Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice
14.07. - 15.07.2018, Kranj, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

KRŠLIN Karolina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PZ

    14.   

0:50,37

    198

   os.rek. (0:54,22; 7.64%)

 

 

100PZ

    17.   

1:49,38

    201

   os.rek. (1:51,28; 1.73%)

 

 

200PZ

    9.   

3:48,83

    224

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    50.   

0:46,51

    131

              (0:45,63; -1.89%)

 

 

50PZ

    35.   

0:55,34

    149

              (0:55,09; -0.45%)

 

 

100PZ

    33.   

2:00,33

    151

   os.rek. (2:00,78; 0.37%)

     

3.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    36.   

0:42,83

    168

   os.rek. (0:44,44; 3.75%)

 

 

100KZ

    41.   

1:37,57

    148

   os.rek. (1:43,30; 5.87%)

 

 

50DZ

    13.   

0:50,99

    109

              (0:50,50; -0.96%)

 

 

50HZ

    28.   

0:48,40

    174

              (0:46,63; -3.65%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:47,76

    181

              (0:46,63; -2.36%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:47,20

    188

              (0:46,63; -1.2%)

 

 

100HZ

    22.   

1:44,13

    173

   os.rek. (1:44,88; 0.72%)

 

 

200HZ

    12.   

3:31,91

    200

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    58.   

0:39,83

    209

   os.rek. (0:41,22; 3.48%)

 

 

100KZ

    53.   

1:28,71

    198

   os.rek. (1:30,80; 2.35%)

 

 

200KZ

    46.   

3:14,86

    194

   os.rek. (3:26,79; 6.12%)

 

 

400KZ

    39.   

6:59,63

    178

   os.rek. (7:41,65; 10.01%)

 

 

50HZ

    34.   

0:44,29

    228

   os.rek. (0:46,50; 4.98%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:44,97

    217

   os.rek. (0:46,50; 3.4%)

 

 

200HZ

    27.   

3:30,54

    204

   os.rek. (3:46,59; 7.62%)

     

5.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    44.   

3:13,84

    198

   os.rek. (3:15,28; 0.74%)

 

 

400KZ

    37.   

6:50,29

    191

   os.rek. (7:25,00; 8.45%)

 

 

50PZ

    22.   

0:47,85

    231

   os.rek. (0:50,24; 4.99%)

 

 

100PZ

    21.   

1:43,58

    237

   os.rek. (1:46,26; 2.58%)

 

 

100HZ

    31.   

1:35,82

    222

   os.rek. (1:35,86; 0.04%)

 

 

200MZ

    27.   

3:32,07

    210

   os.rek. (3:45,28; 6.22%)

     

6.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:34,89

    312

   os.rek. (0:35,49; 1.71%)

 

 

100KZ

    16.   

1:16,42

    309

   os.rek. (1:17,50; 1.41%)

 

 

200KZ

    16.   

2:52,92

    278

   os.rek. (3:03,51; 6.12%)

 

 

50HZ

    14.   

0:39,81

    314

   os.rek. (0:40,42; 1.53%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:39,54

    320

   os.rek. (0:40,42; 2.22%)

 

 

200HZ

    11.   

3:06,59

    293

   os.rek. (3:19,19; 6.75%)

 

 

200MZ

    15.   

3:16,49

    264

              (3:13,66; -1.44%)

     

7.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:35,46

    297

   os.rek. (0:35,95; 1.38%)

 

 

100KZ

    30.   

1:22,58

    245

   os.rek. (1:22,61; 0.03%)

 

 

50PZ

    14.   

0:45,78

    264

              (0:45,51; -0.58%)

 

 

100PZ

    15.   

1:40,32

    261

              (1:39,22; -1.09%)

 

 

200PZ

    15.   

3:36,27

    266

   os.rek. (3:39,42; 1.45%)

 

 

100HZ

    17.   

1:28,65

    281

   os.rek. (1:30,63; 2.23%)

 

 

200MZ

    19.   

3:20,92

    247

   os.rek. (3:24,68; 1.87%)

     

8.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:36,53

    187

   os.rek. (0:37,66; 3.09%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:36,66

    185

   os.rek. (0:37,66; 2.72%)

 

 

50PM

    21.   

0:45,03

    191

   os.rek. (0:45,57; 1.19%)

 

 

100PM

    28.   

1:40,69

    182

              (1:40,19; -0.49%)

 

 

200PM

    29.   

3:35,62

    202

   os.rek. (4:02,92; 12.66%)

 

 

50DM

    56.   

0:46,02

    115

              (0:45,99; -0.06%)

 

 

50HM

    44.   

0:42,59

    179

   os.rek. (0:43,61; 2.39%)

 

 

100HM

    43.   

1:34,49

    165

   os.rek. (1:37,52; 3.2%)

     

9.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    57.   

0:39,74

    145

   os.rek. (0:41,28; 3.87%)

 

 

100KM

    40.   

1:24,22

    172

   os.rek. (1:32,06; 9.3%)

 

 

50PM

    36.   

0:51,09

    131

              (0:49,98; -2.17%)

 

 

100PM

    35.   

