Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Pokal Boberček
09.06.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BOŽIČ Eva, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    25.   

0:41,69

    184

   os.rek. (0:41,94; 0.59%)

 

 

100KZ

    16.   

1:35,33

    162

   os.rek. (1:37,86; 2.65%)

 

 

50PZ

    28.   

0:57,08

    137

 

 

100PZ

    12.   

2:02,40

    145

   os.rek. (2:03,09; 0.56%)

 

 

50HZ

    24.   

0:48,82

    170

   os.rek. (0:49,95; 2.31%)

 

 

100HZ

    13.   

1:50,81

    144

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

BOŽIČ Pia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    34.   

1:22,08

    46

   os.rek. (1:30,10; 9.77%)

 

 

50HZ

    23.   

1:09,08

    60

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

ČREŠNIK Zala, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    30.   

0:45,10

    145

   os.rek. (0:54,21; 20.19%)

 

 

100KZ

    21.   

1:48,60

    110

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    24.   

0:54,62

    157

   os.rek. (1:02,22; 13.91%)

 

 

100PZ

    10.   

1:54,03

    179

   os.rek. (2:10,45; 14.39%)

 

 

50HZ

    27.   

0:51,58

    144

 

 

100HZ

    14.   

1:55,47

    127

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

ERJAVEC Iza, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:48,22

    119

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    19.   

1:49,51

    107

   os.rek. (1:50,43; 0.84%)

 

 

50PZ

    28.   

1:01,51

    110

 

 

100PZ

    18.   

2:11,41

    117

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    17.   

0:55,07

    118

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:34,02

    339

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:33,22

    364

 

 

50PZ

    4.   

0:42,11

    343

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:41,53

    357

 

 

100PZ

    3.   

1:30,97

    353

 

 

50DZ

    3.   

0:35,93

    314

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:33,70

    380

   os.rek. (0:34,05; 1.03%)

 

 

100DZ

    1.   

1:20,51

    327

   os.rek. (1:22,67; 2.68%)

 

 

50HZ

    5.   

0:38,27

    353

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:36,75

    399

   os.rek. (0:36,80; 0.13%)

 

 

100HZ

    3.   

1:22,93

    344

     

6.  

GOLOB Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:35,12

    308

 

 

50PZ

    1.   

0:39,78

    406

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:38,49

    449

 

 

100PZ

    1.   

1:27,11

    403

 

 

50DZ

    7.   

0:40,77

    215

 

 

50DZ

    (finale) 6.   

0:39,50

    236

 

 

50HZ

    13.   

0:41,82

    270

     

7.  

KOKOT Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:34,24

    332

 

 

50KZ

    (finale) 8.   

0:33,96

    341

   os.rek. (0:34,07; 0.32%)

 

 

100KZ

    4.   

1:14,35

    343

   os.rek. (1:19,04; 6.3%)

 

 

50PZ

    12.   

0:46,29

    258

   os.rek. (0:46,68; 0.84%)

 

 

50DZ

    6.   

0:40,54

    218

   os.rek. (0:40,89; 0.86%)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:41,61

    202

 

 

50HZ

    6.   

0:38,38

    350

   os.rek. (0:39,11; 1.9%)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:38,43

    349

   os.rek. (0:39,11; 1.76%)

 

 

100HZ

    4.   

1:23,52

    336

   os.rek. (1:23,92; 0.47%)

     

8.  

KOROŠ Maša, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    32.   

0:53,52

    87

   os.rek. (1:02,25; 16.31%)

 

 

50PZ

    31.   

1:02,31

    105

   os.rek. (1:03,37; 1.7%)

 

 

100PZ

    13.   

2:07,23

    129

   os.rek. (2:13,18; 4.67%)

 

 

50DZ

    21.   

0:58,19

    73

   os.rek. (1:03,66; 9.4%)

 

 

50HZ

    29.   

0:58,99

    96

     

9.  

KOŠELJNIK Ula, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:46,61

    131

 

 

100KZ

    7.   

