Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Mišov memorial
16.06.2018, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    5.   

1:12,83

    365

   os.rek. (1:22,10; 12.72%)

     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:38,07

    364

   os.rek. (2:54,87; 10.62%)

 

 

100DZ

    1.   

1:17,59

    365

   os.rek. (1:17,97; 0.48%)

 

 

200MZ

    1.   

2:48,52

    419

   os.rek. (2:55,33; 4.04%)

     

3.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:47,76

    122

              (0:47,60; -0.33%)

 

 

50PZ

    9.   

0:56,61

    141

   os.rek. (0:57,51; 1.58%)

 

 

50HZ

    16.   

0:56,90

    107

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    5.   

2:02,69

    106

   os.rek. (2:11,15; 6.89%)

     

4.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:13,61

    353

   os.rek. (1:17,02; 4.63%)

 

 

100PZ

    2.   

1:32,73

    334

              (1:32,61; -0.12%)

     

5.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:13,71

    352

   os.rek. (1:18,25; 6.15%)

 

 

100PZ

    1.   

1:26,94

    405

              (1:25,11; -2.1%)

     

6.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    16.   

1:21,43

    261

   os.rek. (1:33,03; 14.24%)

 

 

100PZ

    8.   

1:38,57

    278

   os.rek. (1:50,89; 12.49%)

 

 

200MZ

    6.   

3:24,78

    233

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    4.   

1:14,36

    343

   os.rek. (1:15,71; 1.81%)

 

 

200MZ

    4.   

3:09,12

    296

   os.rek. (3:12,60; 1.84%)

     

8.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:46,44

    133

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    2.   

0:49,42

    212

   os.rek. (0:52,27; 5.76%)

 

 

100PZ

    4.   

1:50,55

    197

   os.rek. (1:58,80; 7.46%)

 

 

50HZ

    12.   

0:53,66

    128

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:44,28

    124

              (1:43,30; -0.93%)

 

 

100HZ

    1.   

1:44,88

    170

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    13.   

1:36,99

    154

   os.rek. (1:43,53; 6.74%)

 

 

100PZ

    8.   

1:58,28

    161

   os.rek. (2:09,84; 9.77%)

     

11.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:32,63

    177

   os.rek. (1:52,85; 21.82%)

 

 

100PZ

    4.   

1:46,26

    222

   os.rek. (1:53,95; 7.23%)

 

 

100HZ

    2.   

1:35,86

    222

   os.rek. (2:03,23; 28.55%)

     

12.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:13,75

    351

              (1:11,25; -3.38%)

 

 

100HZ

    2.   

1:21,95

    356

   os.rek. (1:23,06; 1.35%)

 

 

200MZ

    4.   

2:59,30

    348

   os.rek. (3:01,92; 1.46%)

     

13.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    2.   

1:29,51

    371

              (1:29,01; -0.55%)

 

 

100DZ

    2.   

1:22,98

    298

              (1:21,14; -2.21%)

 

 

200MZ

    3.   

2:58,46

    352

              (2:57,12; -0.75%)

     

14.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:15,06

    333

   os.rek. (1:27,26; 16.25%)

 

 

100HZ

    4.   

1:25,40

    315

   os.rek. (1:26,45; 1.22%)

     

15.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    5.   

1:18,54

    291

   os.rek. (1:23,80; 6.69%)

 

 

100DZ

    2.   

1:35,26

    197

   os.rek. (1:53,59; 19.24%)

 

 

200MZ

    1.   

3:13,66

    276

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:22,61

    250

   os.rek. (1:31,74; 11.05%)

 

 

100PZ

    3.   

1:41,05

    258

   os.rek. (1:43,18; 2.1%)

 

 

100HZ

    1.   

1:30,63

    263

   os.rek. (1:40,91; 11.34%)

     

17.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:09,49

    420

              (1:09,01; -0.69%)

 

 

200KZ

    3.   

2:34,62

    389

   os.rek. (2:39,94; 3.44%)

     

18.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:13,37

    261

              (1:11,32; -2.79%)

     

19.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:24,94

    168

   os.rek. (1:37,04; 14.24%)

 

 

100PM

    5.   

1:42,36

    173

   os.rek. (1:44,31; 1.9%)

 

 

200MM

    7.   

3:36,62

    145

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    9.   

1:33,80

    125

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    3.   

1:51,80

    133

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    3.   

