Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Pokal Goriška
25.06.2018, Nova Gorica, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    13.   

0:33,21

    364

              (0:32,49; -2.16%)

 

 

50HZ

    1.   

0:36,06

    422

              (0:34,87; -3.3%)

 

 

100HZ

    2.   

1:18,18

    410

              (1:17,15; -1.31%)

 

 

200HZ

    2.   

2:43,36

    437

   os.rek. (2:46,26; 1.77%)

     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:33,00

    371

   os.rek. (0:33,05; 0.15%)

 

 

100KZ

    8.   

1:12,98

    362

   os.rek. (1:14,66; 2.3%)

 

 

50DZ

    3.   

0:34,08

    368

              (0:33,36; -2.11%)

 

 

200HZ

    5.   

2:54,04

    362

   os.rek. (3:24,19; 17.32%)

     

3.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    8.   

0:43,62

    308

              (0:42,59; -2.36%)

 

 

100PZ

    7.   

1:34,44

    316

              (1:32,61; -1.93%)

 

 

200PZ

    7.   

3:23,40

    319

              (3:16,13; -3.57%)

 

 

50DZ

    12.   

0:42,02

    196

   os.rek. (0:43,07; 2.49%)

     

4.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:39,17

    426

              (0:38,20; -2.47%)

 

 

200PZ

    2.   

3:06,11

    417

   os.rek. (3:12,12; 3.22%)

 

 

50DZ

    8.   

0:37,28

    281

              (0:35,90; -3.7%)

 

 

50HZ

    6.   

0:40,25

    303

   os.rek. (0:46,88; 16.47%)

     

5.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:40,50

    201

   os.rek. (0:48,86; 20.64%)

 

 

200PZ

    9.   

3:50,03

    221

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    4.   

0:49,17

    122

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:32,79

    379

   os.rek. (0:34,55; 5.36%)

 

 

200PZ

    8.   

3:27,97

    299

   os.rek. (4:01,93; 16.32%)

 

 

50HZ

    4.   

0:39,19

    329

              (0:37,21; -5.05%)

 

 

200HZ

    6.   

2:54,96

    356

   os.rek. (3:16,72; 12.43%)

     

7.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:43,53

    310

              (0:40,82; -6.22%)

 

 

100PZ

    5.   

1:29,70

    369

              (1:29,01; -0.76%)

 

 

200PZ

    4.   

3:17,41

    349

   os.rek. (3:29,44; 6.09%)

 

 

50DZ

    5.   

0:35,14

    336

              (0:34,94; -0.56%)

     

8.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    5.   

1:18,63

    383

              (1:13,18; -6.93%)

     

9.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:32,48

    266

              (0:32,10; -1.16%)

 

 

100KM

    19.   

1:12,83

    267

              (1:11,32; -2.07%)

 

 

50DM

    21.   

0:37,68

    210

              (0:37,11; -1.51%)

     

10.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    5.   

1:20,58

    356

              (1:20,43; -0.18%)

 

 

50HM

    2.   

0:32,87

    391

   os.rek. (0:33,38; 1.55%)

     

11.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    17.   

0:36,07

    240

   os.rek. (0:37,36; 3.57%)

 

 

50HM

    6.   

0:37,76

    258

              (0:37,08; -1.8%)

     

12.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    19.   

1:35,74

    117

   os.rek. (1:40,75; 5.23%)

 

 

200KM

    13.   

3:14,31

    144

   os.rek. (3:31,81; 9%)

 

 

100HM

    9.   

1:40,55

    137

   os.rek. (1:52,03; 11.41%)

 

 

200HM

    9.   

3:35,94

    139

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:35,85

    198

              (0:35,48; -1.03%)

 

 

100PM

    7.   

1:33,65

    227

   os.rek. (1:39,83; 6.59%)

 

 

100HM

    5.   

1:34,38

    165

   os.rek. (1:35,63; 1.32%)

 

 

200HM

    3.   

3:22,04

    169

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:38,70

    157

   os.rek. (0:42,38; 9.5%)

 

 

100PM

    16.   

1:56,55

    117

   os.rek. (2:12,83; 13.96%)

 

 

50DM

    5.   

0:44,09

    131

   os.rek. (0:53,28; 20.84%)

 

 

100HM

    12.   

1:43,90

    124

              (1:42,98; -0.88%)

     

15.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:32,97

    255

              (0:32,71; -0.78%)

 

 

50PM

    2.   

0:41,00

    267

   os.rek. (0:41,09; 0.21%)

 

 

100PM

    2.   

1:28,44

    269

   os.rek. (1:29,64; 1.35%)

 

 

200PM

    2.   

3:10,40

    296

   os.rek. (3:10,58; 0.09%)

 

 

50HM

    2.   

0:40,72

    205

   os.rek. (0:41,76; 2.55%)

     

16.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:33,58

    241

   os.rek. (0:33,69; 0.32%)

 

 

400KM

    8.   

5:40,34

    270

   os.rek. (5:50,39; 2.95%)

 

 

200PM

    5.   

3:25,53

    235

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    2.   

0:38,36

    199

   os.rek. (0:38,75; 1.01%)

     

17.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:27,72

    429

   os.rek. (0:27,81; 0.32%)

 

 

100KM

    3.   

0:59,31

    494

              (0:58,85; -0.77%)

 

 

50DM

    4.   

0:30,01

    417

              (0:28,99; -3.39%)

 

 

200HM

    1.   

2:23,86

    470

   os.rek. (2:24,17; 0.21%)

     

18.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:28,78

    383

              (0:28,73; -0.17%)

 

 

400KM

    1.   

4:51,91

    428

   os.rek. (5:22,95; 10.63%)

 

 

50DM

    1.   

0:31,28

    368

              (0:30,60; -2.17%)

     

19.  

PAVEŠIČ Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    3.   

1:31,89

    240

              (1:30,38; -1.64%)

 

 

50DM

    4.   

0:41,08

    162

              (0:40,14; -2.28%)

     

20.  

PAVEŠIČ Svit, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:33,64

    240

   os.rek. (0:33,67; 0.08%)

 

 

400KM

    5.   

5:25,24

    309

   os.rek. (5:28,31; 0.94%)

 

 

100PM

    7.   

1:36,57

    207

              (1:33,48; -3.19%)

 

 

100HM

    3.   

1:25,33

    224

              (1:22,13; -3.75%)

     

21.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:20,61

    602

              (4:20,30; -0.11%)

 

 

100PM

    3.   

1:17,85

    395

   os.rek. (1:17,93; 0.1%)

 

 

200PM

    2.   

2:50,02

    416

   os.rek. (2:58,76; 5.14%)

 

 

100HM

    2.   

1:11,24

    385

              (1:09,31; -2.7%)

     

22.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:31,56

    290

              (0:30,56; -3.16%)

 

 

400KM

    13.   

5:41,66

    267

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    11.   

0:42,14

    246

   os.rek. (0:45,15; 7.14%)

 

 

200PM

    5.   

3:09,71

    300

   os.rek. (3:30,22; 10.81%)

 

 

50HM

    3.   

0:34,63

    334

              (0:34,21; -1.21%)

     

23.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    9.   

1:02,73

    418

              (0:59,28; -5.49%)

 

 

50DM

    7.   

0:31,92

    346

              (0:31,26; -2.06%)

 

 

50HM

    4.   

0:33,80

    359

              (0:33,18; -1.83%)


Back