1:29,34

    197

   os.rek. (1:31,87; 2.83%)

 

 

50PZ

    17.   

0:55,77

    147

   os.rek. (1:07,24; 20.56%)

 

 

50DZ

    7.   

0:51,00

    109

   os.rek. (0:52,93; 3.78%)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:50,96

    110

   os.rek. (0:52,93; 3.86%)

 

 

50HZ

    5.   

0:46,98

    191

 

 

50HZ

    (finale) 8.   

0:47,40

    186

 

 

100HZ

    6.   

1:49,94

    147

     

10.  

KROF Tinkara, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    35.   

1:10,79

    37

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    32.   

1:06,66

    86

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    24.   

1:09,81

    58

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:32,78

    379

 

 

50KZ

    (finale) 3.   

0:32,65

    383

   os.rek. (0:32,67; 0.06%)

 

 

100KZ

    2.   

1:12,18

    375

   os.rek. (1:13,18; 1.38%)

 

 

50PZ

    7.   

0:45,08

    279

   os.rek. (0:45,26; 0.39%)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:45,07

    279

   os.rek. (0:45,26; 0.42%)

 

 

50DZ

    2.   

0:35,28

    332

 

 

50DZ

    (finale) 4.   

0:35,69

    320

 

 

50HZ

    7.   

0:38,84

    338

   os.rek. (0:38,90; 0.15%)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:38,15

    356

   os.rek. (0:38,90; 1.96%)

 

 

100HZ

    6.   

1:25,25

    316

     

12.  

MEDVED Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:33,75

    347

   os.rek. (0:34,26; 1.51%)

 

 

100KZ

    9.   

1:13,75

    351

   os.rek. (1:15,76; 2.72%)

 

 

50PZ

    6.   

0:42,56

    332

 

 

50PZ

    (finale) 7.   

0:42,86

    325

 

 

50DZ

    13.   

0:37,25

    282

   os.rek. (0:41,24; 10.71%)

 

 

50HZ

    9.   

0:38,37

    350

 

 

100HZ

    5.   

1:26,34

    305

     

13.  

MERKAČ Julija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:32,30

    396

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:31,50

    427

 

 

100KZ

    3.   

1:10,40

    404

   os.rek. (1:11,22; 1.16%)

 

 

50PZ

    5.   

0:42,54

    332

   os.rek. (0:44,25; 4.01%)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:42,10

    343

   os.rek. (0:44,25; 5.1%)

 

 

50DZ

    2.   

0:33,87

    375

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:32,88

    410

 

 

100DZ

    1.   

1:16,10

    387

   os.rek. (1:16,52; 0.55%)

 

 

50HZ

    6.   

0:37,48

    376

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:37,30

    381

     

14.  

PETRIČ Klara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:51,35

    98

 

 

100KZ

    18.   

1:46,98

    115

   os.rek. (1:50,30; 3.1%)

 

 

50PZ

    23.   

0:57,85

    132

   os.rek. (0:57,87; 0.03%)

 

 

100PZ

    12.   

2:00,57

    152

   os.rek. (2:00,88; 0.25%)

 

 

50HZ

    15.   

0:52,64

    135

 

 

100HZ

    5.   

1:49,55

    149

   os.rek. (1:49,79; 0.21%)

     

15.  

PODRŽAVNIK Zara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:38,81

    228

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:38,80

    228

 

 

100KZ

    5.   

1:27,52

    210

 

 

50PZ

    7.   

0:50,12

    203

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:48,56

    223

 

 

100PZ

    2.   

1:43,18

    242

   os.rek. (1:45,67; 2.41%)

 

 

50HZ

    3.   

0:45,31

    213

   os.rek. (0:45,63; 0.7%)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:45,21

    214

   os.rek. (0:45,63; 0.92%)

     

16.  

PONGRAC Kaja, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    33.   

1:17,11

    55

   os.rek. (1:23,68; 8.52%)

     

17.  

PORI Naja, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:43,50

    162

 

 

100KZ

    13.   

1:36,82

    155

   os.rek. (1:38,18; 1.4%)

 

 

50PZ

    15.   

