303

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    22.   

3:15,18

    142

   os.rek. (3:25,55; 5.31%)

 

 

200HM

    14.   

3:37,44

    136

   os.rek. (brez rezultata)

     

24.  

DEMIDOV Alexander, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    5.   

2:23,66

    357

   os.rek. (2:33,26; 6.68%)

 

 

200DM

    1.   

2:57,31

    248

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

DEMŠAR Blaž, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

1:57,40

    655

              (1:52,31; -4.33%)

     

26.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:14,55

    435

   os.rek. (2:23,38; 6.56%)

 

 

200HM

    1.   

2:35,12

    375

   os.rek. (2:39,03; 2.52%)

     

27.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200HM

    1.   

2:31,66

    401

   os.rek. (2:38,86; 4.74%)

 

 

400MM

    1.   

5:03,77

    517

   os.rek. (5:20,37; 5.46%)

     

28.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

3:23,28

    126

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    13.   

2:47,36

    226

   os.rek. (3:20,12; 19.57%)

 

 

200HM

    7.   

3:05,09

    221

   os.rek. (3:22,68; 9.5%)

     

30.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

3:17,87

    136

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    1.   

3:37,36

    136

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    7.   

2:39,69

    260

   os.rek. (2:59,24; 12.24%)

 

 

200HM

    4.   

3:04,32

    223

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    9.   

2:41,14

    253

   os.rek. (2:46,49; 3.32%)

 

 

200HM

    8.   

3:12,58

    196

   os.rek. (brez rezultata)

     

33.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

2:19,88

    387

   os.rek. (2:40,08; 14.44%)

 

 

200HM

    1.   

2:32,13

    398

   os.rek. (2:58,13; 17.09%)

     

34.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

12:25,41

    223

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    2.   

23:04,76

    248

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400MM

    8.   

6:17,68

    269

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:38,02

    268

   os.rek. (2:57,12; 12.08%)

     

36.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    9.   

2:28,38

    324

              (2:23,46; -3.31%)

 

 

800KM

    1.   

10:31,56

    366

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    24.   

3:29,14

    116

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    16.   

3:44,84

    123

   os.rek. (brez rezultata)

     

38.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    18.   

2:59,02

    184

   os.rek. (3:14,32; 8.54%)

 

 

200HM

    11.   

3:27,09

    157

   os.rek. (brez rezultata)


Back