1:39,08

    143

   os.rek. (1:41,52; 2.46%)

     

21.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    12.   

1:17,76

    219

              (1:13,80; -5.09%)

 

 

100PM

    4.   

1:42,17

    174

   os.rek. (1:54,71; 12.27%)

     

22.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:25,29

    166

   os.rek. (1:38,40; 15.37%)

 

 

200KM

    10.   

3:22,93

    126

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:33,15

    127

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    8.   

1:54,95

    122

   os.rek. (brez rezultata)

     

24.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:33,43

    126

   os.rek. (1:40,39; 7.44%)

 

 

100HM

    5.   

1:42,98

    127

   os.rek. (1:43,25; 0.26%)

 

 

200MM

    1.   

3:45,53

    129

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    2.   

1:30,32

    253

              (1:29,64; -0.75%)

 

 

100HM

    6.   

1:28,83

    198

              (1:28,64; -0.21%)

 

 

200MM

    1.   

2:57,94

    262

   os.rek. (3:10,76; 7.2%)

     

26.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    5.   

2:42,52

    247

              (2:41,14; -0.84%)

 

 

100DM

    3.   

1:24,52

    204

   os.rek. (1:28,27; 4.43%)

     

27.  

NAHTIGAL Filip, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    39.   

1:02,82

    36

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    26.   

1:06,70

    46

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:04,80

    379

   os.rek. (1:08,55; 5.78%)

 

 

100DM

    1.   

1:11,29

    341

   os.rek. (1:21,20; 13.9%)

 

 

100HM

    1.   

1:10,91

    390

   os.rek. (1:21,07; 14.32%)

     

29.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:45,28

    98

   os.rek. (0:45,89; 1.34%)

 

 

50PM

    13.   

0:55,68

    106

   os.rek. (0:56,13; 0.8%)

 

 

50HM

    13.   

0:52,58

    95

   os.rek. (0:59,19; 12.57%)

     

30.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:41,13

    131

   os.rek. (0:41,78; 1.58%)

 

 

50PM

    2.   

0:49,21

    154

   os.rek. (0:52,19; 6.05%)

 

 

50HM

    9.   

0:49,04

    117

   os.rek. (1:07,34; 37.31%)

 

 

100HM

    4.   

1:42,72

    128

   os.rek. (1:49,68; 6.77%)

     

31.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:12,57

    270

              (1:11,66; -1.25%)

 

 

200KM

    5.   

2:39,96

    259

   os.rek. (2:58,28; 11.45%)

     

32.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:09,48

    307

              (1:09,16; -0.46%)

 

 

200KM

    4.   

2:36,33

    277

   os.rek. (2:45,03; 5.56%)

 

 

100DM

    4.   

1:28,49

    178

              (1:26,99; -1.69%)

 

 

100HM

    2.   

1:15,04

    329

              (1:14,50; -0.71%)

     

33.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:04,68

    381

   os.rek. (1:04,81; 0.2%)

 

 

100PM

    4.   

1:24,86

    305

   os.rek. (1:25,99; 1.33%)

 

 

100HM

    1.   

1:13,44

    351

   os.rek. (1:15,64; 2.99%)

 

 

200MM

    2.   

2:37,75

    377

   os.rek. (2:43,15; 3.42%)

     

34.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    12.   

1:30,85

    137

   os.rek. (1:44,96; 15.53%)

 

 

100HM

    4.   

1:40,12

    138

   os.rek. (1:54,05; 13.91%)

 

 

200MM

    7.   

3:45,53

    129

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

2:14,09

    440

              (2:13,95; -0.1%)

 

 

100PM

    1.   

1:17,40

    402

              (1:16,13; -1.64%)

 

 

50DM

    1.   

0:31,87

    348

              (0:30,78; -3.42%)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:30,61

    393

   os.rek. (0:30,78; 0.55%)

 

 

200MM

    1.   

2:28,23

    454

   os.rek. (2:28,32; 0.06%)

     

36.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    32.   

0:52,04

    64

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    23.   

0:59,20

    88

              (0:58,00; -2.02%)

 

 

50HM

    18.   

1:01,39

    60

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:23,72

    175

   os.rek. (1:32,36; 10.32%)

 

 

100HM

    3.   

1:35,14

    161

   os.rek. (1:45,96; 11.37%)

 

 

200MM

    3.   

3:12,36

    208

   os.rek. (brez rezultata)


Back