0:55,03

    153

 

 

100PZ

    9.   

1:56,08

    170

   os.rek. (2:01,04; 4.27%)

 

 

50HZ

    9.   

0:48,63

    172

 

 

100HZ

    2.   

1:43,33

    177

   os.rek. (1:49,54; 6%)

     

18.  

POROBIJA Zala, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    26.   

0:49,39

    110

 

 

100KZ

    17.   

1:46,11

    118

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    20.   

0:56,76

    140

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    16.   

2:04,79

    137

   os.rek. (2:15,39; 8.49%)

 

 

50HZ

    16.   

0:52,88

    134

   os.rek. (0:54,24; 2.57%)

     

19.  

PROJE Nastja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:41,19

    191

   os.rek. (0:41,47; 0.67%)

 

 

100KZ

    15.   

1:33,86

    170

   os.rek. (1:35,48; 1.72%)

 

 

50PZ

    17.   

0:49,82

    207

   os.rek. (0:50,02; 0.4%)

 

 

100PZ

    9.   

1:49,36

    203

 

 

50HZ

    23.   

0:48,54

    173

 

 

100HZ

    10.   

1:45,26

    168

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

PŠENIČNIK Neli, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:31,84

    413

 

 

50KZ

    (finale) 4.   

0:31,42

    430

   os.rek. (0:31,75; 1.05%)

 

 

50PZ

    4.   

0:41,59

    356

   os.rek. (0:42,52; 2.23%)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:41,78

    351

   os.rek. (0:42,52; 1.77%)

 

 

100PZ

    5.   

1:33,79

    322

 

 

50DZ

    7.   

0:36,12

    309

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:33,59

    384

   os.rek. (0:34,93; 3.98%)

 

 

50HZ

    5.   

0:37,25

    383

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:36,38

    411

   os.rek. (0:36,77; 1.07%)

 

 

100HZ

    3.   

1:20,79

    372

     

21.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:30,34

    478

   os.rek. (0:30,39; 0.16%)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:30,17

    486

   os.rek. (0:30,39; 0.72%)

 

 

100KZ

    2.   

1:06,09

    488

 

 

50PZ

    1.   

0:40,20

    394

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:40,15

    395

 

 

50DZ

    3.   

0:36,43

    301

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:35,95

    313

   os.rek. (0:36,10; 0.41%)

 

 

50HZ

    1.   

0:35,23

    453

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:35,11

    457

 

 

100HZ

    1.   

1:14,55

    473

     

22.  

SEKUTI Hana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:32,03

    406

 

 

50KZ

    (finale) 3.   

0:31,40

    431

   os.rek. (0:31,58; 0.57%)

 

 

100KZ

    7.   

1:13,10

    361

 

 

50PZ

    11.   

0:45,36

    274

   os.rek. (0:45,44; 0.17%)

 

 

50DZ

    4.   

0:34,42

    357

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:34,33

    360

 

 

100DZ

    3.   

1:18,03

    359

 

 

50HZ

    15.   

0:41,09

    285

   os.rek. (0:43,95; 6.96%)

     

23.  

SEKUTI Nina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:42,67

    171

 

 

100KZ

    11.   

1:35,38

    162

 

 

50PZ

    14.   

0:54,85

    155

   os.rek. (0:54,90; 0.09%)

 

 

100PZ

    8.   

1:54,95

    175

   os.rek. (2:16,19; 18.47%)

 

 

50HZ

    11.   

0:49,45

    163

 

 

100HZ

    3.   

1:43,41

    177

   os.rek. (1:45,31; 1.83%)

     

24.  

SMRTNIK Lia Zala, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    33.   

0:58,61

    66

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    29.   

1:02,33

    105

   os.rek. (1:21,95; 31.47%)

 

 

100PZ

    19.   

2:16,92

    103

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

VERNEKER Ana Vita, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:39,73

    213

 

 

100KZ

    6.   

1:29,29

    198

   os.rek. (1:32,45; 3.53%)

 

 

50PZ

    4.   