1:50,14

    139

   os.rek. (1:51,80; 1.5%)

 

 

50HM

    44.   

0:45,18

    150

              (0:45,08; -0.22%)

 

 

100HM

    22.   

1:36,75

    153

   os.rek. (1:39,08; 2.4%)

     

10.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    89.   

0:38,90

    155

              (0:38,05; -2.18%)

 

 

100KM

    82.   

1:25,90

    162

   os.rek. (1:35,74; 11.45%)

 

 

200PM

    35.   

3:41,43

    187

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    70.   

0:44,98

    152

   os.rek. (0:45,84; 1.91%)

 

 

100HM

    46.   

1:36,52

    155

   os.rek. (1:40,55; 4.17%)

 

 

200HM

    42.   

3:23,44

    166

   os.rek. (3:35,94; 6.14%)

     

11.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    66.   

0:40,89

    133

   os.rek. (0:45,73; 11.83%)

 

 

100KM

    64.   

1:33,24

    127

              (1:33,15; -0.09%)

 

 

200KM

    53.   

3:32,16

    111

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    59.   

0:48,73

    120

              (0:46,94; -3.67%)

     

12.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    17.   

2:35,09

    284

   os.rek. (2:39,69; 2.96%)

 

 

400KM

    24.   

5:29,39

    298

   os.rek. (5:42,56; 3.99%)

 

 

50PM

    10.   

0:40,83

    256

              (0:39,81; -2.49%)

 

 

100PM

    4.   

1:27,03

    282

              (1:26,70; -0.37%)

 

 

200PM

    11.   

3:12,96

    282

              (3:10,40; -1.32%)

 

 

200MM

    16.   

2:56,16

    271

   os.rek. (2:57,94; 1.01%)

     

13.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:32,32

    270

   os.rek. (0:33,58; 3.89%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:32,09

    276

   os.rek. (0:33,58; 4.64%)

 

 

100KM

    26.   

1:12,47

    271

   os.rek. (1:14,10; 2.24%)

 

 

200KM

    25.   

2:39,37

    262

   os.rek. (2:41,14; 1.11%)

 

 

400KM

    38.   

5:46,19

    256

              (5:40,34; -1.68%)

 

 

100DM

    13.   

1:23,01

    216

   os.rek. (1:24,52; 1.81%)

 

 

200MM

    18.   

2:59,13

    257

   os.rek. (3:11,88; 7.11%)

     

14.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:28,45

    397

   os.rek. (0:28,71; 0.91%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,51

    394

   os.rek. (0:28,71; 0.7%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,46

    396

   os.rek. (0:28,71; 0.87%)

 

 

100KM

    1.   

1:03,00

    412

   os.rek. (1:03,16; 0.25%)

 

 

400KM

    1.   

4:53,80

    420

              (4:51,91; -0.64%)

 

 

50DM

    1.   

0:30,06

    415

   os.rek. (0:30,57; 1.69%)

 

 

100DM

    1.   

1:08,85

    378

   os.rek. (1:10,33; 2.14%)

 

 

200HM

    1.   

2:30,57

    410

   os.rek. (2:32,13; 1.03%)

     

15.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    50.   

0:54,84

    105

              (0:52,79; -3.73%)

     

16.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    65.   

0:40,86

    134

   os.rek. (0:41,13; 0.66%)

 

 

100KM

    65.   

1:34,35

    122

              (1:32,08; -2.4%)

 

 

50PM

    20.   

0:48,48

    153

   os.rek. (0:49,21; 1.5%)

 

 

100PM

    38.   

1:51,55

    134

   os.rek. (1:52,55; 0.89%)

 

 

50HM

    47.   

0:46,06

    142

   os.rek. (0:49,04; 6.46%)

 

 

100HM

    37.   

1:40,94

    135

   os.rek. (1:42,72; 1.76%)

     

17.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    48.   

0:38,87

    155

              (0:37,57; -3.34%)

 

 

100KM

    43.   

1:25,78

    163

   os.rek. (1:30,85; 5.91%)

 

 

50PM

    24.   

0:49,24

    146

   os.rek. (0:51,68; 4.95%)

 

 

100PM

    33.   

1:49,66

    141

   os.rek. (1:49,88; 0.2%)

 

 

50HM

    32.   

0:43,44

    169

   os.rek. (0:44,09; 1.49%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:43,22

    172

   os.rek. (0:44,09; 2.01%)

 

 

100HM

    24.   

1:37,38

    150

   os.rek. (1:40,12; 2.81%)

     

18.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    25.   

1:17,47

    222

   os.rek. (1:23,72; 8.06%)

 

 

200KM

    23.   

2:59,23

    184

              (2:59,02; -0.11%)

 

 

100PM

    15.   

1:40,92

    181

   os.rek. (1:43,51; 2.56%)

 

 

50DM

    15.   

0:39,54

    182

              (0:38,92; -1.56%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:40,44

    210

              (0:40,25; -0.46%)

 

 

200HM

    17.   

3:21,05

    172

   os.rek. (3:27,09; 3%)


Back