0:49,22

    214

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:48,10

    230

 

 

50HZ

    10.   

0:48,86

    169

 

 

100HZ

    4.   

1:45,29

    168

     

26.  

ZIMIC Lara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:39,03

    224

   os.rek. (0:40,37; 3.43%)

 

 

100KZ

    9.   

1:24,70

    232

   os.rek. (1:28,13; 4.04%)

 

 

50PZ

    15.   

0:48,52

    224

   os.rek. (0:50,62; 4.32%)

 

 

50DZ

    12.   

0:43,67

    175

   os.rek. (0:48,51; 11.08%)

 

 

50HZ

    16.   

0:44,29

    228

   os.rek. (0:46,52; 5.03%)

 

 

100HZ

    9.   

1:42,55

    182

     

27.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:29,79

    345

 

 

50KM

    (finale) 7.   

0:29,85

    343

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:29,58

    353

 

 

100KM

    5.   

1:03,89

    395

   os.rek. (1:04,21; 0.5%)

 

 

50PM

    1.   

0:34,57

    446

   os.rek. (0:36,59; 5.84%)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:34,46

    450

   os.rek. (0:36,59; 6.18%)

 

 

100PM

    1.   

1:14,66

    448

   os.rek. (1:18,72; 5.43%)

 

 

50DM

    2.   

0:29,72

    429

   os.rek. (0:30,01; 0.97%)

 

 

50DM

    (finale) 3.   

0:30,23

    408

 

 

100DM

    1.   

1:07,48

    402

 

 

50HM

    1.   

0:32,35

    410

   os.rek. (0:33,36; 3.12%)

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:32,56

    402

   os.rek. (0:33,36; 2.45%)

 

 

100HM

    4.   

1:11,17

    386

   os.rek. (1:11,87; 0.98%)

     

28.  

KOBOVC Nal, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    69.   

1:16,11

    20

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    50.   

1:04,66

    68

   os.rek. (1:22,74; 27.96%)

 

 

100PM

    29.   

2:22,74

    64

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    50.   

1:08,93

    42

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

KOROŠ Žiga, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    67.   

1:09,42

    27

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    47.   

1:03,79

    71

   os.rek. (1:28,50; 38.73%)

 

 

100PM

    28.   

2:18,93

    69

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    51.   

1:11,85

    37

   os.rek. (brez rezultata)

     

30.  

MARIČ Bastian, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:32,30

    271

   os.rek. (0:32,34; 0.12%)

 

 

100KM

    5.   

1:11,79

    279

   os.rek. (1:13,00; 1.68%)

 

 

50PM

    5.   

0:41,10

    265

   os.rek. (0:42,37; 3.09%)

 

 

50PM

    (finale) 6.   

0:41,66

    255

   os.rek. (0:42,37; 1.7%)

 

 

50DM

    10.   

0:36,51

    231

   os.rek. (0:40,13; 9.91%)

 

 

50HM

    11.   

0:40,34

    211

 

 

100HM

    5.   

1:29,72

    193

   os.rek. (1:32,28; 2.85%)

     

31.  

MARKAČ Nik, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    26.   

0:39,20

    151

 

 

100KM

    10.   

1:26,73

    158

   os.rek. (1:28,16; 1.64%)

 

 

50DM

    14.   

0:45,02

    123

   os.rek. (0:47,30; 5.06%)

 

 

100DM

    5.   

1:52,80

    86

 

 

50HM

    17.   

0:43,59

    167

 

 

100HM

    11.   

1:38,09

    147

     

32.  

METULJ Marcel, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:31,53

    291

 

 

50KM

    (finale) 2.   

0:31,08

    304

   os.rek. (0:31,30; 0.7%)

 

 

100KM

    4.   

1:10,42

    295

 

 

50PM

    5.   

0:44,21

    213

 

 

50PM

    (finale) 7.   

0:44,77

    205

 

 

50DM

    4.   

0:36,42

    233

   os.rek. (0:37,00; 1.59%)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:35,95

    242

   os.rek. (0:37,00; 2.92%)

 

 

50HM

    9.   

0:39,47

    225

     

33.  

OGRIZ Voranc, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    59.   

0:55,21

    54

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    43.   

1:01,30

    60

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

PANIČ Nal, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:36,90

    181

 

 

100KM

    31.   

1:34,92

    120

 

 

50HM

    18.   

0:43,74

    166

 

 

100HM

    8.   

1:35,84

    158

     

35.  

PATERNOSTER Aleksander, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    38.   

0:41,09

    131

   os.rek. (0:41,18; 0.21%)

 

 

100KM

    17.   

1:28,78

    147

   os.rek. (1:29,81; 1.16%)

 

 

50PM

    29.   

0:53,66

    119

 

 

100PM

    12.   

1:52,20

    132

   os.rek. (1:56,22; 3.58%)

 

 

50HM

    30.   

0:49,04

    117

     

36.  

PETRIČ Lovro, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:29,42

    359

   os.rek. (0:29,76; 1.15%)

 

 

50KM

    (finale) 3.   

0:29,01

    374

   os.rek. (0:29,76; 2.58%)

 

 

100KM

    7.   

1:07,75

    331

   os.rek. (1:08,70; 1.4%)

 

 

50PM

    6.   

0:41,29

    261

   os.rek. (0:41,84; 1.33%)

 

 

50PM

    (finale) 6.   

0:41,89

    250

 

 

50DM

    15.   

0:38,25

    201

   os.rek. (0:43,75; 14.37%)

 

 

50HM

    6.   

0:36,01

    297

   os.rek. (0:36,22; 0.58%)

 

 

50HM

    (finale) 6.   

0:35,80

    302

   os.rek. (0:36,22; 1.17%)

 

 

100HM

    4.   

1:20,10

    271

     

37.  

PODRŽAVNIK Žan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    24.   

0:36,05

    195

 

 

100KM

    16.   

1:21,16

    193

   os.rek. (1:21,18; 0.02%)

 

 

50PM

    9.   

0:43,24

    228

   os.rek. (0:44,01; 1.78%)

 

 

100PM

    5.   

1:38,37

    195

 

 

50DM

    14.   

0:38,70

    194

   os.rek. (0:40,64; 5.01%)

 

 

100DM

    2.   

1:26,72

    189

   os.rek. (1:33,91; 8.29%)

     

38.  

PRITERŽNIK Oskar, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    42.   

0:41,94

    123

 

 

100KM

    24.   

1:31,17

    136

   os.rek. (1:35,77; 5.04%)

 

 

50PM

    34.   

0:56,44

    102

   os.rek. (0:57,59; 2.03%)

 

 

100PM

    22.   

2:00,29

    107

   os.rek. (2:00,58; 0.24%)

 

 

50HM

    32.   

0:49,50

    114

   os.rek. (0:50,79; 2.6%)

     

39.  

ROTOVNIK Bor, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:38,42

    161

 

 

100KM

    14.   

1:27,34

    154

 

 

50PM

    17.   

0:49,35

    153

 

 

100PM

    8.   

1:46,60

    153

   os.rek. (1:47,08; 0.45%)

 

 

50HM

    35.   

0:50,77

    106

 

 

100HM

    14.   

1:47,98

    110

     

40.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:30,61

    318

 

 

50KM

    (finale) 6.   

0:30,38

    326

   os.rek. (0:30,53; 0.49%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:30,72

    315

 

 

100KM

    5.   

1:07,08

    341

   os.rek. (1:07,11; 0.04%)

 

 

50PM

    7.   

0:41,37

    260

   os.rek. (0:43,44; 5%)

 

 

50PM

    (finale) 7.   

0:42,15

    246

   os.rek. (0:43,44; 3.06%)

 

 

50DM

    5.   

0:33,61

    297

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:33,39

    303

 

 

100DM

    2.   

1:13,94

    305

   os.rek. (1:16,14; 2.97%)

 

 

50HM

    10.   

0:38,79

    238

   os.rek. (0:39,79; 2.57%)

     

41.  

SAGERNIK Tin, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    57.   

0:53,32

    60

 

 

100KM

    41.   

2:00,08

    59

 

 

50PM

    55.   

1:10,58

    52

   os.rek. (1:16,36; 8.18%)

 

 

100PM

    30.   

2:30,05

    55

 

 

50HM

    47.   

1:04,20

    52

     

42.  

SEREC Aljaž, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    57.   

1:11,54

    50

   os.rek. (brez rezultata)

     

43.  

SEREC Anej, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    63.   

1:00,59

    41

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    33.   

0:56,35

    103

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    21.   

2:00,17

    107

   os.rek. (brez rezultata)

     

44.  

SKRIVARNIK Jošt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:40,35

    280

   os.rek. (0:41,09; 1.83%)

 

 

50PM

    (finale) 5.   

0:40,96

    268

   os.rek. (0:41,09; 0.31%)

 

 

100PM

    2.   

1:27,60

    277

   os.rek. (1:30,19; 2.95%)

 

 

50HM

    20.   

0:48,94

    118

 

 

100HM

    9.   

1:41,23

    134

     

45.  

SMREČNIK Ožbej, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    61.   

0:56,55

    50

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    56.   

1:10,73

    52

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    37.   

0:53,81

    89

   os.rek. (brez rezultata)

     

46.  

TISOVNIK Anže, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    52.   

1:06,13

    63

     

47.  

VERBOLE Kevin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:34,48

    223

 

 

100KM

    5.   

1:16,61

    229

   os.rek. (1:17,61; 1.3%)

 

 

50PM

    6.   

0:44,56

    208

 

 

50PM

    (finale) 5.   

0:43,94

    217

 

 

100PM

    4.   

1:33,61

    227

   os.rek. (1:37,39; 4.03%)

 

 

50HM

    11.   

0:40,47

    209

   os.rek. (0:40,58; 0.27%)

 

 

100HM

    6.   

1:28,83

    198

     

48.  

VETTER Jaka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    65.   

1:03,53

    35

 

 

50PM

    44.   

1:00,24

    84

   os.rek. (1:03,61; 5.59%)

 

 

100PM

    25.   

2:10,13

    84

   os.rek. (2:13,07; 2.25%)

 

 

50HM

    46.   

1:03,11

    55

     

49.  

VETTER Luka, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    45.   

1:00,56

    83

 

 

100PM

    24.   

2:09,51

    85

 

 

50HM

    45.   

1:03,09

    55

     

50.  

VETTER Miha, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:36,08

    194

   os.rek. (0:38,36; 6.31%)

 

 

50PM

    10.   

0:44,99

    202

   os.rek. (0:46,28; 2.86%)

 

 

100PM

    4.   

1:37,50

    201

   os.rek. (1:38,02; 0.53%)

 

 

50HM

    14.   

0:43,24

    171

 

 

100HM

    8.   

1:32,20

    177

   os.rek. (1:33,56; 1.47%)

     

51.  

VUŠNIK Žan Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

0:39,96

    143

 

 

100KM

    13.   

1:27,16

    155

   os.rek. (1:29,69; 2.9%)

 

 

50DM

    11.   

0:41,83

    154

   os.rek. (0:42,30; 1.12%)

 

 

100DM

    4.   

1:41,36

    118

   os.rek. (1:45,70; 4.28%)

 

 

50HM

    26.   

0:46,63

    137

 

 

100HM

    13.   

1:46,60

    115

     

52.  

ZMAGAJ Nace, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:34,30

    226

 

 

100KM

    8.   

1:13,17

    263

   os.rek. (1:14,50; 1.81%)

 

 

50PM

    12.   

0:45,10

    201

 

 

50DM

    13.   

0:37,66

    211

   os.rek. (0:37,93; 0.71%)

 

 

50HM

    10.   

0:40,28

    212

   os.rek. (0:44,38; 10.17%)

 

 

100HM

    4.   

1:26,10

    218


Back